• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky,
přeji hezký zamrzlý den :frowning2:

leni: kočárej hrůza hrůzoucí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale věřím,že hodně mamin si to koupí..je to ujetý kočár!!!

a s korbičkou na quiňáka...třebas budeš mít jarní mimčo a i takovou korbičku využiješ :slight_smile:

maru: a jaký kočár? máš vyhlídnutý?

ty dudlany jsou asi všude.......

peti: krásné jméno pro holčičku. :slight_smile:

donka: no paráda..ses ozvala. :slight_smile:

a už zase nevím....
21. led 2010 v 10:09  • Odpověz
jo MANDUL krásné míry máte...holčičky jsou drobečci :slight_smile:
musím objednat Matyho na 18 měsíční kontrolu..na jeho míry jsem teda zvědavá.
21. led 2010 v 10:11  • Odpověz
jo papuče musím koupit taky...máme je malé.....prej u bati tady u nás mají slevy..tak mrknu ..možná....mám to zase od ruky.
21. led 2010 v 10:12  • Odpověz
LIS, holčičky se prý dělaj za tmy a kluci za světla (aneb pořekadlo našeho kamaráda ze Slovenska - pi*u vidíš, pi*u zrobíš) :grinning: Ale teď beze srandy, u nás to vážně platí. Aný vznikla na chalupě, kde jsme nesvítili, aby sousedi neměli pokoukání a Minime II za světla v letní podvečer, kdy ještě svítilo sluníčko...

LENI, kočárek nechávám původní, akorát čenžnu sportovní korbičku za hlubokou.
21. led 2010 v 10:51  • Odpověz
veru. hezké :slight_smile: :grinning:
kurňa kdybych si vzpoměla,kdy vznikly děti...Maty v ložnici za asistence malé lampičky :slight_smile: to se počítá?

veru. a tys vlastně kupovala kočár jiný,že? takže máš vlastně nový,co?
21. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Každé světlo se počítá :wink:
Já kupovala kočár jiný, ale jetý (Icoo peak trojkolku)
21. led 2010 v 11:00  • Odpověz
veru: tak to jo :slight_smile:
21. led 2010 v 11:03  • Odpověz
jéé, tak já mám dojem, že Váša byl za tmy! ale jistotu tedy nemám...
ale pořekadlo se mi moc líbí :grinning:

kéž by to opravdu tam vycházelo... tak to příště zkusíme ještě za tmy a uvidíme co z toho bude! i když já raději světlo!
také jsem chtěla pro holčičku Aničku, ale je jich tolik, že popřemýšlím...ale jméno je to nádherné!
21. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
ahojky...peti no to je pravda, ze kazdy ma neco K zase srandi v pohode na nocniku a nekdy i cura, ale pleny teda nosi porad :grinning: a dudlik no ma ho jen na spani, takze to prestavam resit..jeste pockam...nejdrive pokoj a pak dudel.. :wink:

Maru jo tak tu ovu si pamatuju dobre, jen tu polohu ted nevim...ale ja myslim (nebo spis uz jen tusim :sweat_smile: ), ze K byla prave zezadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: no a ejhle...ale u ni se to nepocita, pač je uplne jak kluk :sunglasses:
21. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
jo a K byla taky za svetla :fearful: toto mame fakt kluka?? :astonished: :astonished: :astonished:
21. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
ne uz ctu za svetla je holka tak to jo :grinning: :zipper_mouth:
21. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
hm tak já mám doma fakt holku protože Domi je za světla :grinning: a to druhé taky :sunglasses:
21. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Nee, holky jsou za tmy a kluci za světla
21. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
aha tak to sedí mám kluka a čekám kluka :grinning:
21. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
aha tak K je fakt kluk :confused: :grinning:
21. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
POZOR POZOR POZOR!!!!

MÁTE RÁDY ROMANTIKU?
POKUD ANO A MÁTE PROGRAM STV1, TAK SLEDUJTE DNES VE 21HOD SUPER ITALSKÝ SERIÁL CAPRI
DNES JE TEPRVE DRUHÝ DÍL A JE TO NAPROSTO ÚŽASNÝ SERIÁL, SLEDOVALA JSME HO MINULE ALE AŽ OD 13-TÉHO DÍLU A LEPŠÍ SERIÁL JSEM UŽ DLOUHO NEVIDĚLA!!!
MÁ TO PROSTĚ ŠTÁVU.. :grinning: :grinning: :grinning:
TAK TO JEN TAK PRO ZMĚNU!!!!! URČITĚ LEPŠÍ NEŽ VŠECHNY NAŠE SERIÁLY DOHROMADY... TO MI VĚŘTE!

JÁ SE NA NĚJ TĚŠÍM JAK MALÁ HOLKA, PRVNÍ DÍLY JSME NEVIDĚLA, TAK ZASE BUDU PŘILEPENÁ KAŽDÝ ČT U OBRAZOVKY... A TRVÁ TO 2 HODINY A JE TO ČISTĚ BEZ REKLAM!!!!
21. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
leni: tuto stanici nemám..mě stačí ULICE :slight_smile:
21. led 2010 v 16:53  • Odpověz
teď mi Maty popsal prupiskou sedačku světlou..no já debil..kreslil si u Kouzelné školky na papír,zapoměla jsem ,nechala ho dětem a už to je.....
21. led 2010 v 17:05  • Odpověz
gab a to snad pujde dolu zkus vanish... :confused:
21. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Holky tak já dneska bliju a seru jak amina :angry: Včera mě začal bolet žaludek a ráno už to lítalo :zipper_mouth: Tak doufám,že to nechytne K.

