• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
to bylo hrozný chudinka mněla uplně otočenej konečník ven,no vypadalo to hrozně,kakala hlen s krví jak neměla co.... :unamused: ale už je dobře a vrací se to pěkně do normálu... :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
kaci jak cítíš,že to je OK tak já ti to mc přeji a jak jsem psala doufám,že napořád,možná se rozsvítilo i manželovi :wink:
Aji jj po stínečku pěkně.
Uspávám malý je nějaký unavený,asi pořád po té nemoci.
26. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
aha tak to nebudeme rozpytlavat...neco soukromeho...Katu jsem dala spat tak jdu myt vlasy a zehlit fujjj :zipper_mouth:
26. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
kaci: Tomča taky měl něco na ledvinkách, ale je to v pořádku a jdeme až v říjnu na kontrolu a budem chytat moč do zkumavky to bude masakr. Já jsem taky na potraviny dost opatrná, ale mám strach, že tchýně mi je bude kazit. Asi si neuvědomuje, že co mohly děti dřív papkat už tak neplatí
26. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
maru-snad jo jinak má smůlu :slight_smile:
to bude domínek jeste takový prošku omámený,ale neboj bude dobře a zase to bude ten krásnej usměvavej domčuška :grinning:
26. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
tak se mnou se tu stejne nikdo nebavi tak ja jdu :frowning2:
26. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Kaci, tak hlavně, že už je líp a bude zase jen a jen dobře.

Maru, Tomišek je teď pořád mrzutej myslím, že ho ty horečky vysílily měl i přes 39° a nejhorší je když chtěj chovat aby naráz mám ruce jak opice :angry: a to mají přes 10kg :angry:
26. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
ajík.taky ste měli jo?no to je hrozné... :unamused: ale snad to máte ok,tohle fakt nepodcenovat,já jsme občas podcenila a pak sem čuměla co to má za následky,a tedka sem fakt opatná,zase né přecitlivělá že bych kupovala všechno bio to né ale prostě se musí pomalu a kord když sou problémy tak to pak dvojnásob,oni se pak toho najedí až až,až budou větší.... :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
lis-ale bavíme :dizzy_face: máš IP
26. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
draci spinkají od 9hod, tak bych se asi měla jít najíst páč mě pak nenechaj :angry:
NO je takový zvadlejší,ale už se na mě směje zase :dizzy_face: Teď se pokakal tak musím přebalit,ty jo Kaci ale Verunka si musela vytrpět otočený konečník jsem ještě v životě neviděla a neslyšela,chudinka malá :pensive: Hlavně,že už je v pořádku :sunglasses:
Jako moje mamka mě dostala s tím,že v 10m jsme jedli naprosto všechno i smažený řízek a zelí,já to nechápu ona na mě čuměla jak na blbečka,že to malému nedávám a já na ni ještě hůře,že to dávala nám :astonished:
jj taky to říkám, že na tyhle dobrutky mají čas a pak se toho nají. Dr. nám říkala, že je to v pořádku a máme jít za rok na kontrolu tj. ten říjen, tak jsem zvědavá, ale věřím, že to bude v pořádku :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
no to tedy uff to muselo byt hrozny s tim jejim zadeckem :unamused:
26. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
kamarádka zase na půl roce dala malému svíčkovou a vubec jedl skoro včechno co vařila jim :fearful:
26. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
maru.no vidiš to to je přesně ono,dneska je jiná doba a jiné stravovavací návyky,a dřív když nám od narození cpaly kravský mlíko tak sme na to pak byli zvyklý ale dneska je to jiné :wink:
no měla to uplně vytlačený jak tlačila a neměla co musela sem jí to mačkat dovnitř aby jí to nezůstalo chudince to měla krvavý uplně :unamused:
26. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
aji: to je hruza :angry:
26. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
kaci :cry: :cry: :cry: to je hruza to muselo byt pro Tebe strasny :zipper_mouth:
26. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
tchýni kamarádka se mě ptala jestli jsem jim dala na vánoce ochutnat cukroví já na ní čuměla jako de..l já se chci snažit aby sladký jedly až co nejdýl stačí, že to jim já :angry:
26. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
ajík-no a pak nemají být problémy s ledvinama a tak když už jedí v půl roce mouku a všechny ty věci na které mají jeste spoustu času,člověk se fakt poučí když se pak něco děje a jde o zrdaví vlastního dítěte.... :confounded: takže fakt s mírou a nikam se nehonit...
lis.jojo břečela sem já i verunka.... :frowning2:
26. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
kaci to si nedovedu ani představit co jste musely prožít :cry: :frowning2:
26. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Kaci to si neumím představit,jéžiši :astonished:
mě se teď malý totálně po..al,ale fakt až na záda téměř a bylo to řidké ne jakože voda,ale řídká stolice,co to je zase :frowning2: Snad to patří k těm zubům co se klubou jinak nevím :cry: Už včera to měl řidčí dneska teda ještě více než včera.
26. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
mám doma nutrolin -B,mám mu to dávat teď,když byl nemocný na zvýšení imunity?
26. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
a co jsem se dozvěděla fíglu na průjem,dr mě řiklala at cpu malou hořkou čokoládou že staví a já na ní čuměla jak puk,bála sem se ale udělala sem jí banán do toho activii a 3 kostičky hořké čokolády rozpustila a baštila jak divá a pak jaký měla pěkný tuhý hovínko,a piškoty nesměla páč prý kvasí a to dělá paseku na průljem i chleba...no mazec...je ze mě ted rozený doktor :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
to jsou probiotika a laktobacily,jo a tím jak jsem ho musela přebalit se probral a teď mi otrhává palmu :angry:
26. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
maru.to můlžou bejt zuby nebo i viroza,my měli taky ten nutrolin-b ale měli jsme to jen k atb tak nevím jeslti se to může dát volně :confused:
26. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Maru davej je
26. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
dej mu hořkou čoko :grinning:
26. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
lis-takže se může i když už neberem atb???? :confused:
26. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
jestli jsou to jen lakto tak proc ne?? ja je davam preventivne kazdy den svycarske kapsle pro dospele vysypu ji to do mlicka...sama mudra mi to poradila..tento Nutrilon b neznam, ale paklize je to jen probiotikum, tak se nemuze nic pokazit
26. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
davam jednu kapsli pro upresneni tedy :wink:
26. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.