• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Pepi a kde k tomu přišel?
27. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
svel: to musi byt teda neco ten kraval to by mi moc nepridalo :confounded:
27. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Lis, ono je to s manželama skoro stejný všude, Manžel si s malou hraje, ale aby jí šel vykoupat, uspat atd. mu musím říkat. Minulý týden mi na to řekl, že jí přece koupal včera!!! :angry: Do zkoušky mu dávám volno, ale pak se bude taky podílet :wink: Příští týden má dovolenou, budem na chalupě, aby měl prostor na učení, přece jen je tam víc místností, kam se může zavřít a neuslyší nás. Akorát já tam bdu kolem něj lítat, vařit a do kolečka mýt nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad bude aspoň hezky abych mohla Helence napustit bazének.
Taky mi přijde, že rýma u nás trvá nějak dlouho...
27. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
svel - to netuším, všechno sterilizujeme, vyváříme.... ale říkala že možná ze starých dudlíků - má je už 3 měsíce, a dr říkala že je lepší je měnit po měsíci, a to jak savičky u lahviček, tak dudany
27. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
svel: Kata uz ma rymu skoro 14 dni :pensive:

pepi: moucnivka je soor? myslim ze joo :fearful: a jak jsi to poznala ze to ma?
27. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
svel: tvuj manzel alespon studuje a neco dela, ikdyz ono to taky neni prijemny porad davat prostor kvuli uceni... :fearful: a ten muj kdyby se radeji sebral a sel cvicit nebo neco...porad si stezuje jak je tlustej a tim to hasne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdyz on nic doma nedela, tak ja nevarim taky na to kaslu... :unamused: holky chrapou vasi chlapi v noci? :confused:
27. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Dudlíky my tak často taky neměníme, má ho jen na noc a vždycky ho vyplivne, když usne, tak jsou jak nový... :wink: Už jsem je nevyvařovala docela dlouho, vždycky ho opláchnu vodou a je to... Tak to já ho jdu hodit do hrnce :wink: Flašky nepoužíváme, ale hrneček jen myju, někde jsem i četla, že to stačí... :confused:
27. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
ahojky holky
LIS-tak to píšeš to bylo i u nás ale jeste horší,ale tedka dobrý,zkus mu dát nůž na krk a uvidíš u nás to pomohlo...snad :sweat_smile:
PEPI-Ahojky ty moje beruško,moc si mě chyběla,za všechno moc děkuju moc si mě pomohla.... :slight_smile: at je pepíno rychle bez moučnivky,my to probrečely asi jí to bolelo.... :unamused:
27. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
lis,nechrápe ale taky občas prdel nezvedne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
hmm Kaci ahooj rada te vidim je mi divne :(((
27. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Doufám, že tu zkoušku udělá a nebude se učit zase na prosinec :wink: Jinak ale pořád někde lítá, teď v létě na kolo a to s ním nemůžu kvůli Helence... Dřív jsem chodila často někam sportovat a teď nemám prostor :frowning2: Ještěže se dá aspoň na brusle s kočárkem.
Ale nebudu si stěžovat, bála jsem se, jaký bude mít k dítěti vztah a příjemně mě překvapil :wink:
Helenka si zapla Kouzelnou školku a dokonce si jí nahrává. Jen jsem ji musela posadit o kousek dál :grinning:
27. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
jj taky koukame :sweat_smile: manza ma taky hezky vztah, ale tak pul hodiny denne :fearful:
27. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
lis-neboj ono to bude ok,třeba je víc unavenější z roboty,tak třeba už nemá sílu doma víš....a promluvily ste si?
27. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Lis, u nás to poznala doktorka když jsme byli na druhým prevenaru, je to takový bílý, krupička, a má i bílej jazyk... a asi i proto víc slintá

a jinak - ano, je to soor.
27. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Pepi: a dala Prevenar? :confused:
27. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
jo, to prý není komplikace v tomhle směru...
27. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Snad nebude z Helči TV maniak, když už si to zapíná v 9 měsících. Včera si asi v programu našla, že ráno dávají Kouzelnou školku, zbyly z něj jen kousíčky :grinning:
27. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
svel: tak to znam... :grinning: vcera jsem tu mela rozcupovany televizni program...

kaci: on je unavenej porad bohuzel, zatimco ja musim byt porad fit..promluvit si nema smysl..je to porad dokola... :rolling_eyes:
27. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
no u nás noviny to je taky maras :wink:
lis- :frowning2: já tě chápu jak se cítíš....bude fajn,neboj
27. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky,

tak muj manzel v noci chrape, vzdycky do nej stouchnu, on se otoci a je klid. jinak kdyz me s.re,ze nepomaha, hraje si svy priblbly hry atd., tak se po case vytocim a pekne mu to nandam. Jenze je to zcela bez efektu, on je na tohle desnej flegmous (dela hmm, hmm, jo, jo, jasne a ani nezvednehlavu od monitoru), takze funguje akorat to, kdyz se po takovehle smrsti procisti vzduch a pak se o problemech bavime bez emoci s cilem je vyresit ke vzajemne spokojenosti. Pak to nejakou dobu funguje a pak se to zase zopakuje. Cely cyklus trva tak 3mesice. Ty moje vybuchy jsou ale opravdu k nicemu, snad jen, ze pochopi, ze uz me neco fakt stve (no, minule jsem musela kopnout do kompu, vsimnul si az toho). Lis - toho tvyho uz bych asi zavrazdila.
Holky a musím vás pobavit :slight_smile: vezmu to trochu zeširoka abyste pochopily souvislosti:

