• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jé já to myslela,že bude míň,když na to svítí slunko..ach jo....nemyslí mi to :grinning:

maru: tak úspěšný den....a máš hodného manžílka :slight_smile:
27. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Zdravím v mrazivém dni :slight_smile: Tady je -10, ale ráno bylo -18 brrrrr!
Jak se malá probudí tak musím taky nakoupit, ale vůbec se mě nechce.
Dnes přijela mamka z nemocnice tak musíme nahlídnout i na ni, ale aspoň se malá zabaví a nebude jen trčet doma :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
ahoj i u nas bylo vcera minus 18 stupnu, ale behem dne uz jen asi minus 7 ci tak, takze jsme sly ven az odpo... sileny vykyvy, dnes zase nasnezilo, tak jsme bobovaly :sunglasses: jako to je parada.. a asi bude zase mrznout... letos je teda zima poradne kruta.. :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
ahojky,
a mě už ta zima nebavííííííííííííí....mám k ní teda pořádný odpor!!!! začínáme s Matym soplit, doufám,že se nic nerozjede :frowning2:
tak zase mizím......
28. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
gabi taky na me jde ryma, porad smrkam a mam ucpany nos ach jo :frowning2: :frowning2: K zatim dobry... my si docela tu zimu uzivame, kdyz to jde, ale dnes uz to bylo mokry to je blby.. jinak jezdime na bobech a K se vcelku ve snehu fakt vyradi :slight_smile:) je to sranda.. vali se v tom, bobujeme a tak ... jako jen kdyby spis byl bud snih nebo nic to by bylo nejlepsi, ale mraz a led nic moc :fearful:
29. led 2010 v 18:08  • Odpověz
ahojky,tak Maty už i teplotuje a já smrkám...děcka taky..takže nás nějaká viróza napadla....chjo :frowning2: bolí mě celý člověk.

lis: tak hlavně,že ty děti mají aspoň radost z toho sněhu,co?
29. led 2010 v 18:59  • Odpověz
ahoj tak ja uz jsem taky kaput, smrkam, boli me v krku a hlava jsem pekne nachlazena :zipper_mouth: doufam, ze to nechytne K, ale fakt se obavam...
30. led 2010 v 10:44  • Odpověz
ahojky,
lis: tak jsme na tom úplně stejně..já jsem totál mimo..a mám tu fakt děsný čurbes..ale prdím na to..nemůžu...půjdu za chvilku zalehnout s malým....
30. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahojky,holky to mě mrzí hrozně teda .. tak snad se s toho brzo dostanete,držím palečky!!!
a už mám dneska nerva,Domčuch nechce spát řádí v postýlce už přes hodinu a furt nespí :angry: To už je poslední dobou častěji takže od zítřka mu vynechám ten jeho spánek ráno a má smolíka já mu dám lumpovi :angry:
zimu nekomentuji,mám názor jako Gabus ne-li horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
maru: ale rekord je teda,že to Dominiček spává 2x denně :slight_smile: no asi dneska není unavený....Maty už taky spí, je klídeček,já si to se spaním rozmyslela,půjdu za chvíli žehlit,to musím dát, už mi tu 3 dny stojí prkno....
30. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
už spinká tak hodinku,ale musím s tím něco udělat ten jeho první spánek zkusím zrušit,prostě ho natáhnu a on pak padne za vlast a třeba mi i ráno bude vstávat později :wink: ¨
žehlení tu mám taky,ale však ono neuteče :grinning:
30. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
maru: jj,ale stejně je to spáč :slight_smile:
já už mám vyžehleno :slight_smile:
30. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
tak to jo spáč on je od narození :slight_smile:
no teď jsem kluky vypravila k dědovi a já jdu šít mám tu prácičku :dizzy_face:
30. led 2010 v 15:13  • Odpověz
ahojky jeste nakukuji, teda jsem taky na chcipnuti, cely den prezivam a smrkam... nos odreny, dychani hrozny uff jako to bude zase tyden..

