• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
No jenže on má ty nožky ledové,tak na něj hodim deku a kde je deka za chvíli?správně..totál mimo něj :angry:
24. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
tak štrample bez tepláku,jen ty štrample tak jsem to řešila v zimě
24. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
štrample????

holky já se z něj pominu :grinning: ječel,jdu tam.dávám mu čaj,samo že si ho musí držet sám..takže jednu ruku mazácky za hlavou..držel si ucho a druhou pil :grinning: fakt frajer :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
ty nevíš co to jsou štrample nebo co?
24. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
neee :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
no punčocháče :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
jo ahaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak Domi má stále teplotu, 38,1 teď usnul po delším uspávání on to moc dobře doma odpoledne neumí,je zvyklý chodit ven a to těžko s teplotou,i když nemocný není :confounded:
24. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Domi pořád spí a tu pusto prázdno :unamused: Se nedivím je tam krásně :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
už jsem domaaa je tam hic..kuba nespal vedrem,to bude veselo ted do 7 :pensive:
24. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahojky

MARUŠKO a AJJIKU - doufám, že už je dětičkám lépe!!! Držím palečky, aby byly teplozy brzy pryč :pensive: :pensive: :pensive:

Tobík je tedkom doslova jak rarášek! Naučil se vylézt na gauč a do křesla, tam si stoupne, chytí se opěradla a poskakuje. Samozřejmě, že má z toho velkou švandu, řehní se u toho jak lečo, ale že mě z toho chytá vřed, tak to ho jaksi vůbec nezajímá!!!!! :angry: :angry: :sunglasses:

Zrovna je protiva, páč jsem ho v 17h po více jak hodinovém spánku vzbudila a jemu se to evidetně nelíbí, tak mi to dává náležitě sežrat :angry: :angry: Ale kdybych ho nechala spát dýl, tak by mi tu řádil do půlnoci, už tak nevidím večerku dřív jak ve 22h :confounded:
24. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Mě už brouček hajinká,opět teplota 38,3 a stolička cinká na lžičku,ale jak bude hicovat ráno i v noci tak jdu k Dr. jistota je jistota.

Teda Marti máš doma veselo koukám,já se na to vůbec netěším až bude malý stoupat,teď je už slabý tou horečkou,je to druhý den a jde vidět,že mu bere sílu.
24. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
tak my dnes den na H...O

jsem dnes byla s maylým u tchánovců na obědě naposledy...
protože jsme vstávali až v 10hod. tak bylo jasné, že kolem oběda půjde hned spát, že! a to jsme byli dnes nahlášeni na návštěvu do postějova ke známým... tak jsme tedy nakonec jeli... ale...

tak jsme tedy jeli ke thcánovcům, oběd jsem vzala s sebou,a el už po cestě byl Váša protiva a mnul si oči... tak jsem mu dala najíst, jak jsme k nim dorazili, noa snědl asi tak 4 lžičenky.. toť vše, tak ho dám u nich do postýlky, ale nezabral, tchýně tam stále lezla a pak došel tchán a švagrová a Ital a to se už nespalo vůbec, jsme byla tak nasraná, protože jsme věděla že Vašek potřebuje být v poho...

no tak se za chvíli jelo a Véna alespoň pospal 30min v autě... a na návštěvě jsem mu chtěla dát sváču, ale už zase byl na spaní, tak mi nic nesnědl... nic...paráda :unamused:

no a tak se jelo domů, zase vytuhnul v autě a jak jsme dojeli, tak jsem ho hned vykoupala, nakrmila a teď jsme blbli v posteli, protože se mu nechce spát a teď tam pláče....paráda...

Maru, tak to je mazec, že už lezou stoličky, ale alespoň to budete mít brzy za sebou... nám vylezli tento týden všechny 4 horní zoubky... a teď uvidím co nás bude čekat..
24. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
jinak tady bylo celý den nádherně bez mráčku, prostě léto

