• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ránko, co to tu čtu!!! :astonished: Tak ať je všem raráškům brzy lépe! :slight_smile: To Kája má jen trochu rýmičku, ale mám pocit, že jí má od té doby co chodíme na plavání...však nás dnes čeká další lekce, ale do tohoto deštivého počasí se mi moc nechce, jsem nějaká lenivá...ještě, že mám uvařený oběd od včerejška a Kája ohřeju nějakou skleničku a mám navaříno! :grinning:
Co se týče chlapů, tak oni to mají nastavené trochu jinak než my ženské, ale jediná rada je mluvit a mluvit, nenechávat si nic pro sebe, protože čím víc to v sobě držíme a kupíme, tak pak o to větší je výbuch... :angry: Takže Lis, toho tvého ti nezávidím, ale asi by jsi ho měla postavit před hotovou věc a tolik mu to doma neusnadňovat nebo se z toho sama za chvilku zblázníš, hlavně dítě jste si pořídili oba a oba toho máte až až, takže jen na tobě to být nemůže a když má čas koukat na TV nebo sedět u PC, tak bude i mít čas si s tebou popovídat...nevím, ale někdo ti tady kdysi radil, aby jsi se na čas odstěhovala k vašim, tak to možná není špatné řešení, ono když dáš chlapům tzv. ultimátum, tak se jim rozsvítí! :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Dočetla jsem vás,teď kmitám to mám za to,že jsem si ráno schrupla s Domínkem :rolling_eyes: nicméně ke všemu se vyjádřím potom,jenom Michel prosím tě myslíš,že bych to malému mohla namazat tím fenistilem? Nic jiného doma nemám a ho to opravdu svědí :pensive:
27. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
maru, fenistil jasně.... a hele nám mudra napsala i kapičky, že jsou lepší na takový to celkový zklidnění a úlevu od svědění
27. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
lis- co pise silrej bych podepsala. Mozna, ze ma opravdu nejakej svuj problem (a jako kazdej chlap ho skryva), ale jeden problem ma urcite a to je, ze jeho zena je nespokojena, to by si mel uvedomit a pomoct ji to vyresit. Je fakt, ze oni si chlapy s tema svejma problemama zalezou do jeskyne a cim vic do nich clovek huci, tim jsou zalezlejsi hloub a hloub. Psala jsi, ze rikal, ze do zari se tchyne odstehuje, tak co kdybys treba na leto jela k vasim s tim, ze se v zari, az tam nebude vratis? on bude mit zatim dost casu premyslet a resit si svoje problemy, ty si odpocnes od tchyne, uzijes si s malou zahradku a jeho to treba donuti opravdu tchyni do zari vyresit.

Maru - my mame fenistil kapky, nevim jestli se to da mazat zvenci, ale kapicky by mu asi neuskodili.
27. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojda.

PEPI, jestli ta moučnivka není právě kvůli té časté sterilizaci. Kámoška co má starší děti mi říkala, že od nich z diskuze měly moučnivku právě ty děti, co jim maminky poctivě dudlíky a savičky vyvařovaly. Já teda vyvařuju akorát když Anče spadne dudlík na zem venku nebo v obchodě, jinak ne a je ok.

LIS, ach jo, ten chlap tvůj jeden truhlíkovatej, držím palce ať je líp.
27. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Kapky fenistil?
Tak jsem mu to mázla uvidíme jestli teda pomůže.
27. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahojky,
to máme ale venku hnusně že? Včera tak krásně a dneska je tam jak na podzim.
My jsme taky nachřapaný to bude asi tím počasím.

Lis, tedy nemáš to jednoduchý s manžílkem. Ale jak píše silrej chce to mluvit a mluvit. A možná nejaký ultimátum by mohlo pomoct, aby si uvědomil, jak s jste pro něho důležité. Někdy jim to prostě trvá. Já si užila s manželem svý teď už je to ok, ale na něho vždycky zabralo mu pohrozit, teprve pak si to všechno uvědomil.

