• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
nikkyy: my to mazali Framykoinem, ale Kata v tom nic nemela, jen na dohojeni..nekdy to ale opravdu pichaji takhle opakovane...ale vetsinou to jen pry hur vypada nez boli, ale deti ječí to je jasne :confounded: tak hodne sil, at se to zahoji samo...zkus na to davat hermanek ten je ucinej... jo a otehu uvidite pak v praxi, jak to klapne..my uz jsme zapomeli kdy ze se na to chystate :grinning: :grinning:

Jinak my mame taky videt oba horni zuby...takze zatim 4 ty joo ale 8 zubu to vase deticky teda jedou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty jo a vstavani v 5 a driv by me svihlo..my mame obvykle vstavacku kolem 6 hodiny a vyzahne mliko a pak se vetsinou spi tak hodku az hodku a pul dal :wink: Dnes jsme ofiko vstavaly v 7 hodin a povlikaly spolu s Katou postylku, vysavaly a taak :dizzy_face: pak spi hodku a pul dopo a vetsinou jeste hodku odpo a vecer kolem 20 hod usinacek...nestezuju si a nechci to zakriknout tak pssst :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
ahoj,jsme taky doma užžžžžžžžž :slight_smile:

lis: buřina? nestraš!!! chci pověsit prádlo ven....
21. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
hypotyreoza - ja prave pockam po odstveni, co se bude dit, zatim zadne hormony neberu, uvidime, jenom my to me pribirani a nizka bazalni teplota prijdou podezrely. Kdyz to nepujde dolu i pri diete a cviceni, tak se necham skouknout.
21. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
¨Já jsem z venku zdrhla,bylo tma šíleně a Domi byl celý mokrý a to měl jen trčiko a kraťásky,co teprve v létě :zipper_mouth:
21. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
taky se to sem zene, uz fuci a zacina kapat jeste ze jsme sly ven v poledne.
21. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
hm tak to tu bude zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
Maty byl taky nevrlý na tom sluníčku :frowning2: ale zašly jsme si s kámoškou na kafíčko a já zblajzla smažák..mňammmmm :slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj.

Jsem k.o., Anča dnes dala 2x 20 minut spánku. Takže asi víte jak móóóc byla příjemná. To se fakt nedalo... Mně třeští hlava jako blázen. Chtěla jsem jí dát spát až v 18.hod, ale to fakt nešlo, tak už chrní, sice zítra bude vstávačka tak kolem 5., ale co... Já jdu dát vanu a zalezu do pelechu taky. Manža přijde pozdě, tak toho aspon využiju.

Doočetla jsem, ale v hlavě mám jen ty kladiva, takže nebudu reagovat. :frowning2:

Dobrou!
21. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
tak burina nas obesla jdu taky veset pradlo ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky porad odsavame, rev jak kdyz kvici prase na porazce :cry:
21. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
veru: dobrou a at si odpocines :zipper_mouth:
21. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
ahojky,

tady bylo celý den jako v létě, pařák a sluníčko, se nedalo, ale odpo jsme razili ven, už mi bylo fajn...
byli jsme spíš ve stínu v parku...
pak jsme šli ke tchánovcům na návštěvu...
mám ráda teplo, ale pařáky tedy ne a hlavně když je dusno, což tedy je.. už k nám jdou mraky od západu, takže možná proběhne něco v noci...což mi tedy vadit nebude...jen at se ten vzduch pročistí

Veru, tak at se nerozběhne migréna, zalehni a odpočiň si...
Vašíkovi také oblékám jen triko a kraťásky a stejně je rozpálenej....a kdo ne, že?
21. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Maru, kdyz je ted teplo, tak Julince nedavam ponozky a nebo ponozky s protiskluzem, take jsem z toho byla nestastna, protoze boticky doporucuji, az kdyz obchazi nabytek a vic stoji nez leze

Dnes jsme objevily krasne hriste, i s bazenkem, maminy tam byly v plavkach, nejmin 5 piskovist, opravdu parada :slight_smile:

Jak to vypada s prazskym srazikem? Myslite, ze by to neslo udelat v ZOO u detske části (u Gastona), da se tam sednout, ohrat jidlo v mikrovlnce, vypustit mima na travu...
21. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
holky tak dite spi a ja jdu jist, dnes jsem makala jak sroub a konecne klidek ufff udelala jsem tunu prace..a porad peru jak magor a kupi se mi pradlo snad uz metr ma kos a ja mam porad co prat..to snad neni mozny, to nikdy neskonci?

mam otazku..cistite uz detem ty vylezle zoubky?? ja se chystam koupila jsem zubni pastu od Weledy a kartacek mam ten cvicebni, jen nevim,jak to mam udelat... :confused: inspiraci uvitam...jo a kdyz resite ty zubare, tak premysleli jste, jak vam tam to dite otevre pusu..no ja myslim, ze prave z tohodle duvodu to odlozim.. :fearful: :rolling_eyes:

a jeste jsem neco chtela...hmm ale co...joo ta ZOO je pro me strasne daleko, budu rada, kdyz se dostanu do Phy, ale urco by to bylo krasny.... :pensive:
21. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahojky, jen jsem vás dočetla, dnes to bylo u nás náročně, tak mažu do postele.
Lis, já už "čistím" tím kartáčkem na prst .. malý si to ožužlá a to je celé ale aspoň něco pasty zůstane na zoubkách a v pusince, tak to snad pro začátek stačí.
21. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahojky, udělala jsem si chvilku a jukla na vás.

Tomik má od dopoledne teplotku :pensive: a vubec nevím kde to vzal asi zubiska. Teď večer měl 38,8° a odpolko 38,2° tak snad bude zítra v pohodě.

Juli : a jakou pastu používáš? Já jen čistím kartáčkem na prst, ale už asi koupíme kartáčky, ale teď si moc nechtěji nechat čistit :confounded:
21. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
tak ještě nakukuji...

zoubky čistíme kartáčkem z DM-ka a koupila jsem si vzorek zubního gelu od Weledy, má dobrý vliv i na zažívání, protože to děti polknou a Vášovi to chutná a hlavně ho to baví, dělá mu dobře jak se ty zoubečky i dásínka pěkně promasírují... čistíme na střídačku, chvíli já a pak chvíli žmoulá on...
a k zubařce máme přijít až bude mít rok, tak zajdeme,, stejně tam musím zajít, tak nás prý vezme oba...
no jsem na to zvědavá, snad mají nějakou zkušenost a ví jak na ně!! :grinning:
21. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
aha tak ten kartacek na prst mam taky to me nenapadlo..no asi stejne vic ty pasty sni, coz o to proto jsem radeji koupila tu weledu protoze tam neni fluor a zadny jiny prisady, tak nevadi, ze ji snedi..je to tam i napsany, ze deti do 7 let vice pasty snedi :grinning:

Venuse: takove hriste zavidim u nas nic takoveho neni skoda noo :frowning2:
21. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
Leni a kolikrat denne cistis jednou nebo dvakrat? :confused:
21. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
joo a mam taky kartacek z DM mela jsem ty tri od zacatku jen masirovani az po kartacek.. :wink:
21. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
tak tu nikdo ... balim to take skoda nechce se mi spat...dobrou tedy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
já tu sem,ale už povalím...ještě musím zabít velkého komára...sv**a mně tu bude otravovat!!!!

ty kartáčky mám taky,ale pastu musím koupit,zatím si hraje jen s jedním z nich :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 23:13  • Odpověz
Holky ahoj :slight_smile: jdu reagovat než to zapomenu :slight_smile:

Maru: ad plovoučka - no my zařizovali byt s ohledem na děcko, které jsme chtěli, takže jsme plovoučku nedávali - ale to byla výhoda nás kteří jsme zařizovali prakticky holobyt. Máme lino. Jinak to prý lidi řeší fuseklemi s protiskluzem (takový ty gumový blbince na ťapkách) Botky nám mudra i rhb doporučuje, až bude obcházet kolem nábytku, dřív ne - argument "zkuste lézt a nemít pohyblivej kotník" - něco na tom je :wink: A rhb dodala "a na kolenou prosím, nepouštějte domů bačkůrky.... pokud chcete aby měl zdravý nožičky..."

