• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Lis,ale kdo ví,jak se spalo babce bez vás :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
15. led 2010 v 19:34  • Odpověz
ahojky holky,
super..je pátek :slight_smile: a dva dny volna :slight_smile: a Vojta je zase na horách přes víkend ,tak mám doma jenom dvě děti :grinning:
15. led 2010 v 19:51  • Odpověz
http://ekonomika.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=test/test-dnes-detske-mlecne-vyrobky.htm

pro zajímavost - test léčných výrobků pro děti....Maty miluje pribiňák tyčinky a ty jsou nevhodné..... :unamused:
15. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
ahojky,
no teda ,kde jste ženy?

my se dneska byly projít, vzali jsme boby,ale Matymu se to moc nelíbí, radši chodí pěšky....

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3705401&vReferer=%2Fphotos%2Fgabuse
17. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Gabi Maty je božský,na bobech je jak král na trůně a má moc krásnou soupravu,sluší mu moc a moc :dizzy_face: a koukám rohlík v ruce to mi něco připomíná :sunglasses:
17. led 2010 v 18:36  • Odpověz
maru: děkujiiiii :slight_smile: ..jj božský s dudlanem :grinning: skočili jsme po cestě do Kaufu,tak rohlík musel být :grinning:
17. led 2010 v 19:38  • Odpověz
hele uklidním tě,Domi měl dudlana jen a jen pouze na spinkání a teď poslendí dobou ho má neustále v puse,musím ho schovávat a on stejně chodí a hledá ho :angry:
17. led 2010 v 19:52  • Odpověz
fakt? co se děje? no já chci za měsíc začít odnaučovat,už te´d se bojím....to bude boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak Maty nespí, před den spal půl hodiny,pak jsem byli venku, tam se prolítal a jako nespí, on není vůbec utahaný..jako já už fakt nevím,začínám být fakt zlá....už mě to nebaví..nemám vůbec klid.... :frowning2: chjo.

tak jdu mýt Vojtu a udělat mu večeři,pak umýt nádobí a vytřít a to asi vše za asistence Matyho, si ho fakt nebudu všímat,jsem naštvaná....

dobrou všem :slight_smile: a snad bude zítra líp :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Gabi já vím co se děje u nás,lezou mu pětky tak se tím uklidnuje,ale hned jak mu vyleze poslední zub tak dudany beru a konec prostě :pensive:
tak to se ti nedivím že jsi zlá byla bych taky,jediný večer potřebuji klid a relax a jak ti Maty nespí tak to nechápu co se s tím děje :frowning2:
18. led 2010 v 08:38  • Odpověz
ahojky,
maru. ach ty zuby... :frowning2: já Matymu ani do pusy nekoukám,vždycky mi kousne prst a to bolí, jen násilím mu tam vlezu ,jak žužlá rúzné smetí ze země..on je děsné čuně :grinning:

dneska jsem se stavovala do DM pro tu knížku 150 b..hned jsem si koupila pleny a využila 25% a všimla jsem si ,že v té knížce mají Sunar s 50% slevou, takže nějak 119 kč..tak si pro něj skočím... :slight_smile: aplno slev,které uplatním...no hodí se to :slight_smile:

pojídám tu Krovky od děcek a už je mi z toho pěkně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak papa a dobrou noc :slight_smile: babky a ukažte se tu taky :grinning:
18. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Gabus mě ten sunar udělal takovou radost,že jsem málem dala pusu té prodavačce jak mi vydávala ty slevy,Domi pije sunar ve velkém pořád a tak se to hodí a jsem z toho fakt nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak Domi je taky čuně sebere vše ze země a hned to strká do pusy,ale naučila jsem ho když řeknu plivej tak hned vystrčí jazyk a plive to co tam strčil tak ještěže tak :wink:
Gabi malému do pusy se dostanu,ale ty pětky jsou úplně vzadu takže tam nic nevidím ani kdybych chtěla jen na prst cítím že se tam něco děje,Domi mě taky kouše,ale já na něj křičím nekousej to se nesmí a tak nekouše,ale občas to zkusí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak jsem si včera večer střihla první těhu blitíčko,no fuuj snad bylo poslední :grinning: a Domi zrovna usínal v postýlce bylo to večer jak jela ulice ( to mě naštvalo nejvíc protože mi utekla důležitá část :grinning: ) no a jak jsem se tam dávila na tom záchodě tak jsem slyšela malého z postýlky jak napodobuje to moje dávení,tam kuckal jak šílený :grinning: :grinning: jako to mě fakt pobavilo takže mu děkuji protože jsem neměla při tom blití ani čas myslet na to jaký to je hnus blít :stuck_out_tongue_closed_eyes: komediant malý :wink:
19. led 2010 v 08:35  • Odpověz
ahojky,