Holky chci se zeptat není divný, že Samík ještě pořád neleze. Nedělá ani malý náznaky lezení. Všichni mě valí do hlavy, že by už dávno měl, tak jsem z toho takový nervozní:frowning2:
Jak ho to mám naučit?
Díky
27. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
SVEL, Helenka je koukám technický talent! Nechce pak udělat kopie a rozeslat to kamarádům z koníka? :slight_smile: :sunglasses:

PETU, dej mu čas, on se ti pak najednou rozleze, to budeš koukat. Každý dítě je jiný a nemůže se jet podle tabulek. A naučit se to fakt nedá, můžeš tomu leda trochu pomoct Vojtovkou a to ti řeknou a ukážou na rhb.
27. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Pepi, vůbec nechápu, jak ti malý takhle usne. U nás to dá vždycky práce... Teď už je naštěstí v postýlce. S hlukem to není tak strašný, snad nezapnou zbíječky.
Lis, taky bych být tebou odjela k vašim, už kvůli tchýni.
Petulo a co na to dr. v 8mi měsících? Mně se ptala, jestli se staví na kolínka a plazí se. Jinak bych to asi řešila na 10ti měsíční prohlídce, jestli do tý doby nezačne.
27. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Veru, fakt by to musela zkopírovat sama, minulý týden jsem chtěla přepálit CD a nějak nám nechce PC vypalovat :frowning2:
27. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
holky diky ale ja proste nechci s Katou nikam utikat a tim mu to zase ulehcovat, navic to nepochopi a rekne ze delam naschvaly..ke vsemu u nasich je zima, tam Kata prave nastydla, je to tam jak na chalupe..jako venku v lete nadhera, ale jinak kosa.... :frowning2: a situace s tchyni je taky jedna vec, jenze to se nedoresi asi jen tak...no a kdyz pojedu k nasim budu totalne odrizla od mesta a od kamaradek..je to tam takova vetsi vesnice a kamaradky tam moc nemam natoz s detma...tady mam porad co delat...
27. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
A radu na svědění dásní a klubajících zubů nemáte :frowning2: Jsem nešťastná už jak vidím jak ho to trápí,opět je šílený po tom se zakousnout a co nejdříve,úplně to rve do pusiny mám prsty rozkousané jak mě kouše když mu to mažu,kartáček už taky zprovoznil,já už nevím jak mu pomoct :frowning2:
27. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Petulo - Barunka taky furt nic a pak se pred 3 tydny najednou rozlezla, zacala sedet a stoupat si, vse behem jednoho tydne. U vas to urcite taky prijde co nevidet. v 8 mesicich se me doktorka ptala, jestli leze a sedi, ja ze ne, a ona na to nic, takze v tech 10 uvidite.
27. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Dr. se mě na nic neptala. Já si pořád říkám, že už by se mohl snažit, ale oni ho ani nelákaj věci jako ovládání nebo telefon. Nejhorší je, že jeho to na bříšku nebaví, takže tam vydrží chvilku a pak začně fňukat, že ho neba. Nejradči sedí.
27. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
veru, takže myslíš naopak? nesterilizovvat pokaždý??? jsem z toho janek
27. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj Holky, koukam, ze resite chlapy, mě jdou spis na nervy MM rodice, to je povedena banda :confounded:

Petul a zved Samik uz brisko ze zeme? Julka byla strasne dluho na kolinkach a nechtela jenom lezt a pak se v jednom tydnu rozlezla, sedla si sama a stoupla si, asi v 10 mesicich a 1tydnu..
27. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Maru -radu nemame, ani zkusenosti, zuby 0.

Lis - neni to jednoduchy. :frowning2:
27. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
PEPI, no trochu cikánov :wink:
27. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
verus já včera nakoupila fungl nový dudany i savičky, pečlivě vyvařila... inu uvidíme.... zase z něj mám zombíčka s fialovou pusinou :grinning:
27. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Petul, možná je chyba, že ho posazuješ, on pak všechno vidí a nemá zájem se sám snažit. Ale teď už ví, že ho posadíš, tak by se nejspíš vztekal, kdybys ho neposadila... Uvidíš, co vám řekne dr., třeba vás fakt pošle na rehábku, kde vám poradí.
Zuby taky Heli nemá, mně začly v 9 a 1/2 měsících, tak jestli se to dědí, asi brzo porostou :wink: Pak budu psát Maru pro rady :grinning:
27. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky, všechny vás zdravím...

nemocným raráškům přeji, aby se brzy uzdravili....
my máme jen lehkou rýmu a mě bolí v krku, to je určo z klimy v autě...

tady je zataženo,alel moc toho nenapršelo a bouřka tady také nebyla...

dnes má Venca volno, ale včera mu umřela babička, takže jeli na Slovensko vše vyřizovat ohledně pohřbu, tak je to také nějaké... pro dědu to musí být hrozné, když byli tak dlouho spolu... :pensive:

a ještě vezl ráno švagrovku s přítelem na letiště do Blavy...

