• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
peti: tak gratulace k holčičce :slight_smile: jůůůůůůůůů další páreček :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
gabi pohlavi bylo tajemstvi :grinning: :wink:
19. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
jak tajemství?????
19. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
to pohlavi :wink: jako ze v pase to nema ani uvedeno...meli jsme hadat :wink: ale to uz je jedno vetsina to vi..je to pekne zatim je dost parecku u tehulek...jeste jsem zvedava na Maru...jen pepi ceka druheho klucinu :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
jo tááááááák..kdo hledá...NAJDE :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
jojo tak nejak :wink:
19. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
Ahojky,tak já budu mít kluka dneska se mi o tom zdálo,byla jsem na UTZ a byl to kluk :wink:
Jinak dudu na to fakt nemám co se teď děje to se nedá ani popsat,zrovna ho má v puse a nedá mi ho a nedá,měl ho jen na spaní a teď ho pořád dudlá potřebuje ho tak já nevím,nechám vylézt zuby a pak jdu do toho ale nervy to budou strašné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petipacce gratuluji ještě jednou tady je to krásné jak jim vyšel páreček no krása :dizzy_face: :dizzy_face: a jméno máte?
Lis spinkání se Káťě v pokojíčku 100% zlepší to je jistota!
My jdeme dneska na prevenar,Domi odmítl ráno jak je zvyklý jít spát takže to bude žůžo protože tam jdeme v době jeho druhého spaní a mu bude to jedno chybět ne-li obě. Celé to prořve a já budu zase za neschopnou matku co jí dítě řve,ale on se fakt bojí má strach z doktorů s tím nic neudělám no :pensive:
20. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Maru tak hodne stesti a neboj nic me taky K rve u mudry, proste se na me povesi a rve jak tur, nacež mi dr. rekne ze je na me zavisla (kdyby ji videla doma, jak jsem ji ukradena, tak zmeni nazor) :sunglasses: proste se boji, nevi co se bude dit a vi, ze vzdy neco neprijemneho pro ne, takze co kazde dite to proziva jinak a az budou mit rozum snad to pochopi.. :fearful:
20. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky! Tak se jdu na Vás zase po dlouhé době podívat. Bylo toho nějak moc a tak jsem ani neměla čas za váma mrknout. Trochu jsem Vás pročetla a vidím, že těhulky úspěšně válčí a krátí se jim to :slight_smile: No já teda pořád druhé v nejbližší době v plánu nemám :slight_smile: Ten jeden rarášek mě zaměstnává na 100% Kristýnka je fakt čečetka a umí už kupu věcí a ukecená už je taky pěkně. Konečěně má i nový pokojíček, teda jen místnost na hraní, ale zatím tam ještě nespí - nějak nemám odvahu ji tam přestěhovat :sweat_smile: Snad už budu mít i víc času na Vás mrknout častěji :slight_smile:
20. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky,dneska se mojí nej kámošce a svědkyni v jednom narodil Adámek.Má 3,85kg a 51cm,ale rodila krásně.V 1hod.v noci jí začaly bolesti,ve 3hod.je měla po 5minutách,v 8 hodin odjeli do porodnice-otevřená na 6prstů a v 10.49hod.byl malej na světě.Tak mám takovou rozněznělou náladu a už se těšim až je uvidim :dizzy_face:

Petipačce gratuluju k děvčátku :slight_smile:

Don super,že ses zase ukázala.Zrovna nedávno jsem na vás myslela,když jsem viděla tvou fotku na FB na diskuzi :wink:

Kája měla dudlík jen na spaní,ale teď když je mrzutá nebo chvíli po tom,co se probudí tak ho děsně chce.To je furt dudu,dudu :confounded: Snažím se jí ho dávat jen na to spaní,bo si myslím že si na něj pak moc zvykne :sweat_smile:

Maruško,jestli budeš mít dva chlapečky(což si nemyslim :wink: ),tak mi pak řekneš kdy na to máme skočit,abych ho měla taky :grinning: Já bych teď(teda až někdy)chtěla taky páreček.Druhá holčička mi nebude vadit,ale abych pak měla koho odvést k oltáři já,že? :grinning:
20. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
No a včera jsme byly s K na očkování proti spalničkám,zarděnkám atd.Tak se děsim reakce,po tom co jsem od Vás četla na FB :zipper_mouth:
A Karolína má 9,9kg a 80cm :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
ahoj mandul ja se chci prave holek zeptat na to same, jak udelat kluka, takze Veru a ostatni, kdo ho cekate (ci mate) :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
mandul a krasne miry ma prdka..K bude mit nejak podobne, jen je asi mensi tipuju tak 78 cm :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Lis viď,ať se nedřem zbytečně :grinning:
20. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Tak holky šup šup sem s návodama :wink:
20. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
no prave jako to uz musi byt osvedceny :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

óoo nové foto :wink:
20. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
ale nekde jsem cetla ze to ma byt misionar a v dobe ovu jestli to nepletu ci tesne po ovu :fearful: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
ahoj holky,

po delší době se hlásím!!! tedy po pár dnech :wink:
ale četla jsem vás, jen jsem nestíhal nějak psát, vždy do toho něco přišlo...
20. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Peti gratuluji k holčičce!!!