Doučuju angličtinu už několik let, vždycky to bylo tu a tam pár lidí, od loňskýho října kontinuálně tři holčiny - jedna včera maturovala - z angliny za tři (ale neudělala jeden předmět, je mi jí líto je to fajn holka :frowning2: )a včera mi volala jedna slečna, že na mě dostala kontakt, a jestli by mohla chodit... Večer se mě Honza zeptal zda bych byla schopná učit skupinu - jeho tři kolegyně... A mně tak nějak došlo že už je načase uskutečnit to co mi hraje v hlavě - ŽL na doučování... Tak jsem si zavolala na živ. úřad do Letňan, tam jim popsala co a jak, verdikt - no problem. A pak jsem se zeptala zda nevadí že jsem na rd, aby to nebyla komplikace. Tak mě přepojili na holčinu s níž jsem sepisovala tehdy lejstra, tak jsem jí to popsala - problém to není, a pak mě pobavila - jé vy učíte anglinu? to bych taky potřebovala... A když jsem jí řekla cenu, tak ji to zaujalo... říkám "no telefon určitě máte v žádosti, tak se ozvěte" a ona "no to nemám, dáte mi ho? " Tak jsem jí dala svůj mobil a asi se ozve :grinning:
kari: jo a on jeste nafoukne s prominutim drzku a odkracel do prace nafouknutej jak balon, ze jsem jako mela nejakou pripominku...chudacek!! :sweat_smile: kopnout do compuj jsem jeste nezkusila, asi by to nerozdychal :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Pepi: super ksefty se jen pohrnou!! :grinning:
Když manžel chrápe, mlaskám na něj. Pak mi ráno vyčítá, že jsem mlaskala, tak na mne musel zachrápat :angry: :grinning:
Pepi, s angličtinou to je super. Co máš za zkoušku? Co jsi vlastně dělala před mateřskou?
svel, mám státnici a ICC certifikát - platný pro celou EU :slight_smile:

Před mateřskou jsem toho dělala víc, neměla jsem kliku na práci, takže jsem prošla obchodním zástupcováním (nemám na to letoru), překládáním - supr ale pak to nezrealizovali, a nakonec jsem byla v CK
27. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
a hlavně, já už prostě nechci pracovat pro někoho, měla jsem dost pech na šéfy, navíc se chci vyhnout takovýmu tomu vysvětlování "no víte on je malej nemocnej..." takhle zkrátka když bude /budou nemocný, tak prostě jen odvolám hodiny a bude po ptákách
27. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
lis - ty pripominky asi nemaji cenu (ale fakt te chapu), co se snim domluvit na nejakem terminu, ktery mu bude vyhovovat a kdy bude odpocaty (ty pokud mozno taky), ze si spolu pohovorite. Tak aby na to byl pripravenej a ty taky, aby to slo bez emoci a bylo to vecny, bylo na to dost casu, aby se nemuselo odbihat, nebo nekam jit. nejlepe u nejakeho dobreho jidla a vinka, aby byla nalada dobra a otevrena uspokojivemu reseni.... Treba ten muj bere emoce jako citove vydirani, kteremu nehodla podlehat, taky je desne alergickej na takovy ty reci, nikdy, vzdycky, ja porad...Ale snazi se a chce aby nam bylo spolu dobre a abychom byli vsichni spokojeny, takze se reseni vzdycky najde.

svelo - ten muj jednou chrapal tak, ze se od toho sam zbudil (ja jen tise trpela) a serval me, proc ho furt rusim :grinning:

pepi - tak to je super, takoveho zajmu, prima prace. At je Pepino brzi fit.
27. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Mamka taky dělá v cestovce :wink: Je fakt, že je nejlepší žádnýho šéfa nemít :wink: I když ten můj byl spíš flegmatik a nikdy nic neřekl. Já dělala loni v létě CAE a na anglinu furt chodím.
27. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
kari: my uz jsme to takhle probirali mockrat..kdyz je "normalni" tak mi da za pravdu a jako chape me, ale tim to obvykle konci..kdyz byla mala, tak se snazil a ted cca posledni mesic je na ranu, tak nechapu, jestli ma nejaky problem...a ze zkusenosti vim, ze cim vice mam pindu (jeho slovnik), tak tim vice ho nebavim a tim vice se se mnou nebavi a proste me ignoruje...hmm takze tak je to ted...ze mam kecy a bla bla bla...no jako on je milionovej (hlavne na venek, porad jako jak je spokojenej a tak..a s Katou se chlubi to ano), ale taky desne cholerickej, takze kdyz ho to vezme, tak se radeji schovat... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Přebalila jsem ho, dala do ohrádky že jdu vyndat jogurtík, a ejhle, spí jak dudek :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.