• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj me ten mraz taky nebavi, chodime sice ven kazdy den alespon se provetrat, ale K moc v tom nebavi chodit, strasne to klouze a je si nejista..je tu snih, ale vse je na kost zmrzly, takze je to fakt hruza :unamused: tady bylo taky hodne do minusu.. a porad ma byt.. kdyby byl alespon snih nebo nic, tohle je nejhorsi...

vcera mela K urazovy den, nastesti pro ni bud dobre pada nebo tak... takze prvni vlitla hlavou do hrany otevrenych dveri, pobrecela, ale dobry...odpo venku a maminku nenapadlo nic jineho, nez se jit klouzat na zmrzle hriste na velikou skluzavku...klouzaly jsme se spolu, ale jak se to rozjelo dole nas to vymrstilo a spadly jsme obe na nos..nicmene K vice, pac ja byla za ni :(((( jsem si to vycitala dala si primo nosem a pusou do toho zmrzleho snehu..takze brekot nejvetsi a krev... :cry: nastesti se jen tak drobne odrela, ale stejne jsem mela naladu na pytel .. mohla jsem za to ze.. :pensive: :pensive: a do tretice vlezla na zidli, somrovala u tatinka veceri a jak se odrazila od stolu, tak se s ni zidle prekotila a ona prepadla nastesti dopredu a lezela hlavou dolu na tom sedaku, ale jako musela se uhodit do hrudniku nebo do briska, takze opet plac a velke sledovani, zda ji nic neni.. :frowning2: :frowning2: uz jsem byla uplne na nervy a byla rada, ze sla spat..

Maru krasne fotecky, takhle se K taky tuli, nejvice kdyz ji prave neco je nebo tak, ale to se pak drzi jak kliste a ja si ten okamzik vzdy uzivam.. :slight_smile:a ted uz ma i chvile, kdy se rozebne a utika, vola mamamamamamama a zabori se mi do kolem a obejme..nebo i kolem krku a stiskne je to krasa :dizzy_face: a to je u te nasi xeny co rict, kdyz projevuje nejaky city...nebo nam stridave dava pusinky, naspuli pusinu a jede :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
lis: tak to jste měli teda pěkný bourací den...ještě,že je Káťa v pohodě :slight_smile: a vy tam nemáte sníh? tady je sněhu dost.
já dneska z baráku nevycházím,Maty spí , Vojta je na bobech( se divím,že mu ten mráz nevadí) a Míšu jsem vyslala do Kauflandu,sice měla blbé řeči,ale šla. Se bála,že zmrzne. mě je zima i doma.
24. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
gabi snih mame ale total zmrzly, takze je to spis led nez snih... :astonished: :confounded:
24. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
ahoj holky!

v tom mrazu raději ani ven nechodíme, to se nehodí... raději vezmu auto a přemisťujeme se autem
Včera jsem byla se sestřenkou v sauně a byla to paráda.

Ach jo, tento týden budeme sami, protože Venca jede na cvičení, docela je lituju, potápět se v takových mrazech... spíše je obdivuju

A noci stojí fakt za to, Vaškovi lezou spodní špičáci, takže mazec... dnes si s ním zalezu po obědě do postýlky

Lis, tak naštěstí tonedopadlo nějak hůře.. Vašek se včera tak praštil do hlavy, no má tam modřinu, ale uhlídat to nejde, TAKÉ MĚ TO MRZÍ

Gabi, znám spoustu dětí co zatím nemluví, se jim prostě mluvit nechce. Však oni začnou

a co je jinak nového?
25. led 2010 v 08:18  • Odpověz
ahojky,
maru: na té poslední fotečce bych Dominička vůbec nepoznala :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Holky, vy tady ani nevíte, že Šroubek už má holčičku na světě :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
fajra..no já to nevím...fakt, supééééééééééééér :slight_smile: obrovská gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: první miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
kde toho najdu více?
25. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Více toho není jen že dnes porodila císařem holčičku něco přes 1800g musela díky těm jejím dvěmi dělohám ven a víc info není :wink:
Gabi to mi dneska už řekla i Verusv no já taky koukala čí to je dítě :sweat_smile: Nějak se mi mění lumpík jeden :slight_smile:
teď nestíhám moc mám hodně práce :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
a děkuji za pochvalu fotek :dizzy_face: :dizzy_face: Domi se tak tulí pořád několikrát denně,on je vyloženě mazel a vyhledává kdy se semnou může pomazlit což je pořád a pořád :sunglasses:
25. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
maru: aha..já ani nevěděla,že má 2 dělohy.....tak hlavně,že jsou obě v pořádku :slight_smile:
mě malý bojkotuje spaní,tak tu řádí a já piju kafe a zuřím.... :angry: :grinning:
25. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
já chci taky mazlíííííííííííka...malý nechce, jenom někdy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
mě malý ještě spí ale asi bude vstávat brzo ... no Gabi to ti věřím ono to je super jak se přijde přitulit a já si to fakt užívám je to krása :dizzy_face: Neboj až ubde starší tak to na něj možná přijde teď nemá čas ať mu něco neuteče přece :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
jako já přemýšlím zda jít ven nebo ne,už jsme druhý den doma,ale venku fakt mrzne tak váhám navíc ono má mrznout až do konce měsíce tak někdy musím ..... asi dneska no ale jen nakoupit a šup domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
maru: já byla dopoledne...byla jsem v sekáči v kulturáku, mám zase úlovky,zpátky šel Maty zpátky pěšky a stejně nespí.....
ale u nás dopoledne svítilo sluníčko,zato teď už je tam hnusně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
jééé coze sroubek uz ma mimi?? to je krasa no ani ja to nevim.. gratulace..tak at je vse v poradku..
25. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
jo taky premyslim, zda jit ven :(( chodime denne,ale jako K v tomhle chodit moc nechce.. klouze to, ale asi pujdeme do masny..