maru: a nebylo to blití,že ti něco nesedlo? s tou ULICÍ si mě pobavila :grinning: a Dominiček je fakt číslo :grinning: ,aspoň tě přivedl na jiné myšlenky :slight_smile:
no s tím sunarem to je paráda. zkusím ještě říct kamarádce,jestli mi ho nedá..to by bodlo :slight_smile:

a jinak si tu píšem samy,co?
ostatní asi nemají čas..LIS co ty? už zařizujete Kátě pokojíček?
19. led 2010 v 10:06  • Odpověz
no jo samy co naděláme :frowning2:
sunar je boží taky bych řekla mít komu :grinning: no gabi s tím blitím nevím já to ani nestihla dojíst tu večeři a už jsem letěla to mi udělal i Domča jak jsem ho čekala to jsem jedla mandarinku a než jsem ji dojedla už byla venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj Domi mě baví pořád :grinning: zrovna tu utírá čaj co si vylil dostal hadru a jak rád to vytírá :sunglasses:
19. led 2010 v 10:22  • Odpověz
aha, tak to je jasné,ale že tak pozdě se ta nevolnost objevila,ale možná je to normální...

Domi bude po tobě v tom uklízení :grinning: Maty mi zas šmrdlá těma vlhčenýma ubrouskama na zadek, prvně se do něj jakoby vysmrká a potom jede po podlaze..ale ty mapy co za ním zůstavají na podlaze :grinning:

no je to sranda :slight_smile: s nima....
tak já se jdu chystat, čeká mě zase pracovní odpoledne,přijde mamka pohlídat..teď s kočárem opět nevyjíždím,nemá to cenu....se to počasí asi zbláznilo :angry:
tak papa a hezký den :slight_smile:
19. led 2010 v 10:47  • Odpověz
ahojky jsem tuuu ja mela ted dite k nepoznani, od Prirorixu blbe spi a tak..vcera jsem z toho mela depku...chtela jsem ji vystrelit na Mars...atakovala holcicku me kamaradky, sice v dobrem, ale stejne..nechapu kde se v ni ta energie bere, je tak akcni az to hezky neni...

a chtela jsem jit pro radu s dudlem a koukam, ze to tu gabi zrovna resi..jako protoze ona me cely noci budi tim, jak se prevaluje a rachoti dudliky a vubec...uz me to stve :unamused: ja proste nevim co s tim... :cry: manza rika, ze ma jeste na ne narok, ale me to uz vadi, aby se to odnaucila..ach joo dnes jsem ji uspala prvne bez dudliku, ale u nas na posteli a byl to boj rev asi 15 minut a pak to vzdala a usnula..ale musim rict, ze spala jen hodku a ted se vzbudila s dudliky spi i 3 hodiny a co bez nich v noci? ty jo to nezvladnu..porad je v noci hleda a kdyz nejsou rev rev...ted to slo, ale vecer to nepujde..nevim co mam delat...a zase spat v posteli je taky zlozvyk s nami...