Maru jojo zrovna prislo z rodinky, ze by se melo ditko zvykat na jeden spanek denne, takze bych mu ten dopo spanek zkrouhla, uz je na nej stejne veliky :wink: a pak bude po obidku spat jak spalek :wink: me spi K i tri hodiny, kdyz je jeste utahana ze snehu :sweat_smile: ale tak je to samo na Tobe :slight_smile:
30. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
ahojky,
přidávám se k nachlazeným... dnes ěm bolí v krku a začíná mi rýma, Váša smrká už 3 dny a trochu kašle, ale naštěstí je to jen vodová rýma, ne hleny, ketrý se mu tam drží..
ach jo, to tak nemám ráda, cítím se mizerně, dám si asi hot drink

Maru, jojo, Lis má recht, pak ti bude spát dlouho... Vašek také spí jen po obědě a spí min 2hodiny, spíš více

Včera jsem měla depku, prostě mě vše štvalo, jsem ani nešla ke tchánům na oběd, potřebovala jsme chvíli mít klidu jen sama pro sebe, tak šli jen kluci a večer jsme šla posedět s kámoškou
někdy mě prostě vše štve...

a co dnes, co děláte?
31. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahojky,no mě malý spal i tak dlouho 2-2,5h :sweat_smile: a ráno tak 1,5h :sweat_smile: ˇ
Dnes jsem ho spát nedala a už tu kňučí uááá to bude ještě mazec,dostane v 11h polívku a pak půjde tak jsem na něj zvědavá :wink:
Lis brzo se vyléč :wink:
31. led 2010 v 10:10  • Odpověz
tak to nešlo dostal polívku o půl jedenácté a v 10:45 u mlíka už spal :sweat_smile: jsem zvědavá jak dlouho bude spát,postupně se dostanu snad na 11:30 kdy ho chci ukládat ke spaní.
31. led 2010 v 11:10  • Odpověz
no mám požehleno 2 obr koše prádla a Domi ještě spí :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Maru tak jak dlouho spal?? :grinning: jo tak Domi urco vice spi to je jasne, ale tak myslim, ze si zvykne a ono jako ten cas v kuse je super, nez to mit rozkouskovane 2x denne, to se pak stihne veci a kdyz bys s nim sla taky, prospis se fajně :wink: kdyz se teda zrovna nevzbudi driv :sweat_smile:

Leni nejsi sama me taky nekdy vse stve, ale ja si od K moc neodpocinu, jen kdyz je s ni manza doma a to moc neni.. i ted jel nekam do lekarny uz od 15 hodin jsme samy a to jsme byly u nasich a jako museli jsme se honem honem sebrat a jet, protoze tam musel jet... my zrovna blbnuly s nasima ve snehu a bylo to prima a najednou se sebrat a letet.. no a K mi doma usnula az v 15:30 takze ted spi a jako nevim co pak vecer :unamused:
31. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Lis spal 2h 15 m,ale to je jeho standart tak on spal po vždy v tom druhém spánku,no den na prd celý den mu chyběl ten jeden jeho spánek a to spí 1,5h takže od 17h fakt už na vraždu do postele šel jako obvykle a padnul snad ještě rychleji než dopoledne,teď spí spánkem spravedlivým a můžu tu pustit kanon a nevzbudím ho jak spí na tvrdo.
ty jo Lis to teda šla spát fakt pozdě to ti usne v kolik večer? no a její 3h spánek to se vzbudila někdy teď ne? jinak já si od malého odpočinu MM fakt pomáhá je zlatý nesmím ho ale přechválit ať se to nezmení :sweat_smile: včera teda vzal malého ven a já doma mohla dělat co potřebuji,no fakt mi pomáhá :dizzy_face:
31. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Maru ne ja ji vzbudila asi po hodce a kousek, ale dala mi to sezrat.. od te doby kvičí a rve, visi na me a je total neprijemna..a chodi zde s dudlem, coz teda normalne nepovoluju!! ale nemam silu, jsem tu sama a neni mi dobre, takze radeji nez hodinovy rev a krokodyli slzy kvuli dudlu... jako nekdy cekam, ze na nas nekdo posle socialku, jak rve kvuli nicemu hysterka je to :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Maru jo manza taky vezme K ven a ja toho pak hodne stihnu nebo jdu i sama do mesta, ale to lze jedine v sobotu dopoledne, kdyz nemame zadne jine plany.. tvuj manza chodi do prace jinak.. ten muj je tam skoro porad a to ma jeste jednou za mesic cely tyden pohotovost na telefonu, kdy ho mohou odvolat z minuty na minutu ... ach joo :cry:
31. led 2010 v 19:16  • Odpověz
jo Lis to znám taky jak to blbě vyjde tak ho vzbudím a jak píšeš bez dudu ani ránu a kňučí a sápe se po mě atd.
jj MM má služby 12h a třeba tak že 3 dny maká a 2 dny volno,nebo 4 denní a pak volno má to různě,ale dá se to a je tam i dost času na můj odpočinek. S tou pohotovostí vím o čem píšeš má to tak kámoška a je to dost blbé právě si něco naplánujete a teď ti ho odvolají takže to taky není nic z medem a fakt obdiv jak jen sobota volno tak to mi hned došlo kolik má vlastně MM času oproti tvému a jak jsem šťastná to žena,člověku to dojde až takhle no :pensive:
31. led 2010 v 19:33  • Odpověz
ahojky,

