• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
nechápu to :frowning2: všechno tu mám oki zkusím ti napsat já
18. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
me to doslo :fearful:
18. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
divné no :confused:
18. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
ha už jsem to našla asi si byla v blokovaných :sweat_smile: ale jak si se tam dostala netuším :sweat_smile: jedině můj syn jestli v tom nemá prsty on mi můj mobil jak hračku :sweat_smile: no každopádně jsem tě odstranila z blokovaných a už by to mělo jít :zipper_mouth:
18. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
juhůů huráá Domi zablokoval tchyni sikovnej od mala :grinning:
18. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: lumpík jeden :grinning:
18. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
jako chtela jsem dat smajlik a nejde mi odeslat jen smajlik divne ne? :confused:
18. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
nejde? :sweat_smile: to zkusím
18. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
mě jde :sunglasses:
kurnaa me neee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
Takže Lis jsme v tom znovu :frowning2: :cry: :cry: :cry: Při koupání jsem zjistila nové mapky,takže nožičky sice čisté,ale bříško,trošku zádička spíše bok a přesně jak končí plenka a už i na zadečku,takové hnusné zase fleky jsou v začátku,ale sere mě to ... neskutečně to je Domi určo ekzematik protože se mu to pořád vrací :frowning2: tak co teď ? na kožním s ním nebo k DR.? mažu teďka tím oilatem jestli se to nezlepší ten Locoid dám opět až v nejutnějším případě že by mu to zase mokvalo teď to je začátek boha mě to taááák sere bobíšek můj :pensive:
18. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Lis, vydržžžž, ono to zabere ale chvíli to trvá, i týdny, nám to také trvalo několim týdnů, že jsme měla pocit, že se to nehojí a pak najednou šup a bylo to dobrý... takže musíš být trpělivá...

jinak tady dnes bylo celý den - 9st....jsme byli v Brně a už tam zase dlouho nepojedu...
chtěla jsme siněco koupit akopupila jsem si jedno tričko... ale to jsme chtěla...

jo a pak jsme byla tedy na policii nahlásit tu kráděž atd... a vyslýchal mě moooc hezkej policajt...
ale zkysla jsme tam tak hodinu a ještě musím v ponděli na magistrát vyřídit značky, aby s ním mohl švagr jezdit. ach jo, jak říkáš Gábi, tak je to jen starost navíc...

Venca dělá véču, mám hlad jako vlk....

Vašík už je tuhej, dnes u našich nespal, měl tam sestřenku s bratránkem, tak to spát nemohla hlavně jsme nevzali dudu a deku... takže prostě nic...
ale on je má děsně rád a je úplně nadšený když je vidí a může si snimi hrát...
18. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Lis, včera to došlo... díky moc a moc :wink:
18. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Leni tak jsem dočetla co se ti to stalo a teda jako čumím to je náhoda jak býk,že zrovna ti ukradnou značku kde potom tankuje švagr a oni zpacifikují spz no jsem s toho na větvi to je jak v nějakém filmu :sweat_smile: fakt,ale starost takhle před vánoci a já bych byla vyklepaná jak startka mě tak vyslýchat a to mám policajta doma a vím,že to jsou jen lidi,ale mám fakt respekt před nimi a teď ještě toto noooo dobrá story Leni :wink:
18. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
my dneska byli venku odpoledne a hrůza..fakt už nevylízám..jsem myslela,že nedojdu dom jaká mě byla zima,hlavně na ruce a to jsem táhla kočár..chudák Maty, měl červenou pusinu. Doma jsem si musela sednout na topení. :slight_smile:
maru: já už mobil Matymu nepůjčuji, furt se mu to dařilo odemknout a volal..BM(, kámošce, různá čísla a hlavně učitelce od Vojty :grinning: jsem se ji potom musela sms omluvit,protože mi volala zpátky.Trapas.
18. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
něco pro zasmání:

Recept na vánoční cukroví

Pusť troubu.

Ukliď z linky umatlané skleničky, lego a papírky od bonbonů.
Připrav mísu a suroviny. Vylouskej ořechy, odměř mouku a cukr.
Vyndej z mouky puzzle.
Odežeň děti a umyj z nich mouku.
Vezmi vejce.
Podej manželovi pivo.
Vrať se, odežeň děti, vezmi hadr a utři rozbitá vejce. Vezmi jiná vejce a vyklepni je do mísy. Zvedni telefon.
Odežeň děti, zameť střepy z mísy, vytři podlahu.
Vezmi jinou mísu. Zadělej nové těsto.
Najdi rum. Odejmi rum manželovi.
Odežeň děti a umyj z nich rozpatlané kousky těsta.
Plech vytři tukem.
Podej manželovi tlačenku.
Vrať se, sundej z plechu ořechové skořápky.
Podej manželovi noviny.
Vrať se, odežeň kočku dojídající zbytky těsta. Zavolej veterináři.
Vezmi si prášek.
Umyj podlahu, stůl, židle, nádobí, ledničku, sporák, zdi, děti a kočku.

