• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Leni jo my treba byly venku, ale neda se ani bobovat ta vrstva snehu je totiz obrovska...jsem s K prohrnovala, ale hned to bylo zapadane...jsem u nasich, manza stehuje tchyni, takze si makne a my to tu nejak preckame..musime... :unamused:

Jo jo kalamita je vsude..ale jako to se fakt neda...akorat se smeju, silnicare clovek nepotka, neustale jsou zaskoceni, ale jako z ceho?? Z toho, ze je zima?? Ne pardon ted je to vlastne kalamita Daisy...no jo a jim je zima, tak jsou radeji v teple... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Tak mejte hezky vecer, ja jdu asi spat..mame tu peknou kosu, jsme jak na chalupe, snad to neodstoname :unamused:

K ma taky za sebou Priorix, tak jsem zvedava co a jak bude...

Pristi tyden ma byt az minus 20 :frowning2: :frowning2: uf uf...ono se toho s detma fakt moc neda a poradne jit ven...klouze to i jim a kocar je fakt zahul tahnout..co teprve tehulky...

sroubku taky drzime pesti, ke 2 kg uz to zni nadejne...ale jen at pekne pribira MUSI!! Jeste mate cas... :wink:
8. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahojky,
leni: zkoukla jsem fotečky...Vašík je šikulka :slight_smile: moc jim to oběma ( i tatínkovi ) sluší :slight_smile: a máme stejný koberec ala IKEA ten dětský.....

lis: o silničářích..to je " bez komentáře"..u nás mají asi dovču...já mám problém sama jít v tom sněhu, se nadřu jako prase!!!! a tak furt chumelí....fakt mají být mrazy? no potěš... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak už budete sami bydlet? to je paráda....už si to zasloužíte :slight_smile:

sroubku: váha bude nakonec v pořádku, je vidět,že mimčo roste :slight_smile: a ještě má čas.

a už nevím,co jsem chtěla.....jdu chrnět..jsem zmožená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maru: co je s tebou, jste v pořádku?
8. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
Zdravím všechny!!!

tak tady pro změnu padá zrzlý déš´t, takže je venku klouzačka... je to horší než ten sníh...
:frowning2:
kluci šli na zimák, tak mám chvíli pro sebe...piju si čajík a za chvíli využiju samoty a půjdu žehlit.
Dnes nevařím, mám epizzu a pro vašíka jídlo mám, takže tak...

Gabi, díky za pochvalu....mám dojem, že nám ti rarášci nějak moc rychle vyrostli...
včera a dnes se Vašek tak vztekal, že jsem jen koukala a nebyla schopna nějak reagovat...
jak reagujete vy na to jejich vztekání?

celý den slyším jen tati a hoki, tak už toho mám někdy také dost a jde mi hlava kolem!!!
a to ještě dnes vstával v 6hod, jsme myslela, že mě klepne, ale tatínek si ho v 7 hod vzal dolů a maminka spala do půl 9 a zítra to bude naopak, protože má Venca dnes akci

Také se ptám kde je Maruška....

Lis, to je super, že budete sami, tak nakonec to bude jen lepší a lepší...
9. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahojky,
děkuji za pochvalu bříška,Leni však jak budeš čekat druhé tak se vsadím že taky budeš vypadat jako u prvního,však jsi hubeňourek :wink:
žiju jenom přežívám zimu nesnáším,včera chumelilo celý den a dneska prší humus no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sroubku držím palečky ať to malá dotáhne přes 2 kg,což dotáhne neboj ještě má čas :wink:
gabi jsi hodná,já mám fusák ten emitex 3v1 a spokojenost :dizzy_face: nechám si i pro druhé :sunglasses:
Lis priorix nás čeká ve středu a v úterý jedu do Ostravy na NT,tak snad sleze sníh nebo aspoň nebude sněžit,pršet ať prší to je mi fuk :wink: tak papa zatím
9. led 2010 v 10:12  • Odpověz
tak jsem te´d byla odhrnovat sníh s tím ledema docela jsme si mákla.
byla jsem vynést koš a brodila jsme se v krustách ledu, no humus, tak mě to nedalo a šla jsme to odklidit... pak mě asi někdo zahlédl z okna a přišel soused mě vystřídat...
ale víc jak půlku jsem udělala a také te´d necítím záda... a ruky

