• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
alli - taktéž Julince :slight_smile:

Já zvažuju zda máme jít ven, když odpoledne jdou kluci do solný jeskyně... kdyby malej nebyl přistydlej tak nepřemýšlím a jdu rovnou, ale takhle trochu přemýšlím... teď se to teda jakžtakž vybralo, ale ještě před půlhodinou to vypadalo že bude lejt
22. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
alli jsem nějaká zabržděná, až teď mi došlo že´s psala o svých narozkách - tož to všechno nejlepší kočko :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
pepi děkuji moc i za julinku i za sebe!!!Kočko :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
tak malej to vyřešil za mě - usnul...
22. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
no nic tak já valím na ten uklid tak se tu mějte páááá :unamused:
22. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ali, také přeji všechno Nej k narozeninám... pěkně si užijte oslavu a s úklidem to moc nepřeháněj, stejně hostům vše spadne na zem, tak tě to pak čeká znovu :grinning:

Váša mi teď usnul, tak si dávám kafe a pak půjdeme k našim, budu tam dnes spát, zítra musím do práce... tak budou hlídat Vaška

dnes jsme spali od 7hod do 9.45, tak to byla paráda... myslím od 7hod od rána... vstávalo se v 6hod na mlíčko
a odsávám soplíky.. zatím to není taková hrůza, ale...a měl teplotku, 37 po odečtu

tady se teď honí mraky, jestli také nezaprší.. uvidíme..

a ještě oslavenečkům přeji vše Nej
22. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
jo a Vašek mi začal spávat na bříšku, normálně si dá ruky pod sebe a spí, to je moje poloha, takže spíme stejně..
na zádech spí už minimálně... takhle spí zase tatka Venca...
22. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
já jsem taky bříškospáč, Honza jak kdy a malej je tak napůl
22. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
Alohaaa tady jsou kroupyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
niikkyy, tak tady jsou provazy vody, kroupy ne
22. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
tady byli jako pěkně velké,ale už neprší a kluci jdou vennnn a já vyžehlím a bude klid :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj, tak tady unás je počasí docela good, ale ven nejdem Tomášek pořád horečkuje. V noci to bylo děsný až jsem nad ním brečela jak hicoval spinkal semnou a byl spokojenej. Teď po obědě měl 38,8 a spinká i Filík usnul.

Holky nemohla by to být šestá nemoc? Udělala se mu kolem očí i na víčkách jemná vyrážka, ale jinak nikde.
22. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
ajjiik, tak jak to popisuješ tak to podle všeho ta šestá nemoc bude.... hele budete ji mít za sebou, nás teprv bůhvíkdy čeká...
22. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
Pepi, ještě nás to čeká u Fíka :rolling_eyes: a jak ty horečky asi dlouho trvají :frowning2:
22. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
a to má každé dítě?

mě se osypal..po heřmánku :frowning2: dávám mu ty obklady na to TBC a jen na chvilku a jednou denně a stejně se osypal...tak budu nahřívat žiňku a tu mu tam dávat :frowning2:

přihodila jsem nějaká fota :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahojky,
tak jen co jsem se chtela zdesit nad kroupama, tak sem dorazili taky a navic vypadl net...

Ajiik, tak at je bobisek co nejdriv zdrav a druhy to nechyti. Teploty pry tvaji 3-5dni, vyrazka by mela byt az potom,, ale vlastni zkusenosti nemame.
22. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Kubik je sladouckej, ma super pandirko. :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Kari děkujem. Ještě že už je víkend a bude doma taťka.