Leni tu stanici taky nemáme a beztak neumim italsky :wink: ,teda jestli STV1 neni český kanál :sweat_smile:

Holky,tak jestli je K z tý soulože z který si myslim že je,tak byla za světla-čili chlapeček.Veru,tak u nás to asi neplatí :grinning:
21. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
lis: zkusila jsem to žlučovým mýdlem a něco dolů šlo..uvidím zítra za denního světla,jestli to půjde vidět....
STV bude si myslím slovenská stanice,ne?

mandul: dneska mi celé odpo se*e Vojta, a jenom vodu, doufám,že se něco nechystá,musel do vany...a to na mě čekal úžasný záchod..no chudák. :frowning2:
21. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
MANDUL, my to měli všichni o svátcích. Dej kdyžtak preventivně Káje Smectu, držím palce, ať to od*ereš jen ty...
21. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Veru díky,už je mi líp.Zatim to vypadá,že postižená jsem jen já :grinning: Ale preventivně jedeme na Hylaku všichni :slight_smile:
22. led 2010 v 16:21  • Odpověz
ahoj všichni...

Man, tak snad to bude vše bryz ok a nechytnou to ostatní, je to nepříjemné ty střevní chřipky..

jinak ten kanál je Slovenská TV 1 a mluví slovensky

dnes bal venca na zkoušce, tak jsem jela s ním do Brna a strávila dvě hoďky ve Vaňkovce, ale nic jsem si nekoupila, jsem fakt hrozná... strašně nerozhodná atd... málo kdy si něco vyberu

jsem ko, půjdu si brzy lehnout, zítra ráno frčím do práce a odpoledne tady máme italskou babičku a švagrovou.. tak ještě musím trochu poklidit, ať se babi nelekne!

zatím se mějte, určo zítra nakouknu!
22. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
ahojky.
leni: užij si zítřek :slight_smile:
hele já si na sebe dlouho nic nepořídila( kromě nějakých lalhotek v akci :grinning: )..pořád nakupuji na děti, se mi to více líbí a na sebe prdím.a pořád si říkám,že příště se oháknu já :grinning:

jinak jsem taky KO, a mám depku jako prase!!! mám špatné období..nejradši bych se na všechno vyprdla!!!!

tak dobrou :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
ahojky me vcera nesel kun.. :unamused:

jj STV je slovenska stanice...ale me ted staci Prima cool divam se vzdy vecer na faktor strachu a je to husta soutez :grinning:

mandul nejakej virus co? ty jo, ale vetsinou to tak za ty dva dny prejde, tak at to nechyti zbytek rodiny :confused:
23. led 2010 v 10:02  • Odpověz
ahojky...
to je ale zima, co? /12st, jsem myslela, že normálně umrznu...
teď tak trochu uklízím, když čekáme náávštěvu, stejně to tady pak bude jako po výbuchu, ale alespoň tak trochu poutírám prach a vysaju...
a co jinak o víkendu děláte? ven se ani nedá jít...

Gabi, také mě to občas přepadne, takové nálady... jednou je člověk dole a jednou nahoře... klidně by mohlo být lépe, ale hlavně že jsme všichni zdraví
jinak s tím nakupováním to je stejné, také jedu že si něco pořídím a nakonec nakoupím věci Vašíkovi a sobě nic, už jsem si také dlouho nic nekoupila... asi to nechám na jaro, až bude hezky a bude lepší nálada... a hlavně mám kulatiny, tak se trochu rozšoupnu... no ne?

Vašík spí, tak jdu něco dělat, Venca pak bude vařit
23. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
ahojky,
jj mrzne všude..já se byla na 1/2 hoďky projít odpoledne s Matym,prošli jsme se zasněženým školním hřištěm,moc se mu to líbilo..pořád chtěl,abych mu uplácavala kuličky ze sněhu a on je pak házel na zem :grinning: .ale kosa byla.
a pak klasika...uklízení a hraní :slight_smile:

tak pá
23. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Pěknou neděličku! Já sedím u DPH a mám rýmu jako trám! Děs :frowning2: Malou to vůbec nezajímá, že je maminka nachlazená a musím pořád chodit ven do toho mrazu :confounded:

Včera malá řekla další nové slovo a to KARKULKA :slight_smile: Už se s ní fakt parádně domluvím
24. led 2010 v 09:54  • Odpověz
ahojky,
u nás taky kosa, ráno bylo -15 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

donka: tak brzké uzdravení :slight_smile:
maru: hezké fotečky :slight_smile: tulící je pěkná,mě se Maty tulit nechce,jenom,když se bouchne.to jsem mu dobrá :grinning:

add. mluvení: Maty nemluví......se mu nechce.takže závidím,co vám děti kecají :slight_smile:

tak hezkou neděli :slight_smile:
24. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.