• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Gabi jj přesně toto :wink:
No vytrpěl,není chvíle klidu :pensive:
23. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
maru: tak teď zas chvilinka klidu bude,než poleze další zoubek :slight_smile:

já mám dopito kafe a snězené trubičky,tak bych měla něco dělat,když mi dítě spí.....
23. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
NO já už tomu nevěřím,že bude klid,ten bude až bude mít venku všechny zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
Jako,ale co vám musím říct,že i když má horečku tak dneska ji nádherně spíš až moc,sní všechno co mu dám a nic nezbyde a to se nestalo už sakra dlouho,dnešní jídelníček :

05:30 - 150ml mlíčka
08:30 - jogurt
11h - celý banán
13h - oběd - sklenička ta velká - těstoviny se šunkou či co
16h - přesnídávka a v ní nalámaná vánočka - snědl celou i s vánočkou

a v 19h bude mít kaši a to jí tak 220ml

No prostě takhle hezky nepapal už moc dlouho :dizzy_face:
23. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
kuk

Maru jsem říkala,že to je zub..taka´t brzo vyroste a netrápí..a papá krásně :dizzy_face:

Gab. ne nejsou..je tu na ně plac,ale musíme si je udělat sami :angry: jelikož jsem v baráku sama s kočárem,tak se na to nepospííchá :cry:
23. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
kterej trotl roztáhl kurva tu stránku minulou????? :grinning: mě z Vás jebne...jak mám krmit a u toho dočítat a myší si furt přitahovat stránku :angry:
no jistě..školka,kdo jinej :grinning:
23. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Tak už hajá v postýlce a uvidíme kdy usne,ale jako teplota se drží na 38st. minule ten čípek určitě vykakal a já měla straćh dát nový tak jsem ho nechala tak a schlazovala zábaly a místo koupele jsem ho lehce sprchla vlažnou vodou no spíše studenější,ty jo to bylo křiku jsem myslela,že dostane infarkt chudínek můj malý. Místo kaše dostal mlíčko ať nezatěžuje bříško na noc,když teplůtkuje a dám mu mlíčko i v noci jak ho budu přeměřovat,očička má napuchlé je mi ho líto broučka :frowning2:
23. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Ani to netrvalo a už spinká,ho ta teplota pěkně vysílila,tak já jdu dodělat ten koš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
maru super že usnul..já se těším až zalehne..je ukňoraný :angry: do koupele je půl hoďky
23. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Já jsem dneska nehleděla na hodiny a dala jsem ho prostě jak jsem viděla,že už je unavený,ale normálně by taky ještě nespnkal.Vím jak je někdy únavné vydržet ještě 30 minut "bavit" ukňourané dítě :fearful:
23. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
jj to je jasné.kdyby měl trápení,taky ho dám spát tak jak bude třeba!
Teď se válí nahej na zemi a pohoda..a nejvíc ho zajímají polštářky..jaké asi?????????????????????? :grinning: za nima neni línej se otočit :grinning:
23. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
a nejvíc ho jako baví,jak leží na podložce protipočůrací a oan mu klouže a tak jezdí kolem dokola po puzzlíkách :grinning: a směje se na polštáře..blázen...ale e by se přetočil,to ne...

Kdy se Vám prcci přetočili na břicho??
23. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
a dělá mosty nadzvedne prdel ..blázen jako :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
sorry..ale za to může ten pitomý odkaz!!! jsem se omlouvala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak já jsem to zalomila a spalado 17.20 a Maty se mnou,takže spát půjde tak po 20 hodině ,jestli usne....
23. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
Gab já vím..jsem si dělala prdel :grinning: teda ZADEČEK...maru už se učim :grinning:
23. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
ty jo,ale já mám rozhozeného celého koníka....mám tu nějaké čáry a napravo ,když otevřu fotoalba,tak tu mám ve sloupci nějaké slabiky..no mně jeb*e!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
niikkyy: však jo :slight_smile: já si dělala taky kozy :grinning:
23. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
maru: tak to pěkně Dominiček jedl, i přes horečky měl velký apetit :slight_smile:
23. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
ááááááááááááá tak koník už je v poho,měla jsem tu zaplé nějaké tlačítka a Míša mi poradila,no kdo jiný.....
23. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
tak jdu umýt nádobí po večeři..zatím se loučím :slight_smile:
23. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
NO jen se uč holka jedna ještě tě naučím slušně mluvit :grinning:
Fakt se tolik líbí malému ty polštářky??? Třeba mu udělat mantinel,ale teď se nějak nemůžu dokopat k šití,jak byla zima tak to šlo,malý chodil spát brzy,ale teď to je mazec něco udělat večer :sweat_smile:

Hlásím,že mám vyžehleno,jupíííííí :sunglasses:

jj Gabi na to,že měl teplotu tak fakt jedl krásně a vůbec žádné cavyky,pokaždé musím ho přemlouvat,ne-li nutit,hlavně svačiny ty bojkotuje a dneska jsem nestíhala zírat jak krásně jedl,všechna jídla měl do 5 minut v sobě,no kéž by mu to vydrželo :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru Domi se začal točit v 5m a 2 týdnech,ale Kuba bude rychlejší :wink: ještě má čas :slight_smile: A ten zadeček taky zvedal to si pamatuji pak nějak přišlo to přetočení.
23. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky. Gratuluju opožděně k narozeninám Allieh a k 9ti měsíčninám Pepínovi. Maru, Domínkovi přeju, aŤ už se ty zoubky vyklubou a netrápí ho. Nikky, Kubík je fešák a z profilu, jak jste tam oba, tak je vidět, že jde i na tebe, ale jinak celý tatínek... A doma to mám to samý. Jenda buď v práci, nebo v lese, nebo jde za kamarádama... taky problé,m nakrmit, oblíknout atd... a když včera vyjeli na prochajdu, tak za půl hoďky průtrž, že jsem pro ně musela autem dojet (byli schovaný pod stromem jako dva hříbečci :o) :o) :o).
Jinak u nás všechno OK, Hinzík teď přibral, tak jsem happy a snad už začne trochu toustnout... Všechny moc zdravím, papapa
23. kvě 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
Jo a hlásím 4 samostatné krůčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. kvě 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
jj strašně po nich jde..dnes hladil žirafu :grinning: nešla mu vzít do ruky...divné :grinning:

já si sedám za něj šikmo,aby se musel natočit..a prd.vykloubená hlava a jinak ani tuk
23. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
A MAru ta tvoje poslední fotka ... Domča je fakt obřík... za ním nejsi skoro vidět...vůbec ti nezávidím to nošení :grinning: , Honzík je fakt prcek :grinning:
23. kvě 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
Ty jo Janiso HOnzík je šikula :fearful: :dizzy_face: :zipper_mouth: Tak on udělal svoje první krůčky,ty jo tak brzo :zipper_mouth:
Koukala jsem na fotky no je to prcíšek,takový snad Domi ani nebyl :sweat_smile: Já si to nošení taky nezávidím,ale nevybrala jsem si to,on tak roste a přibírá sám :sweat_smile: Mě se neptal :sunglasses:
kolik Honzík váží?

Veru tak to ráda slyším,Domi je taky hladí a mačká :wink:
23. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Teď na tý 10.ti měsíční 7,35kg..to měl Domča ve třech měsících, ne? Ale je v průměru...žádná trága, prostě je drobnější...ale já měla v roce 7,2kg a Jenda 9kg, tak nemá být po kom velkej
23. kvě 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
Loučím se ajdu se položit do studií, papa
23. kvě 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2798421&vReferer=
Tak pár foteček a dnešní apač :sunglasses:

Tak jsem se podívala do chytré knížky a ve 4m měl 7,6kg :sweat_smile: A taky nemá být po kom velký :sweat_smile: Ale Domi to vyběhá a Honzík je akorát,co bych za to dala :zipper_mouth:
23. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Vyběhá...ale není tlustej, je to prostě pořádnej chlap... :dizzy_face:
Mě to učení tak nebaví...chjo
23. kvě 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.