• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
maru: no štvalo mě to někdy,ale udělala jsem si svoje..hlavně jsem si přečetla všechny časáky,luštila svoje oblíbené osmisměrky a koukala na filmy :slight_smile: Maty chodí spát tak okolo 22 hodiny( dělá te´d fakt s tím spaním velký čurbes) a já bych na net neměla ani náladu...potřebuji být v klidu. te´d ho jdu uspat,ale jestli bude ..to nevím.... :angry:
a taky Mtyho zajímají věci v kuchyni,stačí mu dát misky a lžičky a sedí a dělá,že jí :grinning:
stromek jsem odstrojila už v sobotu....poprvé,co tak brzy,ale mě taky štval..letos jsem si tu vánoční atmosféru neužila....
4. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Maru chodíš i do diskuze červenec 2010?
4. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
tak dítě uspáno a samo :slight_smile: stal se zázrak..asi čekal,až budou děcka ve škole.
musím jít odpo ven,ale do toho sněhu se mi nechce,ale musím Matyho vyvětrat. Já se tááááák těším na JARO :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
a jak já se těším na jaro :frowning2: hrozně nenávidím zimu!!!!
jj Mandul chodím,ale tak nějak sporadicky mám toho hodně,na konovi 3 diskuze a na FB 3 diskuze :sunglasses:
4. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
maru: jedeš ve velkém :grinning:
mě blbne net,je pomalý hrozně...balím to a jdu něco dělat.
pá večer
4. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
proč troškařit :grinning: :sunglasses:
4. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
holky tak to já mám zimu ráda,ale tu bílou když trochu mrzne i svítí sluníčko a dá se lyžovat,bruslit a sáňkovat :dizzy_face:
Ne tu kdy chodim po kotníky v břečce roztátýho sněhu.

Ale ven se nedostanu,nechci zatim chodit s Kájou ven.Vlastně,půjdu.Až se manža vrátí půjdu vyvenčit Kvídu.
4. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky, také jdu ještě popřát vše nejlepší do nového roku. :dizzy_face: Máme po x měsících novou fotku v albíčku - opožděné PFko - Jolanka našla pumpičku na kolo, tak ať vám ten nový rok přinese jen samé úsměvy :wink: :sweat_smile:

A tady dnes lehce sněží, takže krása :dizzy_face: Jen stromek jsme vyhodili už včera, pže hrozně opadával, škoda :pensive: Kdyby tak vymysleli umělý, ale s přírodní vůní... :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahojda holky, tak se hlásím po delší pauzičce od začátku prosince jsme marodný . Daník se vždy vyléčí a pak jdeme ven a týden na to zase marodíme. Na Silvestra jsme museli vlolat záchranku, malý měl teploty přes 40 a neklesali mu, takže jsme si nový rok užili fakt se vším všudy. Budou mu dělt nějaké testy zda mu něco v telíčku nechybí, snad to vše odpadne dobře. Už ted´ se bojím, není nic hrozného jako to když je dítko nemocné a vy mu nemůžete pomoci, ach jo.
Tak se mějte krásně a hlavně zdravě v tom novém roce!
4. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
jejda další marůdek..KACM...snad vám ty výsledky dobře dopadnou..určitě....vím,jak ti muselo být, bobek malý :unamused: . Já bych teda panikařila vidět takovou horečku....

furt mi to tady dneska pomalu nabíhá..to je doba!!!!

musím tu pustit Míšu, zas jede jak drak :grinning: :grinning: :grinning: a budu později,ale to vy už všichni spíte :slight_smile:
čekám,kdy mi zavolají,že mám přijít do práce, tak si užívám ještě volna..pak jak se to rozjede ,tak se už nezastavím...

Vojtovi jsem na vánoce koupila mobil,ať je mobilní,když chodím do práce..obyčejnou NOKII( na začátek to stačí)..a on ten blb :grinning: to po dvou dnech zablokoval tak,že to BM musel odnést do servisu, no 200 kč zase v háji....já se z těch děcek fakt picnu.. :grinning:

tak asi tak...
tak dobrou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky,
kacm držím moc palečky,aby byl Daneček v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: Já vidět takovou horečku tak se složím asi,muselo to být strašný ... prožili jste si své :frowning2:
Gabi no jo děti :grinning: a ty tvoje mě fakt baví :sweat_smile: :grinning:
Cip koukala jsem na pfko fotečka nemá chybu teda,ale Jolanka se změnila jsem ji dlouho neviděla,no bodejť jo když fotečky nebyly :wink:
5. led 2010 v 08:42  • Odpověz
dobré ráno,
maru: no jo..s dětma se fakt nenudím :grinning:
valím na úřad pro papíry,ale tam zas sněží..se bojím,jestli zvládnu cestu s kočárem, strašně mě te´d zmáhá, jsem bez sil....
maru: a jak se cítíš jako těhulka? vše dobré?

