• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
holky me odvezou.. Kata ječí a ječí jako nevíme uz co ... dovolili jsme si ji vzit dudel, načež ho nasla a misto spani stejne rve a rve.. stejne se bojim,ze na nas nekdo posle socialku, protoze ona nekdy tak jeci a vzteka se ze to neni mozny.. a neprestane proste se ani neurve... a jeste stupnuje a stupnuje.. to dite se chova jako magor :cry: :cry: a manza neveri, kde se to v ni bere, ale jako me to dela denno denne..jak neco nema vztek a rev, a pokud je unavena, ma to 2x horsi jako ted :frowning2: :frowning2: a ocka ma malinky, ale neusne radeji rve.. ani neodpadne.. jsem unavena desne uz :unamused: nevim jak ji odnaucime.. nevim jak usne ve svem pokoji, proste ty prirucky nepomahaji..

Maru a jak vnima Domi brisko, vim, ze je male, ale jak jak ho pripravujete na sourozence?? :dizzy_face:

Leni kazdy chlap je trochu dite, ten muj zase hraje a zkousi ruzne on-line hry... :rolling_eyes:
1. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
lis: vydrž :slight_smile:
maru: a nejedla jsi třeba více v prvním těhu? třeba teď na nic nemáš moc čas....a buď ráda,že máš malinké bříško,třeba ti pak vyskočí naráz :slight_smile:
leni: to samé mám já...už je to pomalu na ústupu,ale nos mám pořád ucpaný... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra už vyrážím ven,te´d se mi nechtělo,necítila jsem se...
1. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
lis: a už ti Káťa spí? vidím,že jsi to psala před hodinou..a všechno bude dobré, Káťa vše zvládne, má třebas špatné období.
1. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
no usnula kolem 21 hodiny, ale musela jsem tam byt.. byla uplne vyrizena a tak jsem tam zustala, aby se uklidnila... :zipper_mouth: ale ma dudel nezvladnu to je to teror :frowning2: :frowning2:
1. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
lis: bude líp...se vyvztekala a přetáhla svou hodinu..bobek malý...taky jsem si to zažila a byl to horor.Ráno ti to Káťa vynahradí, se bude smát :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
ahoj tak K spala do 8 hodin, coz byl balzam, ale uz to bylo divny.. ma teplotu a nevim proc.. :pensive: :pensive: mam podezreni na zuby anebo na ni neco leze :unamused: prvni cipek mi vykandila, tak jsem nevedela no a spala i malo, musi byt unavena, chce chovat a je zvlastne hodna :confused: ale jinak ji nic neni, obcas kychne.. tak nevim, zda zuby (pac i srandi) nebo zda to chytla ode me :(( ani moc neji, takze jsme doma a je to neco.. :unamused: a kdyz jsem se rozhodla, ze pujdu spat s ni, tak jako naschval temer nespala :confounded: takze valcime... uff :zipper_mouth:
2. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
Lis to mě mrzí teda ... asi fakt zuby nebo spojené s virozou no snad s toho nebude nic víc a ani teplota nebude stoupat,ozvi se jak válčíte :wink:
2. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
ahojky,
lis: držíme palečky :slight_smile: Maty taky dneska vyvádí v posteli, je taky divný a poprvé,co mi nesnědl oběd, snědl 2 lžičky a otáčel hlavu, šel spát a pak jsem mu dala mlíko a vypil jenom 100ml....a to mlíko mi poslední dobou nechává, vařím mu 200 a vypije tu 100...tak nevím..a to po ránu.
2. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj:slight_smile:
Gabi, my jsme měli také období, kdy Nela mléko vypila sotva půlku a teď už zase pije. Ale dávám jí ho až tak za půl hodiny, ne hned po probuzení (většinou čekáme, až se vzbudí malý)

Prcci mají také rýmu, Tadeášek to snáší líp, ale Nele teče od rána do večera, v noci nemůže dýchat, řve .. ach jo, ty nemoci jsou na prd. A do toho zase tolik sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
ahojky,
juli: u nás taky hnusně a moc sněží!!!! :angry:

s tím mlíkem, no uvidím, jinak mu už nekoupím, nemá to cenu..fakt vylívám....a dneska jsem dělala dušené s rýži a snědl zase 3 lžičky..no nechávám o hladu a sní si později.....a to ani nešel spát po obědě, prostě se mu nechce..takže hrůza...

a Nelince a Tadeáškovi posílám brzké uzdravení..rýma je hnus..taky se mi malý budí, když ji má a řve....
3. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
ahojky,

tak hlásím, že jsme úplně v pr...i... mám hlavu jako škopek a stále soplím, bolí mě dutiny... musím nasadit něco radikálnějšího, nejhorší je to v noci, to se i budím bolestí hlavy...

