• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
maru: to víš ,že chyběla :slight_smile: jsou to takoví mamánci :slight_smile:
já čekám,až dopere pračka a jdu asi spát...nějak na mě padá divná nálada,tak ji jdu zaspat
tak dobrou :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Krásné leč marazivé ranko u nás ( -9 stupňů ) :unamused: ani ven se mi nebude chtít, ale nachvíli musíme alespoň na půl hodˇky.
Nestačím dočítat tak se omlouvám, ale před měsícem také v albertu byla akce na plínky huggies mega balení za 98Kč, takže jsme zásobení balíkama až do nového roku.Jinak v Globuse mají akci na Pemprsky sleep Pley za 159,-Kč na mimikartu. :wink:
Jak si užíváte Vánoční nálady a příprav, já nějak nic nestíhám, takže jsem letos ani nepekla a vše koupila hotové v pekárně naštěstí dárky tak nějak mám všechny u nás si dáváme dárky i tetám,strejdům,bratránkům atd. takže zhruba 15ti lidem,což bych nejraději fakt už zrušila,ale prostě se to traduje u nás nepaměti,takže sehnat dárky je fakt neuvěřitelný mazec a stres :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přeji pěkný den :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
ahojky u nas sneziííí uz cele dopo....

Leni kupon odeslan :wink:

Jinak jsem vcelku k.o. K se vzbudila o pulnoci, kdyz jsme sli spat a řádila do 3 hod do rána :astonished: :astonished: kvilela, pistela, skakala a byla čilá jak nikdy...jako me by trefil šlak... :angry: a spat proste nechtela, ikdyz jsme si ji nevsimali :pensive: jako par takovych noci, tak ji nekam stehuju :grinning:
16. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Lis přesně toto mi udělal minulou noc Domi,ale s rozdílem že nejdříve fakt plakal bolením brali ho zuby no a jakmile mu zabrali homeopatika tak se celý rozzářil a zbytek byl jak u Káti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tuto noc zase prospal celou,ale homeo jsem mu dala pro jistotu hned večer no tak dneska to zkusím zase bez nich a uvidím no ... ven nejdu jako kdo tam má chodit v -5st.? vy chodíte ven? malý nechce sedět v kočáru ve fusáku,chce chodit,ale kosa je neskutečná :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jako bude celou zimu nebo co :rolling_eyes:
16. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Maru no DOmi ma chudak boleni, ale K proste byla vyspala..no ale jako co s ni ze jo? Hrat si s ni fakt nebudu a nejhorsi je, ze pak spi uplne stejne jako jindy..a ted zase prospi odpo.. :frowning2: musim ji kazdy den radeji budit..a chca nechca chodime ven, aby se unavila a prosla na vzduchu..dnes je ale fakt klada hrozna.. :confounded: sice ji mazu proti mrazu, ale stejne je vzdy uplne cervenoucka :unamused: a ja s ni chodim spis bez kocarku kdyz to jde..to se ji libi a taky se vic hybe...
16. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
jj bez kočáru to je super,ale to mi malý moc neujde a navíc si jde kam on chce,no jsem přemýšlela že ho vytáhnu jen před barák a obejdeme barák ale nevím teda :unamused: mě ta zima tak neba kdyby aspoň byl sníh tak jdeme sáňkovat nebo tak,ale takhle v mrazu co mám dělat s dítětem :rolling_eyes:
16. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
jo a mě se teda Domi unavý i doma po tom co čučí na pohádku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
hmm me se K doma moc neunavi ač je akční jak nevim co :unamused: u nas prave dnes snezi, takze se tesim, ze se ji to bude libit v tom tapkat, jenze nez se vzdy vzbudi a nez se vypravime je tma a vetsi a vetsi mraz..ty joo ona ujde strasne moc a jde docela i jako za ruku, obcas nekam zamiri a ja ji hned napravim...a to mi kamoska koupila ty chodici kširy, ale ja je nechci nepotrebuju :sweat_smile: tak je asi prodam...na co by mi byly :sunglasses:
16. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
chodící kšíry? jak to vypadá? bože to neznám :confused: mě teda moc neujde,ale bude muset trénovat ve 2 letech bude bez kočáru :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
no to je hrozné chudák dítě jsem si to našla na MMB a jako děkuji nechci to je jak bych vodila psa to raději ať si jde kam chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
jo je to hrozne vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes: me se to prave taky nelibi a proto jsem byla paf, kdyz mi to kamoska rekla, ze to koupila :astonished:
16. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
no je to strašné fakt nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: však dítě není pes a to že spadne na zadek? no tak spadne však se teprve učí chodit a to že si jde kam chce tak on toho jsem tady já,abych mu ukázala kudy jít nebo ho naučila nějakého cíle cesty,ale kšíry ..... fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
jojo mas pravdu...zas budu mit doma vec, ktera se mi nelibi .. :frowning2: navic K nesnasi jakekoliv omezovani, takze to ani zkouset neminim...taky proc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
to prodej však sis to nekoupila sama tak v poho,ne? :wink:
no my jdeme před barák aspoň,Domi odmítl oběd nesnědl ani lžičku tak bude hladový dělal scény tak ho kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
ahoj holky!!!