a co nějaké fota z vánoc ženy?????

pádím...tak pááááááááááááá zatím
5. led 2010 v 09:32  • Odpověz
jsem doma..úřad jsem vzdala...jdu zítra,mamka mi pohlídá Matyho.V takovém počasí takovou dálku nejdu....
5. led 2010 v 11:49  • Odpověz
jo ještě se mi po cestě urvala podrážkas od boty, takže žralok :grinning: ...perfektní načasování....musím furt jak blb zaaretovat,odaretovat kolečka...jinak bych houby ujela.
5. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
tak si tu povídám sama,tak jdu něco dělat.
5. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
ahoj jsem tuuu :slight_smile: uz je po depce..a diky za tipy..zkusim pleny z DM drive jsem je pouzivala a nevim proc ted uz ne..no a alberta u nas nemame... :unamused:
5. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
nam hned na novy rok prisla platba za popelnice fakt jako nechapu zase vydaj, s kt. se nepocitalo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
lis: zdar :slight_smile: to je fajn,že už je líp :slight_smile:
popelnice nám přijdou později,ale je to taky pálka za 4 lidi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je snad každý měsíc něco...

Maty jezdí odrážedlem autem kolem konferáku furt dokola,tak mám chviličku klidek, jako tlačí to před sebou, sedět a odrážet ještě nezvládá.
5. led 2010 v 17:15  • Odpověz
tak zase sama.... :frowning2:
zítra nastupuji zase do práce, tak budu nakukávat po večerech :slight_smile:

mějte se hezky a dobrou :slight_smile:
5. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
maty spía a já si vychutnávám kafíčko :slight_smile:
blbá zpráva dne pro mě: FURT SNĚŽÍ A JAK!!!!!!!!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry:
6. led 2010 v 07:50  • Odpověz
Dobré ráno,malý taky spí a já jsem nervní protože sněží!!!!!!!! tzn. nedostanu se ven,nesjedu nájezd,riskovat že to sjedu po zadku a udělám něco miminku nebo malému fakt nehodlám,to je zase den :frowning2:
6. led 2010 v 08:05  • Odpověz
já se vrátila zpátky,jsem doma. :angry: :angry: :angry:

rozhodla jsem se ,že odvezu malého mamce,když musím do práce..tak jsem vyšla z baráku, bez kočáru,že pojedu autobusem k mamině, s kočárem to je vražda...no ušla jsem asi cca 100m, boty totál promočené (brodila jsem se sněhem),vyšťavená...tak jsem volala mamině,že to nezvládám,ať teda dojde..holky to je masakr...oni cestaři už asi neexistují nebo co,to přece není mořžné!!!!to je den blbec,hnusný den!!!! a já musím pryč!!!! jedinou radost měl maty , líbilo se mu chodit ve sněhu a padat, no čuměla jsem jako puk :grinning:

tak se mu jdu věnovat,pak uspat a pak tradá .....

tak hezký zasněžený den :slight_smile:

jo MARU bříško krásně roste :slight_smile:
6. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj Holky!!!

tady od rána sněží, tedy začalo už v noci, takže docela kalamita, ale mě to nevadí, ba naopak...
včera večer jsme už navařila a dnes dopo jsme vyrazili s Vašíkem na noby a sousedka nám půjčila i sáně, tak jsme se s Vaškem vozili a děsně se mu to líbilo... a kkdyž padá, tak je alespoň čistý...
:slight_smile:

holky, jak vám teď rarášci spí?
u nás je to děs běs... dnes mě z toho nevyspání třeští hlava
Vašek v pohodě usíná kolem půl 8 a po 1hod v noci se probudí a stojí v postýlce a řve mamí, mamí a nedá dokud si ho k sobě nevezmu.. jinak scéna.. tak u mě hned usne a já ho zase šoupnu do postýlky, ale někdy se to zae opakuje a to už nemám sílu ho dávat zpět, tak ho mám u sebe a v půl 5 vstává na mlíko a dnes vstával v půl 7, prostě konečná a já myslela, že padnu!
nevím, co to má za období, ale já jsem ko....
6. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Maru, musím pochválit krásné bříško... není poznat, že už jsi byla těhu.... :wink:
ale roste rychle co? já jsme takové měla až kolem 20týdne.. ale u druhého je to asi rychlejší, ne?
6. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
leni. a co teprve u třetího :grinning: :grinning:

jako celý večer se sem snažím nakouknout a nic...kůň stávkoval..poslední obou zase blbne!!!!

