• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Veru to bylo tím vedrem určitě,byl moc unavený a už nedokázal zabrat tak plakal,Domi taky dneska hodně plakal,už byl dost vyčerpaný tou horečkou,měl balanc,po 4 se spíše ploužil jak lezl,když seděl tak normálně žuchl dozadu na záda ( to se nikdy nestalo,ani když se teprve učil sedět) praštil se do hlavy a kraválu po celé karviné,už jsem myslela,že asi pojedeme na pohotovost,že si něco udělal.Ale pak ho to přešlo...
My jsme vedro strávili doma,malému to leze krkem,nikdy jsem s ním nebyla od narození 3 dny doma a dával mi to dost najevo,že se mu to nelíbí,teď už nemá teplotu takže věřím,že to je za námi a zítra valím ven stůj co stůj.
Jo a ještě nespí,řádí v postýlce jako vždy,tak aspoň kousek moje Domínka je zpátky :slight_smile:

Venuse malý nemá šestou nemoc,osypaný vůbec není,Dr. říkala,že to vypadá fakt na ty zuby ( koukala mu do pusinky,prý se mu tam klubou několik najednou :angry: ) nebo viroza.

Juli věřím tomu,že zítra to bude zase můj Domčoušek nesladší,nejvysmátější a jenom můj :dizzy_face: :dizzy_face:

Aji tak jak kluci,už jsi psala,že teploty nejsou a vyrážka?

Všímáte,že vždycky onemocní několik dětí najednou,vždycky taková epidemie :rolling_eyes:

Venuse ta nostalgie,zrovna jsem koukala ti do pasu a málem mi zaskočil rohlík,když jsem tam viděla 11 měsíců,nevím co na to říct jak to letí,já taky dost živě pamatuji jak jsem padala vedrem a byla oteklá všude. No já to probrečím ty 3 dny kdy jsem rodila,to se znám už teď si vzpomenu a natahuji a pak těch 16 dní v Porubě,ty jo já prořvu celý červenec :zipper_mouth:
25. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahoj holky,

jsem dnes ko, to byl ale pařák, co? jsme se koupali u našich v bazéně a malého jsme tam šupli na chiličku také, protože jak dělal na břehu stále čvachty čvachty, tak byl jak potápka, tak už to bylo jedno... přežil to.. voda měla 28 stupňů, takže pohoda..
a zítra zase frčíme na plavání, takže ráno budeme vstávat brzy..

jo a když mluvíme o vstávání, tak no comment.... dnes to bylo v 5.24 jsem myslela, že mám vidiny...
ale pak se spalo ještě do 8hod ale i tak jsem byla jakási nedospaná, tak jak se mu chtělo v 10hod spát, šla jsem s ním, už jsem měla navařeno...

a pak šup ven...a zítra má být zase pařák, jo? no tak potěš koště

Don, tě opravdu obdivuju, bych byla úplně hotová z takového vstávání... občas se také zadaří špatná noc, ale tohle!!! jsem ráda, že spí až do rána a já také...

nic, jdu nachystat věci na plavčo a v 9hod jdu do hajan, dnes jsem fakt znavená...

a ohledně učení, tak Vašek jak co... vidím, že má svou povahu, hloupý není, ale prostě bude dělat jen to co sám chce... tak uvidíme co se naučí... ale snažíme se... :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
jak jsou kolem mě kámošky těhule a teď švagrová, tak prožívám nostalgii stále...
to není možné, jak to strašně letí, už ani nevím jaké to je mít v bříšku mimčo, cítit ty kopance atd...
a tak celkově, člověk zjistí že je těhu a najednou rodí a jak porodí, tak za chvíli budeme slavit rok!! šílenost!!
25. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
mám nové fotkyyyyyy :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Niky pěkné fotečky a dej malému někdy najíst ať Vás neojídá :wink: :grinning: Je to šikula :dizzy_face:

Tak malá dnes vytuhla už o půl osmé a to hned u kašičky - to nebývá zvykem. Teď jsem ji byla dát dudka (už to byla hoďka co spí tak dala vědět) a zdála se mě nějaká teplá tak snad na nás něco neleze nebo konečně už vylezou ty zuby.....
No já si sedla až teď. Prostě běžný kolotoč. Jak malá usne tak nabíhám na úklid koupelky, kuchyně, hraček......nachystat večeči - dnes si ještě každý poručil něco jiného.......no a pak si nedej čokoládu!!!! Vždyť já na ní přežívám :frowning2:

Maru to je mě líto, že se to nelepší, ale zase můžeš být klidnější, že odběry má OK! Tak snad už si užijete poslední "teplou" noc!

Jo a tu těhu nostalgii mám taky :dizzy_face: Přijde mě, že kolem mě chodí jen samé "bříška" ........... jééééééééééééééé jak mě je smutno :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Nikde nikdo tak jdu cestovat po Bali :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Nikky, pěkné fotečky, koukám, že Kubík už také pěkně řádí!!! vždyt se nedávno narodil....

