• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky a čao Janiso!!!! Hned jsem okoukla jak rostete, už jsem Vás tady dlouho neviděla. Je fakt, že to taky flákám :sweat_smile: No malá si teprve začala stoupat a vy už tačínáte krokovat :astonished: :slight_smile:

Já měla dnes gruntovací den a zvládle jsem i vyžehlit 3 koše prádla, ale jsem KO.Asi půjdu za Kristýnkou. Holky ten nočník se jí fakt líbí. Dnes zase 3x čurala a jednou srajdila :dizzy_face: Ale za to dnes vypila asi litr čaje a 250 dokonce na ex!!!! A to při tom nebylo nijak obzvlášť horko :fearful:

JInak s těma chlapama to je asi všude stejné. Oni si sice myslí, že hrozně pomáhají, ale jejich představy o pomoci se absolutně liší od těch našich :angry:
23. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Maru, já se spíš přikláním k zoubkum dásinka rozhicovaný, ale zarazila mě ta vyrážka. Uvidíme jestli se vyklube další zubík. Tomišek má jeden dole a druhej nahoře. A když v noci spinkal semnou, tak pořád kňoural až jsem mu namazala dásně a ještě se napil čajíka s homeopatiky a hned usnul.
Dneska odpoledne měl 38,5, ale byli jsme venku protože jak mamce umřela kočička tak taťka kopal hrobeček :cry: ale já radši utoho nebyla to není nic pro mě :cry:
A teď večer měl 37,2, tak snad už bude po horečkách...

Janiso a co se učíš? Já bych potřebovala oživit mozek jak jsem doma, tak jsem úplně zdegerovaná :rolling_eyes:
23. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Aji jak dlouho už máte horečky? Já ještě teda ven nešla s malým,teď zase hicuje jak kamna :frowning2:
Kočičky mi je líto :frowning2:
23. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Nám taky rostou zoubky. Prďolka je teď už 3 dny ukňouraná a do a pořád něco hři. Dokonce už ohryzala i postýlku. Jen to asi pořád nejsou ty jedničky nahoře. Má daleko víc nalité trojky než jedničky. .... Snad jí tam nezůstane mezera :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Teplotu Maru nezávidím........ať brzy přejde a Domča se pekně vyspí!
23. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ty zubky jsou trápení,fakt že jo :frowning2:
Kristýnka je šikulka jak čůrá na nočníček,Domi taky rád hlavně jak mu pak tleskám,ale dneska jsem ho nechala raději bít a netrápila ho nočníkem.
23. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Maru od čtvrtka od dopoledne. Včera měl dost vysoký, tak taky jsme ven nešly. Ale dneska už vypadal dobře až na to odpoledne a i k večeru už byl unavenej :frowning2:
23. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
ty jo tak dlouho??? No mě štve,že je víkend,bych s ním raději zašla a´t ho omrknout,ale jak jsem viděla tu stoličku tak mám jasno.
23. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Maru? Domča je dobrej, že si nesundal obklad. Tomik hned řval a serval to zesebe :confounded:
23. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
no já mu tleskala a říkala mu,že je "čačí" a on si ho nechal,jenom se mu nelíbilo jak jsem mu ho měnila,tak to moc studilo.
23. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
mě je jen divný jestli jsou to zubiska, tak že horečky trvaj tak dlouho. Filík taky měl teplotku k zoubkum, ale ne jako Tomik. A dala jsem mu i diazepan včera i ve čtvrtek, ale hned blinkal. A pokaždý večer se poblindil :frowning2:
23. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
To bude Maru určitě od zubů, ale zítra je neděle tak pokud se to nezlepší v ponděíi k mudře skákneš :wink:

