• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
lis: tak s troubou to Maty dělá taky..se bojím,že se to s ním jednou otevře a on poletí dozadu....ani na to nemyslet....musím ho furt odhánět..mi zase vylízá na sedačku a skáče...je fakt potřeba neustále hlídat..a na to,že se dá z postýlky vylézt,tak na to Káťa časem přijde :grinning:
12. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky,
tak to nespaní vám vůbec nezávidím já se děsím toho že ten druhý rarášek bude takový nespavec mě by kleplo,Domi je zlatý ve spaní ale svoje mouchy má např.to že vstává brzo,dneska v 5:30 to mě vůbec neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za 2h jde znovu spát na 2 hoďky lump jeden co bych dala kdyby to naspal v kuse :sunglasses:
JInak NT dopadlo výborně,mimi je zdravé jako řípa,měří 6,6cm riziko poškození je 28750 což je úplně super :dizzy_face: Je o dva dny větší to už ukázal druhý UTZ :sweat_smile:
dneska jdeme na to očkování pitomé a na 18m prohlídku musím malému upravit spánek tak,aby byl naspaný a stihli jsme DR. je to v čase kdy on spí tak ho budu budit v tom prvním spánku,aby nespal tak dlouho a druhý spánek posunu na dřív a taky ho budu muset vzbudit no co nadělám on jak nespí tak to je šílenost musí prostě mít ty svoje 2 spánky :sweat_smile:
jinak nevím co :sunglasses:
13. led 2010 v 07:40  • Odpověz
ahojky,
maru: super výsledky :slight_smile: jo a to jdete na tu živou vakcínu?
já jsem dneska tak zdechlá, nic se mě nechce..Maty mi tu chodí s piškotama a všude drobí... :angry: ..zase budu muset podlahu přejet vysavačem...

tak hezký den :slight_smile:
13. led 2010 v 10:23  • Odpověz
jj Gabi jestli myslíš tu proti zarděnkám,přiušnicím a spalničkám - priorix tak je to ono :wink:
zrovna jsem ho uložila a je tam nějaké ticho tak asi usne a to by vyšlo hrozně fajn,dal by si ty svoje 2 hodinky a frčeli bychom :dizzy_face: :dizzy_face:
Gabi piškoty jsou ještě dobré,mě malý začal chtít jíst sám tak mu nebráním,položím ho do sedačky,před něj tácek a na to polívku jednu lžičku mám já a krmím ho a druhou má Domi,to máš vidět jak polívka lítá všude :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
13. led 2010 v 10:43  • Odpověz
maru: umím si to živě představit a ještě polívku :grinning:
jj myslela jsem přesně tu vakcínu.

já se jdu taky chystat,ještě musím na úřad.

tak pá
13. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
ahoj Maru super zpravicky jste sikulky :slight_smile: :slight_smile: at ocko dobre dopadne.... :wink: my jsme to snad ustaly uz, az na tu protivku, kterou ted mam doma...dnes je ale vesela...a vcera skakala ve snehu, primo radila jsem se nasmala..jen bylo už šero, tak neslo fotit, coz me trochu mrzelo.. :confused: ale nekdy je ji venku zima a to pak padime domu, pac je protivna..dnes to risknu s kocarem, venku slysim, ze auta jezdi v břečce, tak už to asi taje, je fakt ze tolik nemrzne co vcera..ale stejne urco s kocarem pojedu jak s tankem.. :fearful: :rolling_eyes:

tak vsem hezke odpo....
13. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
jo a dnes K taky jedla sama rizoto, vcelku ji to slo :grinning: je sranda pozorovat, jak se snazi a soustredi :grinning:
13. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
juknete na fota :wink:
13. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
lis: jukla jsem..záchodové jsou super :grinning: a krásně Káťa papá....u nás bych s rizotem neuspěla,to je pro Matyho děsně suché...to by s bídou snědl tak 2 lžičky a konec.
13. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Lis fotečky nemají chybu :dizzy_face: :dizzy_face: Káťa na záchodě je super a jak já sama taky :dizzy_face: :dizzy_face: Prostě je nej :wink:
Tak v poradně dobrý,místo priorixu měl dostat prevenar to jsem trochu popletla,ale já myslela že prevenar dostane až ve 2 letech,ale prý už v 18m což jsem nevěděla takže teď ho nedostal má totiž tu lišej opět na nožičce tak dostal novou mast,Lis pořád bojujeme,ale prý za týden prevenar dostane určitě i kdyby tu lišej pořád měl a mám mazat a mazat což pořád mažu čím vším možným a stejně to má :pensive:
no takže míry modela jsou 12,14 kg a 82 cm :wink: a celé to tam prořval,on se tak bojí doktorů to je hrůza nikdo mu nic nedělal jsem zvědavá za týden jak mu píchnou ten prevenar to bude hrůza ho udržet on je jak klíště se na mě nalepí a nepustí se a nemůžu ho ani položit nic :rolling_eyes:
13. led 2010 v 17:21  • Odpověz
maru: takže preventivka ,jo? Míry máte hezké, myslím,že Maty Dominička trumfne ve váze..on furt žere :grinning:

Maty při posledním očkování ani nepíp, jako jediný to zvládnul na 1*, což jsem se divila,protože on je taky siréna....překvapil mě :slight_smile:
13. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Lis - fotečky jsou fakt parádní, Káťa je opravdu kouzelná a ty krátké vlásky jí opravdu sluší - no jí by to slušelo i kdyby žádné neměla, má hrozně miloučký obličejíček :dizzy_face: :wink:

Maru - gratuluji k výborným výsledkům z NT, máš už krásné bříško :slight_smile: Já jsem při Tobíkovi taky strašně rychle pupkovatěla....u Lukyho do 6. měsíce nic a u Tobíka jsem se už ve 3. měsíci nevešla do žádných gatí....

Jo a holky mám dotaz - nevíte jak je to s Prevenarem pro rozočkované děti??? Budeme mít taky tu poslední dávku za dáčo, nebo si jí budeme muset zaplatit????

Gabi - taky máš krásné fotečky. Nejvíce se mi líbí , jak Maty telefonuje, to vypadá jak nějaký podnikatel v kanclu - ještě mu tam chybí cigáro :grinning:
14. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahojky,
Marti platit,zrovna jsem včera dostala recept na prevenar a normálně jako předtím si to hradíš sama :pensive: ale jedna mamina mi poradila,že u slunka v lékarně pod nábytkem je jen za 1150kč :dizzy_face: :dizzy_face: pojišťovna mi proplatí 1000kč což je skoro zadarmo :wink:
děkuji za pochvalu no roste před očima,ale jinak než u Domínka já měla velké u obou u Domínka více do špičky teď se rozjíždím v bocích jako tam kde byl pas už mám slušné faldy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gabi no uvidíme jaké bude mít míry Maty jako ale jestli má ještě víc než ten můj model tak tě lituji vím co to je tahat :sunglasses:
14. led 2010 v 11:25  • Odpověz
holky diky za pochvalu fotek :wink: jo obcas se s ni desne bavim...

Maru super miry Dominka..hele a vy uz mate Priorix?? :confused: ze teda nakonec je to Prevenar... :astonished:

K mela vcera horečku pocitam, ze prave po Priorixu rikala mi mudra ze do 10 dni a byl to 8 den..ale jako z minuty na minutu najednou 38,3 :cry: dala jsem cipek a dobry...dnes mozna ma zvysenou, ale zatim cipek nedavam..je v pohode...nastesti!!

DNES SE TCHYNE STEHUJE !!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: prvni svobodna noc jupííííí
14. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
mery ja myslim,ze si to musime zaplatit, ze je to jen pro deti narozene od roku 2009 nebo tak ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: blbci ze?

