• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jj vTescu dneska jsem je koupila a Lis ta masitčka Locoid tak přesně tuto dostane Domi pokaždé a vyrážka zmizne tak já vím že to je kortikoid,ale je toho tam málo a fakt pomáhá!!! Domi už tam nic nemá a teď jsem koupila krém Oilatum holky ho hodně chválí tak vyzkouším a ode dneška mažu preventivně.
17. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Maru to se muze Oilatum preventivne?? A to je mast nebo krem?? :confused:
17. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
čuski,
tak Maty usnul před devátou..se z něj picnu..LIS jj zvyknou no..ale snad se to zlepší..on má fakt z toho čurinu,kdežto já zlost :angry:
teď bych měla něco dělat,ale jsem opět unavená....musím balit Vojzovi dárek do školy,zítra končí a mají prázdniny :slight_smile:
tak já ještě snad nakouknu....
17. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
gabi kde jsi byla cely den?? :astonished: :wink: a kdyz ho ulozis rve? Me K kazdy vecer proste rve, ale ja uz s ni nesedim v loznici jako driv ..proste ulozim, pohladim a odchazim...a řev...jako nechapu, pry je to jednou prejde a ji to jeste nepreslo a delam to uz dobrych 14 dni... :confused: ale nastesti to je jen chvilicka, driv rvala treba pul hodiny ...
17. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
dopo doma odpo ve škole na vánoční besídce :slight_smile: přišli jsme až kolem 18 h.
lis: spal velké posteli, tak vždycky zdrhnul,přišel se mi ukázat do kuchyně vysmátý jak lečo a když jsem řekla ..šupej spát..tak zdrhnul do pokojíku ,do takového kouta,kde se vždycky schovává..já už zrušila postýlku..ale krásně usínal,až te´d v poslední době dělá bugr!!!!prostě žádná únava..nechápu.
17. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
takže mi s Matym spíme spolu, já zabírám 1/4 místa a on ten zbytek :grinning:
17. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Cau holky :slight_smile:
17. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
jo zítra je u nás ten vánoční kamion,tak se možná půjdem podívat s děckama.ale až v 16.30,takže jestli bude kosa,tak budu sedět doma. Dneska jsem zas venku klepala kosu. fakt já jsem hrozný zimomřivec.
17. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
nazdáááááááááár :slight_smile:
17. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
já jdu balit ten dárek bo to snad nezabalím nikdy a Vojta mě zakousne
17. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
Gabi na vánoční kamion bych se taky zašla podívat,ale Hradcem asi nepojede :unamused:

LIs jak bylo na kulturnim zažitku?
17. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Koukám na jste to co jíte :slight_smile:
17. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
mandul zazitek super jako nejlepsi byl konec prisli jsme s tatkou k autu a na nem botička :grinning:
17. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
joo gabi tak z postele no to je hra na honenou koukam :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
mandul na to nekoukam ze zasady :grinning:
17. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
LIs a za kolik jste to měli? :grinning:
17. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
za pětikilo, prijeli mlady kluci, ja schovala ruce do kapes a nechutne na ne mrkala a flirtovala a jako okecavala no mela jsem sukni a kozacky, tak pry minimalni pokuta je 2 tis, ale kdyz na vas budeme hodny, tak to nechame za 500 kc :grinning: :grinning: to bylo nejvice z toho akční :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jinak vazna hudba pekny, ale jako nicemu jsem nerozumela... :grinning:
17. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
nicmene nutno dodat, ze muj tatka si stale mysli, ze to bylo proto, ze byl pokorny a souhlasil, ze udelal prestupek...jooo ta muzska naivita :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vy tu nejste tak ja valim...dobrou vsem.. :slight_smile:
17. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
ahoj hoilky,

za chvíli frčím spát tak ještě nakukuji, už jsme objednala konečně tu kombinézu, na MMB koukám stále...