Don, tak na Bali bych letěla hned... škoda že je to jen v telce...už jsem to asi propásla co?
tak zase příště...
jdu si lehnout, ať se ráno neutopím v bazéně...

Maru, pokud budeš mít zase někdy náladu, tak písni nějaký ten receptík pro inspiraci, díky
a jak děláte rajskou?

také je mi někdy smutno po bříšku.. tak nahmátnu špek a je mi hrozně.... :grinning:

A ať je Domínkovi zítra lépe... ty horečky jsou fakt šílený... bojim bojim
25. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Lencak tak Bali jsi propásla a skoda, že to bylo jen v telce :frowning2:

Hlasuji taky pro nějaký nový receptík :dizzy_face:

Dala jsem si sprchu a jdu do hajan. Pálí mě oči jak hrom a ke všemu jsem si dnes u bazénu připekla ramena :angry: No jo, moje tělo už sluníčko nevidělo pěkně dlooouho....

Tak brou všem :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahojda holky, až teď jsem se dostala na pc.

Maru, Juli : tak jsem ráno volala dr. a říkala že jsou to jasný příznaky na 6 nemoc, ale že záleží na mě jestli se stavím, že bych nemusela, ale já jsem tam s Tomikem stejně šla co kdyby to bylo něco jinýho. A když ho viděla, tak to znova potvrdila. Už nemá jen na obličejíčku vyrážku, ale i na zádičkách a bříšku. A ničím nemazat. tak jsem dneska byla snima venku a slunko mu moc nesvědčí. Ráno měl už slabší vyrážku a když jsme byli venku, tak mu to zase vylezlo a dost. Tak zítra asi půjdu jen aby se vyspali a hned šupajdy domu a žádné slunko. Anebo nepůjdu vubec.
Maru tak snad už budete bez teplot a zubiska nebudou už tolik trápit. Myslím, že Tomáškovi taky vyleze víc zoubku najednou aspoň to tak vypadá.

Juli a jak jsi to zvládala když jste byli doma bez taťky?
25. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
Maru ty blaho neblbni vzdyt i dospeli nemaji kazdy den posviceni bude dobre.... :slight_smile: proste nemel naladu a taky to vedro asi na nej pusobi, kdyz mu neni uplne nejlip...ve stredu maji byt zase deste a koncem tydne snad pry mraziky..to je silenyy pocasi teda... :pensive:
25. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
nikkyy: posledni fotka je naprosto božííííí :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
me brisko vubec ale vubec nechybi...ja jsem tehu protrpela a to myslim fakt uprimne...mam spis nostalgii ze to tak leti a uz to neni mimi ale skoro baba :slight_smile: a dela pokroky a cloveka to tak rychle miji, ze je to az smutne... :pensive: no jo ale to je zivot jdu spat tady nikdo tak paa
25. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Hlásím,že jsme bez teplot,celou noc naprosto oki,teplota žádná,ale POZOR! Vylezla vyrážka,hrudníček,záda a trochu obličej,takže u nás byla zřejmě šestá nemoc!!! Já myslela,že vyrážka je hned a ne až skončí teploty,Aji vy jste to měli taky až vám skončili teploty,že? NO tak to máme teda za sebou :zipper_mouth:
A holky můžu ven,když už neteplůtkuje? Ještě dneska má být hezky pak zase humus tak si to chceme s malým užít,tak jasně slunku se vyhýbat :wink:
Leni a Doni receptík brzy přidám,teď jak měl horečky jsem nevařila,měla jsem co dělat ho zabavit a pak to věčné uspávání tak snad už se vrátíme zase do normálu :slight_smile:
Jdu vám omrkout fotečky.
26. kvě 2009 v 06:54  • Odpověz
Veru to je krásná fotka ta poslední :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak Kubík už dává taky pusinky??? NO žeru ho :zipper_mouth:
Lis jako vždy super :dizzy_face: Teda,ale ten obkládek na ouška tam jde vidět,že se Káťa trápí,chudáček malá :pensive: Krásné fotekčy holky!!
26. kvě 2009 v 06:57  • Odpověz
Ale přece jen se mi to na tu šestou nezdá :unamused: Mě to přijde,že má klasické potničky,měl horečku a když jsem mu to srazila tak se potil a byl úplně spocený tak já nevím,babo raď! :wink:
26. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahojky holky tak zachvilku bezim n kontrolu tak jsem zvedava.
26. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz
Adi neboj vše bude oki a bude i UTZ?
26. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz
Tak Domi už spinká ( dnešek začal jako naprosto normální den,tak že by to byl zase můj Domínek :dizzy_face: ) sluníčko se mi opřelo do oken a já vidím jak jsou špinavé tak jdu pucnout aspoň okna v kuchyni :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
marus to nevim jestli bude utz jsem zjistila ze jsem asik zhubla tak to taky bude reci.
26. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky, teda s tema nemocema je to sila...