Mě stačilo jak měla malá týden teplety a už bych to fakt nechtěla zažít :frowning2:
23. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
No to věřím Don,že bys to už nechtěla zažít,já taky ne ani den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aji no já nevím možná na vás něco lezlo a zuby se přidali,já pak dám vědět jak dlouho to trvalo nám,zatím je tu stále horečka.
23. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ajik možná měl i malou virozku, ale jestli už to spadlo dolů tak to bude dobré :wink: Malá k zubům zatím teploty neměla, takže to neznám....
23. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
my je taky nikdy neměli,ale teď to je stolička a ty jsou prý nejhorší tak už tomu věřím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
A trijky - špičáky rostou kdy? Ona je mám hrozně nalité.....
23. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Doni a nejsou to dvojky? Hele já tak myslela,že to jsou špičáky - trojky a jak vylezli a hned za němi jedničky horní tak mi bylo jasné,že to jsou dvojky a trojky fakt ne,oni jsou docela daleko od sebe ty zoubky,mezi každým zoubkem je mezírka,takže spíše si myslím jestli to nejsou dvojky,ty nám vylezli taky dříve než jedničky :wink:
23. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
taky jsem chtěla jít k dr., ale řekla mi pokud má jen teploty, tak na něm nic neuvidí. Tak jsem dala nurofen a po 4hod. paralen. Taky říkala, že řáději virozy. Já jen doufám, že už to bude dobrý. Já jsem ztoho pak úplně vyřízená. A bulím nad ním že nevím jak mu pomoci :cry:
A nedávno jsem vlezla na diskusy umřelo mi dítě a řvala jsem jak želva
:cry: vubec nevím proč jsem tam lezla a pak se mi honí černé myšlenky :pensive:
23. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
No ona právě dvojky už má. Ty jí vylezly jako první :slight_smile: Ale už je to měsíc a jedničky pořád nic :confused: Dole vylezly v poho, ale hořejšek stávkuje :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Aji vítej v klubu,jsem stejná :rolling_eyes:
23. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak to se Ajik divím, že něco takového čteš! Já co se malá narodila nic takového nečtu a na takové diskuse nechodím. Dokonce i jak měla malá ty 40ky tak se šel na net co dělat podívat raději manža, abych nepanikařila.....
23. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
jo tak dole nevím,my to máme nahoře tak od sebe,dole máme jen 3 zubáky,jedničky a jednu dvojku,ono to každému dítěti leze jinak :wink:
Nic já jdu do pelechu,tak dobrou noc a klidnou noc :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Taky jdu spát. Bond mě nebere.....

Přeji Vám dobrou noc a hlavně klidnou a dětičkám co nejméně teploty!!!! :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak malej poslední dobou slintá jak kdyby ho za to platili, kdo ví kolik zubů zase poleze...
23. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Zdravím všechny maminky a rarášky, tak my si užíváme víkend u tchána na chalupě, u Kroměříže a máme se bezva. Celý den venku, malá si dnes hrála na dece venku, ale stejně byla pořád mimo ní :sweat_smile: , zítra se chystáme do Lešné(ZOO) tak jsem zvědavá, jak se to naší Bibi bude líbit, já už se těším :slight_smile:
A jak jste přežili všichni včerejší vichřici? Tady se to semlelo pěkně rychle, padaly i kroupy. A v Karviné to prý byl mazec, tak snad už se to nevrátí...
Přeju všem pěkný zbytek večera a klidnou noc :wink:
23. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Donka už jsem si dala zákaz protože se pak ztoho zblázním jak se o ně bojím já bych pro ně i dejchala, ale to asi každá máma :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
jj byl to tu fakt mazec,černo jak konec světa,tornádo a kroupy jak vejce :rolling_eyes: Ale já nic neviděla,raději jsem šla koupat malého :wink:
A už jdu fakt spát dobrou papa
23. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
holky a dětičky všem přeji klidnou brou noc :wink:
23. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak Maty usnul až po 21 hodině, ležela jsem s ním a furt byl na břichu,nakonec to vzdal a už chrápe :slight_smile:

takže Honzík je první chodící miminko...super :slight_smile:
maru: zkoukla jsem fotečky...nádherné :slight_smile: je to prďolka :slight_smile:

teď tu pár dní nebudu,takže moc nekláboste,ať toho mám co nejmíň dočítat :grinning:

dobrou nocku :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahojky,
tak pořád horečkujeme,ke všemu dneska i brečíme,už uspávám hodinu a půl,necítím ruce jak ho chovám - maras :frowning2: Už spinkal a do 5 minut vzhůru a děsný řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.