• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Jani, bordel mě nechává v klidu, uklízím zásadně až večer, pres den nemá cenu. Teď jsem to trochu nepochopila, sáhla jsem mu na nohu abych mu zalepila bačkorku a on opět hysterickej oblouk. Doufám že ho to brzo přejde - nebo aspoň než se narodí Martínek.
26. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Tak Honza se nevsteká. Jen se urazí a odejde. Jo sem tam sebou švihne na zem a řve, ale to je jeho problém. Já už nevím co s ním. Když dostane po rukou nebo na zadek tak pokrčí ramenem, dá si k němu hlavu a jako uraženě odchází. Bez účinku a to mě třeba i ta ruka bolí, ale jemu je to fuk. Kňourne a konec. jde a zase lumpačí.
26. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Mě nepořádek taky nechává v klidu, ale tatínka bere amok. Právě mi rozebral voňavku na kousky a to jsem si myslela, že je v pokoji :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
26. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
tak to mladej předvede klidně hysterickej oblouk. teď teda chrápe tak doufám že bude dlouho a vyspí se do lepší nálady páč jinak nevím.
26. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Závidím. Spíme jednou za den a to jen pokud jsme celé dopo venku a ujdeme nějakou štreku. Jinak ani ťuk. Už zase volá. Musíme jít ven. Papa
P.S.: právě svoje pití nalil želvě. Já zešedivým. Ještě budu muset vyčistit ji. :confounded:
26. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak mimi se schovává, takže opět nevíme, coto bude... tak jen prpo info. JInak šílím se školy a nestíhám, tak apapa, jdu psát diplomku
26. bře 2010 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz
Janiso tak to je holčička,já jsem příkladem taky se schovávala až se ukázala mrška :wink: Držím palečky s diplomkou :dizzy_face:
27. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
No, jo ale do ddy se chce schovávat? Kamarádce se taky schovávala a byl to kluk! Mě je to teda buřt, jestli to bude holka nebo kluk, ale rodičové a tchánovci by to rádi věděli, já na holce nelpím, klidně budu mít dva kluky, ale v tom případě si pořizuju fenku :grinning: A díky Maru, jsem z toho hin, už bych to měla dávat pomalu do tisku a nestíhám...
28. bře 2010 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Jani. V klidu. Kamarádce celou dobu říkali, že bude mít holku. Ukazovala se všude. Fotky z UTZ nádherné i z 4D no a má Lukáška :grinning:
Ty jseš ale taky dobrý blázen s tou školou. No jo zítra jdu zaplatit přihlášky a taky budu mít aspoň snahu to dodělat. /spěch neurčitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potřebuju se zaměstnat.
29. bře 2010 v 00:01  • Odpověz
ahojky , holky po dlouhé době jsem mezi vás zavítala :wink:
gratuluji všem těhulkám :grinning:

jinak mě celé těhu říkali že to je 100 % holka ještě na porodním sále nám doktorka říkala je to holka kluka budeme rodit příště no a máme Honzíka :grinning: :grinning: :grinning:
takže se tím tak netrapte hlavně ať jste všichni zdraví :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky, tak zase den horor. Honza je nachlazený a tak protivný atd. Odpo jsem ho dala spát a myslela si, že spí. No dokud mi v tom největším dešti nepřistál na dlažbě předdomem hrací pes od Fischer price, za ním peřina,flaška a Mašinka tomáš. Ta jediná nepřežila.
Co byl ten klid v pokoji? No snažení se otevřít okno a úspěšně. Naštěstí tam je zábradlíčko. Já zcvoknu.......
31. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jani :fearful: co to okno? Ty jo, to bych nerozdýchala
1. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz
jejda ještě že se nic nestalo - já bych asi ten šok nezvládla rozdýchat a dostala z něj astmatický záchvat
1. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
Okno v pohodě. Nahoře v patře jsou jakoby vykýře. Takže okno je cca 20cm nad podlahou. Jen ho nikdy neotevřel. Z bespečnostních důvodů tam je právě zábradlíčko.
No odmontujeme kliku a bude. Jenže ji otevře jakékoliv dveře a kam nedokáže tak si v nejhorším naskládá třeba haldu medvědů a vyleze na ně. Prostě si poradí. Lump jeden....
Dnes jsme do rána vůbec nespali, prokašlal celou noc. Kdyby tak chtěl spát aspoň přez den, ale houbelec.
1. dub 2010 v 16:34  • Odpověz
Cože jsem to říkala? Že byl včera den blbec? Tak to by mě zajímalo co bylo dne. Honza 40horečka, zvrací, průjem..... Mě volali, že mám rakovinu dělohy, pokračování vyšetření v květnu. No a aby jsem se nenudila a neměla myšlenky na depku tak mě místo reklamace poslala jedna zákazníce přímo na COI a českou obchodní inspekci. Nádherný den.... Jen si hodit mašli.
Omlouvám se, že to tu kazím. Motřebovala jsem si postěžovat aby se mi aspoň trošku ulevilo... Omlouvám se...
2. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
Pardon českou obchodní komoru. Už vyhrožuje i právníky a žalobou. Co jsem komu co udělala?????
2. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
Jani drž se posílám ti hodně síly a neboj všechno se zase v dobré obrátí , třeba mají jen podezření a bude to dobrý .
Je to těžké jak se takové starosti nakupí a pak člověk má pocit že se složí že to nemůže zvládnout , ale stejně to zvládne .
Držíme pěstičky hodně síly páček
3. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jani, moooc držím palečky, aby se to v dobré obrátilo a hlavně ta vyšetření dobře dopadla.
5. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
ahojky holky,
přeji Vám krásné velikonoční pondělí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: až teda na to počasí.... :frowning2:

jani: moc držím taky palečky, ůplně mě to vyděsilo s tou zprávou z nemocnice....to ti jen tak sdělí takovou věc po telefonu? pevně věřím,že vše dopadne dobře.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ta zpráva byla falešná....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
ahojky snad jste mely holky pekne Velikonoce.. no my nejak standart to neresime, neslavime jsme se pohadali a mela dojet tchyne, nakonec za ni jel manza sam... a pocasi k tomu je opravdu delikatní kosa hrozna :frowning2: :frowning2: takze ani nevim, zda pujdu s K ven az se vyspí, ale spis to nevidim....

jani taky me to vydesilo uff, ale nastesti snad dnes ta medicina je hodne vepredu, na spoustu veci prijdou vcas a neni to tak hrozny jak to ve vysledku vypada.. ver mi, ze vim o cem pisu a to doslova :pensive: posilam hodne podpory a kdyby neco klidne pisej i do IP
5. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
lis: u nás leje..hnus opčasí! sedíme doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
lis: a jak se bydlí bez tchýně?
5. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
gabi bez tchyne je to bajo, ale i tak my stale nejak lezi v zaludku... no ale je to teda fakt pohoda a svoboda.. az se mi nechce verit, ze je pryc teprve 2 mesice :slight_smile:))

K jeste spi ale taky budeme asi doma je fakt pekna kosa... :confounded:
5. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
Alejo holky já jsem relativně v klidu. Kluci mi nenechají moc času na to o tom přemýšlet. Sestřička mi to zdělila sice šetrně, ale po telefonu, že se s tím stejně nedá nic dělat dřív než v květnu protže potřebují zjistit jak to v časovém rozmezí postupuje a tak to nemám řešit. Tak moc neřeším.
Spíš mě dostala ta baba s tou reklamací. Zavolá v osum večer, reklamuje po telefonu jednu věc, domluvím se s ní na výměně i když by měla poslat zboží s popisem vady naspátek abych mohla reklamovat u dodavatele. No a druhý den mi pošle sms, že jí pošta balík nevyreklamovala a že má Bc. z práva a tak že mě dává na ČOI a to druhé. Když jsem se jí ptala po sms proč to dělá, že jsme se snad dohodli. Tak mi řekla, že výrobce jí to přeci neuzná (já ale ano tak netuším co řešila) a tak mě pro nestandartní řešení reklamcí udává.
Baba
Honza má antibiotika od čtvrtka zvrací a má průjem, vyrážku atd. Nakonec nám mudr. v neděli o půl dvanácté přijela do ordinace udělat znovu CRP a vyšetřit ho. No a antibiotika šli do koše a dostali jsme jiné. Náběh na zápal plic, díky zvracení zvětšené játra..... No prostě když se to tak se to.
Snad jste měli hezké velikonoce :slight_smile:
5. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
No Jani, co to je za zprávičky! Moc držím palečky, ať se vše v lepší obrátí!!!!

JInam mi byli koledovat, Honzíkovi se mlácení ostatních líbí, takže dobrý, sice trošku zima, lae nabalila jsem ho, takže zima mu nebyla...
A dnes jsem odeslala diplomku vedoucí práce, tak jsem zvědavá, co mi napíše, 14.4 už to musí být na studijním, tak snad toho nebude moc na předělání. Přeju dodatečně krásné velikonoce. papa
5. dub 2010 ve 22:59  •  2 děti  • Odpověz
no kde je kdo... venku hnusne tak si rikam, ze treba i tu nejaky prispevek... :fearful: ale je fakt ze i ja sem chodim minimalne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 15:04  • Odpověz
lis: ahoj
já nakukávám ,co VERU, jestli už nám rodí :slight_smile: vidím 40tt......
já tu jsem každý den,ale na jiné diskuzi.

jinak to počasí je fakt na palici....ale hlásí o víkendu teplo,tak vyrazíme s Matym na hřiště. :slight_smile:
15. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz
Gabuse, poslala jsem ti IP :slight_smile: tak si to zkontroluj :slight_smile:
16. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahoj Gabi,
hlásím, že Marísek už je na světě, byl to fofr porod, v pátek ve 3 ráno první kontrakce, v 5:30 příjem v porodnici a otevřená na 8 cm, a v 6:50 Marek venku. Je zlatej, zatím furt spinká a Aný je na něj děsně milounká, tak snad jim to vydrží! :wink:
22. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
ahoj VERU,
obrovská gratulace k Marečkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to jsi měla fakt super porod, já to tak měla taky u druhého...Tak ať je Mareček pořád hodné miminko a Anička zlatá sestřička :slight_smile: už jste vlastně v tom domečku,co? tak to vám supr vyšlo :slight_smile: takže ještě jednou hodně zdravíčka všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.