Maru, jak vás tak čtu, tak se na druhé mimiko začínám pomalu těšit...
chtěla bych otěhotnět koncem tohoto roku, aby byli od sebe tak ty 3 roky...
ani by mě nevadilo, kdyby se druhé opět narodilo v srpnu, je to v pohodě..

ufff, kluci ještě nedorazili...vašek bude ko, tak zase bude 3 hodky spát, jak včera , jsem ho musela budit

a byli tadyTři králové... tak jsem jim dala do kasičky...

Maru, to už budete mít přeočkování?
9. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Leni koukala jsem an fotečky a máte je krásné :dizzy_face: Koukám,že si Vašík sníh užívá tak to u nás pravý opak my žijeme od jara do podzimu,ale toho hezkého podzimu pak přežíváme :grinning:
no a ještě odhazovat sníh to nikdy,tu je jeden soused a ten to odhazuje i 3x denně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni druhé mimi je prostě boží je to nádhera a ještě větší nádhera,to že mi není zle je úplně to nejlepší co mě mohlo potkat,nechtěla bych zvracet jak u Domínka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak držím palečky ať vám to vyjde a znovu srpen schvaluji já chtěla znovu červenec a vyšlo to zatím teda kdoví jak bude mimi pospíchat :confounded:
jj budeme mít přeočkování,Domi má 12-tého už rok a půl,letí to :frowning2:
9. led 2010 v 11:33  • Odpověz
ahojky,
já piju kafčo, malý spí,Vojta je s BM na horách,Míša si čte a je to paráda :slight_smile:

taky ven nejdu, je to tam pěkně zmrzlé....fůůůůůůj...by se Matymu blbě chodilo.Mě čeká odhrnování sněhu za 14 dní, máme službu, takže se modlím,ať není sníh, protože odhrnovat nemám kdy..dopo to s Matym nejde a odpo nejsem doma...mě sousedi asi zakousnou,ale co...chlapa nemám....

maru: tak to je fajn,že je ti dobře :slight_smile: no já kdybych si mohla vybrat, kdy rodit,tak na jaře...duben....ať si s mimčem užiju krásného počasí a dlouho...já záviděla maminkám,když jsem byla te´d těhu,co vozily už od jara...že vysedávaly na lavičkách,kočárkovaly,bylo krásně a já se tahala s břichem.

tak hezkou sobotu :slight_smile:
9. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Šroubi, moc držím palce, ty 2 kg určo dáte, jste holky šikovný!!!!! :wink:
9. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj děvčata. Opožděně vše nej nej do tohoto roku a hlavně to zdravíčko :slight_smile:

Tak jak se tu psalo i mi jsme zapadlí až po střechu (auta :slight_smile:) Tady se neprohrnuje a tak má dnešní činnost shánění traktoru aby to tu protáhl a ulice mohla fungovat.
Kája na sněhu řádí. Honza ho moc nemusí, ale už přišel na to, že musí chodit vyjetýma cestičkama po autech. Tam nezapadne.
18.1 nastupujeme zase do lázní. Honzovi to platím. Protože přez všechny špatné prognózi je NAPROSTO ZDRAVÍ :grinning: v pátek přišli poslední vyšetření alergologie a imunologie. Ledviny se zlepšují sami. Jsem šťastná jak blecha a strašně ráda, že ten kolotoč doktorů máme na dlouho za sebou.

