• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
sroubku taky posilame kazde deko navic tfuj tfuj tfuj :wink:

a Veru fakt to leti a bud rada za tydny :dizzy_face:
5. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
no tak máme dneska vytoužená 2 kilča..je to savec :grinning: ...tak snad nás zítra pustí...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
7. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Hurááááááá tak to držím palečky a určitě vás pustí domů a budete všichni 4 spolu :dizzy_face:
8. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
ŠROUBI - super zpráva, obr gratulace!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
ahojky,
doufám že už si šroubek užívá rodinnou idylku :slight_smile:

holky,Maty má opruzený zadeček, má takové puchýřky,ale ne na zadku , ale kolem pytlíku....nikdy nebyl opruzený...co mu mám dát na to? poraďte mi....
8. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Gabi na jakoukoli opruzeninu nám pomáhá pytiol,fakt super mast :wink:
8. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
maru: na to jsem se dneska ptala v lékarně, ale prý je až od 10 let..taky jsem o něm uvažovala...vím,že je dobrý.
8. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
ale asi ho teda koupím,věk neřeknu....prý ještě ondřejová mast....
8. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Gabi - zkus Imazol, malému pomohl, když se začal osypávat po těch nových tesco plínách v zeleném balení. Byl z nich fakt fest opruzený a jediný Imazol pak zabral... :wink:
8. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Gabi, jak píšou holky - Pytiol i Imazol (ten nám zabíral líp). Nám oboje předepsala doktorka a to, že je od 10 nevadí. Sestřička říkala, že tím mazali už novorozence.
8. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
a ještě když jsem byla v porodnici, tak jsem dostala pro malé takový kufřík s různými vzorky - byl tam krém, šedý obal nepamatuji si přesně název něco jako Sudocream a ten je také dobrý
8. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
juli: ten jsem měla taky v balíčku, jj sudocream :slight_smile:
mery: přesně, já teď dávám asi týden zelené tesco plíny....

holky děkuji za rady :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holčiny. Tak se hlásím, že u nás už je vše při starém...Jenda zase nadává na bordel, takže v normálu :grinning: Zítra jdu na gyndu - odběry a tak, tak jsem zvědavá, jestlimi bude dělat UTZ a případně mi řekne, co čekáme... :grinning:
JInak Šroubi už je doma s Lucinkou, tak už jsem všichni spokojený :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
Pytiol od desteti let? Já na tom se ségrou byla odkojená :grinning: a když má Honzík nějakou ošklivější opruzeninku (naštětstí ji měl asi jen dvakrát), tak to hned zabralo, já teda nedám na pytiol dopistit, ale je fakt, že v lékárně mi taky říkali, že už je to přežitek a dali mi bepanten, ale ten zdaleka podle mě tak dobrý není
8. únor 2010 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
janisa: jj to mi řekla ta lékarnice. a pohlaví mimča pak prozradíš?taky jdu na gyndu,no nevím ještě, nechce se mi tahat Matyho ráno ven v těch mrazech, dneska mi to stačilo,tak uvidím,zda to neodložím....musela bych vyrazit už před 8...chjo, mě to počasí neskutečně s**e!

tak dobrou :slight_smile:
8. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
SROUBI paráda, že už jste doma!!!!! Tak přeju krásné a pohodové sžití a ještě lepší fungování jakožto čtyřčlenná rodina :wink:
A až se trochu zajedeš, tak prosíme fotečky naší raráškovské nejmenší princezny.
9. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
nazdárek holky,

těhulky, vám ty týdny ale děsně naskakují, to je opravud rychlost, mám dojem, že když jsme byly těhu poprvé, tak nákm to tak neutíkalo, nebo jo?
Mě se ani nezdá.... ale když jen sleduju vaše týdny, tak to je mazec!!!!
týden po týdnu a je tu duben a Veru bude rodit!!! tak se drž

šroubi, to je super, že už jste doma... těším se na fotečky!!!!
9. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Leni, taky na to valím bulvy, co příspěvek, to mám o tt víc. Nechápu... A utíká to fakticky maxirychle.
9. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
ahojky,
gyndu jsem zrušila,jdu až v březnu. nedávám to v tom počasí, tady zase sněží....a malý kucká.

leni: mě se těhu táhlo....neskutečně....