Maru jakou mas pojistovnu, ze proplaci?? :confused:

ja K zvazila na normos vaze a ma 10 kg :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
lis ano my už máme priorix ten dostal v 15m tak teď přeočkování prevenaru a na priorix tu druhou dávku si nás pozvou ve 21m :wink: pojišťovnu mám RBP - revírní bratrskou pojišťovnu,proplatili mi i loni první dávku prevenaru,ale jen ten 1000kč,je to jednou ročně :slight_smile:
14. led 2010 v 15:48  • Odpověz
hojky,
mery: jsi mě rozesmála s tím cigárem :grinning:

lis: reakce je 8 - 12 den po očkování,tak nám to řekla mudra. a gratulace k první noci bez důchodce :grinning:

maru. já mám taky RBP...nevíš,jestli proplácí nějaké vitamíny? já jsem ještě jejich papíry neštudovala....ty možná biúdeš vědět.Ani jsem nevěděla,že proplácí Prevenar a to každou dávku....no jo,kdybych študovala papíry,věděla bych všechno.
14. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahoj holky,Lis gratuluju,že se od Vás "babička"stěhuje. :dizzy_face:
Maru Domča je teda chlapák,Karolínka má 9.9kg

Holky ten Priorix je normální očkování nebo nějakej nadstandard?
14. led 2010 v 19:16  • Odpověz
mandul: normální očkování povinné
14. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Gabi díky.Jak se jinak máš?
14. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Sonduju tady pohlaví jednoho miminka :grinning:
14. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
a jsme volníííííííííííííííííííííí uááá asi ani neusnu...porad ji budu slyset.. :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
mandul: jj máme se dobře. Dneska jsem na prášky, malý nespí, furt tu chodí a řve.super večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jaké mimi sonduješ?

lis: užijte si to :slight_smile: to chce bouchnout šampáňo :grinning:
14. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
dneska jsem zjistila,že mi na gumové silikonové mašlovačce chybí 2 řady těch gumových cancourů...dopo tam byli a jak jsem uklízela bordel večer,tak jsem zjistila,že dvě ty řady chybí..tak nevím,co s tím udělal během mé nepřítomnosti..snad to nesnědl....
a jdu ho uspat,protože mě fakt z toho kraválu bolí hlava..a to jsem si chtěla číst...
14. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
LIS,ještě se ti bude stejskat... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
14. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
gabi to zjistis az se vykandi :grinning: :grinning:

jojo ale manza je tak udrenej, ze nema naladu, chce jit spat..oslava neni, ale me to neva... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes ji jeste stehoval, rekla ze ma 3 tasky a bylo jich snad 10 a k tomu trouba a jeste mikrovlnka fakt uzasny v tech zavejich, kdyz nejde ani parkovat uff ale ma to za sebou...

Veru snad nee :sweat_smile: :astonished:
14. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
LIS - gratulace, no už bylo na čase, aby baba vypadla, teď už bude jenom dobře :dizzy_face:

Maru, Gabi - loni sice RBP proplácela 1000kč na očkování, ale po vpadnutí ekonomické krize to zkrouhli jen na usmolených 300,- :angry: .... takže budem pěkně cálovat... :angry: :unamused: ... jo a díky za tip, poletíme ke Slunku :wink:
14. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ahojky,
tak to zase nevím já Marti,no co už každá stovka dobrá a jak teda 300kč tak to je taky dobrý pořád lepší jak drátem do oka :sweat_smile:
Gabi já to letos právě ještě nestudovala vůbec jedu ze starých zásob z loňska a jak vidíš tak mylných :wink:
Lis tak jaká byla první samostatná noc??? :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 07:35  • Odpověz
Maru bylo to bajo :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 18:52  • Odpověz
A s kým jsi dnes hrála na schovku? Už jsi to naučila Káťu?
15. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.