• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
sroubku tak super!! depku by mela snad kazda tomu ver, takze jeste ze tak a jste doma :wink:

janis k Chromjakový chodis hmm ja k Novackovi ordinuje taky tam.. ale radeji bych mozna k ni :((
11. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem totálně nasraná.... poprvé, co Vašek řádí v postýlce a nechce spát, už přes hodinu se ho snažím uspat a nic...
ale nejvíc mě na tom sere to, že vylézá z postýlky a chdoí po pokoji... to mě fakt štve
jsem mu normálně dala i na zadek a stejně je mu to jedno... a mě to pak navíc ještě mrzí... ale dělá si co che, teď zase... a normálně po obědě hned usíná a spí dvě hoďky, tak nevím co se dnes děje...
odpoledne máme jít k sestřence, tak kdyby nespal, bude protiva protivnej

ach jo...

už se těším, až mu uděláme svůj pokoj, tam ho prostě dám a klidně ať si tam hraje, když nebude spát

už na mě zase volá... fakt mě štve, ani chvíle klidu pro sebe...

Šroubi a jak to zvládáte, vše v pohodě?
kamarádka má dvě děti a je strašně vychrtlá, prostě ji nedají spát a je unavená a docela vyšťavená... má 3-letého chlapečka a půlroční holčičku a je hotová...
tak snad to budeš mít v klidu! držte se
11. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
leni: to samé mám doma... :grinning: já si pak k němu lehnu a za 2 minuty spí....chachar jeden!!!!
11. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
jinak já mít dvě děti po sobě, tak nežiju!!!! jako nedala bych to jak psychicky tak fyzicky...možná když jsem byla mladá,ale teď vůbec!!!! toto třeštidlo mi stačí.
11. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
GABI KRÁSNÉ FOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sluší vám to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
maru: děkuji :slight_smile:
11. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
halo!!! holky, kde jste????

co se to zase děje? nikde nikdo!

v pátek a včera jsme byla v práci, ale bylo to moc fajn, fakt mě to masírování baví a občas skočím do obchodu a je to super být mezi lidma!!!

Tak Vašek je teď super vztekloun, tak jak jsme ho vždy chválila, jak mám klidné a hodné dítě, tak teď to začalo, VZDOR a je to mazec... jak není po jeho, tak se vzteká, křičí, piští, prostě mazec!!!!
a já koukám jako bych spadla z višně! píšou, že nemá cenu dítě trestat a člověk se s tím prostě musí nějak poprat... tak to zkouším a snažím se být hooodně trpělivá

co vy? jak jste na tom s raráškama? neříkejte že jsem v tom sama :grinning:
14. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Leni rozhodne nejsi :grinning: mame to taky tak vzdor jak blazen :wink:
14. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
jj souhlas Domi to taky zkouší :wink:
14. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
ahoj..u nás to samé :slight_smile: ale stejně ho miluji :grinning:
jinak u nás vše ok, Maty jenom kucká, má hrozný kašel,tak má sirup a kapky a z nosu mu teče....ale zatím to zvládá v poho.

photos jsem si musela vyměnit, kámoška mi říkala,že prý to vypadalo jako parte..tak jsem to dala pryč!!!!!

leni: vypadnout z domu na chvilku je paráda...taky si to užívám....přijdu na jimé myšlenky a jsem mezi lidma :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
ahojky,
maru: krásně vylezl pupík :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky,Gabi to nevím teda to foto se mi líbilo a prd vypadalo jako parte :wink: ale toto je taky krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
děkuji moc je to prostě druhý obřík :zipper_mouth:
15. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
jooo ja taky parte teda nevidela... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fotka byla prima.. a chudak Maty... :frowning2:

holky me ta zima uz táák nebavi.. venku humus vlezlo a K nechce byt doma,ale venku se neda nic :pensive:
15. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Tak Domi nechce být venku a já taky ne ...... nebaví mě to už od prosince,já snad za jaro dám všechno co mám :sweat_smile: chci teplo!!!!!!!!!!!!!!!!
15. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
lis: proč chudák Maty?
já taky zimu nesnáším,je hnusná, obzvlášť letos.....pokuď nemusím ,tak kočárem nevyjíždím...se nedá... :angry:
maru: ale je to krásné to tak vidět.....já vám to všem moc tak přeju :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
gabi chudak jako ze je nastydly :pensive: jsem to blbe napsala...

