• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
já už si kupuju ty malé vína ty 2dcl aby nevypadalo,že tak clastám..ale manža pak čumí kolik je tu lahví :grinning:

hele já se teď rozbrečela nad postýlkou :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
aji: diky za optani no prujem neni nastesti, ale dnes pomalu kandila asi 4x uz..ale jako kasovite takze je to snad good...vcera nesrandila, tak je zahustena asi tema kasema, mrkvema a bananama... :confounded:
6. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
holkyyy oni už mi posílaj ten spor´tákkkkkkk to je rychlost co? :sweat_smile:
hoky tak na koně jsem normoš už stará......ruplo mě v zádech tak koníka odmítám dělat
Lis pamatuješ před rokem jak jsme se modlili aby dopadla plodovka dobře.... :slight_smile:
nikkyy: uz nechlastej fakt :grinning:
holky zítra to bude rok,co jsem asi otěhu :grinning:
6. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
kacm: presne ty joo to snad ani neni mozny...

a kurna K porad spi mam vycitky z nicnedelani oj oj... :grinning:
6. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
Lis to se nedá :grinning:

jo došla jsem k postýlce.dát mu dudana a jak se se rukou přiblížila,tak jí chytli a přitiskl si jí k tváři a tááákk se na mě usmál,že mě vyhrkli slzy :pensive:
6. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
my teda ale fakt jako jedeme husty a to vino sakris dobrej napad :grinning:
lis, kluci taky nemají už srajděru, ale kaděj i 5x za den, ale jak píšeš kašovitý. Ale tak kadily i normálně, tak snad už je to v poho :wink:
chudak vino zmeneny na slzy to si Kubik pekne dachne :sweat_smile:
Lis jo jo utíká to....... :grinning:
holky já tu víno nemám jen tvrdé bych byla do večera zmamlaná jak žok :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
nee nikkyy to vis ze je to krasnyyy to je kazdym dnem neco... :dizzy_face:

aji: jo urco je to dobry...ona mela v sobe zasoby tak to musi ven asik...
6. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
no já tu furt jako sedím jo :grinning: :grinning: a čumím.. :grinning: za 20 minut příjde manža a je tu binec ale stihla jsme dneska vydrbat koupelnu kuchyn a dětský pokoj....takže za denšek mám uděláno.... :grinning:
no kačko to jsme se modlili vid?!....já bych to vrátila to těhu....bylo nádherný a celkem bez starostí... :sweat_smile: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
no to jo..divné že nespí ještě..dýchám na něj a prd

jéé a manža jel cvičit a já ho po cetě zpět vyslala do sklípku :sweat_smile:
Niky a bude to ještě krásnější..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kacm: alespon bys nevnimala bolest zad u toho delani kone :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

kaci to vzdala ty joo :grinning:
Lis to jo..a jak už povídá..to je božííí já ho žeruuuuu :dizzy_face: a ty jeho oči..já bych mu odpustila cokoliv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
jo nevzdala porad tu čučí :grinning:
joo a super mu stojí pindík..MM říkl,jak mu závidí :sweat_smile: :grinning: :grinning: idiot
LIs to je fakt nic by mě nebolelo...........ale koně už odmítám tedˇ tam ječí.......Daňu to hrozně baví, ale mě néééééé pomóc.....!!!
Holky nedáte děti vyfoti někde u profi fotografa? Já bych chtěla ale nevím zda nebude lepší až bude chodit.... :slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
nikkyy: povime si to za par mesicu az ti rozmatla banan na sedacce, poleze ti vsude, bude jist kabely a roztrha ti casopisy a bude vyskakovat z jidelni zidlicky.. :grinning: :grinning:
zabiju :grinning:
už v kočářě mě sejří..naučil se sundavat ponožky a nohy strká z kočáru ven :angry: a fusak zkope :angry:
6. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
nikkyy: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bych chtela fakt videt ty jooo jak mam holku te nic nestoji :sunglasses:

kacm: jo mela jsem v planu profi fotky jenze ta pani mela podminku ze dite musi sedet a to je az ted a ona uz tu nema tu reklamu a ja nevim zda tu jeste foti mela krasny fotky a ja nevim ted co..do Phy nepojedu.. :pensive:
6. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
je to fakt hustý...takovej pindíček a jak stojí...celej nebožtík :grinning:
6. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
ja musim manzovi natahnout tkaloun do kratas ale nemam ten pitomej spendlik tak to asi nepujde... :stuck_out_tongue_closed_eyes: kurna proc za to tahal
6. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
jooo MARU musím ti říct,že ty tvý polštářky..to je věc teda..Kubajz z nich nespustí oči a strašně se na ně směje...1 už má v postýlce a usíná s ním :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nikkyy: skoda mohla jsi napsat celej tatinek :grinning:
asi se spletl..nechtěl tahat za něco jiného? :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.