Vašík také smrká, ale není to tak hrozné a ještě kašle...
nensáším, když jsem lako lazar

včera jsme s ním byla venku, ale jak zalezlo sluníčko, tak jsem myslela, že zmrznu a to chtěla stále capat, naštěstí ho baví i utíkat....

jinak se tak zdokonaluje v řeči, že vše opakuje a už říká celá slova, takže si musíme jo dávat pozor na jazyk!!!
včera v postýlce se trochu tukl a prý.. doprčic!!! tak jak to píšu, jsem se musela tak smát!!!
otevře si branku u schodů, tak musíme vymyslet nějaký jiný patent na zavírání,

Holky, také vám děti stále někam lezou? třeba na stůl atd???? je to teď ještě náročnější na hlídání, co?

Lis tak snad už je dnes lépe... teď toho plno řádí, samé bacily!!!

Gabi, s tím mlíkem jsme na tom teď stejně, také máme období, kdy pije méně a pak zase pije těch svých 270ml ráno... prostě je to období.. hlavně že nějaké pije

naštěstí jsme dnes spali do půl 9, ale nenchá mě nic dělat, stále se na mě věší a chce pozornost, jenže dnes jsme vařila, tak stále volal hají... tak jsem mu pustila teletubies a koukal, to se mu moc líbí...
3. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
ahoj holky tak u nas taky snezilo, ale prestalo a vse roztalo a bylo nad nulou, takze dobre, ale my ani venku nebyly.. :zipper_mouth: jinak K je dobra, nic ji neni a teplota je pryc, tak nechapu, ale co teda jako zase vcera predvadela pred spanim normalne rve a uplne pridava.. dela to ted ikdyz se vzteka.. lehne na zem a pridava a pridava.. jako vcera uz jsem mela depku jsem tu sedela a cekala az prestane rvat a rikala si, zda na nas nekdo dojde.. a taky bych si neumela predstavit mit do toho jeste male mrne :unamused: :confused:
3. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Leni kup si Hedelix kapky ne sirup ale kapky jsou ucinnejsi .. ja vzdy nasadim jak je ryma a fakt to pomaha odhlenit a uvolnit rymu z nosu, dutin nedam na nej dopustit.. fakt zkus :wink: ja uz jsem skoro v pohode... zitra me ceka gynda ufff nechce se mi navic musim vstavat..blééé
3. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Leni a K leze do vysek je to mazec jako vleze kamkoliv a nejhorsi ze ma fakt mega silu v rukou vsude se pritahne i bez nohou .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdem koupat zatim pa
3. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
leni: maty leze furt na gauč, stoupne si a skáče nebo vyleze ještě výš na ten kraj opěradlo a kouká z okna...no musím neustále hlídat. Jinak celý den pořád jezdí na motorce a kouká z ní i na televizi :slight_smile: a mluvení ...žádné!!!!!

lis: ten Hedelix ve spreji..to je do nosu nebo krku?
3. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
on neni ve spreji gabi.. jsou to kapky.. proste se polykaji s trochou vody .. :wink:

zase mam za sebou 15 minut revu :unamused:
3. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
aha lis..já to blbě pochopila...musím si zapsat pro příště..já teď děckám koupila ten stodal sirup a nějaké cumlací tabl. jsem zvědavá.

jinak Matyho uspává te´d Míša,já nemám náladu.....LIS chápu tě...já jsem z něho občas taky na prášky.
3. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
no jenze ja se snazim ji prave neuspavat proste ji tam necham pohladim vysvetlim, ze musi spinkat a ze mamka je vedle a ze tam ma zviratka a dudel.. ale stejne rve... kdybych tam s ni byla jako driv, tak to nikam nevede.. ale byl klid.. jenze nekdy usinala i pul hodiny anebo blbnula :rolling_eyes:
3. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
lis: maty spí ve velké posteli se mnou,když ho tam nechám, přijde i 10x vysmátý jak lečo ,že zrdhnul :grinning: nedělal to,ale poslední dobou furt, už tak od vánoc..tak tak jsem s ním a on usne...
3. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
jo to vim, jen myslim, ze K by hrozne skakala spat takhle.. navic ona se v noci strasne otaci a vrti, takze by se skulila jak fik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
lis: Maty zabírá 3/4 postele :grinning: a já ten zbytek :grinning: .....někdy mi přistane noha na hlavě a tak.... a 2x už spadnul ze začátku.je to jediný chlap,co se mnou spí v posteli,no.... :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
ahojky,

tak hlásím, že jsme se včera tak napařila a vypotila, že se mi ještě večer hooodně ulevilo.
Sice ještě nejsem úplně na 100%, ale je to lepší, můžu už dýchat nosem.
Ale ještě trochu cítím ucho.

