• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky tak doma vygruntováno,malá usnula tak je chvilku klid akorát venku začala buřina tak doufám že to nebude něco hrozného!!já se bouřek docela bojím ale zatím dobrý,manža už jede taky prý domu tak jsem zvědavá!
Nikky tak u nás je tohle to samé malá ječí v pokojíčku že jí to tam nebaví muj sedí u pc a já uklízím a od toho lítám kní,když mu řeknu aby laskavě zvedl tu svouji zadnici od pc tak mi na to řekne však si hraje ne???no ve mě to už vře a já jak kráva letím a jdu si pro ní pak ni nestihám a chudáíček nemá navařený a má hlad no tak sranda kolikrát by mě ztoho jeblo..jsou to chlapy že!!!!!!
22. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
zabít a vykastrovat :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Niky a fotečky krásný malej je opravdu podobný na vás na oba a ty jsi krásně opálená!!!
22. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Ali ale jen v obličeji a ruce..jinak jsem vápenka..šílené :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
ahoj holkyy u nas byla bourka my venku tak jsme se schovaly no a ted mi Kata usnula cestou domu jsem ji na ferovku vzbudila, jinak by tu radila s nami do 22 hodin... :confused: jdu vas docist...
22. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
niky jde vidět jak máš vypálený hodinky....
Já mám taky ruce a obličej a trochu nohy jak chodím na zahradě v kratasích a mám dobrej pigment,hned se opálím a jdu hned do hněda takže mi stačí taky chvilka
Ahoj LIs
22. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
alii vse nejlepsi tobe i Julince k oslavam :slight_smile: kocky nase krasne si to uzijte

a taky gratulace Pepickovi tomu nasemu žlatíčku mališkatýmu :grinning: - Pepi samo sranda... :sunglasses: preji jen to nej...

JInak u nas ryma taky porad trva a trva...tahne se to z ni fakt hruza.. :pensive: za tyden mame Prevenar a uz je jako potreba...je to skoro po 2 mes. tak akorat ta ochranna lhuta...a pry je u nas ted Prevenar v akci tj. za 1550 kc super!!!
22. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
lis taky mi říkala kamoška že koupily prevenar někde u nemocnice za 1600 tak jsem říkala že to je super lepšíé než za 2000 pořád ušetříš,je to pálka no,tak at máte rýmenku pryč ale v tomhle počasí je to naprd no....
A moc děkujeme :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
hlavne si to hezky uzijte :wink:
22. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
allieh - vsechno nej!!!!

Pepinovi taky.
22. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahojky,
no taky se přidávám,Pepínovi a Julince krásné měsíčniny :dizzy_face: :dizzy_face:
Veru chlapi jsou stejní naprosto,ty jsi byla už u nás doma,že kopíruješ stejnou situaci co téměř denně doma řeším?
Lis to psala dobře,že jsou "jinak nastavení" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Fotky luxusní,to nemám slov :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Maru nebyla,ale brzo budu :grinning: :grinning:
dobrý fotky ne?fuska dobrá..jsem čekala kdy se do ní vyčůrá :grinning:
22. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak Domčovi by huklo a 100% by se vyčůral no jak ho znám tak by si na něj začal okmažitě sahat,on si ho teď pořád šulá a chytá si pytlík :sweat_smile: :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
on se akorát před tím vyčůral..tak super,ale hned po fotce si to sundal :grinning: a právě že mu houplo :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
A ještě si na něj nesahá? To Domčouš jen co sundám plenky,ale dělá to teprve tak měsíc,nejvíc ho nahání ve vaně :grinning:
22. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
občas spíš že plácne rukou mezi nohy a něco nasahá,ale ještě ho to tolik nebere :grinning:
22. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Ty jo,ale KUbík má taky luxusní bříško :sunglasses: To je jak Domík,on si sedne a bříčko se převalí přes tepláčky :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
No to přijde a bude ho to brát :grinning: Jsem na ICQ :wink:
22. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
jj přesně :grinning: nebyl vykakanej,jak se vykadí,je zas normoš,ale jinak je jak žába :grinning:
Tak Domi je žába celý den i noc :grinning:
ahojky,
jen jsem v rychlosti přečetla,co nového...

oslavencům vše nej k měsíčninám :slight_smile: a ALI k narozeninám :slight_smile:

já jela od maminy a ta bouřka mě chytla po cestě,jak jsem viděla ty mraky ,co se ženou s tím větrem,tak jsem myslela,že je konec světa...no tak jsem dolezlá totál promočená,kalhoty jsem měla přilepené na nohách..no fuj...jsem málem nedošla a ještě proti větru..a Matymu se to vůbec nelíbilo,i když byl pod pláštěnkou ,tak ječel.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

niikkyy: hezké fotky :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
taky přejí oslavencum vše nej :slight_smile:

Hlásím, že už i Filík má teplotku :frowning2: a Tomik měl než šel spinkat 39,2 a ta vyrážka už mířila k ouškum :confounded: chjo :pensive: snad bude klidná noc než včerejší :rolling_eyes:

Holky kdo má na kočárku sluneční clonu a jak jste sní spokojený. Uvažuju, že ji pořídím. Tomik je hodně citlivej na sluníčko...
22. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Aji, my clonu máme a jsems ní spokojená.. musím ji mít... přece jen zastíní a Véna nemá rád, když mu svítí od oček...
mám ji ot Emitexu... a jsem s ní spokojená, holky myslím mají od paní, co je šije a jsou také spokojeny...

tak Váša si na něj zatím nešahá, ale asi jak zjistí, že ho tam má, tak to bude pořád šmejdit...
a jak mu mažu třísla, tak se mu hned postaví do pozoru... :sweat_smile:

jj gabi, tady také přišly mraky, už jsem dlouho nic takového neviděla... černota, ale bylo to rychlý, ani se nějak neblýskalo, spíš přívalový déš't a za 10min nic a pak už zase sluníčko, tak snad zítra bude opravdu hezky, jak hlásí

Aji, jsem se chtěla zeptat, jsou si kuci povahově podobní, nebo jsou každý jiný?
jinak je mi líto, že mají takové horečky, nás to teprve také čeká, ale zase teď chrochtáme... takže má ucpaný nos a odsávačku mám doma... zkusím zítra tu obyčejnou... ale asi toho moc nevytáhnu

Niky, Kubík má krásná kukadla...
a s chlapem to mám to samé, někdy jsem rozhodnuta, že od něj odejdu.. nebo spíš, že ho vyprovodím... jak mě někdy sere... prostě NIC nechápou a VŠE vidí jinak... raději se nebudu rozepisovat, protože mě to pak vytáčí, jen na to pomyslím...

a dnes jsem se dověděla novinu, že švagrová čeká mimčo s Italem, takže super... to myslím teď tak nějak ironicky...
né, že bych ji ho nepřála, mám radost, ale my se nikdy moc rády neměly... a celkově ty vztahy s jeho rodinou jsou takové.. nějaké... takže tak, no musím se s tím nějak porvat a prostě uvidíme co z toho vyplyne
22. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
ach jo, proč to nemůže být jednodušší...
mě docela mrzí že nemáme tak dobrý vztah, bylo by to vše jednodušší, ne?

ale nedokážu jen tak odpustit a zapomenout některé věci jak od ní tak od tchýně... takže tak...
:unamused:

jo a opálená jsem také jak idiot, podle trika, nohy jen zčásti a prhy od ťapek... paráda... jinak břicho a ostatní zakryté části mám bíle, protože vloni jsem tomu sluníčku moc nedala, jako těhulka...

to byly doby., co? jak jmse trpěly horkem atd....
22. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
ajiik: tak ať je klukům brzičko líp :slight_smile:

leni: jj..rodinné vztahy..mám jen mamku - to je dobrý, bráchu - tak s tím se potkávám akorát u maminy na obědě a pak ségru,která bydlí daleko,ale ta mi hodně chybí, škoda..pořád si aspoň telefonujeme a je tu 1x za rok..přijede na Matyho 1. narozeniny,tak už se těším,má taky 3 děti :grinning:

jinak opálená jsem taky tak všelijak..ruce,ksicht..jinak vše bílé jo a spálená ramena z tílka :grinning:
jó a Maty si na pindíka nešahá,ani neví ,že ho tam má :grinning: a má recht,ještě má čas na seznamování :grinning:

tak jdu spinkat,dnešek mě nějak zmohl

dobrou :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
Dobré ráno :frowning2:
Domi se mi vzbudil s horečkou,ráno měl 37,7 po odečtu,ale to zrovna vstal (byl vařicí tak jsem ho přeměřila) a do hodiny už měl 38,2 po odečtu,dala jsem mu čípek a už zase spinká,divné je to,že mu nic není jen ta horečka,rýmu ani kašel nemá,můj tip jsou zuby jelikož už druhý den je šílený na zuby,neví do čeho dřív kousnout,opět slintá jak bernardýn,když nekňourá tak přímo řve,včera téměř celé dopoledne proplakal,tak jesti toto nejsou zuby tak nevím co ho trápí :frowning2: Ještě může být šestá nemoc,ale já spíše tipuji ty zuby podle jeho chování,no uvidíme budu ho ceý den sledovat a při nejhorším valíme na pohotovost ....ale manža má noční takže to bude hodně zajímavé :cry:
23. kvě 2009 v 06:58  • Odpověz
Ahojky

Jejda Maru,tak snad Domínkvi ta teplotka spadne..vy a ty zuby to je věc teda :frowning2:
23. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Tak se vzbudil 07:30,pohráli jsme si,spapal jogurt a už zase spinká,teplota drží na 38,2 :frowning2:
23. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Maru to je děs,čípek nezabral jo?
23. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.