• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky koukam ze jste po dlouhe dobe zasly :slight_smile: ja jsem na odstrel K ma zase rymu ani ne 10 dni potom co to bylo prvne.. :( uz nemuzu, mam depku a desne predstavy co zase bude - u nas neprsi, ale stejne ven nechodime pac je zima jak v Rusku... tak papa zajdu treba az bude lip, jestli bude :pensive: :pensive:
19. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Gabi jj na FB mám tam všechny fota tady už opravdu je sporadicky,musíš se k nám přidat už konečně chybíš jenom ty o nic nejde chodit na FB nemusíš jen prostě zapneš vlezeš do naší diskuze a zase ho vypneš toť vše :wink:
Lis ach jo ... však víš myslím na vás,držte se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2010 v 06:56  • Odpověz
ahojky:

LIS: to mě mrzí, snad už je Káťě líp :slight_smile: u násŤuk,ťuk zatím nic.

maru: fakt jenom já? no já teď o víkendu to zkusím a uvidím..každopádně jsem na vás hrozně zvědavá, nic nevím a fotky jsem už dlouho neviděla..nevím, jak se všechny máte a co dětičky.

a co Pepi?
22. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
jj Gabi jenom ty musíš to zlomit už konečně fakt o nic nejde mě taky chybíš :wink: Tam zjistíš všechno jak fotky i to jak se máme a kdo je těhu a kdo se chystá :wink:
Pepi viz IP :wink:
22. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
ahoj Gabi, jak se máš? co je nového, co děti, nezlobí? a co Maty, jaké dělá pokroky? hoď nějaké rady na zbavení dudlíku, i když to asi nebude u nás hned, je to děs!!! maylý velký závislák..
doufám, že je u tebe vše ok a že jsi spokojená a všechny chmury odešly se zimou pryč!!! i když zatím si počasí moc neužíváme, co? vloni bylo nádherně...
tady zase děsně hřmí a jéje, to zase bude bouřka, dnes už snad 3-tí...

jinak jak říká Maruška, tak jsme na FB, chodím tam, protože tady opravdu nikdo není a je to tady smutné....
tak se za námi přidej.... ať tu nejsi sama.... :slight_smile:

dnes jsme gruntovala celý byta teď piju kafe a za chvíli frčím nakoupit a pak vyzvednout vašíka u dědy a babi... chudáček dnes nespinka, protože u nich nikdy nespala a také tam odpo neusnul, i když byl ko a měl s sebou dudlíka a svou deku a nic.... takže večer bude ko....
tak se měj moc krásně a doufám, že tě brzy potkám na FB nebo se tady ráda zastavím, přece jen mi je MK milejší, prostě srdcová záležitost....
22. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
holky ten dudel to je moje smrt,Domi má 2 a oba dva si děsně nakousl takže už zbývá jen chvilka než bude po nich než je celé rozkouše a pak jsme bez dudu a to bude katastrofa,on se mi taky rozdudal a jak :zipper_mouth: takže já mu ukážu že je rozbitý a nechám mu ho rozbitý a uvidíme co on na to,ale dudat se nebude dát,protože celá ta savička se odtrhne od toho umělohmotnýho on totiž rozkousl tam :zipper_mouth:
22. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz
Maru, tak to máme stejný, Vašek je úplný závislák, dudíček chce, tak mu říká...a nejlépe hned dva a chce ho i přes den, ale to mu ho dám, jen když je přecitlivka, jinak nee
Gabi, krásné fotky, Maty už je chlapák...
22. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
tak za mnou přišel dneska ve 3h ráno,že chce dy to je u nás dydynek on totiž Domi mluví jen první slabiky slov,nemohl ho najít v posteli tak si za mnou přišel ať mu ho jdu najít super no takže se těším až rozžvýká ty své dy co pak nastane za cirkus.
23. kvě 2010 v 07:08  • Odpověz
Maru, také se v noci budí a ptá se kde ho má, tak rozsvítím malé svtěýlko, co mám u postele a hledám a hledám, až dokud ho nenajdu...a když se ho ptám, jestli ho nedáme miminkům od králíčka nebo veverkám, tak odpoví rezolutní NE
netěším se na odnaučování

a včera jsme dala jinak postýlku a jelikož mi z ní vylézá, tak jsem mu oddělala ty dvě tyčky ať lozí dírou.. a dobrý.... v noci jsme byla stále ve střehu jestli nepřelézá, jinak by si natloukl nos, ale dobrý, řekla bych že se mu tak i lépe spinká a hlavičku má blízko mé hlavy, tak ho pěkně vidím...dříva byla postýlka nalepená na naši postel... chcic ho to naučit, protože za chvíli už bude sám v pokojíčku....

