• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
halo halo!!!!

kde jste kdo? co to holky vyvádíte, tady už nikdo 5 dní nebyl!!!!

chtěla bych vás poprosit o radu, jak mám naučit vaška pít z hrníčka bez dudlíku? prostě ty ostatní pítka odmítá, chvíli to žmoulá ale nenapije se a chce pít jen z dudlu!!! co s tím?

a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli ještě dáváte kaše na noc a jak dlouho se mají vůbec dáavat, tedy kdy se pak dává normální jídlo k večeři?

tady je dnes zataženo a na sluníčko to tedy nevypadá....
v půll 3 frčíme k našim, musím do práce a zítra jdu také ráno...ale na masáže se zase těším, bude to pohoda...
a babička a dědou si budou užívat vašíka...

příští týden jsme sami doma, venca jede na cvičení, ach jo... :frowning2:
26. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
LENI, mně Anča jí už přes měsíc jako normální dítě. Jako jasně že jí netláskám sladkým, kořeněným a pod., ale z těch typicky dětských jídel jí kupuju už jen sušenky a křupky.

A s tím hrnečkem - já bych asi zkusila rovnou přejít na normální hrneček. Jako jít v tomhle věku z dudlíkovýho na nějaký jiný, taky ještě vlastně dudlíkový i když plochý nebo tvrdý, mi přijde zbytečný mezikrok.
26. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Leni my davame kasi porad.. nekdy ji s nami jidlo to co my, ale vetsinou sni fakt drobet, takze kasi ma fakt jako na noc..zatim nam to vyhovuje.. az nebude chtit, tak dostane to co my, ale zatim jsem fakt rada, ze ji to zasyti ...

taky jsme pristi tyden samy doma.. tata je pracovne mimo domov :frowning2:
26. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
AHOJKY HOLKY,
leni: já kaši na noc dávám, vařím normální obyčejnou s grankem a cukrem.....když dám Matymu chleba,tak ten odmítá, sní tak 3 kousky a víc nic, pak ho musím dolít mlíkem a to taky někdy nevypije,, takže radši dávám krupici, ta ho zasytí.
jinak Maty pije taky z flašky, někdy přímo z hrníčku, a te´d jsem koupila pití s tím pítkem v Lidlu, tak z toho pije.mi dr. říkala,že už učit normálně z hrnku, jako když mu to držím ,tak se napije,ale sám se poleje :grinning: .ale my pořád bojujeme s tím,že málo vypije.
jinak taky jí všechno. a křupky miluje ty normální obyčejné arašidové.ty miminkovské mi odmítá. sem tam si vezme,ale už to není jako kdysi.
27. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
jo MARU: koukla jsem minule na nové fotečky...co kecáš, že vypadáš blbě? náramně ti to tam sekne :slight_smile: a to jako fakt :slight_smile: a Oominiček je ostříhaný?
27. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že žiju :slight_smile:! Dneska u nás bylo nádherně, poprvé jsme mohli projít naši procházkovou trasu kolem rybníka, bylo to super!
S večeří je to u nás tak, že Tonda už nechce nic jíst, jen si vypije z flanděry svýho čtvrt litru Nutrilonu, tak ho nenutím. Pije zatím z aventu kouzelného hrnečku (ale on pije hrozně málo) a z normálního hrnečku to zkouší, ale sám se vždycky poleje.
Chtěla jsem se vás zeptat, co budete klukům dávat za spodní prádlo? Já nechci slipy, nevíte, dají se koupit i nějaký trenýrky :sweat_smile: ?
27. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
omlouvám se za foto v pase.....patří do jiné diskuze :grinning:

peti: já zatím nakoupila slipy,chci malého pomalu učit,ale myslím,že se určitě prodají i trenky nabo tak něco podobného...já se neptala.já šla rovnou pro slipy. a fajn ,že jste v pořádku :slight_smile: taky mě to už pomalu začíná venku bavit,jak svítí sluníčko, i malý je rád.už se těším na jaro :slight_smile:
27. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
Peti, ymslím, že ty trnýrky jsou až od větších velikostí, ale zhistím ti to, kámoška má obchod s dětským zbožím... tak ti písnu od jaké velikosti jsou...