Nikky, Kubík je kouzelnej a vypadá na rošťáka :wink:
22. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahojda,

jen Vám písnu tipa a zase mizím, v KIKA mají v akci odstrkovadlo/chodítko (hodně podobné tomuto http://www.martanek-shop.cz/detail.php?zbozi=908491 ) za 299 Kč. Už ho máme doma a Aný je z něj nadšená. :wink:
22. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak se tady zatáhlo a začalo bouřit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ještě, že jsme doma :sunglasses:
22. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Veru, takový bych chtěla pro kluci k narozkám. Tak zkusím manžu, že bysme si udělaly výlet. A prosím do kdy je akce?
22. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Ajjiku: Julka se pri 6 nemoci osypala az kdyz horecky polevily (4 den), ale mela vyrazku kolem oci. Dobre to zvladnete, myslime na Vas.
22. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
venuse, děkujem hned bych to vzala na sebe. Už je vzhuru a vypadá a trochu líp....
22. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
a ještě k tomu mamce dneska ráno umřela kočička byla nemocná, ale bojovala... Našly ji malej nádor vloni, ale hrozně zhubla a byla jen kost a kuže :cry:
22. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
ajiik, no potěš koště, když se daří tak se daří že :pensive:
22. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
to teda a ještě měla mamka včera narozky :pensive:
22. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
jdu si vylít srdce pač už mě ten můj chlap vytáčí zas
šel s klukem ven,za 15 minut byl doma,že prej krápe..tak jsem kluka dala do postýlky,samo,že neusnul a furt ječel a tlemil se..bylo po spánku..jenže já žehlila a říkám MM aby teda se o něj postaral.no jak to dopadlo?já od prkna lítala ke klukovi a milostpán si seděl u PC...pak mi na to řekl,že proč jako tam lítám a nenechám ho řvát,že si musí poplakat tak to už jsem na něj vyjela,že by taky mohl zvednout prdel a jít k němu.no pak teda že s ním půjde aspoň aby tu hodinu spal.tak ho šel obléct,100x volal co mu má dát na sebe (vše bylo připravené) ani ho nepřebalil a to byl hodně pochcanej.kluk u toho řval,tak jsem tam šla a dala mu dudlíka,v tom mě MM sjel,proč mu ho dávám a proč dělám to a tamto,že to má být takto!tak jsem už řvala,že co on mi má co povídat jak se co má,že nevím ani jak se kluk obléká a čím se maže prdel atd.že on s ním neni 24hod,doma a tak at mi neradi...no to jsem mu hnula s egem a že prej z něm hude rozmazlenec,že kolem něho furt běhám atd..no tak jsem se nasrala a už mu řekla at se chytne s jeho máti za ruku a táhnou,pač ona mi taky furt říká co mám a nemám dělat..už mě to fakt nebaví...buď je v práci celé dny,noci,nebo spí,ve volnu je věčně v tahu a bude mi říkat co mám s klukem dělat????fakt mě sere už tímhle včera tvrdil,jak ráno k němu vstane,že akorát mám udělat jídlo a může frčet na nákup a vyřídit banku atd..jak to dopadlo?vstala jsem já,přebalila,oblékla,nakrmila a pak teprve milostpán vstal se slovy kde má kafe totálně nasraná jsem mu dala kluka a odjela...potřebovala jsem do 10 stihnout u nás poštu atd..no nestihla,musela jsem do Kralup

pardon....ale musela jsem se vykecat..jsem fakt vytočená a to přijdou z venku a kluka mi vrazí do ruky a starej se,já musím určo něco na netu udělat mě to nevadí,já si s ním ráda hraju atd,ale když je konečně doma,mohl by si s ním pohrát a já si mohla nachvilku sednout nebo potřebuju luxovat a už 2 hodiny mám prádlo v pračce a nedožehleno
22. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
niki - chapu, taky je to u nas obcas takhle - hlavne ta kombinace hlidani x PC, kdyz potrebuju v klidu neco udelat.
22. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
Kari: to mě těší že nejsem sama :grinning: :zipper_mouth: fakt mě točí a to od včera mám fest bolesti v podbříšku,mám sice ovulku,ale asi jsem si natáhla sval,ale nákup jsem si oddáhla,kluka taky tahám a ještě furt má kecy a je nejchytřejší...jak jeho matinka..ať se jdou zahrabat oba :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
asi ho brzo pověsim za koule do průvanu :grinning: :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.