• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Veru obrovská gratulace , Marečkovi všechno nejlepší do života hlavně zdravíčko a štěstíčko a vám ať dělá jen samou radost .
To bude Anička teď velká sestřička :grinning: :grinning: :grinning:
supr porod kéž by to tak pak bylo i u nás
24. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
ahoj lidičky..zdravím...po dlouhé odmlce
lucinka se má čile k světu...máme 4660g ve 3 měsících..takže je to prcek...ale pěkně macatej...je krátká ale děsně tlusta a je teda hodná..já mít ty děti obráceně tak budu mít šok...

řvát teda umí..a řve hned..a bodejť ne...když máme doma takovýho raracha...dneska si přines jiný kalhoty..že ne ty khaki ale červenooranžový s lacslem...a je to boj o to kam se půjde a taky žárleníčko kolem kojení..to je holt život...jinak už uvažejeme o koupi kola..na motorce řádí jako drak :slight_smile: jinak nemáme zub..událost byla zcela nečekaná...protože by mě ani ve snu nenapadlo že hryzne do betonu..takže motol a bylo to na dřeň..takže horní přední zoubek už je venku..ona brečel a já ještě víc...stála jsem nad ním a stejně ho nechytla...

ahoj janisa: jakapak rostete

k velikonocům...šli jsme koledovat, ale moc se do toho neměl, co ho bavilo, že mě může beztrestně praštit a užil si to s gustem :grinning:
27. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
veru..veeeliká gratulace :slight_smile:
27. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
ahojky koukam sem uz malokdo zajde... chtela jsem se zeptat gabi, jak valci Maty s dudlem?? ted jsem slysela, ze jedna holcina vzala holcicce dudel a ona ji temer vubec nespi, proste hruza... :frowning2: porad nemam odvahu, pohodlnejsi je spat :((
4. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
ahojky LIS,
já ještě nezačala ,abych pravdu řekla...do kočáru a ven s dudlem už nechodíme,ale první co přijde Maty domů, tak se svlíkne a letí na postel pro cumel...jinak mu ho schovávám....nemám taky odvahu
ale mě děcka prořvaly několik nocí...ale pak si zvykli. Musíš počítat s tím, že se pár nocí nevyspíš ( tuším,že u mě to byli 2 -3 noci, víc ne). Ale jak teď chodím do práce, tak jsem fakt unavená a nemám na to sílu. Ale začít stejně budu muset.

a jinak jak vy? četla jsem tu,že je Káťa nemocná.......

jinak jak bylo hezky ,byli jsme furt na hřišti a na písku, jako letos je to úplně super, ty děcka se už tak vyblbnou :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
gabi ahoj no byla nemocna... pichali ji obe usi, tak jsme dostaly antibiotika, kapky do usi, nosu, oci a vseho.. vsude mela hnis :frowning2: bylo to neuveritelne desny, ale dnes kontrola dopadla dobre (az na to, ze poblinkala pana dr. na usnim :pensive: moc ji stoural v krku )...a dudel mela temer porad, ale co ji bylo lip tak sup a hned jsem ji ho vzala ... ma ho porad jen na spani, ale porad posloucham od mamy jak jsem slaba, ze ji ho nevezmu atd.. no jo no ja to vim, ale ... :unamused:

gabi a co v praci dobry??

a mas pravdu venku uz je to fajn, deti z toho maji zazitky uz paradni :wink: jen my uz jsme ted tyden doma v izolaci, ale jako stejne ted neni moc hezky, tak mi to ani nevadi... navic vsude radi strevni chripky :frowning2:
5. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky, přidávám se s dudlem máme ho taky pořád a nemám sílu ani chuť ho vzít :unamused:
5. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Maru jj asi tak :pensive:
5. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
ale musím to provést co nejdříve nechci,aby ho měl až se malá narodí :rolling_eyes:
5. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
fakt? no ja bych chtela taky do leta :frowning2:
5. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
no jo,tento měsíc prostě musím jen nevím kdy jako,na konci měsíce nám budou dělat plastové okna tak se bojím toho,že bez dudla a v cizím prostředí to bude katastrofa,budu s ním totiž u mamky doma bude bordel a chaos s těch oken :confused:
tak asi až se dostanu z té střevní chřipky vyspím se 1-2 noci a jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nevím jak ustřihnout či zahodit někde venku nebo co já vím jak? Gabus nemáš nějaký tip?
5. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
ahoj holky, ad dudel - u nás to dopadlo samo od sebe, po dovolené ho sám hodil do koše, tak jsme ho pochválili a už ho nedostal... Týden byl takovej nesvůj a usínal déle, ale rozhodně se to obešlo beze scén.

