• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Jo a stejně jako LIS (balík vod) mám dalšího tipa jak zabavit dítě... Anča už je přes 10 minut u skříně, kde zbyly po metru žirafě 2 hrudečky lepidla z takové té horké pistole a snaží se to sloupnout. :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
A asi nám doma roste malý mechanik, páč to odstrkovadlo furt povaluje na bok a hrabe se mu "v motoru" a opravuje kolečka. Jako že by si na něj sedla, nebo ho používala jako chodítko to né. :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
A zdravím CIPINA a Jolanku! :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Maru tak malej se mi pred chvili polil nekapacim hrnickem a jak mel to bycko vlhke tak se behem chvile opupinkoval a vyrazka je horsi uz ani nevim zda to jsou potnicky nebo co.. radeji fakt zustante doma a jdete treba navecer, ja vam ty bourky tady podrzim... tchyni rekni at jde s vama ze Domik musi na vzduch
26. kvě 2009 ve 13:18  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
S tím odstrkovadlem to máme stejné,my máme po synovci taky takové a malého teda na něm zajímají jenom ty kolečka a podvozek :sunglasses: Balíky vod to je taky dobrá hračka,potom balík plen a brčka s metličkou :sunglasses: Ale hroudu po lepidlu budu muset někde udělat :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Veru my mame taky vse "na zadech" a zkoumame podvozky a kola :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:19  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
No k večeru by to už šlo to by bylo ideální,ale teď nepůjdeme,fakt ne :rolling_eyes: Když tak půjdeme tchýni "odkopnout domů" :sunglasses: Díky holky za názory pomohlo mi to se rozhodnout :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Na zabavení dítěte u nás taky funguje bežný borčus - nedávno Jolanka oholila etiketu z PET lahve a jak ji to chutnalo, vůbec se jí nechtěla vzdát, pak si dost vyhraje různýma krabičkma, ožužlává přezky na batozích atd. Jinak na první narozky mě hodně láká tatrovka, vždycky se mi líbila a myslím, že by si s ní zpočátku vyhrála víc než s panenkou tak nevím :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
jj zname :angry:
26. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Cip to mi připomněla,že Domi miluje přezku u opasku,tu taky věčně ohlodává a tkaničky a veškeré šňůrky jsou jeho!!! :grinning: NO všude stejné jako s tím žehlením,viď Lis :wink: tě povzbuzuji :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Tak holt Anča bude automechanička žena průkopnice. Ještě že má M. bratránek autoservis :grinning:

CIPI, tatrovku jsem taky minulý týden očumovala v hračkářství a fakt chyběl kousíček abych jí koupila :wink:
26. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
LIS, nevykecávej tady a žehli, ať aspoň jedna domácnost z koníka má vyžehlíno :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Mám zakázáno tuto fotku zveřejňovat, ale to nejde vám jí sem nedat... :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2810917&vReferer=
26. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
No to vypadá,že já nedělám nic jiného než že se tu vykecávám,ale jsem trotl a prostě dělám všechno jenom mezi tím odbíhám koníkovat,prostě droga :sunglasses:
:grinning: :grinning: :grinning: Co tam Anička hledala?? :grinning:
Mě žehlení taky brzo nemine, manžovi docházejí košile do práce, takže budu muset :angry:

Veru, já tu tatrovku zkonzultuju s manžou, zatím jsme narozky nijak neřešili a uvidíme...
jeste mi chybi 3 kosile ale na to ted prdim :grinning:
LIS, to dáš!!!! Do toho, do toho, do toho!!!
26. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Veru fotka super :sweat_smile: :sweat_smile: jdu ven ale moc se mi teda nechce lepereceno vubec ale jsme domluvene s kamoskou..uff to bude vyhen :pensive:
26. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Lis prď na to :grinning: :grinning: :grinning:
MARU, to je její nejoblíbenější zábava, zvedat se o nás, když jí nemůžeme dělat záchanu :slight_smile:
Ty jo tak stejně jako se sezením tak teď vám závidím to stoupání ( i když toho se fakt bojím),když ono to vypadá tak krásně jak ty mimušci stojí, Domi furt nic :rolling_eyes:
26. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
no nééééé,Lis zůstaň :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
MARUŠKO, ono není o co stát. Hlavně počítej, že první 2 až 3 týdny nic neuděláš, páč budeš Domínkovi furt za zadkem, aby si nedával řachance do hlavy, než vychytá čapání na bobek.
26. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
No, jak začínají ta vedra, tak začínám být čím dál tím radši, že máme odpoledne na slunko jen jedno okno, jinak bychom se tu upekli. Přitom me to po přestehování sem desne stvalo...

U nás se už neobvykle dlouho chrní :confused: Ale asi to každou chvílí přijde, tak jdu ještě neco delat, manža má zaplej notas, tak budu snad nakukovat :frowning2: :cry:
26. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Veru ja jsem naucila Katu klekat na kolinka, takze ji nehlidam je v poho :wink: spadla takhle asi 2x a od te doby si dava fakt majzla....
26. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Domi taky tak nějak dlouho spí,už 1,5h a to už má za sebou 2 hodiny spánku,ale asi tak to je té nemoci.
Mě se do obýváku za chvíli opře slunko :cry:Ale neva ještě mám 2 pokoje ve stínu,to mám podělené,dopoledne je slunko kuchyň a pokojík a odpoledne obývák a ložnice :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Veru tak já jsem zvědavá na toho mého truhlíka,on už teď je věčně otlučený co teprve jak bude stoupat :confused: Lis budu taky učit,ale nevím jaký to bude mít úspěch :astonished:
26. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
holky tak ja jdu :((( fujj my to mame naprd..v obyvaku je dobre ted cca do 14 hod a to je mistnost kde travime nejvice casu, takze chte nechte musim ven...pokud nechci byt zavrena v loznici ktera je vyvarena z dopo je tam nejakych 29 stu :zipper_mouth:
26. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Aný se už čím dál častěji pouští a vydrží stát bez opory docela dlouho http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2810983&vReferer= :slight_smile:

MARU, já jsem viděla, že prodávají i takové pěnové helmičky, tak leda pořídit Domíškovi ji. :wink:

LIS, tak to je Káťa šikulka, že si dala poradit, Aný na to musela přijít sama :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.