• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
gabi me se to asi taky nepovedlo..jako pecu ji az ted...nejak moc tuku ci co, no nevim jak to dopadne, asi skonci v kosi brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
ahoj holky!!!

na chvilku je nakukuji, ještě tady uklízím pro svůj dobrý pocit... ale tak nějak normálně!!!
a jdu ještě dobalit dárky, zítra odpo budu zase v práci a večer jedu k našim pomáhat zdobit stromeček, ale to až Vašík bude spinkat.. takže dnes musím dobalit dárky, jinak nic nestihnu!
ach j a chlap je v klidu zase někde na hokeji, mě trefí.. ale odpo dnes hlídal Vašíka, protože jsme byla na kosmetice a přišla jsem a prý že je KO, že má dnes Vašík formu a dělá psí kusy!!! tak jsem se mu musela smát, že ho malý utahal a mě se diví.. :wink:

Veru a Cipin, jsem moc ráda, že jste mezi nás opět zavítaly!!!

Veru, Vašík má momentálně šrám na tvářičce a hned vedle modřinu, to si stihl udělat během dvou dnů, a zabránit se tomu prostě nedalo!!! takže buď v pohodě... hlavně že je zdravá!
A jsem ráda, že už bydlíte ve svém! to už bude pohoda

Lis, tak na vánočku bych si netroufla, bych to jistě zvorala já a moje kulinaření, to nejde... prostě to v sobě nemám... ale možná to někdy jen tak pro zajímavost zkusím, uvidím, ale letos ne, i když vánočku miluju!!! právě ji teď snídám každý den, mnam

nic, jdu balit.. a pak do hajan!!!

Zítra Vám ještě napíšu a pak až bude čásek...

Gabi, pohlednice moc hezká, mě se to moc líbí a pěkně mě to vánočně naladilo a na rozzářené Vašíkovi oči se moc a moc těším, vloni z toho nic ještě neměl!!!
22. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
adi to je krasa :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
23. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahojky,
holky máte krásné PFka ..mě se letos nějak nechce dělat..jsem bez nálady. Salát už mám hotový, musím uspat raracha..dneska mi spadnul z postele, dopil teď mlíko a sednul si na kraji postele zády ven..samozřejmě,že sletěl pěkně dolů a jak mu ta hlava švihla..no nevím..se z něj picnu...dělá jenom blbosti.

přeji Vám všem maminkám, broučkům a mimískům v bříšku krásné Vánoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a krásný nový rok 2010 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: spoustu radosti a dárečků a spokojenosti a zdravíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a spoustu LÁSKY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

možná ještě nakouknu, uvidím....dle situace....

tak pápápá
23. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
I když sněhu není moc,
je pár hodin do Vánoc.
Přeji tedy plná bříška,
spoustu dárků od Ježíška,
pohodu a klid,
tak jak to má být.

Šťastné a veselé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Holky, zítra už nebudu stíhat....

Přeji Všem moc a moc krásné a klidné prožítí svátků vánočních...
hlavně rodinnou pohodu a rozzářené tvářičky rarášků!!! i těch nenarozených!

A hlavně mnoho štěstí, lásky a zdravíčka v Novém roce...
přeje Lenka a Vašík
23. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Krásné prožití vánočních svátků,bohatého ježíška a užijte si ten pocit rozzářených dětskcýh očí :dizzy_face: Maruška s rodinou
24. pro 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj holky. Přeju opožděně spokojené vánoce a jen to nej do nového roku. U nás vše v pořádku :grinning:
Maru, ty nenosíš žádnou smůlu!!!! To je prostě život, někdy je krutej, ale bude zase líp, rozhodně nic z toho není tvou vinnou!
26. pro 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj všem, opožděně přeji Krásné prožití Vánočních svátků :slight_smile: Unás byli v pohodě i kluci krásně baštily u stolu a poprvé ochutnaly i rybí polévku tchýně dělala. A pak měli kaši bramborovou a rybičku. Chutnalo jim krásně :slight_smile:
26. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahoj holky do nového roku 2010 Vám všem přejeme jen to nejlepší,hodně zdravíčka a splnění všech přání.
Těhulkám pohodové těhu a krásný porod a netěhulkám ať otěhotní kdy si budou přát :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky, hlásím, že s 95% pravděpodobností čekáme kluka.
Mějte se krásně a do roku 2010 hlavně hodně zdravíčka celé vaší rodině!
Papa.
30. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj, také jdu popřát všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a splněných přání v roce 2010 :slight_smile:

Verus, gratuluji :wink:
30. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahoj, taky přeji do nového roku 2010 jen to nejlepší a hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
30. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahojky,taky vám přeji štastný nový rok,nejvíc zdravíčko a kupu splněných přání :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
ty jooo Maru dikas to poctu :astonished: :astonished: a jako uz jsem se setkala s vice maminama co maji podobny problem jako my, takze v tom asi fakt neco bude ty jooo jenze ted mam Huggies classic a ty jsou hrozny...pampers nam hrozne vyhovovali :pensive:
31. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
classic jsou nejhorší plenky jaké můžou být,vyzkoušej premium ty jsou o 100% lepší no a jinak názor stejný nic není jako pampers ty jsou nejlepší,ale pokud má z toho vyrážku tak nevím no :frowning2:
31. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky, přeju všem hezkého Silvestra a šťastné vkročení do Nového roku 2010.
31. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahojky, všem krásného Silvestra a do nového roku vše nej nej. :slight_smile:
31. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Maru premium taky pouzivam, ale hlavne na noc..jsou dobre a neprotekaji..ale ty classic jsem chtela na den a jsou hrozne..premium jsou dost drahe... :unamused: K je skoro porad procurana a to menim fakt casto... :confused:

Jo a hezky novy rok 2010
1. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Verunko obr gratulace :slight_smile:) krásný,bude páreček :slight_smile:

JInak všem krásný nový rok
1. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsme se dne spo týdnu vrátily z hor a bylo paráda, prostě jsme si to užili od prvního dne.
Vašík mluví ještě víc než předtíma byla to rpostě nádhera, už dlouho jsme si tak nic neužila, prostě jsme si užívala přítele a syna!!!!

Všem přeji v Novém roce hlavně zdravíčko, pohodu, lásku a štěstí vám i celé vaší rodině!

Veru, tak nakonec páreček, to je nádhera!!!! :slight_smile:
2. led 2010 v 19:56  • Odpověz
ahojky,
veru: veliká gratulace k párečku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je supr :slight_smile:

lis: tak zkus ty babylove z DM na den,pak jsou dobré a supr ty Albert pleny,jsem s nima spokojená...huggies classic jsou na houby.....

jinak všem přeji opožděně krásný rok 2010 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahojky,
jj Lis z DM jsou taky super a neprotečou :wink:
Gábi už si říkám kde ti je konec :unamused:
4. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahoj ženy,zdravím Vás v roce 2010 :slight_smile:

Kájulka měla od silvestra horečky,tak už jsem myslela,že s ní dneska ráno zajdu k Dr.,jinak jí teda vůbec nic nebylo,ale už v noci byla bez teplot,tak jsem s ní nikam nejela.Snad se to nevrátí.

Nám plenky z DM taky vyhovujou.

A co vůbec vaše dětičky na stromeček a dárečky? :slight_smile:
4. led 2010 v 11:15  • Odpověz
maru. nezaplatila jsem net..chtěla jsem být mezi svátkama bez,abych si doma udělala co nejvíce věcí...mě to nevadilo,ale dětem jsem udělala big problemos :grinning: ale přežili to....

mandul: tak snad je to za váma :slight_smile: myslím,že se to Káje nevrátí...jak neměla ani rýmu a ani kašel.

Matyho stromek nezajímal,jen vždycky ukázal na žárovky,že svítí,jinak na něj vůbec nešahal a dárky leží všude možně a nikdo si s nima nehraje,takže nic..snad první dva dny ho zajímal telefon mluvící a vysavač,ale teď už vůbec nic..zbytečně jsem tolik hraček kupovala. To ostatní zbytek rodiny ..tak ti byli nadšeni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak snad až příští rok to bude lepší :slight_smile:
4. led 2010 v 11:26  • Odpověz
mandul tak držím palečky at se vám to nevrátí,mohla to být jen virozka nebo se ji tlačí zoubek :wink:
stromek už nemáme,včera jsem ho shodila lezl mi na nervy :sweat_smile: malému se to líbilo,ale ještě víc ho bavilo ho škubat :stuck_out_tongue_closed_eyes: dárečky se líbili a asi tak nějak,hraje si s němi zatím,ale nijak extra stále je zajímavější 1,5 m koště které tahá po bytě,flašky od zavařenin a piva co krámuje ze špajzu,pak hrnce vařechy atd. však to znáte :wink:
Gabi jj umím si představit jak tě děti za to zbožňovali,že jsi je odřízla od netu :sweat_smile: no chápu,ale že o vánocích není třeba,já bych ale umřela :grinning:
4. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.