tady od rána sněží a už je bílo, takže to vypadá nádherně vánočně a celý den je -5 st

Lis, díky moc!!!!! musím se ti pak nějak oplatit!

a dnes jsme poslala kámošku do Tesca v Prostějově, tady ho nemáme a ani letáky už k nám nechodí, takže tímto moc a moc děkuji za info za plínky!!!!

už máme koupené 4 mega balíky a je to opravdu super cena!!!! normálně stojí 420,- u nás v Albertu
a Huggies Premium mám nejraději, musím je vždy dát na noc, jinak nám žádné nevydrží!!!!
Když má Pampersku, tak je v 5hdo ráno mokrý
a hlavně ty Hugg mují krásně natahovací zapínání, prostě an ně nedám dopüstit

ufff, jsme jako praštěná, jsem s Vašíkem spala od 1hod do teď.... malý ještě chrupká, nechtěl beze mne usnout, nevím co ho to zase chytlo, že mě stále volal a ne a ne spát... to už tady jednou bylo.... a pak celý den nespal...

Lis, tak to musela být náročná noc!!!! občas máme také hrozné noci, se budí, stále mě vola a nechce sám spát... a když se to opakuje několikrát za noc, tak jsme ráno kjak praštěná!!!

a já mám radost, jak krásně sněží, už se těším na vašíkovu reakce na sníh!!! pojdeme ven!!!!
už jsme sice ráno byli,a le to teprve začalo
tak zatím papa a večer tady zase budu
16. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
Tak jsem tu ... hm tak Domi zimní nadšenec nebude a sníh a mráz rád nemá,prostě je celá maminka :sweat_smile: Nechtěl chodit,pořád se na mě sápal a furt se mračil sníh padal přímo do obličeje byl v tom vítr takže to hnusně šlehalo .. no sečteno podtženo jsme tam byli cca 30 minut a s toho 15 minut strávil na rukou páč nechtěl chodit takže nosit ho můžu i doma v teple :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak až napadne velká horda sněhu tak snad bude lépe,ale tento do očí šlehající sníh nic moc teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
ahojky,
jen nakukuji mám tu děsný bodrel a dítě nespí...
kacm: tak o super cenách plínek z Alberta jsem už taky slyšela,ale ještě nikdy se mi nepoštěstilo.
já mám ode dneška volno,paráda...s malým jsem byla u mamky,tam děcka nastrojili stromeček( i ní slavíme štědrý den už tuto sobotu, protože příští týden je na horách),a taky nemusím tu kosu..mně je pořád zima!!! brrrrrrr..radši jaro :slight_smile:
Maty se dneska taky prošel pěšky kousek k baráku,ale ten šlehající sníh mu vadil a nejenom mu.

