• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ta nova pinta se mi taky libi..a nemuzu prijit na to proc je jina od Fabuly asi cenou :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
no to jsme všechny když tu nejsme chvíli a je tu napsanech zase 3 prdele stránek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kačí-rorejs...jéééééééé já se počůrám :grinning: :grinning:
kojící ženy..kdo chcete kojo čaje a prsní vložky z DM?????mám 2 balení a můžu si už tak akorát strčit do řiti :sweat_smile:
Kači dá se to normálně sundat je to tam jen nacvaknutý......to máš určo stejně řešené :slight_smile:
autor
kačí mám.... :grinning: jsme dilina no
holky já mám zase na praní moc prádla,nestíhá mě to schnout a hlavně jak sme tu zase stavěli tak jsme neprala...mám skluz :dizzy_face:
niky tak je použij jako odličovací tampony :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
no říkáme mu rorejs :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když se vzbudí, tak čučí jako by nevěděl kam patří a ty vlasy elektrizujou mu i s polštířem...... :slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
kac: ty čaje? :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Niky tady už skoro nikdo nekojí.......myslím......nevím........ :slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
jj kačko tak to máme doma taky rorejsku.... :grinning:
autor
pár kojnech se najde..neboj... :wink:
holky žehlení je hnus velebnosti!!!!!! :angry:
tak se optám u nás
6. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
niky nééé ty čaje né ale ty vložky do podprdy... :grinning: ty tele :grinning: ale vím sranda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
jako já už balím od osmi hodin jednu tašku prádla a ještě to nemám....... :slight_smile: až přijde manže domů, tak si bude říkat co jsem vlastně celý den dělala......už to slyším..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
Kači odličovací tampóny na medvěda néééééééééé ty jsi taky kozina....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
vkladala jsem nove fotky a ted nestiham cist :slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
nikkyy: caje si davej na unaveny oci prej to pomaha :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
kačko tak si se starala o malého né??? :wink: :grinning: holky jdu zase něco dělat,mám jeste prácičku....tak zatím papík a nenakecejte toho moc... :wink:
6. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
jo taky prdlacku delam ale zase se bavim a dite spi dlouho sakris mohla jsem udelat veci :angry: ale kdy se tu zase takhle sejdeme ze?? :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
lis no na fotečky jsem se jeste musela kouknout,beruška jedna,ty culíčky to je k sežrání je fakt krásná a moc roztomylá bych jí uplně opusinkovala...fakt :wink: :dizzy_face: a v jaký je fyzičce...holka jedna naše raráškovatá xenovatá :grinning:
6. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
lis já snad nic neudělám kruci..... :grinning: to je prabda kdy my se tu sejdem v tak hojném počtu a zrovna my že??? :sweat_smile: :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
jo je kouzelna beruska jak ma ty vodotrysky... :grinning: :grinning: ja ji zeru fakt :grinning: :grinning: a zeru i Domika, Verunku proste nase deti kláásnýýý :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
jsem si nalila víno...musím se opít abych neslyšela ten křik z posýlky :grinning:
6. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Kači já taky nic neudělám.....taky jsem holky omrkla fotečky.......Lis ty punčošky co má to je roztomilé......je to breberka roztomilá...........Niky tak Kubík je pěkný dacan už..........to je dobře............ :grinning:
6. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:jj máme nejkrásnější a nejlepší dětičky... né fakt jdu mám toho mrtě ještě..... :rolling_eyes: :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
niky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se poseru z vás.....to je v prdeli fakt.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyby to viděla sociálka :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky musím malému dělat koně.........
6. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
holky mi jsme zralé na bohnice :wink:
6. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahojky holky,
Lis jukla jsem na fotečky a Kačenka je kouzelná a co má ještě průjem?

Holky tak ty moje draci byli na vážení a Filík má 10500g a 79cm a Tomik 9800g a 80cm. A už by mohly začít chodit kdo je má pořád tahat
:sweat_smile:
6. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
kone :grinning: :grinning: :grinning: jako ze lezes po 4 a rehtas?? :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.