ach jo, jdu se za ním mrknout, poslední dobou fakt špatně usíná... kde jsou ty časy, že jsem ho jen uložila a spal nebo si chvíli pohrál a pak usnul
24. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
tak jsem mu dala ještě mlíko, uložila azse řve,to je jasné je přetažený a já jsem fakt naštvaná...
už se buud řídit jen Vénou a prdím na obědy u tchánovců.... :frowning2:
24. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Leni tak to máš recht řiď se opravdu jen Vénou já to taky tak dělám,párkrát jsem se vypinkala asi jak ty a malý byl totál přetažený a nemohl zabrat,je to na prd jak je cokoli jinak jak jejich denní režim,děti to potřebují a vyžadují pravidelnost a stereotyp,tchánovům to pěkně oslaď a jako tchýni bych asi seřvala,že tam leze,když kluk chce spinkat!
Neboj usne a do rána bude zase tvůj miláček Véna :wink:
Ty zoubky zatím jdete v našich šlépějích,taky všechny 4 horní najednou a pak dolní dvojka a teď ta stolička,ta mě dostala to jsem nečekala vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Já jdu k telce,Domi mě každou chvíli volá už té horečky má taky určitě dost :frowning2:
Tak dobrou a zítra musí být líp :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
holky me ted Kata taky usina na pytel..jeste pred chvili se tam mlela a pobrekavala porad...a pred spanim 20 minutovy hysterak...ona proste porad jede na maximum i pres unavu řádí jako drak porad u neceho poskakuje, popoleza...a dnes strasne ale strasne zvanila..ty joo jsme se pobavili docela ale jako fakt ukecana az hruza a taky pisti a hejka..no to asi znate...takze dnes taky evidentne pretazena a nemohla zabrat, takze rev..Leni jak pises, ja ji vzdy dala do postylky a odesla jsem a ona spala...a ted porad stoupa a stoupa a rve :angry: chjo dnes jsem k.o. jdu taky spat..tak dobrou nocku a at je teplutkovym detickam uz zitra lepe... :zipper_mouth: paaa
24. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj všem i když už asi hajáte, ale unás už bez teplot, ale vyskočila Tomáškovi vyrážka, tak opravdu to vypadá na 6 nemoc. Zítra volám dr. jestli máme přijít aby mu na to něco dala. Má to po obličejíčku a červené očička :frowning2: a pořád je takovej unavenej asi ty horečky ho pěkně vysílily :pensive:

Maru, tak snad když se ta potvurka stolička prořízne, že bude mít Domča chvilku klid. Tak to se máme asi na co těšit až to vypukne unás :confounded:
24. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak období vstávání ve čtyři snad už skončilo :slight_smile: včera a dnes spal AŽ do půl šesté :grinning: bez probuzení takže dobrý... docela se mi ulevilo bylo to docela na budku :slight_smile:
25. kvě 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahoj holky,
zatím jsemm nedočítala, tak doufám, že jste se měly vy i dětičky o víkendu fajn :slight_smile:
Nás manžel poslal s mamkou na chalupu aby se mohl učit na zkoušku, bylo nádherně tak jsme si to užily. Helenka se kromě toho, že pejsek dělá HAF, naučila říkat, že kravička dělá BÚ :slight_smile: Lezla po travičce a vyzkoušely jsme nové golfky.
Teď máme zatím doma klid, ale sousedi nám v pátek oznámili, že budou rekonstruovat celý byt, tak čekám, kdy začnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz
Sveli ahoj, teda koukám, tak to my teda takovýhle povídání ani náhodou, to koukám... slabik hodně, ale vyloženě takhle mluvit, to ne... já vím nesrovnávat nesrovnávat nesrovnávat....
25. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Pepi, každý dítě se to naučí jinak, to se nesmí srovnávat :wink: Helča je na tohle docela šikovná, brzo dělala papa, teď umí i jak je veliká a ukáže prstíkem, kde má panenka nebo méďa oči :dizzy_face:

Maru, Domínkovi roste další zub? Se zubama jsme zrovna trochu pozadu, ale umí kousat i bez nich :grinning: Zrovna minulý týden jsem byla nadšená z toho, jak si dávala sama do pusy kousky rohlíku z Lučinou a kousala :slight_smile: A to před 9 měsíci ještě skoro neuměla ani sát...
25. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
rohlík S Lučinou :wink:
25. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
tak rohlík jsme zatím nezkoušeli.... možná bych taky mohla.... dáváme jogurt, kaše, k obědu věci od Hami, ke sváče Frutapuru...
25. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
My taky tak, obědy jsem vařila, ale Helča to pak nejedla, tak jsem přešla na skleničky, který jí jedou víc. Taky třeba nesní celou, ale aspoň trochu víc. Holt asi neumím vařit :angry: :grinning:
Za to ovoce by jedla, jeden kelímek se jí zdá málo. Většinou jí do toho přidám jogurt, aby toho měla víc :wink:
25. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko! U nás zase noc nic moc a vstávání už v šest :frowning2: Taky už je malá umrčená tak jde spát. Sedí na hrnci a tlačí tak jak se vytrůní jde spát!
Já malé dávám chlebík s lučinou a moc jí to jede!
25. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
inu dobrá, tak dneska koupíme lučinu a zkusíme :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Krásné ranko BERUŠKY a ROBÁTKA ...... :grinning: :grinning: :grinning:
Tak nestačím opět dočítat.....holky vy už dáváte chlebík, rohlíky a sýr? Já jsem to ještě nezkoušela.......jinak jako dětské piškoty jsou od tří let.......jako to mají napsané na obale to nechápu???????????? Malému je dávám do přesnidávek.....
25. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
No dle některých bych pečivo pomalu do tří let dávat neměla :wink: Já dávám chlebík, ale jen tak půlčeku a lehce to máznu tou lučinou. Dětské piškoty jdou slazené a obsahují vejce.....proto asi......

Holky já nevím co mám malé pořád vařit....přijde mě, že pořád to samé :frowning2:

Taky jsem se ptala včera na to kojení?????
25. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.