jo a ty kšíry jsem taky viděla naživo a úplně jak psa na vodítku...no nelíbilo se mě to..nikdy bych nepořídila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak dobrou..od zítřka tu zase budu....odpo jdeme na besídku Vojtovi do školy,bude sranda...Maty tam zas bude dlabat, už to vidím v živých barvách, plné stoly ho fascinují :grinning:
16. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
tak dítě stále nespí a já ještě nemám uklízenou kuchyňa a vážně mě to už nebaví... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
tak mám vše zrobené a můžu do sprchy :slight_smile:
lis: snad máš krásnou noc a Káťa zas nevyvádí :slight_smile: mě Maty usnul až o půl jedenácté,fakt mazec....poslední dobou je akční večer. no to je na palici, přes den si moc nespočnu a ani večer nemohu mít chvilku klidu...asi zavedu tvrdý režim. :angry:

tak dobrou :slight_smile:
16. pro 2009 ve 23:43  • Odpověz
dobré ráno,
poslední a první :slight_smile:
u nás stále sněží..jsem zvědavá,jak pojedu odpo s kočárem.Maty ještě spí,tak piju v klidečku kafe.

tak hezký zasněžený den :slight_smile:
17. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
Krásné dopoledne!!!

TADY DNES NESNĚŽÍ, ALE ZATO JE -7 ST, TAKŽE VEN MOC ASI NEPŮJDEME, JEN AN CHVILINKU KOLEM DOMU.
VENCA MÁ UŽ ODE DNEŠKA DOVOLENOU, TAK ODPO ZAJDU DO MĚSTA A PAK VOLALA ŠVAGROVÁ ŽE JI PŘIJELA TCHYNĚ Z ITALIE, TAKŽE SE TAM MÁME STAVIT... NO JSME NA TO ZVĚDAVÁ,A LE DOCELA SE TĚŠÍM, PŘECE JEN TAM V LÉTĚ BUDEME DOCELA DLOUHO, TAK JI ALESPOŇ POZNÁM

GABI, TO TI MATY DOCELA POZDĚ USÍNÁ A ÚPLNĚ CHÁPU, ŽE TĚ TO MOC NETĚŠÍ, ČLOVĚK MÁ RÁD VEČER CHVÍLI KLIDU A MÁ ČAS JEN PRO SEBE...
VAŠÍK CHODÍ NEJPOZDĚJI KOLEM PŮL 8. ALE STANE SE ŽE NĚKDY JDE POZDĚJI, ALE TO JE SPÍŠE VYJÍMKA

HOLKY STÁLE SHÁNÍM NA MALÉHO KOMBINÉZKU, TU PENG MING JSME VRÁTILA, BYLA MALÉMU MALÁ PŘES BŘÍŠKO..
A TEĎ JSME ZOUFALÁ... STÁLE HLEDÁM DO NOCI NA NETU A VĚTŠINOU JSOU UŽ ROZEBRANÉ, TEDY TY CO YBCH BRALA...
PŘECE JEN BUDEME NA HORÁCH A TAM ASI SNÍH BUDE A BUDEME SE BOBOVAT, TAK ABY BYLA TROCHU NEPROMOKAVÁ, VŽDYŤ TY DĚTI JSOU STÁLE NA ZEMI

GABI, UŽIJTE SI DNES VÁNOČNÍ BESÍDKU A PAK POVÍŠ, JAKÉ TO BYLO!!!! MUSÍ TO BÝT MOC HEZKÉ, MĚ TAKOVÉ VĚCI DOJÍMAJÍ

NIC JDU UVAŘIT TĚSTOVINY PRO MALÉHO A TROCHU SE ZKULTURNIT A PAK VYRAZÍM DO MĚSTA, KDYŽ BUDE SPINKAT, MYSLÍM, ŽE ZALEHNOUT OBA DVA, vENCA MĚL V PRÁCI AKCI TAK TAM I SPAL
17. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
HOLKY, NEVÍTE NA KTERÉ STRÁNKY SE MÁM JEŠTĚ PODÍVAT OHLEDNĚ TÉ KOMBINÉZKY?
17. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
taky potřebuji malé koupit kombinézu a nemůžu sehnat, co bych si představovala... :frowning2:

Holky, s čím si teď vaši prcci nejvíc vyhrají? a máte doma některá trampolínu nebo takové to hopsadlo z tvrdé gumy? a leží ladem nebo skáčete?
17. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
leni: maty mi chodí normálně mezi 18.30 až 19 h spát...ale tento týden to nějak nedává,nevím,co se děje...snad ho to přejde a to brzy!!!!jinak tím ,že usíná pozdě zas dlouho ráno spí,ale to je mě naprd.