Všem krásno dobrou noc a zase někdy. papa
10. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi začíná týden doktorů,no spíše 3 dny.Dneska jdu na gyndu pro výsledky z krve na NT,musím jít bez malého nevím jak bych se tam s kočárkem dostala,MM v práci takže za chvilku dovalí tchýně a bude hlídat malého,zítra jedu do té Ovy na NT a ve středu jdu s malým na 18měsíční prohlídku + očkování,tak doufám že aspoň to očkování dopadne dobře a nebude žádná reakce.No a tchýni to začíná taky páč všechny tři dny mi hlídá malého,v tu středu jde se mnou protože MM bude opět v práci tak ať na to nejsem sama.
Dnešní noc jak jinak do 4h rána spal naprosto bez probuzení a od 4h vůbec mě s toho kluka trefí nechápu co mu zase je že tak brzy vstává,no s postele jsem vylezla definitivně až v 05.15 do té doby jsem ho tam chodila přemlouvat,aby spinkal nezabralo ani mlíčko tak já nevím asi mu rostou pětky takové brzké vstávání dělá právě jak mu rostou zuby. NO a jak jinak teď už 30 minut spinká

Včera jsme byli sáňkovat tak malého sáňky neberou moc,sedí krásně a kouká kolem,ale ožije až když ho vytáhnu ven a on se může v tom sněhu válet To se mu líbí Taky došlo na sněhuláka,sice takový pidi mini páč MM prohlásil,že s toho nic nejde (a ostatní měli obr sněhuláky ),ale tak aspoň něco stějně ho hned malý zboural
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani to je moc dobře,že je HOnzík zdravý,super :dizzy_face:
11. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahoj Holky,
v DM je akce, dostane zadarmo knizecku na slevy, u toho jejich automatu musite u vyhod namacknout tlacitko akce a pak vam za voucher daji u pokladny knizecku na slevy a nestrhnou vam ani bod :wink:
11. led 2010 v 10:51  • Odpověz
nazdárek holky...

tak dnes konečně razíme do Brna, přes víkend se to nedalo...
v sobotu jsme pěkně zapadla s atutem před domem, nemohla jsme ani couvat ani dopředu a to jsme stála napůl v cestě, takže jsme musela zvonit na sousedy, protože Venca byl na hokeji a bylo už 19hod večer, no mazec, malého v autě...
nakonec mi pomohlo 5 chlapů a to museli použít lano, fakt to nešlo, prostě děs, já tady na to mám fakt smůlu...
Vašík byl hotový, chudák nevěděl co se děje, tak plakala pak jsme ho musela na chvíli šoupnout ke kámošce a to byl pak děs, jsem ho nemohla uklidnit... ještě mi tak půl hodky v náruči pofňukával...
ale nakonec to dobře dopadlo, sama bych to určitě nedala...

maru, tak ať ti to dobře dopadne!!!!

Venu, díky moc za info, to je super, musím se tam stavit...

my dnes frčíme do Ikey, mají akce jen do středy, tak kdyby měli v akci to co potřebujeme, tak by to bylo moc fajn...

Zítra frčím na gyndu, měla jsme tam být užřed rokem, ale nebylo kdy... tak frčím zítra, mají tam staršně dlouhou dobu objednání, tak min 2 měsíce...

jo a zjistila jsme že jsme přes svátky přibrala... ale už týdne posiluju břicho, tak snad mi to nadšení vydrží co nejdéle.... a ještě musím začít ostatní partie... jsem jako bláto
11. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Maru, prosím tě, jak jsi mi poslala pozvání do skupiny na FB, tak jsme to odsouhlasila,a le stejně v té skupině nejsema nechápu jak se tam dál dostat... na FB sice moc nechodím,a le občas se mrknu...
11. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se kouknout i sem :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
ahojky, díky za podporu

leni..to vztekání....to je mazec ..my jsme dneska měli 40 minutovej tyjátr..a lidi se zastavovali a chlácholili ho a kuba řval a řval a řval
lidi mu říkali: a copa ti je a ty chudinko, co potřebuješ a kuba řval jakoby ho na nože brali...a to jsme si hrali v mateřském centru asi od 9 do 11....

