• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Děkujeme za přání

Michel, to mě taky může trefit šlak když slyším, že co jedly a žijou.Oni to prostě nechápou myslím tu starší generaci :rolling_eyes:
26. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak mě vypadla elektrika..jdu dát vařit a pak dočtu
26. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
ty elektriko konecne jsi tu :sunglasses: ja zehlim..ZASE!
26. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
ja mam teda stesti ze mama mi do vyzivy nekeca, zkusili jsme varit, ale financne to vyjde stejne jako sklenicky a sklenicky jsou chutnejsi - teda alespon pro mne...
jediny co neumim zduvodnit proc jsou detske piskoty az od 3 let kdyz se me na to tchynka zepta :frowning2: vite nekdo?
26. kvě 2009 ve 12:25  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Mě už dítě konečně spinká,on teď neusne jinak jak na rukách při zpívání,to je masakr jako,záda mě za chvíli odejdu totálně,ale hned jak bude zcela fit tak toto končí,to jen díky tomu,že je teď nemocný jinak chování nehrozí,ja byl malý nedělala jsem to a teď teda taky ne ...
ach jo holky přemýšlím jestli mám jít ven či ne,je tam přece jen moc teplo a ty vyrážky je dost,tak nevím včera ještě horečkoval,abych to zase nepodcenila to nechci,co myslíte? Veru,Lis atd.?
26. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
lis o zehleni mi nemluv, vcera jsem si to vytahla ven abych si z toho doma nenadelala a dnes mam zase plne snury pradla :frowning2: to je nekonecny, tak ani nevim zda chci druhe decko, zehlit jeste vic pradla??? :wink:
26. kvě 2009 ve 12:26  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Maru podle me ven jit muzes, ale my jsme ted osypany po merunkove presnidavce a jak je venku v tom hice (ve stinu) tak se mu to zhorsuje :frowning2: takze dneska jdeme ven az po svace, proste az nebude tak desne, pokud neprijdou driv ty bourky...
a s tim uspavanim to znam, zvyknou si na to rychle, jsem teda mohutnejsi ale tech 10,5 kg mi dava zabrat
26. kvě 2009 ve 12:28  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Tak už peču kuřárko a půjdu prcka dát do pelechu,snad usne
26. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
No malý má taky 10,5kg a vím o čem píšeš Michell,já už pomalu odcházím celá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
žehlení,no mám tady další koš,který přehlížím,další várka visí na balkone - no comment :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No já se právě bojím toho,že se mu ta vyrážka zhorší v tom hicu,ráda bych spíše,aby zmizela a jak je takové teplot tak to se určitě spotí :unamused:
26. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mě Martin kuře nechce jíst a přitom je to tak rychlé jídlo :zipper_mouth:
26. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Maru ze zkusenosti mohu rict ze se to zhorsi, bojujeme s nima uz dlouho a jakmile se zpoti je hur :frowning2:
26. kvě 2009 ve 12:36  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ahojky,

vsechno nejlepsi Filipkovi!!!

My byly rano na kontrole TBC ockovani - OK, vzorna jizvicka.
Od rana je mi blbe, prilezla na me ryma, manza hlasil totez, tak jsem zvedava,kdy to chyti barunka. Zatim je vesela, ale uz 3x kadila a zacina to byt nejake ridke... Tak snad je to jen efekt odzatkovani (mela trosku zacpicku).

Kaci - to jsem rada, ze uz je zase u Vas vsem dobre.

Maru - ja bych sla nekam do stinu v lehkem balnenem volnem obleceni, na chvili. Spis nez ze nastydne, bych se bala slunicka.
26. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
No slunka se bojím on je taky na to docela háklivý na ty potničky a teď má vyrážku tak to bude úplně kropenatý,no uvidíme .....
26. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Maru pokud u vas pofukuje jako tady a das mu lehke obleceni do stinu tak bych sla.... tady teda pofukuje ale uz v 11 bylo 29ve stinu a malej mi v kocarku ve stinu rval teplem a to mel jen slaboucke bodycko a plenku a prinesl si 2 potnicky na prdce.... ty nastesti nesvedi
26. kvě 2009 ve 12:41  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
tak jdete az navecer,az nebude takovej hyc.
26. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
jo a davam mu kousatko z lednice hezky ho to ochladi, lize to jako zmrzku a nesmyka se tolik po te vyrazce
26. kvě 2009 ve 12:41  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Nepofukuje :frowning2: Jako moc chci jít ven,ale zase za každou cenu to néé,tu jde hlavně o malého ne o mě :pensive:
26. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
kari to jsem měla v plánu,ale dojde tchýně :angry:
26. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak ji dej malyho, aspon si odpocnes :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
manza mi kure taky nechce :confused: holky Katu mam vzhuru a jsem splavena jak dvere od chliva ufff :astonished: :confused:
26. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
kari ani za milion :sweat_smile:
Lis,ale máš vyžehleno,to mě to tu stojí :confused:
26. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
zehleni pitomy...no Maru uprimne by se po horecce pry jeste tak 2 dny ven nemelo..jde asi o to oslabeni, ale ja bych to taky nevydrzela..kdyz dnes bych se bala jak je ten mega hic....ta vyrazka mu zpoti a tak...no uvidis...trebas nekam do lesika ci do stinu...
26. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
nemam jeste vse ale vetsinu vyzehlenou mam.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Lis tak si představ,že teď Domi spí,před chvilkou mě volal,se probudil a hačal,jdu tam dám mu napít a kouknu a Domi má celou tvář na které hajal opotničkovanou či vyrážka nevím,je celý spocený a to tam tu vyrážku předtím neměl,no dostal napít a ještě spinká,ale asi mám jasno,venku by to nebylo jiné takže zůstanu doma o den déle no co už hlavně ať to zmizí :frowning2:
26. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
no jasan hele ono je to na palici ale zitra bude chladneji a bude to prijemne pro vas oba :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
No to určitě :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky,
trochu jsme teď výletovali, tak jsem vás zanedbávala :pensive: Doufám, že jsou všichni v pořádku, zatím jsem neměla čas dočíst...

U nás celkem všechno v normálu, příští týden půjdeme na 10M prohlídku, tak jsme zvědavá na novinky a co mudra na toho našeho lenoška:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Zdár ženy!

MARU, nikam nechoďte, je tam vedro k padnutí. My byly na prochajdě hned po ránu a to se ještě dalo, ale stejnak jsem přišla splavená jako kůň.

KACI, ohoooj. Konečně jsi se ukázala. Se musím smát (ale jako v dobrém) jak jsi otočila, není to tak dlouho co jsi psala, že Verunce dáváš do jídla mořskou sůl aby to neměla bez chuti atd. :slight_smile:

LIS, přijeď sem! Já ať dělám co dělám, furt mi zbývaj dva koše a ty ne a ne vyžehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A víc už zase nevím :unamused:
26. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Hojte holky,obě jsem vás dlouho tady nepotkala :dizzy_face:
Veru no nejdu,sice mě to štve,ale je to pro domínka to nej.co můžu udělat :wink:
No jako já jdu umýt nádobí (pár skleniček a lžiček) ať se úspěšně můžu vyhnout tomu koši na žehlení,dyť já furt jenom žehlím,znáte že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
MARU, mi povídej! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a KACI, jsem se chtěla už dlouho zeptat co tvoje ségra a mimoušek? Je už úplně ok?
26. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.