Vypni troubu.

Jdi do cukrárny.

Přines cukroví.

Krásný advent :grinning:
18. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojky,

tak to je moc pěkný Gábi, si to dokážu živě představit!!!
Jen na toho manžela bych se mohla víte co?

před chvilkou jsme dorazila z práce a přísští týden tam budeme muest být dvě, takže zase pofrčím... ale jen na odpoledne
dneska jdeme s holkama posedět, tak se docela těším...

a v obchodě jsem konečně nakoupila všem dárky... ještě že ten obchod máme, jinak nevím nevím....
všichni dostanou prádlo nebo pyžamo... :grinning:
a sobě jsme si udělala také raodst!!!

tak a jdu se najíst, kluci spí, tak je tady klid...

jo a venku mrzne jen to praští, takže ven to dnes nevidím...
19. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahojky,
leni: tak hezký večer :slight_smile:
a teda máš super,že vlastníš obchod...můžeš být doma a i v práci :slight_smile:

my dneska byli u mamky,dělali jsme si štědrý večer,protože tu příští týden není, tak super :slight_smile: jsem přežraná bramborového salátu a řízků. :grinning: a zítra sedím doma,do té kosy už fakt nejdu, musím uklidit obývák a večer budem zdobit stromeček. děcka pošlu na oběd k mamce,ještě mi i oběd donesou. Jo, jim zima a mráz nevadí.zato ká zas celou cestu nadávala,táhnout kočár ,jídlo,dárky...a kočár nejezdí, ten tlačím po sněhu :angry: :angry: :angry:

tak já jdu uspávat, mám toho zase dost...
pa a hezký večer :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
ká = já :grinning:
19. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahojky,
recept super pobavil mě :wink:
Teda řeknu vám,že mě ta podělaná zima vůbec nebaví,venku kláda neskutečná jsem se s toho málem počůrala jaká mi byla zima a Domi? no tak ten je po mě a po hodině chce domů ... už ať je jaro nebo něco teplého protože mě to tááák nebaví to je humus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
maru: super fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Domínek je krásně červeňoučký :slight_smile: já takovou kosu taky nesnáším, dneska jsem seděla s Matym doma. Tatínek se zahřál,co? jak makal.... :slight_smile:

my dneska s dětma nazdobili stromek, ještě mi pochybělo trochu těch sříbrných provázků na stromek,co se na to háže. Dokoupíme zítra. A Matymu stromek nic neříká.....
20. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
děkuji Gabi :wink: NO byl celý červený stejně jako já fakt tam byla kláda jsem se bála,aby mi neumrznul :sweat_smile: Já jsem do toho neměla daleko :grinning:
jj taťka tahal do kopečka jak divý a s kopečka spolu frčeli,ale brzo jsem je hnala domů jak stojím tak kosa ještě větší :sweat_smile:
stromek nás čeká nevím kdy mě se do něj nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
to věřím...já když chviličku stojím,to samé.ale mají mrazy polevit,tak snad už to bude za náma. Maty se jen cestou domů svezl na bobech od Vojty,ale nic moc zážitek,nějak ho to nebere, možná na kopci. No uvidíme....

stromek zdobili spíš děti,já jim to přenechala,ale ty hádky...oni si nedají pokoj!!!
20. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
jj má to polvit zítra u nás má být jen -6st :grinning: JEN :grinning: asi chcípnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neé na štědrý den už má být nad nulou,ale po svátcích to má zase jít dolů takže si nevybereme :stuck_out_tongue_closed_eyes: já to nepřežiju do jara fakt ne :pensive:
Domínka to taky zatím nebere jen sedí a kouká občas hodí úsměv,ale nic moc jako prostě nemá rád zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hádky Gabi jsou všude já se ségrou taky věčně hádala :wink: se těším až budu děti v pubertálním věku to je asi vyměním :grinning:
20. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
jdu si uvařit čaj a dobalit dárky aspoň něco co na zimě miluji,vánoce :sunglasses:
tak páčko
20. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
maru: pá
já uspala malého,tak se vrhám na kuchyň a taky mi zbývá zabalit zbytek dárků :slight_smile: asi to udělám dneska...
20. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
JSEM SI DALA DO ALBA VYFOCENÝ STROMEČEK A admini mi ho smazali..jako fakt nechápu!!! co jim na tom vadí??? jedna blbá fotka stromečku!!! fakt na palici..zase mi ho smáznou...
20. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
a zase je pryč!!! to jsou debilové....
20. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Gabi tomu opravdu nerozumím :frowning2: Na jednu stranu jsem fakt strašně ráda za FB tam si můžu dát fotku jakoukoli a do jednoho alba až 200 fotek a můžu těch alb mít kolik já chci a třeba si nafotím i záchodové prkýnko a zůstane tam a to jsem ráda,tady tomu nerozumím takové omezování no ... tak pojď k nám přidat se můžeš pořád a já ráda mrknu na stromeček :wink:
21. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.