• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Hele kde zase jsíííííí?? Mám ještě chvíli než dojde tygr :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
niky radši zdrhla když měla strach že se budeš zlobit :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Nebudůůůů :grinning: To je úplně jedno,já bych se stejně práskla :grinning:
Tak já si jdu hodit ksicht ať nevolám záchranku - by se mě tchýně lekla až by viděla můj obličejík bez masky :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
jsem Maru nasraná na sebe :pensive:
21. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
maru - jak psala pepi - snizena fce stitne zlazy, nekdy se to po porodu stava, kdyz se imunitni system vraci do normalu, tak zdivoci a napadne vlastni stitnou zlazu.
21. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Tak jsem včera byla v práci vyřídit dovolenou atd a čéče já mám 35,5 dne dovči..mazec tak ještě od 12.7 - 31.8 budu brát penízky za dovču+rodičák...božíííí
21. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
jsem tu tak napůl, uklízím a chystám se na doučko, přijde holčina kt. v úterý maturuje a chce ještě naposled projet všechna matur. témata z angliny... vůbec netuším jak dlouho to může trvat.....trochu se toho i děsím abych pravdu řekla
21. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
no to bude na dlouho :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
pepi ty když tak dobře umíš AJ....já teda na tom špatně nejsem,ale přece jen už dlouho jsem nemluvila...možná budu potřebovat napsat dopis známým do Chorvatska ohledně rezervace na dovču...a nebo s nima budu hovořit...ale jsem tak vymytlaná,že vůbec nevím zda se domluvíme.... :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
niky - jestli chceš tak buď pošli v ip co tam má být, nebo pošli nástřel dopisu ke korekci :slight_smile: v ip pošlu svůj mail, ok?
21. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdu uklízet,dítě už jezdí venku s tchýni.nechce se mi je tu vedro k padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veru je to oki nebuď naštvaná,to je naprosto fuk :wink:
21. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Pepi,tak až to bude aktuální,tak ti to pošlu jo? jsi zlato...pak dáme procházku a máš u mě dortík a kávu :grinning:

MArušátko moje..mě to mrzí.já si to neuvědomila vůbec..teď k tobě nepojedu :pensive:
21. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj,jenom jdu pozdravit..nějak dneska nestíhám,do toho mi tu vrtají,tak jsem nasr**á!!!

maru,nikkyy: dobrýýýýýýýýýýýýý...a je to venku :grinning: :grinning: :grinning:

dojdu navečír....pááááááááááááááááá :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojenky,

KARI - hypotyerozu mi zjistili, když jsem se snažila o těhu s Tobíkem. Pořád to nešlo a já najednou začala tloustnout, aniž bych se přežírala - během 3 měsíců + 10kg, jsem nechápala. Zrovna jsem byla na dietě a váha místo aby šla dolů,. tak šla nahoru. Dr. mi na gyndě vzala T3, T4 a TSH a hned se věděla příčina potíží s váhou a problémy s otěhu :pensive: . Na endokrinologii mi mudra nasadila Euthyrox (který už budu muset brát napořád) a za 3,5 měsíce jsem měla na testíku // :slight_smile: Takže pokud máš podezření, tak si určitě zajdi na odběry :slight_smile:

MARU a NIKY = je to sice venku, ale slibujem, že nebudem lízt na nervy a přeptávat se vás, jestli už jste nebo né, fakt :sweat_smile: Sama vím jaké to je, jak se okolí ptá několikrát do měsíce, zda se to už povedlo - magoři, jako bych neměla měsíční cyklus, ale týdenní :angry: !!! Ale doufám, že při podezření si nenecháte nic pro sebe a hned dáte samy vědět, ju??? :wink: Tak držíme paluchy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj holky, tak vás zdravím...

hlásím, že jdničky nahoře jsou venkůůůůůůů a nedělá nic jiného, než že skřípe zubma, fakt super to poslouchat!!!
tak ještě očekávám poslední špičák a na chvíli zase bude klid.. doufám...
jem věděla že mu lezou zároveň

včera se prodal kočárek, tak mě to moc potěšilo, měla jsme ho tady ve Vyškově v bazaru a za 14 dní je pryč, super zpráva... a o jednu starost méně...

a dnes od rána zase průjmuju, tak mám podezření, jestli v sobě nemám také nějakého vira, tak asi v pondělí půjdu dobrovolně na výtěr, at jsem v klidu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
necítím se nějak mizerně, ale spíš unaveně, musím hodně pít.. no a jíst zatím nemůžu
a to jsem dnes chtěla jít na brusle, tak zítra no...

včera bylo tááák krásně, že krom 1,5 hod přestávky na oběd jsme byli celý den venku...

