• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Hele Lis, co bys po Xeně ještě nechtěla, dyť je jak tryskomyš a je vlastně nejmladší z těch našich rarachů :grinning: ! Joa a ještě dělá berany berany duc.
25. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky!

Pardon, ale nedočítám, to by bylo na půl dne. Přečetla jsem jen tuto stránku a teda ohledně našeho spaní vám ani radši psát nebudu, abych to nezakřikla. :slight_smile:

DONI, hele, já když jsem ještě kojila, tak se mi v noci podařilo kojení omezit na 2. Bylo to díky dudlíku, který jsem jí když se začala chroustat vrazila. Ona si ho pak už uměla dávat do pusy sama a tak jsem jí dala do postýlky vždycky 3 abych měla jistotu, že nějaký nahmátne a pak už jsem ani vstávat nemusela, ona si zavrněla, nahmátla dudlík, vrazila si ho do pusiny a chrupala dál. Ale nedávala jsem vůbec žádné pití, protože jsem se bála aby si na to nezvykla. Já myslím že když vydržíš nevstat, když se vzbudí, tak oni to dřív nebo později zase zalomí a zvyknou si, že spát v kuse je lepší. :wink: Holt je to její časté buzení už zlozvyk a ty jí musíš pomoct ho odnaučit. Chce to hodně sil a pevné nervy, ale myslím, že do týdne by mělo být určitě zlepšení. Držím palce ať se vám ten spánek zlepší!

Jo a chtěla jsem se zeptat ohledně nočníků - jaké holky máte? Asi ty nejobyčejnější jsou nejlepší, nebo ne?
25. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Niky, čau!
25. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj Veru, my zatím nemáme žádnej, ale líbí se mi ikeáckej.
25. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
25. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
čauky peti :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Veru mame uplne obyc..potrebovali jsme ho rychle na odchyt moce k mudr. tak ho manza koupit v kaufu
25. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
jo jenze Kata ma nohy ve vzduchu..a je v nem zapadla kdyz chce vylezt tak musi nadskocit a skonci na hlave..vcera mi to predvedla :grinning: Jo holky a ted je nejvetsi zabava balik vod...u nej vydrzi 10 minut staci urvat to ousko a kdyz je ousko kaput, tak kolem vod tancuje a poskakuje..je to zabava ji videt tedy..nesmi si stoupat a ona rovnou poskakuje a obcas i primo skace :grinning:

hele zase ta co ma Kubicka u sousedu :sweat_smile: ahooojj
25. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
nazdárrrrrrr :grinning: mládě spinká :grinning: dopo jsem byla na nákupu,pak smažila řízky a mládě si hrálo na dece a jezdilo po pokoji :grinning: pak se vychcal pod stolem..bych ho zabila :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
jsem to zakřikla...je vzhůru :confounded:
25. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
no jo vsak jsi to rikala, ze ti bude curat do kytek :grinning: to moje mlade divoky taky spi.. :sunglasses:
25. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak my máme obyčejný za 60Kč a je nějaký menší. Jsem ho kupovala s malou abych věděla jak jí bude :slight_smile: Právě se do něj pořádně vyčůrala. Včera jsme měli jen 3 pleny za den :dizzy_face: Jinak jak moc pije jsem dávala novou plínu pořád.

Verus ahoj! Jsem si říkala, že tě tu není ani vidět :confused:

S Tím vstáváním to asi budu fakt muset vydržet a budu tvrdá. jen se na to musím připravit .......
25. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
LIS balík vod říkáš? To jsem ještě nezkoušela, hned jak se vzbudí tak prubnu :wink:

NIKKYY, jak zabila, je to šikula, nechtěl abys do toho šlápla, tak proto pod ten stůl :sunglasses:
25. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
DONI, já se snažím, co je hezky, být tady v DD co nejmíň. :wink: Ale jinak nakukuju, akorát si prd pamatuju, tak radši nic nepíšu, abych na někoho nezapomněla.
25. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Veru jj vody jsou ted nejvetsi zabava..dam doprostred mistnosti a muzu konikovat :grinning:

