• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky :slight_smile:
Niikky, mě takto malá začala klečet snad před 14ti dny :astonished: ... malý je šikula

Nelinka chytla 6. nemoc zřejmě u doktorky, když jsme byli píchat Hexu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ajiku, zvládlijsme to dobře, chodili mi pomáhat i moji rodiče
26. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
JUli fakt? no asi to byla náhoda,jinak neklečí,jak žuchnul s manžela,tak se kleknul a ručkama se povytáhl na něj..ale vypadalo to dobře :grinning: snad nebude v 5 měsících chodit :grinning: :grinning:

Maru hele zda to nechytl v bazénu jak jste byli..byl poprvé co?
26. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Venuse tak to byla určitě ta šestá nemoc,ono to souhlasí,jaro je,starší kojenec je a na bazéně jsme byli takže ji aspoň máme za sebou,no hele já myslím,že ho to asi taky svědí,vylezlo to v noci a když jsem psala,že v noci Oki tak jsem myslela jen to,že neměl horečku jinak katastrofa,budil se snad co 40 minut a plakal,utěšil ho až čaj,za noc vypil 350ml čaje :sweat_smile: Takže já moc vyspaná nejsem no co už hlavně že mám dobré vyhlídky,že už bude nemoc za námi :dizzy_face: :dizzy_face:

jj Veru právěže všimla,Domi tak klekat teprve začíná,buď je Domínek tak moc pozadu nebo je Kubík tak hyper aktivní dítě a to slovo hyper je ještě slabé :grinning:
26. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
jj Veru tipuji ten bazén,byli jsme poprvé :zipper_mouth:
26. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
MAruš: neni pozadu,jak jsem spala,spíš to byla náhoda jak slezl z Toma :wink: určo jako že by se takto sám zvedl ještě ne..stačí že mi jezdí po zádech po bytě..no nepochopíš :grinning: opře se nohama,zvedne prdelku a šoupe se :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
ajoj jsem tu Kata pujde za chvili spat...Maru jsem rada, ze uz je Domi bez teplot :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Maru aspoň to máte za sebou,byl to záhul,ale už je po všem :wink:

Počkej až ho uvidíš,on ani u jídla neni v klidu,furt jede rukama a nohama :sweat_smile: dnes ráno optě bezva poloha v postýlce..nepochopíš..otočí se tak,aby viděla na Půa na zdi..ruce v puse a tlemí se :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
ježiši dorbý den pani Lisounková :grinning:
26. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
NO,ale dobrá náhoda :wink: Ale to,že bude nebo je hyper platí :wink:
26. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
:grinning: dobrej..
26. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
zas je tam ta hnusna prisera :angry:
26. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Xena tady skube televizni program...vsak jsem psala nikkyy ze Kubik bude Xena v muzskem provedeni :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
kde jako jsteeee?? si pisete soukrome nee? :unamused:
jj Lis už oki,hurááá :sunglasses: jste mě podporovali :dizzy_face:
já příšeru nemám :zipper_mouth:
nepíšeme,mám malého na rukách :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
ahojky holky :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
jůů Kaci,jsi tu dlouho nebyla :wink:
26. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
maruško,to je fajn že malej už nemá teploty a taky se přikláním k té šesté nemoci,my to měli ůplně stejné... :confounded:
jinak verunka je bez infekce a zdravá :grinning: JUPÍÍÍÍÍÍ jeste třošku prdí,jak měla tu střevní virozu ale už je to good :dizzy_face: dneska peru jak divá,od zítra má pršet tak potřebuju aby mě to venku uschlo
NIKKY-no koukala sem do albíčka a malej je teda taky číslo vid :wink: je to sranda
a lis no kačka je opět ve svém živlu... :grinning:
26. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
maru-jj já vím ale jsem moc štastná a díky bohu že jsem tu žádost nepodala...ikdyž ostatní si myslí opak... :pensive:
26. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
kaci ahooj tebe tu dlouho nevidet :wink:
26. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky,

Maru dej si opravdu pozor na slunko. Tomik to měl dobrý a když jsme přišli dom, tak to měl červené. Tak dnesku jdu jen nachvilku aby se dostali na vzduch a jakmile se vyspinkají, tak razim domu. Nechci nic pokoušet. Tak to buď ráda, že to budete mít za sebou unás to čeká ještě Fíka :rolling_eyes:
jj a inkubační doba je tak 10 až 14dní

Juli : tak aspoň že ti pomáhaly. Já si to ještě neumím představit, že bych na koupání a krmení byla sama. Mě zase příjde ve čtvrtek tchýně pomoc s koupáním a mamka v pátek. Taťka jde pryč :angry:
autor
lis-jj já vím ale už je dobře a budu tu zase jako doma :grinning:
Takže zase doma? NO já ti do toho kecat nebudu,sama musíš vědět co je správné a jak si šťatná tak budu doufat,že to bude napořád :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem moc ráda,že Verunka už je taky zdravá a nemá infekci,takže bacily jsme překonali a bude jen a jen dobře :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
jakou zadost?? :confused: neco mi uniklo? :rolling_eyes: jj kaci my akorat po viroze mely obe rymu a tak se z toho jeste dostavame a to pocasi moc tomu nepridava ... a v patek ma byt prevenar ale porad neni dobra to ji to mudra neda :frowning2:
26. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Kaci : kluci taky měli střevní virozu a pak když už to měli dobrý, tak stejně dost kadili a když už mohly ml. výrobky, tak jsem jim dávala bílou activii a srovnalo se to. Tak jestli dáváš jogurtíky zkus to
26. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
maru-jo sem doma u manžela,nechci tu to moc rozebírat ale bylo zamračeno ale tedka je zase jasno a snad to vydrží jinak už mě nic jiného nezbyde :unamused:
26. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Aji tak já chci taky jít fakt jen tu dobu spinkání a jen do parku do chládečku tak aspoň 2 hodiny,potřebuji já i Domi na vzduch :zipper_mouth:
26. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
jedině musíš jít tak aby na malého nešlo sluníčko :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
ajíku-taky dáváme activii,verča má problémy s ledvinama a velký takžen nesmíme plno věcí(sůl,pribináky a lipínky aspon do 3 let :grinning: ,sladit jen glukopurem a smírou)prostě to co zatěžuje ledviny to máme vynechat....takže tak,a ani vejce jí ted nesmím dávat,takže sem ted fakt opatrná a když uvidím že jde k ní někdo z věnečkem tak mu urazím ruce... :angry: :sunglasses:
26. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
to věřím já taky to tak udělám já zase chodím kolem lesika a tam moc nesvítí a je tam klid :wink:
26. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.