• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
vimmmm :grinning: :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
prej to je ksicht co? :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
no jsem zvědavá až to přijde a to trikooo už budu mít 3 trika :grinning:
chci taky zmenu... :cry:
já bych taky chtěla,ale bojím se :sweat_smile:
ségry kámoš je kadeřník a vizážista,stříhá skvěle,ale to taky gay,ale fakt bomba je ségra vždy ostříhaná
26. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
mas triko velikost S ne? :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
ja jdu ve Ct ke kadernici a nevim zda jit na kratko nebo nee ale asi prubnu...jen nevim co presne :confused:
26. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
oni vetsinou jsou gayove tyhle chlapici :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
nejak Ti to nefacha... :unamused: asik jdu spat je porad vedro :frowning2:
26. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
zveda se vitr uz to sem jdeeee :confounded:
26. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
už to naskočilo
26. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
nee S fakt ne...M

Na krátko? to už bych nešla :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
tady se blejská pěkně ale díky bohu nejsou rány

Taky ale půjdu spát,ráno jedem....manža dojede z noční,nabere nás a jedem..to bude příjemnej po noční :angry: mohla jsem jet sama,ale prej NE
26. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
aha no tak at to zvladnete :wink: at to Kubicka moc neboli :cry: je ale fakt sladkej a moc vam to spolu slusi a ted uz jdu tak se drzte a pak prijd poreferovat ju? tak paa :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
byla jsi uz na kratko? :confused: ja mockrat... :wink:
26. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
byla jsem furt na krátko,nechala jsem si narůst vlasy až na střední
26. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jéé díky...tak papa a pusu Xeně :dizzy_face: aloha
26. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
aloha a dikas...posilame Kubikoj energy at to zvladne..ale zvladne je to pasak :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
hlavne at to zvladnou rodice a manzel po te nocni to bude story :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
Mu rozslapu koule pokud bude protivnej :grinning: papa
26. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám za sebou "technickou" na gyndě, a vše OK... zaujala mě tam antikoncepce NUVA RING, je to takovej kroužek kterej se zavede TAM, je tam tři týdny, pak se vyndá, odmenstruuje, a za týden se dá další na tři týdny... :slight_smile: ale musí se to zavádět první den ms, což je trochu eklíček ale co naplat. Dostala jsem vzorek k vyzkoušení, takže v červnu zkusíme :slight_smile:
27. kvě 2009 v 06:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak po vcerejsku hlasim ze prebirame stafetu po Dominkovi... Vecer 38,5 a ted 38 :frowning2: a cipek mi po pul hodine vykakal... az na horecku mu nic neni jen je mrzutej :frowning2: tak nevim.... 6ta nemoc to byt nemuze, do kolektivu ani do bazenu nechodime.
Snad uz je Dominkovi lepe
27. kvě 2009 v 07:15  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Dobré ranko,
Michell to mi je líto,nerada předávám takovou štafetu :frowning2: Přesně takovou teplotu jsme měli a takhle jsem ji srazila na 38 :pensive: Držím palečky,aby to přešlo tak rychle jak to přišlo.
Malému se ta vyrážka nezlepšila,má ji strašně moc tak přemýšlím,že se vyspí a půjdeme k Dr. nebo ji zavolám.
27. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz
Maru diky za podporu.... taky az se vyspinka tak pujdeme k mudre, pro jistotu kdyz tu dneska je....
Ta vyrazka pry u seste nemoci mizi do trech dnu, ale budou to asi dlouhe dny :frowning2:
Jdu si dat kafe v noci jsem temer nespala byl tu hic jako blazen tak jsme spali spolu v obyvaku na sedacce (jedina mistnost kde se da otevrit okno aniz by nas ohrozila bourka)
27. kvě 2009 v 07:34  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Tak já volala mudře a nemám chodit,prý je to oki vyrážka by měla do 3 dnů zmizet a když ne tak dojít,akorát malý se pořád v noci budí pláčem šíleným tak myslím,že ho to svědí bobátka :pensive:
Michell tak držím palečky a určitě dej vědět jak jste dopadli :wink:
Jdu spát dokud malý spí,noc byla jak jsem psala děsná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
Maru a neporadila ti neco na to svedeni treba jestli nemuzes davat fenistil nebo zyrtex? Malymu by se treba ulevilo... ale nevim zda se muze...
Diky a vedet dam...
27. kvě 2009 v 07:51  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ahoj holky,
s nemocema už to neni možný, já sem radši ani nebudu chodit, abysme taky něc nechytly :sweat_smile: :frowning2: :zipper_mouth: Ať to všechny co nejdřív přejde!!! Šestou nemoc prodělá každý dítě? Nikdy jsem o ní neslyšela, až tady na koníkovi.
Helenka teď měla rýmu a dneska po ránu chraptí. Snad je to jen z nočního řevu. Když jsem před půlnocí usla, hned jsem zase byla vzhůru a nakonec jsem jí musela držet za ručičku než znovu zabrala. Manžel se do půl 1 učil na zkoušku a když měl v 6 ráno vstávat, byl akorát tak na pár facek :angry: A že já se nevyspím, to neni tak hrozný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Čekám, kdy začnou sousedi s bouráním, včera jsme to zvládly v pohodě, byly jsme doma jen chvíli po plavání a to se dalo vydržet, ale dneska je venku hnusně, tak bych nejradši šla ven až odpoledne. No uvidím, jak to bude probíhat...
27. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Holky malej má moučnivku... jako malej se jí vyhnul, a teď zaútočí, mrcha, tak mažeme genciánou, jak to s tím neumím, tak má malej ještě fialovýho kníra :grinning:
27. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky...taky jsem se moc nevyspala... :unamused: prisla ta bourka a hruza..nemohla jsem usnout, protoze to mlatilo a blyskalo se fakt hruza..manzel spal od 21 hodin a porad jako spi...ja jsem uplne napumpovana, ze na nej vlitnu az vstane..me to manzelstvi ted teda jako vubec nebavi...k cemu kdyz vse delam sama..doma posledni dobou neudela ani prd a kdyz tak mu to musim hodin na hlavu nebo rict nekolikrat, aby to udelal... :angry: vecer prijde chviilinku je s Katou a to je vsechno pak ji pusti na zem a to je jak kdyby tu nebyl..nevykoupe ji, neuspi ani nenakrmi...sedne si k pc nebo se vyvali u telky a prepina programy...a pak ceka, kdy jako bude vecere..takze Kata kolem 20 hod usne a ja pak kmitam, jak blba, aby mel jako co jist tak to tedy nee...a ted rano Kata vresti v postylce on spi celou noc, ale ani tu prdel nezvedne...mame snad dite oba ne? Navic ja spala par hodin oproti nemu..me prijde vsechno nefer a mam depku... :pensive: k tomu ta ryma u Kati taky nekonci ba co spis mi prijde, ze se ji to vraci, takze Prevenar nebude a prisly jsme akorat o penize za prvni davku.. :cry:
27. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.