• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Tatínek zrovna odešel do práce :frowning2:
23. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
koupila jsem Kate v DM ty skladaci kelimky, tak s nima prave mlati o pultik Fabuly...pisou jako dobre i na prelivani voda, ale jak kdyz jsou na dně malé dirky hahaha
23. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
A Domi zrovna nemůže usnout,se tam plácá v postýlce a oči má jak číňan,to bude ještě zábava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
on usne a co budes delat ty?? :confused:
23. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Lis přesně tyto kelímky jsem malému koupila taky asi 3 dny zpátky a u nás dost frčí,nejvíc teda když mu stavím věž a on ji může bourat,to se řehtá jak pominutý.
KOusat si nehty :frowning2:
ale nee nehty neee to je skoda...hele me nejak ty kelimky na sobe nedrzi..hlavne na tom uplne prvnim....tak nevim..komin se mi kaci...a kdyz ho K prvne shodila, tak se az lekla co to jako udelala...chudak se bala, ze to bylo spatne..koukala jak srnecka... :unamused: ted basti krupku koupila jsem takove mega dlouhe kukuricne a ona to okusuje a to je mnam mnam..normos dela jako ze ji to chutna :dizzy_face: uz spi?
23. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
vypada to jako mega doutnik... :wink:
23. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
nespí,to bude na dlouho,odpoledne neumí zabrat doma,je zvyklý ven.
Mě to teda drží krásně a netačím stavět věž a Domi ji bourá už po druhém kelímku :sunglasses: Teda chudinka se lekla,že to udělala špatně :sweat_smile: Sranda s těmi dětmi :slight_smile:
Ty mega dlouho jsou nejlepší ty má Domi nejradši :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
no presne...je to fakt vetsi a vetsi sranda jak uz si umi rict co chce...K mlaska a dela mnam mnam..tak vim, ze chce jist...uz je to superrrr ach joo je pekne pod mrakem a studeny vitr..nevim jak dojdeme daleko..Kata zatim doluje tu krupku..je to takovy gurman vse si vychutnava... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
U nás teď frčí nenene,na všechno dělá nenene a křupky taky vychutnává to jo :sunglasses: My tu máme hezky,hnusně bude zítra a to už Domi bude určitě fit,doufám v to!
Pláče musím ho jít nějak uspat :zipper_mouth:
23. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
dnes rano u nas v posteli prilezla ke me a dala mi pusinku s otevrenou pusou na me nalezla a na pusu se me dotkla..celou me poslintala...pak dolezla k manzovi a udelala to same..no fakt jako legrace snad nam fakt davala pusinky...pak chytala rukou stin od slunicka.. :grinning: nakonec jsem ji dala z prdelky na nocnik a ona se hned vycurala... :grinning: :grinning: sikulka vi co ma delat hned...
23. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
tak utikej ja jdu ven snad se dokopeme...nenenene uz taky frci dlouho..ted se uci papa a obcas mava obema rukama...ale jak jsi velika ani paci paci to neee tomu se jen na me rehni co to jako jee :sweat_smile: tak se drz Maru a at je lepe..paa
23. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak jsem ho uspala koblížka mojeho,na rukách jsem ho chovala a zpívala mu písničky,ty jo,ale rambo ze mě :zipper_mouth:

pusinku s otevřenou pusou dáváme taky už déle,to je nejsladší a taky natahuje u toho ručičky když mi dává pusinkua,ale sám od sebe,když mu povím dej mi pusinku tak má akorát ze mě prču,paci paci umíme taky a jak jsi velký ne,ještě občas udělá tak,tak všelijak a papá umí už luxusně,ale 100% zamává jen tatínkovi a ostatním podle nálady. nočník u nás taky frčí,má radost když se vyčůrá,dokonce si začíná sám tleskat jako povedlo se :dizzy_face:
No tak já si jdu udělat asi kafe :wink:
23. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
hm tak jsem omylem zakopla o koš na žehlení takže už mám jasno co budu dělat,když mi tak vlezl do cesty :sweat_smile:

Ajiku tak u vás to byla ta šestá nemoc nebo zoubky? A kdy vám vylezla ta vyrážka,jako jak dlouho od horečky? Snad už kluci budou oki a nevyleze jim znovu nahoru,ty teploty jsou sviňuchy,malý je ale kupodivu snáší celkem obstojně,dokonce jsem mu dala plenku na hlavu a on se na mě řehtal,že sranda největší a nesundal si ji,mám to i na focené,no já jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
žehlit???...ani omylem...taky bych měla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mně ty kelímky z DM taky nejdou stavět na sebe,ale ty z Ikei jsou super,z toho jde krásný komín :slight_smile:

dám malému sváču a uvařím si k PC kafčo :slight_smile: dneska sedíme doma,protestuji,po včerejšku se mi nechce,zítra valíme k mamce na oběd a bude bramborový salát a řízečky a zákusek..mňaaaaaaaaam :slight_smile: ..měla svátek a narozky :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
niikkyy: to tam nemáte ani lavičky? já myslela,že u novostaveb je všechno,veškerý komfort :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
ty voe..já jsem asi rozhodila celou stránku..no mně picne!!!!!!!!
23. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
mooooooooooooc se omlouvám všem těm,kteří to budou číst :frowning2:
23. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
gabus v poho,to se stává normoš,nemůžeš za jejich odkaz :wink:
hele já ten koš přehlídla,dělala jsem,že ho nevidím :sweat_smile: raději jsem šla vydrhnout sporák a linku :sweat_smile:
Já tak nerada žehlím :cry:
Ale ta tříkolka super,jen mě mrzí,že tam není ta obruč kolem pasu,tu bych tam pro malého určitě chtěla.
23. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
žehlení počká,to je fakt :slight_smile:
ta tříkolka je asi pro větší děti......
23. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
asik jo :slight_smile:
Byla jsem v pokojíku 2x zakrýt malého,pokaždé se odkopal tak mu je asi teplo :sweat_smile:
Drhla jsem to nějakým sajrajtem a teď se toho nemůžu zbavit z ruk :rolling_eyes:
23. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Tak konec srandy,vytřela jsem si chodbu,vydrbala hajzlík a musím otevřít oči a začít žehlit,tak jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
všechny zdravím...

nikky, s tebou se vždy zasměju, máš fakt super hlášky!!!

Maru, tak snad to opravdu budou jen ty zoubky abrzy na tebe zase nějaký vykoukne...
nás trochu trápí rýma

holky, tak dnes se vstávalo v 5,45, jsem myselal, že ještě usne a ono nic... paráda, ale to je tím, že jsme spali u našich... takže noc stála za hovno... pořáde se budil, tak jsem ho vzala k sobě a stejně se budil, to bylo tou rýmou... a ráno tohle, pak jsem šla do práce...
ale zatím se držím, naštěstí jsme včera vstávali v 9,45, tak jsem byla nadspaná.... super...

a dnes je naše Brigitka, můj oblíbený film, tak se večer těším...

tady je krásně a vedro jen když vyleze sluníčko, jinak je docela chladno...ale neprší...

zatím se mějte, razíme pomalu domů, taks e projdeme a večer zase kuknu, možná i dříve...
papa
23. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
maru : musíš si vzít na sajrajt rukavice :slight_smile:

taky budu koukat na Brigitku...je to sranda :grinning:
23. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
Tak půl koše vyžehleno,Domi vzhůru a má 38,0 po odečtu,takže dostal další čípek,mě s toho šlehne,no a teď koukám Domi kaká,čípek má v sobě tak 5 minut takže se prd rozpustilo :rolling_eyes:
23. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
Tak už to mám!!!!! Nám se tlačí stolička horní,už se prořezává,chudíne k malý :frowning2: :cry:
23. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
maru: takže zoubek...no hurá, hlavně že to není viróza..bobek si to zase vytrpěl :slight_smile:
23. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
23. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.