pokojicek jeste nema chystame se jen manza mel ted plno prace..ale prvni vikend bez tchyne byl super :slight_smile: :slight_smile: fakt jsme se paradne uzili a K byla s tatou venku bobovat, parada....
19. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Veru jojo na schovku hrajeme s K umi to uz bravurne :grinning:
19. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
ja se dnes vydam po dlouhe dobe s kocarem, ale pokud to jde nechodime do mesta... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
no tak u nás chodníky hnusné,já bych s kočárem nejela....měla jsem problém jít sama..je to ještě rozbředlé, no hnus fialový :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lis: já se pomalu taky chystám odnaučovat,ale to se chce obrnit...mě děcka ty 2-3 noci prořvali,než se odnaučili a šlo to. jenom te´d s tím Matym to bude komplikované, on spí se třema a furt je hledá v noci a nejen v noci....doufám,že budu trpělivá, no musím,už se mi s dudlíkem nelíbí....jinak všechny děti byli závisláci.a čím jsem starší,tím jsem měkčí..no jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
gabi ja to nezvladnu :(( my ji chceme cca za 14 dni odstehovat do pokojiku, takze ne moc zmen na jednou...ale ted uz jsem ji jeden dudel vzala, takze spi s jednim, ale jak pises taky se budi a hleda...takze uvidime prvni noc s jednim :confounded: jako ja to nedam dve noci s ni prorvane, jestli ne vic..navic spala odpo jen hodku donutila jsem ji bez dudlu..co kdyz bude spat kvuli tomu jeste hur? Ona je nervacek a tim se uklidnuje... :unamused: :unamused:
19. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
pres den je ok, kdyz ho nevidi a i po spani ho odhodi a rekne mu papa a nehleda, ale jinak v noci fakt nevim :pensive:
19. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
lis: třebas tě Káťa překvapí :slight_smile: jinak Maty je taky nerváček,ale to má po mamince :grinning: LIS já doufám,že to zvládnu, musím....
19. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahojda.

LIS, já si stejnak myslím, že se Káťa ve spaní zlepší až bude mít vlastní pokojíček. Já si taky myslela, jak jsme na spaní společně v ložnici ve starém bytě už zvyklé a nijak se nerušíme a ejhle, po přestěhování mi spinká bez probuzení celou noc a naprosto bez problému dává 11 hod v kuse, někdy i víc. V bytě mi vstávala v 6, ať šla spát v 18 nebo 20 hod... Ale tam to bylo i tím, že jí rušila tchýně uklízením nádobí. Ty jo, no jo, já už na to úplně zapomněla. To je fakt dobrý, jak na to špatný člověk rychle zapomene.... :confused: :grinning:
A musím teda říct že naším odstěhováním se vztahy s tchýní zlepšíly. Ono je to možná i tím, že ona je po té operaci páteře a musí furt ležet, takže je mi jí i líto. Ale já jí normálně 1x týdně volám! :confused:

Dudu zatím ponechávám, nějak se mi do toho odebrání nechce... Hlavně se bojím že by to bylo zbytečné, že až se narodí mimi, tak Aný by záviděla. Oni prý ti starší pak najednou udělají zase několik kroků zpět co se týká dudlíků, plínek, atd. Má ho jen na spaní... Ale jako teda u dr. byl asi 3 letý chlapeček s dudlanem a vypadalo to fakt hrozně!

MARU, to napodobování je sranda, Aný se třeba opičí když zakašleme nebo pšíkneme atd. Domískovo "dávení" muselo být super... :grinning:

Teda to jsem se vykecala..........
19. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
gabi no K je taky magor po nas :grinning:
19. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
jj taky jsem si predstavila Domika jak se daviíí jéé to je hruza :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru asi mas pravdu rikalo mi to uz vice mamin, jak deti nakonec v pokojiku spi super :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
A už máte vybraný nějaký nabýteK?
19. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Veru nabytek ke Kate do pokojiku? no to zatim nemame moc toho tam mit nebude...my jeste planujeme na jare rekonstrukci, takze do te doby nic moc nepodnikame :confused:
19. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
jdu hledat co ceka Petipacka :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
uz vim Veru muzete menit i spolu hadriky :wink:
19. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
kde jsi to našla????
19. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
už jsem to našla :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.