jinak dnes mi volali z policie, že byla moje značka auta vyfocena na benzine, kde byl odebrán benzína nezaplacen...
auto má půjčené můj italský švagr...
no a nakonec jsme zjistili, že nám někdo před domem ukradl SPZ a dal si je na auto atd....
takže to musím zítra nahlásit na policii ve Vyškově, no mazec, jsme nasraná, zase nějaké komplikace, kteréni, kvůli 30litrům benálu, ale policajti byli moc hodní...
ale ještě nevím jak se budou chovat tady ve Vy zítra...ach jo

se divím, že to někdo neukradl, když to auto stojí v Blavě u letiště na parkovišti třeba celý týden, to ne,... to musí vzít tady nějaký kretén přímo před domem...
ale vykulená jsme tedy byla

jo a konečně kjsem nakoupila pár dárků, ještě zítra frčíme do Brna, ale to jen tak, chtěla bych spíš něco na sebe
a také musím do CaA, něco na Vašíka, hlavně na spaní a nějaké bodýčko

Lis, také už jsem měla botku, a stálo mě to 300,- jenže já se vždy tvářím jako debila asi to zabírá, jenže jsme jednou parkovala přímo na výjezdu z parkoviště, jsme se divila, že tam nikdo nestojí....no a tak si asi mysleli, že jsme fakt debil...
to nemluvím o prošlé STK, jsme se ještě ptala, kde vidí, že to mám prošlé... a dal mi to za 500,- prostě já tomu fakt nerozumím...
já a story s policií, to je fakt něco...
17. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
také jdu spát, tak dobrou noc!!!
17. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
Leni na vyjezdu z parkoviste jo?? :astonished: tak to je fakt gol :grinning: jsi borka..a s tim autem no to je taky mazec teda... :zipper_mouth: problemy akorat navic..

holky tu strasne ale strasne snezi...ja se v golfkach vubec nechytam :rolling_eyes:
18. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
ahojky,
no u nás dneska sněžit přestalo a jízda kočárem děs!!!!možná půjdu odpoledne,nevím...sluníčko svítí ,ale kosa asi bude.
malý bojkotuje oběd ,snědl 1 lžičku...to se ještě nikdy nestalo,nemocný není,tak ho prdím,dostane to,až se vzbudí.
včera večer jsem balila dárky,jsem se do toho pustila,aspoň pár......zbytek budu dělat po kouskách vždycky večer.

lholky ,ty vaše story s policajtama :slight_smile: já jsem taky magnet na policajty. jednou jsem odmítla i nadýchat :grinning: ...no sranda..kolega v autě čuměl jako puk.no nakonec jsem dýchala.a taky ,když po mě chtěli techničák,tak říkám BM, ty kde ho vůbec máme?..no já a auto :grinning:
ale LENI chápu,že to nasere.Ještě před svátkama,když toho máme tolik.

tak zatím pá,jdu uspávat
18. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
kde je Maru? Maru potrebuju poradit...mame ten Locoid a namazala jsem vcera vecer a dnes rano a porad je to spis horsi nez lepsi...jako fakt to nevypada dobre a prave vubec to nema suchy ma to hodne takovy jakoby vláčny a uvnitř jsou ty skvrny svetly a okolo cerveny...ale fakt jako obrovsky mapy uz :cry: :cry: :cry:
18. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
jen nakukuji a dočítám jen Lis zbytek později
no LIs maž to ještě,Domínek to měl taky škaredé hele on měl červený flek takovou mapku a uvnitř to bvlo bílé a mokvající a potom Locoidu to měl do týdne zahojené,ale první 2-3 dny to vypadalo že to nepomáhá tak tomu ještě dej šanci jinak fakt nevím :frowning2: NO a jak se mu to vyléčilo tak mu zůstal bílý flíček :frowning2: ale má to pryč nožičky zase krásné tak věřím že i vy budete mít zase krásné :wink:
18. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Maru uff diky ja se bala ze kdyz to nepomaha tak ze to nepomuze vubec..jsem si nejak rikala, ze locoid, tak ucinek urcite brzy...spadla mi kamen ze srdce...se prave taky bojim, ze ji to zustane takovy ohraniceny ty mista...

psala jsem ti i sms..jestli ti zase nedosla, tak uz nevim komu pisu :confused:
18. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
aha jdu mrknou ta mobil já mám asi zlumený zvuk,neboj to pomůže chce to vydržet :wink:
18. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
tak zvuk mám zapnutý a sms žádná asi vážně píšeš jinam,napíšu číslo znovu do IP
18. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Maru pisu Tobe :astonished: :astonished:
18. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
jako to uz je podruhy neni to divny... :fearful: :fearful: a mam normos doručeno :unamused:
18. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
je to divný nechápu to prostě musím na to přijít zrovna do toho čumím
18. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.