Maru co jsem mluvila s byvalou zdravotni sestrickou - detskou, tak sesta nemoc je opravdu tak, ze nejdriv horecky uplne sileny a kdyz prejdou tak vyrazka....
My to meli asi pred 4 mesici, ale horecky nebyly tak veliky (do38) ale vyrazka pak byla, uz jsem byla zoufala tak jsem zjistovala co by to mohlo byt a pak se prislo na to ze to byly zardenky. Takze treba jste fakt meli 6tou nemoc....
26. kvě 2009 v 07:58  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ty jo tak to asi fakt teda byla ta šestá nemoc,ale tak aspoň už ji máme za sebou :slight_smile: Michell a kde se to dá chytnout? Jako to přijde z ničeho nic? Mě totiž nenapadá od koho nebyli jsme v kontaktu z žádným mimčem týden zpátky určitě ne :fearful:

Tak okýno v kuchyni mám hotovo a jdu na ložnici,popadl mě amok :zipper_mouth: Snad to stihnu než se princ vyhajá.
26. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
Jéžiš jaká je inkubační doba?????? Aby to Kubíček od nás nechytl :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Přijede za 14 dní :confused:
26. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Krásné ráno,
Helenka dneska vstávala v 5, manžel se přesunul do obýváku a já se jí hodinu snažila přemluvit ke spánku. Nevím proč se snažím, už bych mohla vědět, že to nepůjde. Ale v těch 5 si říkám, že je třeba aspoň trochu naděje... :grinning: K sousedům dorazili řemeslníci, dneska asi bude největší rámus z bourání, tak se fakt těším!!! Sice se mi to moc nehodí, ale asi vyrazím s kočárkem na brusle, aby se Helča vyspala a v poledne byla fit na plavání.
Maru, super, že Domču přešla horečka, snad už to bude dobrý. Že se Kubík za 14 dní nakazí bych se nebála, to už Domík bude zdravý :wink:
26. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Zdravý bude,ale je tam nějaká inkubační doba,kdy se může Kubík nakazit ....
Svel u nás je už pravidlo,že se vstává před 6h ráno,výjimka je kdy vstane buď o 5h ranní nebo kolem 7h ráno. Dneska vstával před tou šestou ani mi to už nevadí zvykla jsem si. Nám tu dělají výtah takže o kravál není nouze,zrovna jak mě ty horečky tak nejvíc rachotili a to bylo rodeo uspávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Domi ještě spinká stihla jsem umýt jak okna ve dvou pokojích,vysprchovat se (splavená jsem byla jak myš,pralo na mě slunko),vytřít plovoučku a pověsit prádlo :slight_smile: Ještě pověsím záclony a pro dnešek moje aktivita končí,teď se budu věnovat jen svému synáčkovi :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Maru, co jsem vycetla na netu, tak infekcni prestava byt, jak zmizi pupinky, coz bude tak zitra (Julka je mela do druheho dne pryc), jedina potesujici zprava je, ze uz to chytit nemuzou, imunita je celozivotni, postihuje starsi kojence a batolata, prenasi se vzduchem a vetsinou ji mají deti na jare :wink:
26. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Julku pupinky lehce svedily(byla neklidna, lehce protivna), trebaze vsude psali, ze nesvedi, tak jsem ji namazala vitellou se zinkem a byla OK
26. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky

Tak my se snažíme usnout,řve jak tur,ale oči jak číňan...no zda bude ještě spát,to se Tom moc nevyspí,přišel z noční a zas jde na noc! :grinning:

Dneska mi dojede ségra!Bude klid,nebudu ho muset tahat sama :grinning:

Jinak šel spát včera po 7 hodině a vstal dnes v 8 dobrý ne? :grinning: už jsem kolikrát budila,zda už neni vzhůru a nic,spinkal jak andílek!

Maru,super,že je mu už dobře...Hele to už snad nechytíme a pokud ano,tak aspon to budem mít za sebou :wink: první hexu už budem mít..snad :frowning2: zítra nás čeká na kalmetizace..pořád to má :frowning2:
26. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Maru všimla sis na fotkách,jak se ten můj rarach dostal na Tomáše? jsem čuměla..ležel na něm,sjel dolu a rukama se vytáhl do kleku :sweat_smile: nemá ještě čas sakra?? :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Maru myslim ze venuse ti odpovedela zcela presne, Kubik to urcite nechytne a Dominek to mohl chytit v jakymkoliv kolektivu nebo v bazenu :frowning2: ale bud rada ze to mate za sebou na nas to teprve ceka....
26. kvě 2009 v 09:24  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.