Peti, také myslím, že se ti malý rozleze... ještě mu dej chvíli čas...

Maru, vy si také užíváte.. samé starosti teď, hlavně ty zoubky vás stále zlobí, tak už ať jsou venku, potvory jedny...
27. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Takže Pepi ta moučnivka,no můj názor je,že všeho moc škodí taky bych zkusila omezit sterilizování přece jen si už spoustu věcí najde a sní a taky nejsou zrovna sterilní tak jako můj Domi ten teď ujíždí na bordelu z koberce,denně vysávám a stejně tam je občas nějaký smítko nebo něco on to najde vezme do prstíčku a dá si to na sváču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak Lis,tvůj manžel teda mě už vytáčí jen takhle co o něm čtu,bych mu pěkně zavařila tím,že bych přestala vařit a žehlit a jak by si všimnul,že něco není tak já má být tak by nastala ta vhodná doba mu vysvětlit,že nejsi jen otrok této domácnosti a potřebuješ pomoct hlavně co se Káti týká a toho vyspat se,nebo mu prostě zbal Káťu jak bude mít volno,dej mu ji do kočárku a ať se postará :wink: Vím lehce řekne hůř udělá ....
Michel co Dr.? Viroza?
Pepi dostalo mě jak jsi psala,že jdeš pro jogurt a ejhle Pepík spí,tak to se u nás snad nikdy nestane :sweat_smile:
No a já už nevím co dál,zkusím zalistovat zpět.
Hele mě by to taky nenapadlo, ale myslím, že na tom něco bude. Viz. děti našich nepřizpůsobilých spoluobčanů.
Tak já děkuji za rady,chápu že nemáte zoubky tak pak si je vyslechnu :wink: :grinning:
27. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Venuse zvedne se jenom na ručičny kolínka neví že má.
Svel, je to možný, že je to taky tím sezení.
Snad se mu brzy podaří na to přijít.

Jinak já dudlík taky často nevyvařuju spíš jenom, když nám někde spadne na zem nebo si ho půjčí jiný dítko to se nám stává docela často :unamused: :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Jo ještě jsem chtěla říct Pepi,že ten ŽL je super nápad a je směle do toho,jsi šikovná jak to tu čtu tak se kšefty jen pohrnou a hlavně jak jsi psala budeš jen svým pánem :wink:
27. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
dobrá.... nebudu to teda už dodržovat tak striktně.... asi něco jinýho bylo když byl maličkej...... je to fakt jen mi to neseplo
27. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
PEPI,můžu ti nechat dudlajze oblíznout Bonou, to je nejlepší očkování proti moučnivce :wink: :grinning:
27. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Já si občas říkám, že tu máme bordel jak v tanku, když Heli leze po bytě, má ručičky i oblečení jako prasátko :wink: Ale na každodenní vytírání fakt čas nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lis, ty nevíš co dřív, krmíš, koupeš, uspáváš a on sedí, kouká a čeká na večeři? To bych se na něj pěkně vyprdla!!! Ať mu jí připraví maminka, když jí má hned vedle, ne? I když to by pak už vůbec neměl důvod se jí zbavit.
27. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Lis... myslí, že to prožívá každý pár, prostě když je dítě, tak ti chlapi neví co je třeba a jak nám pomoci a pak spíš jsou na obtíž....
také mám někdy dojem, že jsemna vše sama a teď budou samá cvičení, tak to sama opravdu budu :unamused: a vůbec se na to netěším...

teď máme od zoubků chvíli klid, min. týden nám vylezly 4 horní, tak uvidíme co bude následovat
27. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.