add. kombinéza: Matymu jsem koupila vel.98 a v obchodě mu ji přiměřila a samozřejmě,když si ji poprvé vzal ven,tak ji mám tak akorát,za měsíc mu bude malá.Gumičky kolem ruk a noh se mi zdají hodně silné ,že ho musí škrtit,takže tak..jinak teda nevím..a v Tescu nemají?Já mu novou už kupovat nebudu,mám tu po synovci oteplováky modré,tak to vynosí.

a užij si dnesšní nákupy bez prcka :slight_smile:

já peru záclonu,malého jsem uložila a pak si musím umýt palici než vyrazím z domu....
tak pá
17. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Leni a na MMB jsi nesehnala?? :confused: to jsi asi zkousela jako prvni to je mi jasny...

Gabi noc byla lepsi, vcera jsem ji totalne utahala venku, takze nemela sanci neusnout :sweat_smile: jenze nas zase vzbudil chrapajici tatka..takze jsem si vzpomela na Tebe, ze v tomhle mas fakt vyhodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak nejak jsme to zaspaly..K sice porad koukala co to je a zvedala se, ale pak nejak dal usnula...

hroznatko nase Kata si nejvice vyhraje se stavebnicemi, tam kam vhazuje tvary, sklada kostky nebo ruzne kalisky..na trampolinu mi prijde jeste brzy, ale o tom hopsadle gumovem jsem uvazovala, ale nakonec jsme ho nevzali...myslim, ze u nas by ladem bylo..ma koupenou motorku a na te chce jen tlacit :sweat_smile: a pritom da jeste nohy nahoru, misto aby se sama odrazela :zipper_mouth: takze by asi ani nehopsala...nase dite je na takovy veci, ktery muze pokořit a neco vymyslet...a taky co hraje :sunglasses:

gabi Matyho si srovnej, oni si na to hrozne rychle zvyknout..K chodi kolem 20 hodiny a taky se ji kolikrat nechce lita tu jak drak a nechce se nechat chytit...jako akční nejvice, ale proste do postylky a spat..bez tech dudanu to bude jednou horsi :confused:

Byly jsme zase u mudry s tou vyrazkou, jako nic nepomaha..Fenistil jako by nebrala rozleza se to a rozleza...uz mam z toho fakt depku...skoro nic neji, puncochy bavlnene, masti nezabiraji...jako dostali jsme uz hormonalni mast Locoid..po tom by to mela zmizet, ale je to kortikoid..jenze mudra uz nevi... :unamused: a me jen napadlo a je to divny i ji, ze to ma proste od pasu dolu okolo plen pod plenou a hoodne teda v podkolenní jamce...oni ted pridali do Pampers nejaky to aloe a ty pouzivame nejvice a pak SLeep Play a tam je zase hermanek, takze nic moc ...vysadim oboje budu davat jen Huggies...jo a prosim dokdy je ta akce a Hypernove (Albertu) ty dvoje za 399kc nevite nekdo?? :fearful:
17. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
lisounek, čtu si tady, že máte nějaké potíže s ekzémem. nevím, co všechno už jsi zkoušela, tak pokud se budu opakovat, tak se nezlob. já jen, že mojí kamarádky klučík měl taky dost zlý ezkzém, na který nic nepomáhalo, až jí někdo poradil ovesnou koupel a ophtalmo-septonex ung., to zabralo a teď je v klidovém stavu.
17. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
hroznatko diky, no ono se prave nevi, zda je to ekzem ..mala nikdy na nic netrpela a ani alergii nic a ted proste tohle..o te ovesne koupeli uz jsem taky slysela diky za tipy :wink:
17. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Lis ta akce na huggies premium (2 balíky za 399,-) je v Tescu a myslím, že od včerejška, ale teď nevím dokdy.
17. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
jo peti diky tak to je super v sobotu snad jeste bude..jo pockat v Tescu?? ja myslela ze v Hypernove :(((
17. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
jojo mas pravdu ja si to spletla s tema co psala Mandulka :frowning2:
17. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.