tak tady už dnes proběhly dvě bouřky y venku je zase nádherně a horko... a my před chvilkou vstali... všichni :slight_smile:
nasvačíme se a frčíme někam na výlet... nebo jen tak ven...
23. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
Leni, já se toho spaní v pokojíčku tak strašně bála a on mě ten náš kluk super překvapil, vzal to úplně samozřejmě, tak doufám, že mu to vydrží, už tam spí 14 dní a fakt žádný problém zatím, vždycky ho tam večer zanesu, počkám až usne, MM ani nečeká, když uspává on a pak je na chůvičce, ale spí až do rána, což je u nás vstávačka ve třičtvrtě na šest, ale to už jsem si zvykla. Takže věřím, že to Vašík zvládne v pohodě. U nás teda zase pořád jedou ty plíny, nechce se mu na to myslet pacholkovi! Pořád doufám, že nás zachrání léto.
23. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz
ahojky,
no ne holky jste tu psaly :slight_smile: ..já už na FB psala, ale jsem nějak z toho mimo,takže mi dejte čas,ať se porozhlédnu..jsem roky zvyklá na koníka a to je pro mě novota :slight_smile: no chaos...

leni: rady na dudlíka nemám žádné..my jsme taky závisláci..Maty má dva..jednoho v puse a jednoho v ruce a tak i usíná.....ještě,že je tak hodný a nebudí mě ,že ho mám hledat, on hledá sám :grinning: my spíme spolu v posteli, takže ho vždycky najde......

jinak děti to víš že zlobí,ale tak v normálu :slight_smile:
u nás dneska bylo celý den krásně, jen teď večer začlo pršet...jo to počasí je na palici......

maru: máte kaučukový dudlík, že ho Domisek rozkousal? no však uvidíš, jak se bude tvářit, až mu upadne....je třeba vymyslet něco, jak mu vysvětlit, že už nebude....já se na to taky chystám,ale fakt to pořád odkládám. Ale do kočáru a ven ho nedostává, už vypadá blbě.

peti: ráda tě vidím :slight_smile: máš to za pár...... :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz
Gabi máme nuk dudel a on prostě ci ten celý dudel úplně celý i se vším strčí do pusy tak,že ten silikon nebo co to je ohne takže je jasné,že to tam ulamuje,no zatím oba ještě drží doufám,že vydrží ještě týden páč nám dělají teď nová okna a je to brutus práce,od zítřka budu chodit s Domčou spát k mamce on nesnáší cizí prostředí takže to bude pro něj stres že nespí doma (přes den) a ještě další by byl dudel takže doufám,že to ještě vydrží,takže týden se neukážu než to budu za mnou,bože to je humus ´výměna oken fakt že jo :frowning2:
24. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Gai našla jsem si tě na FB požádala jsem tě o přátelství tak si mě přidej,ju? :wink:
24. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky, včera večer Filípek si ukousnul dudu a pak kňoural, že chce jiný dudel. Nakonec jsme podlehly a daly mu ho, ale zkusim mu večer zase dát tan ukousnutej. Odnaučení na noc to bude masakr :rolling_eyes:
25. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahojky,
maru: tak ať to v klidu vše zvládnete, okna jsou maras,ale budou pak pěkná :slight_smile:

jinak jsem chtěla psát na FB do rarášků a nějak se mi příspěvek neodesílá, nenaskočí do diskuze...zkusím na to mrknot večer, teďjsem v práci..nestíhačka...

ajiik: jo je to těžké..pevné nervy :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
Gabi, mě to taky zlobilo když jsem na FB teď psala.
25. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
Dávám sbohem koníkovským raráškům poslední člen naší party je u nás takže tady to pro mě končí páááááááááááááá
26. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
maru: se čekalo jenom na měěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě?????? hurááááááááá na FB :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
ahojda, u nás je všechno vzhůru nohama..já hubnu a děti řáděj, občas se rafneme s pavlem..chybí intimno...ale chtěli jsme to tak a neměnila bych..posílám fotečky...

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/sroubek/album/lucinka-a-kubik-2010/
3. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.