cipin tu dlouho nebyla ze?? no ono vsici jsou asik jako venku ponejvice..
25. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Veru a co chata nepojedete trebas pristi tyden koncem?? :confused:
25. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Hele LIS zatím nevím. Já asi budu muset v pátek na domeček jet zase otevřít a zavřít po instalatérech, takže budu muset být v Praze.
25. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
aha...no neva nekdy to vyjde.. :wink:
25. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Teď mi to až docvaklo! Příští ještě nevím. Tento pátek budu muset na domeček :wink:, jsem trouba....
25. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jinak já jsem byla na chatě přes noc tento víkend, ale bylo to ještě naprd, protože přes noc tam byla dost zima, já se furt budila, aybch Anču přikryla a ona stejně nastydla a má rýmu :frowning2:
25. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Veru jo to je jako u nas kdyz jsem u rodicu,tam je klada ze jsme tam taky nastydly..jenze me to ve meste nebavi tak se chystam ted o vik. zase k nasim..no Kata ma taky porad jeste rymu tak jsem zvedava co ted bude :pensive: tak si dame vedet co pristi tyden ju??
25. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Dobře!
25. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky,
tak hádejte máme ještě horečku či ne? NO máme :rolling_eyes: Dopoledne jsme byli u Dr. a dala nám nočník ať se malý vyčůrá,že mu zkontroluje jestli nemá zánět močových cest,byla jsem fakt ráda za to,že ho dávám na nočník už delší dobu a ví co tam má udělat,jelikož se vyčůral do vteřiny,takže super čůrat se povedlo a v moči nic nemá je negativní či-li v pořádku,dále mu brali krev z prstíčku a to je taky v pořádku,v krku nic nemá,rýmu ani kašel takže buď zuby nebo viroza.Má prý nárok ještě na 1 den horečky a zítra by měla už ustupovat a nejpozději ve středu být fit! Ven nesmíme dokud bude horečkovat,už mě to doma nebaví,Domínka taky ne,je čím dál horší ho uspat,teď jsem ho uspávala téměř dvě hodiny,ne a ne zabrat,dopoledne chodím spinkat 2x no z dnešní Dr. se to fakt nepovedlo,spinakl jen 30 minut v kočárku takže přetažený až běda a teď už konečně spinká.
Takže snad už je to nejhorší za námi a teď už bude jen lépe. No a Domije teda profík ani nepípl,když mu píchali prstíček,on si toho totiž nevšimnul :sweat_smile:
Venku krásně,doma nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
jdu spát :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
Doni tak já už taky neumím spát,jsem se tam plácala 20 minut a ne zabrat tak jsem šla raději vytřít :slight_smile:
Veru nočník z Ikei je podle mě nej! :wink:
25. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Maru tak hlavne, ze vysledky od dr. jsou ok to je dobre.... :slight_smile: ja jdu ted koupat..byly jsme venku a vedro hrozny...jo a hlasim prvni bobek do nocniku a byl okamzite - to nase dite je chytre vi co tam ma delat :grinning:
25. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
Lis já to říkám taky,že dítě prostě ví co se po něm chce,Domi to taky pochopil hned,ale bobek se nám ještě nepovedl :unamused:
Teď už usíná a jsem fakt hotová z něj,to není moje dítě,to je úplně jiné miminko,pořád pláče,když nepláče tak kňourá,nechce se smát a to už od 11h nemá teplotu,naposledy měl 38,2 srazila jsem to čípkem a od té doby maximum 37,5 což je pokrok od soboty mu co 4 hodiny lezla nahoru tak snad jsme na dobré cestě,ale je hrozně nešťastný,on aní nemá radost ze života a ještě včera se smál :frowning2: :cry: :cry: Snad zítra bude lépe ... jsem s toho smutná,vidím to na něm,že se trápí :cry:
25. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
tak já jsem KO..
Kuba šel už spát.......dneska dřív,padal tady na hubu a do toho z ničeho nic 45 minutový hysterák,ale to ještě nikdy neměl takovej řva a řval,nešel utišit,mrskal sebou,nic nechtěl,až se z toho poblil a hustě..klepal se ..no děsné,tak jsem rychle vykoupala,řval taky,najedl se a už je v pelechu...jsem málem už řvala s ním,to byl neskutečnej hysterák....ty vedra jsou nahovno,on v nich nechce spát a pak takhle vypadaj večery..a vždy když neni MM doma..a to mě ještě nasral,pač v kočáře,když konečně zabíral na něj dělal kraviny a tím už neusnul vůbec vůbec si neuvědomuje,že on pak prostě plakat bude,ale jemu je to šumák..neni doma :cry:
25. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj Holky,

Maru, jestli je to ta šesta nemoc, tak uz zitra bude bez teploty, bude hodne spinkat, ale uz to bude dobry. Je to hrozny, ten treti den jsem take byla pekne vyšťavena, slibovala jsme ji hory doly, kdyz bude bez teplot....

Pada na mě v posledni dobe velka nostalgie, za mesic to bude rok, co se nam narodila Julie, v tomhle teplem pocasi se mi to dost vybavuje, hlavne tech 14 dni v Podoli....
25. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Venuse, také to už prožívám, měla jsem za sebou týden v nemocnici a spoustu dalších před sebou ... a uteklo to jak voda a teď mi už dvě krásné děti spí v postýlkách :dizzy_face:

Niikkyy, my měli také hysterák, asi 15 min. pak si malá grcla a bylo hotovo.

Zítrá má být největší teplo a pak už to snad bude lepší, tak vydržet.

Maruško, DOmínek je jen unavený, vyspí se a zítra to bude tvoje sluníčko, uvidíš :wink:

Ajiku, a jak je to u vás, už jsou teploty pryč? Já bych neřekla, že je to 6. nemoc a šla k doky ... malá ji měla a osypala se všude jen ne na obličeji (v té době jsem byli v nemocnici a oni to takto diagnistikovali)
25. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.