no my nakonec venku byly, ale vsude hrozny smog... jako uplne to vadilo do nosu.. a Kata se valela vsude, kde to slo ve snehu.. me byla zima a sly jsme jen tak pesky.. bavi ji to, ale pak uz nemuze tak nosim.. sly jsme k zimaku, tam je relativne cisto od hoven a chcanek (s prominutim, ale v zime to totalne nesnasim jeste vic nez normalne jak je to videt na tom snehu nechutnost).. a tam se K rochnila ve snehu jak blazen a pak ho porad jedla..takze jsme rekly papa a sly :grinning:
15. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
lis: aha..já to právě nepochopila. :slight_smile:
jo tak ten bordel na sněhu je opravdu super!! taky to nemám ráda,se vždycky bojím,že mi do toho Maty spadne.
já dneska venku s Matym nebyla, právě kvůli tomu počasí a nemoci, prošla jsem se jenom já do obchodu....ale ten sníh taje na chodníkách a je ho hromada,takže s kočárem bych měla smůlu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak aspoň se Káťa vyblbla...co by jsme pro ty děti neudělali,viď? :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
ahojky,
co to je ?????
včera poslední
a
dneska první :grinning:

dneska jsme byli na 18m prohlídce a naše míry: 11,5 kg a 83 cm......čekala jsem větší váhu,ale i tak...se pronese :grinning:

tak papa
16. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
AHOJKY!!!

TAK MY JDEME NA 18-TI MĚSÍČNÍ KONTROLU VE ČT. 18 MĚSÍCŮ MÁME ZÍTRA A NESTAČÍM SE DIVIT, JAK TO LETÍ.
DNES JSME BYLI VENKU JEN TADY U NÁS NA POŠTĚ A KOLEM DOMU A PAK SI TADY HRÁL S KAMARÁDEM, JEZDILI PO ZADKU Z KOPCE, ALE DĚSNĚ SI TO UŽIL. JSME BYLI SKORO DVĚ HOĎKY VENKU BEZ KOČÁRKU.

GABI, MÁTE PARÁDNÍ MÍRY, ČEKÁM, ŽE BUDEME MÍT PODOBNÉ... MYSLÍM, ŽE JE TO TAK AKORÁT, NE?

A CO JINAK HOLKY, JAK SE MÁTE? CO JE NOVÉHO?
16. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
leni: míry akorát...tak dej pak vědět ty vaše :slight_smile:

to je fajn,že si to Vašík užil. Jsem už taky dlouho nebyla s Matym takhle na sněhu....dneska jsem cestou k dr. měla promočené kozajdy tou sra***u ,co je na chodníkách a to jsem musela jít rovnou pak do práce....takže super :grinning:

jj holky na to tady prdí...že jo ????? :angry: :angry: :angry:
16. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
neprdí :grinning:
16. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
ale prdííííííííí :grinning:
16. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
co ty tu?? :grinning:
16. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky, my byli na 18-ti měsíční včera, máme 11kg a 84cm, takže taky tak, jo a taky máme prokousnutý ret skrz na skrz, ale už je to dobrý, stalo se to včera, ale teď už o tom ani neví :sweat_smile: .
16. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
já mažu spát,ještě brouzdám :grinning:
16. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
peti: božatko, co Toník dělal? míry taky podobné :slight_smile:
16. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
my jdeme az za dlouho na 18mes. a urco budeme mit jiny miry :slight_smile:)

Peti auuu :confounded:
16. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
lis: jasně že jiné :slight_smile: Káťa je drobeček :slight_smile:
mažu spát.....
16. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Gabi, no je to tele, běžel, zapackal, spadl pusou na dřevěný odrážedlo, který mu stálo v cestě a prokousl si spodní ret zevnitř ven, no mazec, děsně krve a řevu, ale statečně to zvládl.
16. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
peti au au tak to muselo byt drsny... uff no hlavne,ze to nedopadlo hur :fearful:

gabi no ja tak vtipkovala ona je urcite mensi, pac je holcicka.. bude mit tak cca 77 cm a kolem 10 kg muj tip.. ale i to staci :wink:
17. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.