a jsem ráda, že po dlouhé době zase vidím Donku!
Doni, holky jsou moc šikovný! kámoška má také holčičku 16 měsíců a je to šikulka ukecaná, krásně ji rozumím

jo a co se týče pohlaví druhého mimča, tak samo že bych byla ráda za páreček, ale když to zase bude zdravý kluk a hodný jako Vašek, tak mi to vadit nebude
20. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Maru, tak snad už ti bude jen a jen dobře, už žádné těhu blitíčko!!!!
necháte si prozradit, co to bude?

také jsme vždy měla sen, že budu mít chlapečka a ne jednou... a pak to nakonec chlapeček byl...

ale tobě přeji holčičku, okatou jako je Domča
20. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
jinak dudlana také stále máme a mám čím dál větší obavy s odnaučováním, mám dojem že je větší závislák než byl... také musí mít na spaní dva, jeden drží v ruce a druhý má v puse a dnes si tam srtrčil oba dva, tak jsem se musela smát...ale pak mi asi do smíchu nebude až vyhodím všechny co tu máme a že jich je...
sice ho má jen na spaní, ale když nějaký najde, tak ho hned šupne do pusiny
20. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
tak tady už asi nikdo není....

Man, máte pěkné míry, Kája je takový drobínek, ale na holčičku je to super!!!!
20. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
leni ja tu jsem :slight_smile:
20. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
my uz jsme toho druheho dudlana z ruky proste odstranili, ma jen ten v puse a musi si poradit..prvni noc to vcelku slo..ale musim rict, jak tu psala Maru i Veru, ze ona spi podstatne super do te doby, nez jdeme spat my, takze ji nic nerusi a pak se probira asi kvuli nam uz chystame pokojicek... :wink: brzy brzy...
20. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
Lis, také mě napadlo, že až bude Vašík sám, že asi bude lépe spát, že ho rušíme našim převalováním atd...
což chápu...
ale nechám to na jaro, to bych chtěla prostě vymalovata celé to tady uspořádat, nemáme to jednoduché, protože máme zkosené stěny a je to tady těžší to uspořádat...
tak nad tím musím podumat
20. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29994116&tab=0

co říkáte na tento kočárek?
už se nestačím divit, s čím ještě designeři přijdou!!!! ale k praktičnosti to má hodně daleko a po nějakých těch zkušenostech bych do tohoto kočárku prostě nešla!!!
20. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
a co vy těhulky?
jaké budou kočárky? necháte si ty staré nebo půjdete do nových?
20. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj holky, děkuju za gratulace, máme velikou radost, i když mi to bylo fakt jedno, co to bude, ale jsem ráda, že je to takhle :grinning: :sweat_smile: . Jinak my s dudlíkem nebojujem, už snad půl roku je bez něj, ale zase máme problém s nočníkováním, tak co máte z toho, každý má něco :slight_smile: .
Leni, kočárek neřeším, počítám s tím co máme poděděný po synovečkovi, měl ho Toník a myslím, že na ty naše Jedasy prostě postačí, jen nevím jestli koupit skejtík, nebo ze začátku zkusit znovu šátek pro mimčo a Toníka v golfkách, no zatím si to moc nedovedu představit, ale nějak to uděláme :slight_smile: :sweat_smile: .
21. led 2010 v 07:20  • Odpověz
Peti my určitě pořídíme skejtík :wink: Krásné jméno pro holčičku :dizzy_face: :dizzy_face:
Leni já jdu do nového kočárku ještě nevím jaký je jich tolik :rolling_eyes: To co si tu hodila je hrůza největší větší nesmysl jsem neviděla zajímalo by mě kdo si to koupí :zipper_mouth:
Lis kluci se dělají v den ovu nebo těsně po ovu a poloha je prý ze zadu :grinning: což nevím no to u nás asi nebylo :grinning:
jinak pro prevenaru žádná reakce,super :dizzy_face:
21. led 2010 v 08:28  • Odpověz
ahoj holky...

Maru, tak už ti ty týdny také pěkně skáčou... nedávno 5tt a te´d 15tt
když jsem byla těhu, tak mi to tak rychlé nepřišlo!!!

a Kubík od Nikky bude mít za chvilinku rok!

já u druhého asi budu opět shánět Quinny 4XL nebo něco takového, pokud mi tedy tento nevydrží, ale korbičku na to nemám, to budu pořizovat určitě, jenže je děsně malá, tak nevím nevím
jojo, ten kočárek je děsný a narazila jsme ještě na horší, jsem myslela, že je to z kosmu!
švagrová má taky takový modní výstřelek... :grinning: no jo v Itálii se to nosí.. ale praktičnost OOOOO
mě to přijde jako kočárky pouze do nákupních středisek, ale na normální ježdění nee

Peti, máš recht...
asi bych táké pořídila ten skejtík, přece jen děti už budou více chodit, takže to zvládnou

tak dnes tady sice nesněží, ale je tady -10st... tak nevím co je lepší, asi ten sníh... takhle ais umrznu, musím jít dnes do města koupit Vaškovi nové papučky a ještě mu chci vzít pastelky... doma žádné nemáme...
21. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.