veru: letí ti to.....krása vidět ty tt :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj,
jen na skok malému lezou pětky a je to hukot to jsem ještě nezažila u žádných zubů :frowning2:
určitě pytiol používá se už v porodnici a píšou od 10 let,ale to prý vůbec nevadí já ho malému dávám pořád :wink:
janiso já se taky těšila že mi řeknou pohlaví byla jsem včera a prý si mám počkat na velký UTZ :angry: Takže přesně za měsíc snad už budu vědět.
no jinak nic nového týdny naskakují neskutečně až mě to děsí :sweat_smile:
9. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
ahoj holky tak u nas zase snezi a snezi.. ach joo :unamused:
9. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
gabi me se taky tehu tahlo bylo to nekonecny uff a pak jeste prenaseni :frowning2:

jo Maru za chvili budete roďánkovat :slight_smile:) teda hlavne Veru :wink:

sroubku taky gratulace k holcicce :slight_smile: ze jste konecne doma :dizzy_face:
9. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Holky, k těm opruzeninám, manža jak sháněl na doporučení dr. Aničce na tu trhlinku v zadečku Chlorophyl gel, tak mu lékárnice doporučila Aloe Vera gel (je to tenhle http://www.mujmultimarket.cz/produkt/aloe-vera-gel-100ml/ ) a teda jako na opruzeniny fakt zabírá neskutečně zázračně. Jak má Aný teď po té Lactulose průjem, tak se mi pokandila v noci, takže do rána opruzenina nevídaná až bolestivá a po 2 přebaleních kdy jsem jí to tím mázla zmizela. :confused:
9. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
opruzeniny máme také občas, asi záleží co sní....
mám na zedeček Menalind a tím mažu stále a dobrý, chvíli mažu a je to pryč, prostě fakt záleží na kaku...

ale Pytiol ¨mám doma na vaši radu také a jsem spokojená...

teď tady byla sousedka s roční dcerkou a koukala jsme jak se Vašek dokáže vztekat.. hrůza...
prostě se asi musí předvádět... a když mu něco brala, to bylo.. jsem enchápala, nikdy to nedělal
ach jo....

Tady zatím nesněží, ale určitě to sem přijde později...a je zataženo a zima..
Zítra jdu zase po dlouhé době do sauny, budou hlídat tchánovci, Venca má zápas, možná půjdu i cvičit, potřebuji to jako sůl

No Maru, nedávno jsi měla 5tt a teď 17tt, to je šílenost! hlavně se holky držte a vydržte co nejdéle!!!

Nic, jdu se natáhnout za Vašíkem a pak mrknu na dcery, si dám budíka... a pak vyrazíme ven...
poslední dobou chodím spát kolem půlnoci a pak jsme ráno jako praštěná, a dnes jsme vstávali ještě brzy, myslím kolem 7hod
9. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Leni jo my taky vstavaly dnes kolem pul 8 ale to je tak nejak klasika nekdy i do 8, ale nekdy taky do 7.. driv ale ne, to by me kleplo.. ja jdu dnes taky cvicit po strááášněě dlouhe dobe...

opruzeniny vubec nezname, takze neporadim, ale koukam stejne ma kazdy jinou paku :wink:
9. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holčiny. Když budu vědět pohlaví, tak řeknu, to je jasný. Maru takže myslíš, že mě to taky neřeknou...že až na velkým? U minulýho doktora mi to taky řekli až na velkým, ale oin byl děsně důležitej, že to neříká...tak uvidím teď, jestli bude doktorka přístupnější a mimčo bude spolupracovat. Jinak dneska jsem byla jen na krvi, UTZ mi vůbec nedělali, takže příští šance 17.2, tak uvidíme :wink:
9. únor 2010 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
janis tak uvidis treba ti to alespon naznaci pokud to pujde.. :wink: a ke komu chodis a kde budes rodit? Ani nevim v BN jsi snad nerodila ze?? ja vam reknu, ze kdybych mela znovu rodit, tak vubec nevim kde.. tady uz moc duvery nemam :confused:
10. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Lis: Já chodím do Bene na gyndu ke Chranjakový (myslím, že se to tak píše) ordinuje u Kříže na Masaryk.nám. a jsem s ní opravdu spokojená. Rodit budu v Podolí (jako Honzíka)
10. únor 2010 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz
ahojky..tak jen hlásím..že nás v pondělí pustili a my válčíme a já jsem spokojená..bo na mě lezla depka jako kráva, ale teď s těma dvěma špuntama na ni nemám čas

no byli jsme tam 19 dní...hukot...lucinka o 2 dni méně...ale doma je doma

zdravím všechny miminka a maminky a samosebou janinu s honzíkem
11. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
SROUBI ahoooj! To je fajn, že už válčíte doma! A co Kubíček na sestřičku??? Až budeš mít čas, musíš nám napsat víc a šoupnout i nějaké fotky!!! Já jsem moc zvědavá, jak to zvládáte!!!! :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.