maru: super s tím spaním..Dominiček si zvykne :slight_smile: mě se teda ještě nestalo,že by mi Maty odpadl..to neznám.....

a vaše chlapy vám závidím,že pomůžou, to mi děsně chybí...fakt ...no mám toho hodně,ale snad časem bude líp :slight_smile: on Maty přes den málo spí, v noci jako super,ale on si nějak ani nezahraje,tak ho mám fakt pořád za zadkem, a chce abych ho pořád brala a tak...prostě teplákovec :grinning: takže fakt ten oddych není....

a depky? ty mám často :grinning: ono je to i tou hnusnou zimou....

tak pa a dobrou :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
ja taky neznam odpadnuti Kati :grinning: a oddych moc taky ne :frowning2: manza tu jeste neni, navic ten hnus mraz.. jeste ze uz K spi tak jdu taky papa dobrou
31. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
mě malý teda odpadá často,on je fakt strašný spáč až se bojím co bude to druhé :sunglasses:
byla tu mamka a říká mi že nemám žádné břicho,že s Domčou jsem byla už jak slon :sweat_smile: :grinning: tak je pravda že mám méně kg a menš bříško,ale nějaké tam přece jen je :dizzy_face:
Lis kde se ten tvůj chlap včera zatoulal?
1. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
no byl v praci :frowning2: :frowning2: skejsnul v lekarne temer do 22 hodin nez dojel byla skoro pulnoc snih a mraz a zachranovali data jedne velke mega lekarny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
jo aha tak takhle,já myslela že ti je jel pro léky a on bobek jel pracovně :frowning2: no to teda fakt dlouho :zipper_mouth:
1. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
nene prave ze musel jet makat a byl tam skoro cele odpo az do noci v nedeli :frowning2:
1. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
ahojky,

tak dnes nedělám nic jiného než smrkám... nos mám jako bambulu...
Dopoledne bylo fajn, tak jsme vyrazili na poštu,a el odpo se mi už nechtělo... cítím se mizrně, naštěstí je to jen rýma a trochu krk, že nemám horečky a tak...
Kluci teď zase jeli ke thcánovcům, tak mám zase klídek...

Lis, tak to měl tedy pracovní neděli, co?

Venca sice nepracuje, ale v so nebo v ne jezdí na zápasy, včera jel ve 14hod a vrátil se někdy kolem 22hod, takže tak...prostě je to stále dítě...
1. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.