ale Vašíkovi prve budu dávat slipy a pak začnu dávat trenýrky...

a kaši budu dávat, protože mi k jídlo tolik nesní aby ho to zasytilo celou noc, tedy zatím... a pak uvidím...
jde vidět, že každé dítko je opravdu jiné...

no kouzelný hrneček máme, ale Vašíka vůbec neokouzlil, ba naopak... to machruje jen, když ho má někdo jiný, ale jen to tak ožužlává a zaklání hlavu, ale stejně se prd napije, takhle mi vypije 3 plné flašky po 240ml a pak ho mám učit na nočník, když stále čůrá.... :unamused:
27. únor 2010 ve 23:58  • Odpověz
Ahojk,Gabi dík ale ono to vážně není žádná sláva,tamto foto je zrcadlovkou což ta udělá krásného každým a je to na oslavě takže proběhl 2h make-up,účes atd. :wink: Teď mám bez tak nový melír takže už vypadám zase jinak :grinning:
Domínka už týden učím na nočník a nakoupila jsem slipy,protože ty trenýrky se opravdu dělají od větších velikostí zřejmě páč jsem nenarazila na žádné v jeho velikosti,takže až trošku povyroste. No a jak nám to jde,občas si řekne,občas ho chytnu já že už vím,že je čas čůrat a občas nehoda,dneska dopoledne o 6h do 10h čůral 4x a to 3x do nočníku a jednou tepláky no :sweat_smile:

večeře u nás pořád mlíko to samé i snídaně on mi teď úplně odmítá jídlo,ráno jenom mlíko a pak až polívka a po obědě žádná sváča a večer až mlíko :frowning2: tak snad ho to zase přejde.

pije méně než obykle,ale s tím mlíkem stále dost a má hrníček z DM ten má rád,flašku s té pije už jen v noci a přes den jen pocucává a ještě umí z brčka tak má flašku z brčkem a od jupíka water vodu tak tu flašku má taky rád a pije s toho.

JInak jsem ráda,že sníh je v čudu a jaro se hlásí!!!!!!! konečně žiju :grinning:
28. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Maru a ma zase snezit a mrznout :((((((((

K taky pije jupika water to primo vyzahne a pak pije proste z cehokoliv :wink: chceme koupit taky flasku s brckem to ji jde .. jen z ceho jineho davat mliko? Takova ty ruzna pitka z toho to mliko nepujde vymyt a tvaroh v tom nechci :rolling_eyes:

gabi foto luxusní :sunglasses: :grinning:
28. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
ahoj, dnes jsem náhodou narazila na tento odkaz, třeba se vám bude hodit :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31571987&tab=0
2. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
jo a děti pijí z kouzel. hrníčku /ale jen ráno mléko, pak už ho nechtějí a pijí z hrníčku z Ikei, tam to teče samo a zkouší také toho jupíka water
2. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jani díky, včera jsem koupila sedmery slipy v Tescu, ale tyhle trenýrky vypadají moc hezky, tak uvidíme, co Tonče na tréning bez plíny :sweat_smile: !
3. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
3. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
ADI, super. Je vidět, že se Danýskovi líbí :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
verus ty jo uz 34tt
3. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
ADI, mazec, no...
3. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
verus to mi rikej a to v listopadu uz mame tehuli
3. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooj kde jste kdo? :grinning:

Adi co dodat,Daneček je nádhernej a ta fotka 24,je fakt krásná :dizzy_face:

Doufám,že se zima teď v březnu ještě vyblázní a pak už začne hezký jaro :wink:
Jdu uklízet,Kája ještě spí,tak jí trochu uklidim,aby pak mohla zas začít dělat nepořádek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 06:57  • Odpověz
Ahojky,
tak ještě tady,dneska se miminko odhalilo a čekáme na 100% zdravou HOLČIČKU!!!!!!!!! :grinning:
10. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
marusko: jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů se zadařilo..mám obrovskou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bude to Natálka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsi šťastná ,viď?
10. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
jinak aholky všem :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Gabi jj jsem,podařilo se to :dizzy_face:
Jak se máte s Matyáškem?
10. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
HOLKY, MÁM NA VÁS PROSBU. KAMARÁDKA VYBÍRÁ KOČÁREK, V ČERVNU ČEKAJÍ MIMI. MOHLY BYSTE MI, PROSÍM, NAPSAT, JAKÝ KOČÁREK JSTE MĚLY A VAŠE ZKUŠENOSTI? Nemusíte ani sem, stačí do IP. V sobotu chtějí jet na veletrh, tak si to tam chtějí zkouknout. PŘEDEM MOC DĚKUJI
10. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
maru: máme se dobře :slight_smile: nemoci se nám prozatím vyhýbají, já sem tam chodím do práce a čekáme na to vytoužené jaro :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ať můžeme lítat venku :slight_smile: je to nekonečné.

juli: záleží kolik chce investovat do kočárku. :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Gabi, peníze nejsou problém, ale v luxusu se nevyžívají. Oba jsou vysocí, tak hlavně řeší to, jak bude velký kočerek, jestli se jim tam mimi v zimě vejde. Ty jsi, myslím, měla nějaký větší a pak kupovala jiný, trojkolku, že? A jaké jsi měla značky a co na ně říkáš?
11. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Juli - já mám cam cortinu a jsem naprosto spokojená. Tobík je od mala obřík a krásně se mi tam dlouho vlezl i s fusáčkem. Sporťák taky velice prostorný a vše, včetně autosedačky jde na podvozek jednoduše nacvaknout :wink: A vysoký je teda dost.... :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
ahoj holky,

Maru, moc gratuluji k vytoužehé Natálce!!! je to super mít páreček!!!
tak se hlavně držte!

Gabi, jak se máte, už jsi tady také dlouho nebyla, ale to asi nikdo

Už jsme se těšila na jaro a máme tady zase zimu co? zase nám tady napadl sníh a je zima, ach jo....

Vaša je poslední dobou nějaký citlivka a hlavně ty jeho stavy, normálně po mě vyjede i rukama... jak ho něco
naštve
ale prý je to vše normální a hlavně děti nemáme být, ale nevím jak mu vysvětlit v tom jeho záchvatu, že to nemá dělat... jsem z toho docela smutná

Dnes mám celé odpoledne práci, tak jsem docela i ráda, ale zítra musím do obchodu a to se mi už moc nechce.

a ještě Gratuluji Cipin

Juli, my měli Mikado Oxford, co se týče velikosti tak to bylo v pohodě, ale už bych ho nechtěla, hlavně celkově bych už nechtěla 3-kolku, tak jsme si pořídila z druhé ruky Quinny Freestyle 4XL a jsme max spokojena a nechám si ho i na druhé mimi...je odpružený, velký, má super velký nákupní košík, takže tam toho narvu opravdu hodně a má natáčecí kola, takže se s ním super jezdí....

jo a dnes jsme vstávali v 6hod, takže v poledne jdu spát s Vašíkem, ještě že už je ráno světlo, alepsoň to není taková krize...
12. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
Ať nezakládám zbytečně nové téma. Prosím jak jste dopadli na 18 měs. kontrole? Jde mi o váhu a výšku. U nás je to 84cm a jen 10kg, ale malej je dost živej a občas se mu nechce papat, má důležitější věci na práci :slight_smile: V grafu jsme až úplně na tý spodní hranici, ale doktorka zatím nic neříkala, jen se ptala jak a kolik toho sní. Díky za info
13. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
lela nase Kacka ma ted v 18ti mesicich cca 80 cm a 10,3 kg v grafu je taky niz, ale tak ja to neresim... ted maji obdobi, kdy neni na jidlo cas a tak.. a je teda taky zivel, tak spoustu energie uz vydaji.. nektere deti jsou proste drobnejsi... :wink:
13. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.