leni: Maty spí už zase lépe...už nezdrhá...zapnu mu svítícího sloníka a on si povídá a usne,ale spíme spolu. :slight_smile: Postýlku jsem zrušila.ale nebudí se v noci, včera jsem ho v cca 0.30 přebalovala ve spaní ,protože byl posmolený a to se ke konci už probudil a smál se na mě,pak jsem zhasla ,řekla mu " dobrou" a spáli dál. Přes ty vánoce a svátky to bylo horší,to chodl spát i po 22 hodině. :angry:
6. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
zdar :slight_smile:
no to je teda účast...... :frowning2:
7. led 2010 v 18:22  • Odpověz
ahojky,

dneska jsme nakukovala a tady mrtvo!!!
byli jsme na návštěvě u stestřenky, odpo bylo parádně a večer jak jsme se vraceli, tak už mrzlo jako ďas
taky je tam -9 st

a co jinak jak se máte?

kde jste všechny????

Gabi, jak bylo v práci? mě to čeká za měsíc, ale zatím budu chodit masírovat jen 1x týdně... i skrz hlídání a pak uvidím, jak to budu vše zvládat.. ale více jak 2x týdně to nedám...
ono je to docela náročné, tak zase nechci být vyšťavená a pak nemít síly na Vášu

už stahuji fotky, tak pak nějaké hodím do alba...musím si uděla místo ve foťáku, mám ho plný a ještě pak budu mít fotky od kámošky..... to pak také hodím

od zítřka má zase sněžit, tak to bude mazec a v ne chceme do Ikey, jsou tam super akce.. ale úpokud bdue kalamita, tak na to kašleme, nebudeme nic riskovat

kde jste kdo????

Co těhulky, jak se mají?
7. led 2010 v 19:59  • Odpověz
leni. bylo super.bylo to dneska rychlé :slight_smile: ty masíruješ? to máš parádní..... :slight_smile: takže jedeš na živnostňák,jo?

mě ani nepřišlo dneska ,že mrzlo...vracela jsem se domů po 17 hodině a bylo dobře...ale jestli zítra bude sněžit,tak to nepřežiju..u nás sněžilo i dneska....já už toho mám plné zuby. Já půjdu dopoledne na chvilku ven s Matym ,ať se projde ve sněhu :slight_smile:
jo a nepřišel rodičák..mají v tom bordel...vždycky je 7 a te´d nic!!!!

Leni: tak pak hoď fotečky :slight_smile:

do IKEI bych takky jela,ale nejsou prašulky :frowning2:
7. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
zdravím
no a zprávy od nás...tak jsme zase prťavý..holt ty dvě dělohy...u kubíka to byl šok...měl mít skoro 4kg a pak přestal růst..tady je to pozvolné
31tt 1190g...tak to jsem se fakt lekla...a 34tt 1680...huraaa..no je to prnďa...ale to už jde :dizzy_face:

prognoooza: mimčo by mohlo mít přes 2 kg...tak doufám doufám...držte mi taky palečky 20.1. jdu na další kontrolu do podolí..jinak je mi dobře..jen ta uuuuunava malej raubíř je prostě zvíře...má skoro 12kg..běhá jako blázen a chce aby bylo všechno po jeho
:grinning:
8. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
nazdárek...
asi nemá smysl říkat, jaká je tady kalamita, že?
prostě od božího rána tady sněží, ba přímo chumelí... ale jdeme se na chvilku podívat na zimák, začíná tam turnaj... a vašík je blázen do hokeje...
celej tatka

Šroubku, tak budeme držet palečky, aby prďolka přibírala!!! už se ti to pěkně krátí....

kde jste kdo? neříkejte, že lítáte po venku, to vám neuvěřím :grinning:
8. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.