• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky Maru..tak teplotka nespadla vůbec? ach joooo :frowning2: chuďátko
my taky od rána řvem..ale už spí..jsem zvědavá na jak dlouho :pensive:
24. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
04:30 měl 38,3 a teď jsem ho měřila a má 37,4 spánek nehrozí,teď tu ťupká po plovoučce a oči jak angorák,on potřebuje asi tu horečku,aby spal či co :confused:
24. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
tak aspoň že mu teď klesla..a co noc? spal?
to je bobek,tak on si ťapká :grinning:
nemůže asi zabrat co?
24. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
nemůže,veškeré metody uspávací vyčerpány,já už fakt nevím jak na něj :frowning2: Teď pro změnu zase řve :stuck_out_tongue_closed_eyes: jj v noci spal,budil se,ale spal.
24. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
tak aspoň že v noci trochu spal....ty vole Maru ty Vaše zuby,to je věc...já doufám,že jak budem u Vás nebudou mít oba svůj den a nebudou ječet :sweat_smile: to bude mazec!a my budem po Hexe..boží

hele já furt čučím na ty Vaše fotky a ta poslední..na ní je k sežrání..bych se z něj pochcala z rošťáka...je tak božínkovej :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Tak už spí :dizzy_face: :dizzy_face:
Hrozně mě z něj bolí ruce,zase jsem chovala,aby usnul,tam budu mít modřiny za chvíli a rýsuji se mi svaly :sunglasses:

Jako jestli mu poroste další stolička zrovna jak tu budeš tak mě odvezou :stuck_out_tongue_closed_eyes: To budeme oki,slibuji :wink:
Rošťák to je,on má samé čertíky v očích,ještě mi to ukáže co je v něm :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
jééé taky nová fotečka :dizzy_face: :dizzy_face:
Stejně jako Domík,akorát ten se tam už nevleze a když takhle leží tak má vykroucenou hlavu a nohy skrčené,aby se tam vlezl :grinning: jsou stejní :slight_smile:
24. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
počkej až začnou oba lítat a sejdem se,to bude sekec mazec :grinning:

no to se ti nedivím...mě z Jakuba taky bolej a to je lehčí než Domča zatím

super že hajá

jj nová fotka,takto jsem ho ráno našla,ječel jak siréna :angry:
24. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Tak zda bude Domča OK..tak určo budem hysterčit mi,zda potrvá nějaká reakce na hexu..ale hned jak dojdu dom,dám čípek a na noc taky raději

já se bojím té středy.to propíchnutí nás jaksi nemine asik :frowning2: heřmánek dávat nemůžu,je celej osypanej po něm :cry:
24. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
měla bych si jít umýt vlasy...jsem jak maštěnka,ale umeju až při dalším spánku :grinning:
24. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Až bude Kuba na 4 tak já doufám,že Domi bude už chodit,pěkně ho posadím ať si hraje a jak něco bude chtít tak si dojde :sunglasses: dobré vyhlídky,ne? :grinning:
Dneska asi není den,musím mu mrknout do pusinky jestli se už neprořezala celá ta stolička,když tak plakal,včera to měl od krve jak se tlačila.
Ty jo nestraš s propíchnutím a co takhle černý čaj? Ten je taky léčivý,ne? Když se dává na potničky ..... mě napadlo ...
24. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Doufám,že mu telotu už nevyleze,chci jít ven nebo mě tu švihne,já venku odpočívám :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
píšu jak tatar - teplota :wink:
24. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
No vidíš,zkusím černej čaj,ono jde jen o to,aby měl horké na tom a mokré aby to mokvalo a prasklo,dík..zkusím černej :wink:

No jsem zvědavá kdy půjde na 4..on jak pase,tak dává kolena pod sebe a zvedá zadek :grinning: jo a včera jsem ho dala na puzzle,pod něj tu podložku a jak mu to klouže,tak cestuje...šla jsem napustit vanu a dojdu a kluk nikde a on se nohama odstrkal k televizi..mazák ne? :grinning:
24. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
tak snad už se mu to prořízne..no děsím se co mi a zuby a kdy to přijde :frowning2:
24. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
jj zkus ten černý čaj,ten nám taky pomohl sice na potničky,ale to neva :wink:
Půjde brzy tak kolem 6m už bude na 4 uvidíš :slight_smile: Druhá xena :sweat_smile:
Zuby budou dobrý neboj,ostatní taky nemají takové trápení to jenom Domi :frowning2:
24. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
ty voleee nad náma snad den co den stěhujou něco,to je mazec jako...tak to čekám kdy se mladej vzbudí :cry:
24. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2485230&vReferer=%2Fphotos%2Fmaruska39
Toto dělá Kubík?

Hele nám tu taky mlátí nad námi a zrovna vysává a to má nějaký super cuc vysavač slyším jak ji bordel padá do trubky tak taky čekám kdy se vzbudí.
24. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
ho opatlám i na potníčky tím čajem..... :wink:
No jsem zvědavá kdy jako,to mě pak rupne až tu poleze
jo pozooorrr včera cca 15 sekund sám seděl :sweat_smile: posadila jsem ho,pač halekal a krásně držet,tak jsem ho pustila a seděl..čuměla jsem jak debil..pak teda hupnul.ale na bok,nepřevacel se na záda :sweat_smile: a pak pásl koně a taková řecha,a on se přetočil na záda a řachnul si jí do hlavy a strašně se smál :grinning:
24. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
ne ne,to ne,on si nožky dá pod sebe a jde na kolena :sweat_smile: nemá je natažené jak Domča
24. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
tak už kňourá..super..to jsou rány ze zhora.mě klepne :angry:
24. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
ty vole to jsou čůrini fakt,teď dělaj bordel na chodbě..no já asi za chvíli na ně vylítnu..dementi fakt... :angry: kreténi..by mě zajímalo co tam dělaj...už toho mám dost jako... :angry: :angry: mě serou neskutečně
24. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Jo to dělal taky,jen nemám takovou fotku,tak od té fotky uplynulo cca 2měsíce a lítal jak čert :wink:
Taky padal na bok pokaždé a nikdy ne na záda,on bude rychlovka uvidíš,nezávidím ti to fakt ne :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
ty vole já mám skoro 25 tisíc příspěvků :grinning:
24. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Běž je seřvat však vyřídilku máš dobrou oni si to neuvědomují,že ti spí dítě a budí ho to,bych fakt na ně vylítla.
24. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
no tak super,zda mi začne brzo lézt,mě jebne....aby v půl roce nelítal po bytě :grinning:
24. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Jsi drsná no,co děláš celé dny?? :grinning: :grinning: :grinning: krafeš na koňovi :grinning: :grinning: :grinning:
No to bude lítat na 4! :grinning:
já už jsem jim to kolikrát říkala a vždy se tváří jako že strašně otravuju..

počkej až přijedete a budou to dělat,budeš mít pocit,že se za chvíli k nám propadnou :angry:
boží..nemůže bejt línej po Tomovi?? néé on je hyper po mě..super no :sweat_smile:

no asi jo,já krafu i při krmení :grinning:
24. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.