Jdu dočítat dál :slight_smile:
22. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz
kacm- neboj, Danda to nebude ani vědět, bude to usměváček :slight_smile:
Obecně - jsem sice tlustá jak vepř ale do prášků bych nešla - rozhazujou srdeční rytmus, a celá řada dalších "příjemností"....

A čištění zoubků - čistíme 1x denně večer, bez pasty. Už jsme vyměnili prsťáček za pidi kartáček od Colgate....
22. kvě 2009 v 07:14  • Odpověz
Ahojek maminy a rarášci :slight_smile:
Malá usnula tak jdu vařit a pak pádám do práce :frowning2: Musím nahlásit, že nočník má teda velký úspěch. Hrozně ji baví na něm sedět a nevystupuje - zatím :sweat_smile: Včera se 3x vyčůrala, dnes ráno 2x a taky jsme měli prvního hovňouse :grinning: Hleděla na to jak blbá a nejraději splachuje :slight_smile: Jsem ani nečekala, že ji to bude bavit. No uvidíme jak dlouho :sweat_smile:
Na zoubky se chystám taky. Máme zatím 4 a už jsou pěkně vidět tak chci koupit kartáček a pastu. Malé se moc líbí když vidí mě jak si čistím zuby tak jsem zvědavá jak bude reagovat. Zatím nemá moc ráda když jí chci šáhnout do pusiny.....
22. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj ahoj
Ajiku, pastu mám Elmex, doporučili mi ji v lékárně a i ta Welada je good

Já stání řeším zatím tak, že malého nechám jen v pokojíku kde je koberec a jindu mu stojím za zadkem a hlídám
... ale 90% dne trávíme v pokojíku, tak je to zatím OK.

Pepi, mě moje mamka už otravuje s tím, že koupíme papučky (bačkůrky?) .. takže mám si stát za tím, že je ještě čas?
22. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Juli - ano, samozřejmě - já už na svojí matku zařvala do telefonu "hergot už mě s těma botama neser!!!" :grinning: :pensive: to bylo furt "a měl by mít kjásný botišty"
22. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
teda dneska to tu vyloženě žije :wink:
22. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
papučky také ještě nepořizujeme...

boty mu dávám, právě proto, že se už snaží tak nějak různě přecházet, ale většinou ho nechávám v ponožkách, jen když vidím, že je stále na nohách, tak mu je dám.... a má větší stabilitu a pevnost v nohách, protože mu krásně drží kotníky, ale papučky až bude umět chodit, přece jen nejsou tak pevné jako boty

Don, tak to gratuluji, jste šikulky, že ji to tak jde s nočníkem.. Vaška na něm nemůžu udržet...

jinak mám dojem že nám začíná rýma, tak uvidíme, je to z toho tepla.. člověk se zpotí, pak ho ofoukne... nemám to ráda, taková horka..

zatím tady krásě svítí sluníčko, pršelo jen trochu ráno...

a ve 4hod mě vzbudili ptáci, to je děs... řvou jak pominutí... a jeden si vždy sedne na naši střechu a tak řve, že se nedá spát...
22. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Pepčovi rýmina právě končí, a akorát zavčasu, protože v úterý jde na druhej Prevenar...
22. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahojky tak vás nedočítám na to jako nemám!!!
Pepibubu pepčovi přeji vše nej nej k 9 měsícům at jste zdravoučtí jak rybičky!!!
Jinak já mám dnes uklízecí den zítra máme oslavu mých narozenin který mám dneska takže si tu uklidím pěkně at je to tu krásný,malou jsem dala tetě (mojí segře) tak mám klidu habaděj takže pohoda ted akorát obědvám a pak jdu pokračovat,venku je strašně je hrozný dusno tak to snad to budu mít rychle za sebbou,manža je taky pryč tak paráda,to je klídeček :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.