holky ja zitra jedu do Phy sice k doktorum, ale budu mit cely den pro sebe... :wink: tatka se tesi, jak bude s Katuli a ja jak bude pritulna az se vratim :sweat_smile:

Maru me prijde Domi porad stejny :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
lis: budeš mít super den...taky bych ho potřebovala :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
já když se vrácím z práce,tak cinknu dola na zvonky,Míša otevře bzučákem a já Matyho slyším už dole,jak piští..jak se těší.....pak mi vezme tašku s nákupem,odtáhne do kuchyně a vykládá nákup :slight_smile: a je šťastný...a to je každý pracovní den :slight_smile: dneska jsem doma.
25. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jůů LIS, poprvé hlídačka taťky bez tchýně za dveřma?!! Tak si to pořádně užij (teda toho dr. tak ne, ale to že máš den jen pro sebe a víš že ti mezitím v bytě nečumákuje tchýně a nevyužívá tvé nepřítomnosti) :wink:
25. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahoj holky!

Moc gratuluji Sroubeckovi k holčičce!!! To musí být malý uzlíček, už se těším na nějakou fotku, tak držím palce, ať je vše v pořdku a holky jsou brzy doma!!!

Vašík se také tulí... a hlavně dnes, protože horečkuje, dala jsme ho zase spát, spal už dopo a teď...
nevím z čeho, asi zoubky nebo nevím...
Také se někdy rozběhne, volá mamíííí a obejme mi nohy, to je prostě paráda...

a ven nejdeme, i kdyby byl fit, je tam fakt docela kosa a moc se venku být nemá, ale doma je to šílený..

Veru a co ty? jak se cítíš, dobrý?
kdo bude rodit pak? jaké máte pořadí, už jsem v tom ztracená!
25. led 2010 v 15:15  • Odpověz
LENI, řada je teď na mně. Ale počkáte si do dubna. To prostě musím dát!!!! :wink:
Cítím se ok, akorát víkend byl trochu špatnej, protože hlavně v sobotu mi tvrdlo břicho o sto šest. Ale dnes už díky manžovi dobrý. Celý víkend (ač sám chtěl vyležet chřipku) se staral o Aný, že já jsem jen uvařila a jinak mohla polehávat.
25. led 2010 v 17:58  • Odpověz
veru. jen odpočívej,pokud to jde :slight_smile: a duben je krásný měsíc, ten jsem si taky přála a nikdy to nevyšlo :slight_smile:
25. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahojky
vždycky tu a na FB jen nakouknu, dočtu, ale už pak nestíhám reagovat, páč musím letět za tím mým rarachem, ale teďkom musím, abych pogratulovala ŠROUBEČKOVI k miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať jsou holky plné zdraví a síly!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
ahoj holky,

tak dnes je nádherně, tak asi kočárkujete venku, co?
My jsme byli dopoledne...a bylo to super...

teď čekáme návštěvu, tak se těšíme, jinak je ten den dlouhý, naštěstí už vašek nehorečkuje, asi to jsou opravdu zoubky, však v noci je to děs, jsem dnes úplně KO, musím jít spát brzy a ne až o půlnoci, to pak druhý den fakt trpím

a jak se dostanu na ten FB?
26. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Ahojky,

Leni - napis Juliet svoji e-mailovou adresu a ona ti posle pozvanku do skupiny. Ona je jeji spravce a nikdo jiny to udelat nemuze.
26. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Kari, díky.. :wink:
26. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Dobré ránko!

tak my už jsme od půl 8 vzhůru, ještě, že jsem šla spát kolem 22hod, jinak bych byla jak lemra
v noci jsme byli stále vzhůru, prostě začne za noc několikrát plakat, chvíli spí v postýlce pak zase se mnou, je to šílené, co se teď děje

Nic jdeme se nasnídat, mám nějaký hlad...

a ještě musím vymyselt, co dnes budeme dělat... začíná svítit sluníčko, ale nevím kolik je tam stupnů, ale ráno v půl 5 bylo -20

tak zatím pa
27. led 2010 v 08:18  • Odpověz
dobré ranko,
tady je -13, ale svítí na teploměr slunko,tak bude beztak více .Chudáci děcka co šli do školy..
27. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahojda,tak my máme -14st ale určo to vyleze nahoru,dere se sluníčkoooooo :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska máme vyřizování,musím na socku vyřídit jeden papír,na pojišťovnu proplatit 3stováky za prevenar,objednat malého k zubaři,nakoupit v hypru a v DM ......no ještěže máme šikovného manžela,který polovinu věcí zařídí sám dopoledne :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.