Zítra zase po dvou letech začínám masáže, tak jsem z toho trochu nesvá, jako jestli si to vše pamatuji atd...
Tak snad jooo, docela se těším a trochu i bojím, no
Budu spát u našich, takže o Vašíka je postaráno, Venca bude celý den ve škole

gabi, tak s tím spaním, to je dobré...

někdy Vašík vyžaduje spánek se mnou, hlavně kolem půl 3 ráno a když si ho k sobě vezmu, tak spím jako sardinka mezi Vaškama... Vašíkovi dělám prostor a stejně se lepí na mě a Venca je velikej, takže tak no...ale nestěžuju si, mě to moc neva...
zábranu mu dělá postýlka, ketrá je nalepená na postel

Lis, díky za tip, určitě příště pořídím ten hedelix kapky, to je na přírodní bázi, ne?
a vůbec nebuď špatná, že je teď taková, Káťa má prostě špatné období, také mě občas Vašek překpaví svým vztekáním...
a ukládám ho většinou já, jinak když nejsem doma, tak usíná třeba až v půl 10 večer, prostě s Vencou hned tak neusne...
já ho pochovám, říkám mu, že máma se umyje a hned za Vašíkem přijde také spát... zazpívám mu ukolébavku a ukládám a odcházím a je to v pohodě... ale také bylo období, kdy beze mne neusnul...
4. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Leni kdyz K ma to obdobi uz fakt dlouho, ale jednu dobu usnula a nic a ted proste rve.. kazdy vecer, uz ji uspaval i tata a byla pohoda.. lepsi nez se mnou ulozil odesel a ani nepipla.. ja ji taky rikam, ze prijdu si za ni lehnout, ale marny.. tak uvidime.. uz ji mozna tento vikend odstehujeme do pokojiku.. jenze plno prace a s ni se to neda zvladnout.. meli si ji vzit nasi, ale jen na odpo a ted se to nevi zase jiste, pac je odvolali do prace.. jako fakt nevim :pensive: se nam bude plest hrozne navic jsme limitovany jejim spankem chjoo

Hedelix jsou ciste prirodni a fakt super :wink: a neboj masaze zvladnes levou zadni se do toho dostanes hned zpet a budes mit relax s vydelkem coz je bezva :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
ahojky, tak se na skok hlásím z půjčeného notebooku z podolí...už mi tady slušně hrabe...jsme tu 17 dní...a zdá se že snad v pondělí bychom mohli domů...tak držte palce, ať to vyjde..janisa asi psala, že nám jde o kila..tedy spíše o deka :sweat_smile:
4. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
ahojky,
sroubi: držím palečkyy mooooooooooooooc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ať už jste všichni spolu doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky,

Gabi, krásné fotečky!!!

Sroubi, držíme palečky, abyste už byly holky brzy doma, at máte konečně klid a můžete být s klukama... asi to musí být těžké, hlavně psychicky.. tak se držte a Lucinka ať papká...

tak já jdu pomalu do hajan, už mi dnes skončil 4-tý díl seriálu, tak můžu jíst spát...
zkusím se napojit o víkendu od našich, tak zatím papa
4. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz
leni: děkuji :slight_smile:
já budu na netu až příští týden tak se pak ohlásím..papa holky :slight_smile:
4. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz
ŠROUBI, 17 dní je mazec, moc na vás holky myslím a držím palečky ať Lucinka přibere pár plátků šunky :wink: a můžete co nejdřív domů za klukama!!!!
5. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Fuj, co to na mě skočilo za tt!!!! :confused:
5. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahojky,
sroubku držím moc palečky ať už vás pustí s Lucinkou domů,vím jak ti to tam už musí lézt krkem já jsem tam byla zavřená uprostřed léta 16 dní,ale to jsem neměla doma žádného raráška takže tobě musí bý ještě hůře,drž se holka a věřím že pár deka už máte za pár :wink: Ozvi se nám až budete doma :wink:
fuj Veru já se taky lekla jak jsem mrkla na své tt,toto letí ale tobě se to vyloženě blíží :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.