Nikky, a Kubík to má nafouklé nebo co? my s tím problémy neměli, tak ani nevím...

fuj, zase je venku pařák a tady v bytě máme také hrozně, Vašík už spí, měl blbou noc a já také...
ufff, jdu si dát čajík... a snad odpo půjdeme ven...
21. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
jedna známá má 10-mesíční holčičku a už je v 8 tt, chtěli také tak brzy....

tak vám budu holky tiše držet pěstičky a těšit se na těhulky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kdybych měla vstávat v 4.30 tak snad už ani nežiju... :wink:
vás holky obdivuju, ale je jasné, že není zbytí... když rarášci vstávají, tak se nedá nic dělat...

a na nočník jsem ho teď zkoušela, ale nedá se tam udržet a násilím ho nechci držet, když neví co po něm chci...
21. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Lenca: pořád mu to reaguje a praskne a zas se to naplní..má pořád bouličku
21. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
NO to si Veru zkus nepřijet,tu lítám s hadrem,roztočům jsem vyhlásila válku a ty takhle jo? To víš,že jo,si pro tebe přijedu jestli na mě hodíš bobek :wink: Však o nic nejde,ne? :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
ty jo Domi si pořád kleká a natahuje se do stoje,chce to pár dní a bude stát a já se toho tolik bojím,se mi tu zabije na té plovoučce :pensive: :frowning2: :cry: Jak to děláte holky co vám děti stojí???
21. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Maru, právě proto jsem mu už koupila boty, když je na linu, nebo dlažbě, tak mu to klouzaloa já byla na nerv, takhle dám boty a vím že mu to neklouže

a jakmile si stoupne tak se smiř, že si hned tak zase nesedne!!!

my stojíme stále... má svá stanoviště... a tam pořád stojí a zkouší už obcházet a tak různě..
a když někde stojím, tak si mi stoupne za zadkem a drží se mých nohou nebo tepláků... prostě mazec... :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
a pár karambolů už také bylo...

včera si stoupal o židličku a pak si jako sedal, no a židli si vzal sebou, takže jsme vylítla, zařvala a chytla židli,a le stejně ho trochu praštila...

ale už si vypilovat padání, prostě padá na zadeka baví ho to, tak jsem ráda, že už nedává tak moc hlavičky, je to fakt o nerv, co ti budu vykládat...
21. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Váša ještě spí a já mám takový hlad, ale jak si něco dám, tak se z toho pos..ru :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Maru jasně že přijeduuuuuuuuuuu už se to blížíííííííííííííííííííííííí :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Boty jsem už koupila taky,tak mu koupím papučky na doma :dizzy_face: Ale jedny jsem už koupila a slaďoch je neobleče přes nárt má ho vysoký,takže bude problém asi sehnat,aby je měl dobré.
Hm a Leni lepší vyhlídky pro mě nemáš? :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
NO blíží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Se těšínkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
Jdu krmit dravce :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj Holky zdravím rarášky , tak máme smutnou zprávu byli jsme na třetí kontrole na kardiologii a Danda stále má direčku v pravé srdeční komoře, takže jsme smutný, ale snad to věkem bude zarůstat....... :pensive:
21. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
kacm - to je blby, ale urcite se to casem spravi.Neboj.

maru - Barunka si kleka a stoupa nastesti jen v me blizkosti nebo nekde, kde ji to jde, takze zatim dobry. Ma jedny super protiskluzovy ponozky (maji cely spodek gumovy) a v tech ji to neklouze.Kdyz je nema, tak hrabe nozickama, ale rukama to udrzi.
21. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
ahoj holky tak jsme prisly z venku a zene se sem asi burina pekna...Kata kouka na skolku..musim vas docist, ale co jsem si vsimla mery snad resila Adipex nebo Lindaxu..muj nazor...do toho bych nesla, ty vedlejsi ucinky nepreju nikomu jde hlavne o psychicky stranku veci...a hlavne ani jedny ty prasky nejsou reseni, presne jak jsi psala ze je TO NA CHVILI a neresi to podstatu hubnuti, proto s tim nesouhlasim a z odborneho hlediska se indikuji fakt pri obezite, ale kdyz nejde vaha dolu jinym zpusobem..ale nechci byt za chytrou jen nazor :wink: :sunglasses:
21. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
jinak taky mam hypotherozu...uz leta a musim rict, ze beru hormony a vubec jsem nepribrala...pribira se kdyz ty hormony nejsou dostacujici, tzn. v pripade ze neni zlaza lecena...od te doby co je hladina stabilni, tak by melo byt vse ok...je to samozrejme individualni, ale jak rika moje endokrinolozka tak jen 1% lidi ma tloustku kvuli stitne zlazy, ostatni si to tim vysvetluji a nepravem... :unamused: takze asi tak a sama musim rict, ze mi to vzdy upravi podle vysledku krve a vaha je porad stejna nastesti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
mery ja brala Lindaxu a zhubla jsem 20 kilo,ale jen diky tomu ze jsem nejedla a znicila jsem si vlasy zacali mi padat hrozne prisla jsem o pulku hlavy snad nehty se zhorsili a tak no.
21. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.