Kamarádka holčičce řekla že jí dudlík spapal pejsek, prý to taky zafungovalo... Tak zkuste... Nebo třeba "dudlíková víla," že by vyměnila dudlík za hračku nebo tak něco...
5. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
No obávám se,že u nás samostatné zahození neprojde :sweat_smile: Musím něco vymysle :wink:
5. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
ahojky,
lis: v práci dobrý,ale jsem hodně unavená, je to záhul..někdy si práci beru domů,ale i tak ...nalítám se jako blázen.
tak to je fajn, že je Káťa v pořádku, musela si asi hodně vytrpět. :frowning2:
lis: mě doktor asi 3 roky zpátky šťoural zrcátkem v krku, že jsem se z toho taky poblila :grinning:

jinak tip MARU : no u nás kdysi proběhlo vyhození do koše, vždycky šli a vyhodili...teď nevím ,buď to samé a nebo řeknu,že spapal pejsek a jestli to projde nevím....musí :slight_smile:
no moje mamka zase říká, že do 2 let má čas,ale už to nevypadá hezky.......

maru: jsi byla nemocná? no tak to nezávidím..ještě k tomu těhu, tak snad už je líp :slight_smile: a okna budou super, vidím,že jste se taky dočkali :slight_smile:
tak pá holky, jsem ráda,že jste tady koukly :slight_smile:
pepi: to je super, že jste bez dudlu..koukám,že budeš za chviličku rodit. :slight_smile: toto utíká :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
a LIS a MARU: třeba to nebude tak hrozné, j....zkusit se to musí..já jako uřvané děti měla a pár nocí bylo dramatických ,ale ne všechny děti jsou stejné...třeba to pochopí :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
U nás to fakt lehce Gabi nepůjde,odplenění šlo dobře,ale dudel bude jobovka dneska jsem jen tak zkusila mu ho schovat a on se mohl zbláznit nejdříve ho hledal po všech čertech a pak 15 minut řval až se mu ho dala,to bude něco :rolling_eyes:
6. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
jj Gabi byla jsem nemocná,dostala mě nějaká střevní chřipka takže to šlo vrchem spodem,pak teplota no naštěstí jen 2 dny teď jsem už oki jenom čekám zda to nechytl malý to by mě švihlo,ale právě si myslím,že se tomu nevyhne to je fest nakažlivé takové neřády :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
u nas to bude orisek s dudlem.. to vim asi jako to vi Maru :sweat_smile: taky tropi hysteráčky jak neni :unamused: popravde nevim, zda pomuze jakykoliv zpusob odlozeni dudla :confused:
6. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
Lis nepomůže oni jsou určitým způsobem stejní jak Káťa a Domi a toto mají fakt společné bude to s řevem nejméně týden,já to odkládám jak můžu,ale už se musím odhodlat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj holky, no tady to žije, to je super :slight_smile: !
Holky my dudel nemáme, ale u nás zase hold bude problém s tím odpleněním. Tonda nechce na hrnec, občas jde na záchod na redukční prkýnko, ale většinou se na to vyprdne a čurá a kadí do píny a ještě zapírá, že rozhodně nekadí. A to jsem si myslela, že to nějak zvládnem aspoň přes den bez plín než bude Andulka a to teda už nestihnem. Takže závidím, jaký jsou Domínek, Kaťulín a ostatní rarášci šikulky.
6. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz
peti: my jsme taky plenkoví..sice se Matymu občas zadaří do nočníku,ale pohodlnější je to do plín. ale doma ho nechávám ve slipech a s plínkou a zkoušíme. takže neboj, poslední nejsi. :slight_smile:
teď koukám, že už se ti to taky blíží...já nechápu, toto uteklo. :slight_smile:
maru: snad to Domisek nechytne. Pomáhal ti aspoň manža? to muselo být hrozné...já to taky měla,když byl maty maličký a ještě ,že mi pomohla mamka.
6. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky, :slight_smile:
jen jsem vás v rychlosti přejela a zaregistrovala jsem téma o cumlu.
Takže : my jsme bez něj od 20 měsíců a to tím stylem. že jsem ho jen tak z blbosti zkusila namočit a opepřit (namočit proto, aby tam ten pepř lépe džel) a položila jsem dudlík na stůl. Když ho Tobík chtěl, tak řekl BAK a hledal další. Tak jsem to samé udělala i s druhým cumlem a ostatní jsem schovala do skříně. Během dne se chodil několikrát dívat na dydánky na stůl a pokaždé řekl BAK a trochu zakňoural. KDyž měl jít spát, tak se ho samozřejmě dožadoval. Vzala jsem ho na ruce a řekla mu - koukej oni jsou cumlíky pořád bakané, chceš je?? A on zavrtěl hlavou že né, pak chvíli zase kňoural a usnul. Ale Tobík si našel náhradu, on má svou "muchlovačku" (látkovou plínu se kterou se mazlí a usíná) a když už je fakt nejhůř, tak si jí trochu ožužlá, ale po chvíli zjistí, že to není ono, brzy toho nechá. Už to dělá ale velmi zřídka...
Sama jsem koukala jak to šlo hhladce a že ho samotného ani nenapadlo jít cumlíky umýt.... :confused: , občas jsou sice situace, kdy bych mu ze zoufalsví tu pusinu cumlem zaplácla, ale zatím odolávám. Usíná už bez něj krásně a to se sama divím, páč on už byl v poslední době úplný závislák - dudel měl téměř 24 denně!!
6. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
mery: ahojky..tak to jste zvládli úplně suprově :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky! Moc vás zdravím, sleduju vás od začátku, jen jsem neměla nikdy moc čas se připojit do diskuze. Maru možná ti poradím s tím dudlíkem, my taky čekáme druhé mimi a my jsme ho dali s malou miminku do bříška, aby u maminky neplakalo a kupodivu to zabralo, už jsme bez něj od Velikonoc a teď už si na něj ani nevzpomene. Ze začátku občas ano, tak jsem jí říkala, že ho má to miminko a teď už mi to hlásí sama: "dudu mimi bříško". Tak třeba to na malého taky bude fungovat, i když ty holky jsou v tomhle možná jinačí, ona už teď pečuje mamince o bříško, dává pusinky a dělá "malá". Tak nevím, snad jsem trošku pomohla.
6. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
ahojky teda Mery cucim jak jsi to zvladla s dudanem super!! ale ja myslim, ze nase Katule by ho sezrala i s peprem :grinning: :grinning: ty blaho ale to je fajná metoda :wink: no kdyz my jsme s Maru spis pozadu v tom, ze se proste nedokazeme odhodlat.. to je nas problem... ja si rikam, ze ji nebudu brat takovy ten posledni miminkovsky zvyk, ale je fakt ze je velika holka uz :astonished: :astonished:

majketka ahojky taky jste to dobre vymysleli s dudankem... Maru to by u Dominka taky mohlo zabrat zkus, vsak on uz pecuje o Natalku taky ted. Je to takovy smudlik sikovny, tak proc nezkusit ze? :dizzy_face: ja ho bohuzel nemam komu do briska dat, tak asi zase nastrihnu nebo opepřím jak pise Mery :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
ahojky,

maru: nádherné fotečky, dívám se , že už máš teda břuškando :slight_smile: krása...fotila ses sama?
a jak vy v Karviné se záplavama?
18. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
Ahoj Gabi,
děkuji moc no mám jich tu jen pár a fotila to ségra toto bych sama nezvládla.
No záplavy tak hrůza no pořád prší a prší,voda se vylévá,řeky stoupají :frowning2: je to špatné no a nejhorší že pořád chčije :pensive:
18. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
maru: já myslela,že ses fotila sam, jsou fakt krásné..vím, že ses sama fotila i s Dominičkem v bříšku..no krásná maminka :slight_smile:
jo to počasí je na palici, dneska jsem po 3 dnech musela vyjet na procházku s Matym, to už se nedalo, tak se aspoň povozil...po cestě jsem mu koupila gumáky, pláštěnku už má a budem chodit prostě ven i v dešti...mu se líbí chodit po kalužích tak aspoň nějaká zábava. ale to sluníčko tak strašně chybí......
18. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Gabi ne toto bych sama nezvládla,mám hodně fotek,ale dala jsem tu jen pár :wink: s Domčou jsem se fotila sama,ale to bylo jen pár fotek na stojáka :grinning: Ještě mám od sestry slíbené fotky venku,ale to musí vykouknout oscar a ten je bůhví kde :frowning2:
My už gumáky máme,ale nemáme pláštěnku tak sedíme doma,už mě to taky nebaví to počásko a mám slušné depky,dneska je první den od sobotní noci co neprší :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
maru: tak to se budu těšit na fotečky :slight_smile: to máš určitě na FB,viď? jaž bude časík, musím to tam omrknout..vím, že mi nedávno psala Mandulka právě ohledně FB. jen já tou prací nějak nestíhám. Dneska zase valím do roboty, včera jsem si válela šunky právě kvůli těm povodním a dneska už musím.
jinak u nás taky tak, první den ,co neprší..aspoň tak, ještě to sluníčko a budu šťastný člověk :slight_smile:
19. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.