:dizzy_face:
leni: já nad ním chvilku stojím a mluvím s ním..zkouším, jestli něco nezabere..rozptýlení a tak a pak ho nechám ležet..jen co zmizím z dohledu..se zvedá...a jak mě uvidí..tak sebou majzne o zem a zase řve..tak ho vezmu a poponesu...no "sranda" :sweat_smile:
11. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
ahojky jdu pozdravit...a spis se chci zeptat jak Vam ted deti usinaji a jakym zpusobem?? u nas se neco stalo, K nechce usinat..bylo to tak, ze jsem ji dala do postylky a ona malinko zabrecela, ale pak usnula a ted...ma hysteraka visi na postylce a nechce spat...pritom je uplne k.o. vyrizena..ale radeji rve...jako staci, kdyz jsme s ni v mistnosti a pak co usne odejdeme, ale me prijde, ze tam by to byt nemelo, ale poslouchat jak rve na to nemam taky nervy :confounded:

trva to ted asi tyden, snad zkousi co vydrzime..jako dnes mi nechtela usnout ani v poledne..a to nikdy nebylo..vzdy sla spat rada a sama a ted no rve a rve jako nemam na to uz :cry: :cry: bud to ma po Priorixu (jestli ji misto toho nepichli nejakou vzteklinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) nebo nam da ted konecne sezrat nejaky svuj zub, doted jsme o zadnem nevedeli, tak ted to mame za to...nebo pak totalni zavislost na nas a nechce proste spat :unamused: :angry:
11. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Maru myslime na Tebe :dizzy_face:
11. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Lis, myslím, že je to období....které přejde a zase přijd eněco jiného..
také jsme to tak jednu chvilku měli, vždy usínal sám a v klidu a jeden čas prostě beze mne neusnul... ale přešlo to...
teď pro změnu usíná zase krásně, ale kolem půl 2 v noci se probudí a chce za mnou do postele... v ruce dudla a deku a řve mamííí, tam
někdy si ho vezmu k sobě, když nemám sílu ale někdy ho prostě ukládám zpět a bez kompromisu..

Šroubi, naštěstí se vzteká občas,a le je to tak, prostě se snaží vzdorovat... je to normální...
také ho nechám, chvíli to zkouším po dobrém,a el pak ho nechám být a jdu pryč... snaží se an sebe upozornit...

Pepi a jak se máš? co je u tebe nového? stále učíš?
a co miminko? roste? a citíš se dobře? to je otázek, co? ale když už jsi tady dlouho nebyla??? a já jsme zvědavec :wink:
11. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
no snad ji to zase prejde nebo me mrskne... :unamused: :unamused: uz to tu takhle bylo pak klid a ted zase..a bez dudla to uz vubec nejde..dnes jsem to zkusila obratila postylku celou na ruby a rev rev ani si nelehne..ja ho proste neodbouram..ona bez nej neusne nevim co s tim..ani si nelehne :confused:
11. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
ahojky
maru: tak co výsledky? snad vše OK :slight_smile:
lis : to přejde :slight_smile: mě maty usíná zase krásně :slight_smile: ,ale víš,že byla doba,kdy tu ještě v noci seděl u mě u PC...to byly moje nervy...ale zase se to vrátilo samo do starých kolejí :slight_smile: Vydrž.
pepi. ahojky :slight_smile:
sroubku: no nezávidím to vztekání..ještě jsi těhulka....tak snad to přejde ,než se miminko narodí a Kubík bude zlatíčko :slight_smile:
janikrop: gratulace k dobrým výsledkům :slight_smile: si konečně spočneš od dr. :slight_smile:

tak a asi tak vše v obraze...
jdu koukat na net....jsem hotová,ale spát nejdu..dneska v noci jsem ještě ve 2h ráno čuměla do stropu a ne a ne usnout...bože, co to zase je....

tak dobrou ženy
11. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
11. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky, Gabi, no to je teda super, mám ho doma :angry: ! Dík!
12. led 2010 v 07:47  • Odpověz
Ahojky,

všem vám opožděně přeji do toho nového roku hodně zdraví, štěstí a pohody :dizzy_face:

No teda těhulky, vám ty týdny naskakují závratnou rychlostí!!! Tak si svoje bříška pěkně opatrujte :dizzy_face:

Přihlašuju Tobíka do klubu nespících rarášků!!!! U nás noci i usínání v poslední době taky katastrofa !!! A to vždy usínal krásně, bez problémů - mezi 19-20hod jsem ho položila do postýlky, odešla, zavřela jsem dveře a prďola do 10 min spinkal. A teď??? Je jak drak, řádí do 22-23 hod, pak se třeba kolem 3hod probudí a do 5h je vzhůru!!!!.....I když vidím, že se mu chce spát, tak se přemáhá a nezabere a nezabere a tak jak Káťa, radši bude řvát, než by zavřel oči a spal.....To fakt nechápu, asi má strach, že by mu něco důležitého uběhlo.... :angry:
12. led 2010 v 11:55  • Odpověz
jen hlásím, že dnešní noc byla hrozná, takže valím za Vaškem se natáhnout...
zase klasika, po půl 2 prostě vstane a chce jít za mnou, tak jsme si ho na chvíli šupla k sobě,a el on ne spát, ale dělat blbosti, no to bylo něco na mě, tak zase zpět do psotýlky atd... mám dojem že jsme spala hooodně málo¨, pak v 5hod mlíko a v půl 7 už byl zase vzhůru, jsem myslela že mě klepne...
začínám chodit spát nejpozději v 9hod, jinak to nedávám...
tak zatím papa kouknu večer, odpo jdu na gyndu
12. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahojte, zdravím vás tady podelší době.

Mari,Bibi taky ted chodí spát mezi 22-23.hod, je to mazec, to jsem ráda, že v tom nejsem sama, připadala jsem si jak podivínka, že moje dítě chodí spát tak pozdě :unamused: , proto se snažíme ji večer unavit a chodíme ven většinou po 20.hod, ale co jinéhozbývá,vždy se jen modlíme, at nás nevidí sousedi,to nevím,co by si pomysleli. Ale aspon se unaví a pak spí (pokud ji netrápí zoubky) pěkně, vstáváme v 9, tak aspon,že tak.
12. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahojky holky, konečně chvilka klidu, tak jsem dočetla aspoň 3 stranky zpět, ať jsem v obraze. Vůbec nestihám, ti moji špunti jsou jak draci, pořád jim musím stát za zadkem .. jinak by mi spadli z gauče nebo z konferenčního stolku. A Nelča začala zvedat nohu v postýlce tak vysoko, že dosáhne nahoru, zapře se a už tam visí ... troška nepozornosti a přepadne dolů :frowning2: Vůbec nevím, jak to řešit. Dělá to hlavně když má spát ... začne se vztekat, že spát nejde a zvedat tu nohu aby se dostala ven z postýlky. Spaní u nás katastrofa - od Vánoc mi nespí přes den, večer v 6 už jsou na zabití. Usínají s řevem ... A když se náhodou stane, že usnou na hodinu po obědě, tak zase večer řádí do 9-10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lis, tak ještě se 2x vyspíš a babice je pryč, co? To bude pohoda :wink:

Šroubku, tobě to letí, to je neuvěřitelné. neboj, určitě ještě něco naberete a když ne, tak to pak prďolka jistě brzo dožene :wink:

Jani, to jsou super zprávy, že se Honzíkovi ty ledviny samy uzdravují!
12. led 2010 v 17:22  • Odpověz
ahojky při úterku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
zdravím ztracené ovečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2010 v 19:32  • Odpověz
tady se hlasi jedna nalezena ovecka.... :grinning:

porad usiname blbe :unamused: ale mit ji do 23 hodin bych nedala..ale spat do 9 musi byt bomba!! No ale my vstavame kolem 7 coz jde...pak ji nechavam jeste v postylce a valime se, K si hraje a brebenti a tak..

Leni vim jak se citis, mate to asi horsi..K je ve sve postylce, ale to buzeni je hruza a clovek si rekne, ze si pospi a ono nic vstavaji stejne :astonished: :astonished: a co gynda??

A co Maru NT? :fearful:
12. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
juli to je taky masakr, desim se az na to K prijde...ona se mi vesi na lednicku, ma silu v rukach a nedej boze ze prijde na to, ze se muze vytahnout :unamused: a jak se vesi na lednici, tak jednou se s ni uz otevrela a letela pres pul kuchyne jako šok peknej.... :astonished: a to dela i s troubou trdlo jedno :angry:
12. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.