• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
áá další stránka,tak už čekám kdo přijde :grinning:
24. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
musím jít měřit a bavit a tak papapa
pošli dort,pošťačky si rádi dají :grinning:
24. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
tak páááááááá :frowning2:
24. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
ale i se svíčkama a zapálenej :grinning: snad je stihne sfouknout :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
tak Maru pryč a kde je další????????
24. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
38st. takže nic nekleslo,dostal čípek a jdu krmit dravce je nějak při chuti,do pusy mě nepustí a už fakt jdu zapomněla jsem,že musím vařit malému,ale to je hned tak pa
24. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
ach jo...ak aspoň že papká..to je dobře!určo se mu udělá líp..hlavně ať bumbá..dej mu pusinku,paaaa
24. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
ahoj jezis tady je toho nakecano a zase nikkyy teda mas ty vubec Kubika nebo si ho pujcujes od sousedu?? :grinning: :wink:
24. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Pěknou neděličku! Tak to mě Maru mrzí, že teplota pořád trvá :frowning2: Jestli jsou to stoličky tak raději obě naráz ať už se netrápí.....
U nás noc nic moc. Malá pořád kňučela a co půl hoďky jsem k ní musela vstávat. Usnula nad ránem u nás v posteli na dvě hoďky tak to byl můj jediný souvislý spánek za tuto noc :unamused: Hned jsem ji koukala do tlamičky, ale žádné zoubky se neprořezaly.
Teď už zase spí. Vykadila se před spánkem na hrnec a už chrupká. Já vařím a dnes na to vůbec nemám buňky. Vařím a vůbec netuším co to bude a jestli to bude k jídlu :grinning:
24. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Tak a teď jste všechny fuč :angry:
24. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
holky a co se tyce chlapu ten muj chrape...sere me to a jak!! Jsem se nevyspala poradne nevim jak dlouho...Kata od 7 hodin hulaka v postylce a dava najevo ze tam jako jee...no a hlavne ze se tesil na vikend jak bude s nami..vcera jsme byli asi 2 hodky venku a uplne vyrizenej, ze cely podvecer lezel na kanapi a mel zavreny oci :angry: a ja si cely podvecer hrala s Katou, pak jsem koupala atd..a on je pak hrozne cilej a nechce se mu spat a divi se proc jako chci jit brzy spat..jsem na**na...a obed nejdu varit..chci delat rizky, ale at to pekne chlapecek osmazi... :angry: a nebudu se tady ve volnu s tim delat kdyz on si chrape...me to tak nebavi.. :rolling_eyes:
24. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky co kojíte, pijou rarášci z prsa v poho? Mě přijde, že toho malá už moc nevytáhne. Nemá vůbec čas pít - nebaví ji to. Dělá u toho kraviny a pořádně netahá. Tak přemýšlím, jestli to má vůbec cenu ji ještě kojit. Jedině se k vůli tomu v noci nevyspím :frowning2: Jestli jí to jako mléčná dávaka za den vůbec stačí??? Já vůbec nevím kolik toho vůbec vypije když to takhle lajdá.....
24. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
a Maru Dominek je sladkej bobecek i s teplutkou..ty jooo nemam slov OPET! :dizzy_face: hlavne at uz je brzy fit, znam to kdyz je hezky a je teplota a nikam se nemuze..jdu taky zehlit nebo co nebo snidat a myslet na to, jak me stve chlap ach joo :frowning2:
24. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
jo a my hlasime tedy 5 zoubek klubajici :wink:

gab: me ty DM kelimky taky nejdou postavit..ten uplne prvni je totiz chabrus... :angry:
24. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojky,

Maru, tak Tomišek měl ráno 37,2, ale už to snad vypadá, že to bude dobrý. A vyrážka kolem očiček stále trvá. V pondělí asi ještě cinknu dr. A noc docela klidná.
A Domča ať je brzy fit :wink:

Holky jaký kelímky z DM?
24. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Lis fakt je to s chlapama všude stejné. A když mě někdy veme malou tak se slovy - ať si něco poděláš :angry: Jako bych celý den nic nedělala :angry:
24. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
no presne misto abychom si odpocinuly to asi nikdy :frowning2:

aji: takovy kelimky, kt. se daji skladat do sebe a na sebe maji je mezi detskymi vecmi..jo a taky jsem tam sla pro savicky od MAM protoze jsem mela flasky a oni je uz nemaji neprodavaji... :frowning2: tak me to trochu nastvalo... :pensive:
24. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Tak polívku mám uvařenou, maso se dodělává a malá pořád spí - to je paráda :dizzy_face:

Dnes se honí mraky tak snad nebude pršet, odpoledne bych chtěla vykopat manžu na prochajdu nebo na brusle nebo prostě něco..... pořád jezdím s malou jen sama tak aspoň za čas by mohla vyrazit s náma! Jenže už zase cosi kope na dvoře tak bude jistě hroooozně utahaný! :unamused:
24. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
no tak me misto 2 hodin Kata spala 45 minut takze teda nic moc to je podpasovka dnes nejak :frowning2:
24. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
naždarrrrrr

tak jsme nakrmila a dala ho na zem a šla jsem si umýt vlasy a dojdu a říkám,hmm slyším cinkat hračky,,že by se konečně otočil???dala jsem mu je totiž daleko od něj a frajer se došoupal až k nim...nač se přetáčet že? :grinning:

Lis: jj půjčuju si ho jen na chvilku :grinning:
24. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
No mě prďola pořád spí tak by to mohla vydržet aspoň do půl jedné ať se zase jednou v klidu naobědvám :slight_smile:
24. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
kuk ženy :dizzy_face:
Zrovna mi spadla garnýž v pokoji,nechápu :fearful: Ještěže jsem byla s malým v kuchyni :zipper_mouth:
Aji jsem ráda,že už Tomášek nemá horečku,Domi ještě teda měl,ale myslím,že dneska to bude jen takové doznívání horečky,stoličku už na prst cítím,boužel nevím jestli je venku malý mě kouše :astonished: Ale myslím,že jo :dizzy_face:
Lis chlapi jsou stejní,snad tě to uklidní,martin taky ještě spí,ale měl do 2 do rána šichtu tak to ho omlouvá.
Lis gratulace k zoubku,kéž by to malému šlo tak krásně jako Kátě :pensive:
24. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
jj Kata o zubech nejak nevi...tuk tuk tuk...zatim stolicky asi budou horsi :frowning2:

hmm jenze manzel nocni nemel a nema...proste porad spi a me se ani nechce ho budit k tomu mi tu leze Kata - temer nespala..nemam obed a zehlim..ach joo to je den :unamused:
24. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
me to nebaviiii :confused:
24. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Stoličky u nás jednoznačně nejhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď se snaží usnout,opět téměř spal a najednou vzhůru a řádí,ale dlouho to nevydrží a usne,doufám :zipper_mouth:
Lis nebuď aspoň máš klídeček a já bych teda neuvařila natruc,jak má hlad tak ať si uvaří,ono to je jednoduché vzbudit se mít,navařeno,uklizeno,vyžehleno,ty s Káťou téměř venku a on doma klídeček,tak ať si uvaří aspoň :slight_smile:
24. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak dvanáctá za dveřma a malá se budí :frowning2: To zase bude oběd!! Tak dobrou chuť všem....
24. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
hmm neni to fer se zase s nim zhadam a pak jsem semetrika no jenze jako tohle neni fer a to bude cele odpo pryc...at jde do haje fakt :angry:
24. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
tak já měla teď ho´dku klid,hrál si sám na dece...akorát mě točí,jak nesnáší ponožky..jakmile mu je dám..ječák a okamžitě je dá dolu :angry:
Teď jsem ho dala spát,už tu zíval a rval si oči,jsem zvědavá

Maru..tak snad už dneska večer bude OK
24. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Tak to není fér určitě,protože Káťu jste chtěli oba a je vaše ne jen tvoje a on si to asi neuvědomuje a přesně o tomto se mi i někdy hádáme jak toho už mám fakt na bednu,ale je fakt,že někdy vstane a postará se a já spím (tak maximálně do 8h protože pak mi to nedá a jdu čumět jak se beze mě mají :sweat_smile: )
24. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Veru ponožky to je stejné jak u nás,Domi je věčně na boso,je teplo tak to neřeším v zimě mě s tím točil taky.
Snad už jo,taky hovňous už není tuháč,ale řidší kaše a je to zelené,to jsou jasné zubiska.
24. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.