• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
a jsem nějaká unavená,a le včera po plavču jsme spali s Vašíkem 2 hodky, pak jsme se byli u našich koupat, bylo na padnutí

a dnes jsme spali do 8.40, ale i tak jsem nějaká ko, to je asi počasím, je zataženo a kolem 17 stupnů
27. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
moucnivka - ty kvasinky, co ji zpusobujou, jsou skoro vsude, asi kazdy je mame, napr. ve strevech. Premnozi se a delaji problemy tehdy, kdyz je porusena prirozena mikroflora, nebo narusena imunita. sterilizace jako prevence asi moc nepomuze. Spis omezit sladky, hodne jogurtu.

Maru - ber to pozitivne, vy uz jich mate vylezlych spoustu, a ty uz ho trapit nebudou. nas to teprve ceka....
Leni - To je mi lito.
27. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
verus hehe proč ne :slight_smile:ale psi mají v tlamě sterilnějc než lidi, říká se :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
oliznout dudlik bonou je urcite dobry napad.

Jo a Pepi, to vase usinani je teda obdivuhodny.
27. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Říká se, že když pes olízne bolístku, že se rychleji zahojí :grinning: Helča je od psa taky očkovaná :wink:
27. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
jojo, také jsem slyšela, že psi jsou ok.... a mají ozdravující sliny... :grinning:

Pepi, chápu tvoje rozhodnutí ohlendě ŽL, také jsme do toho šla, měla jsem plné zuby těch debilů rádoby šéfů a jsem beran a nesnáším, když je někdo nade mnou nadřazený... to je něco na mě...
takže už jsem asi tak 4 nebo 5 let na ŽL a jsem max spokojená, dovolenou mám když chci, volno když potřebuji atd... nestěžuju si, začátky nejsou lehké, ale dá se to

holky, jaký hlas mají vaše dítka? my máme takový chraplavý :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Se ŽL vás obdivuju, já bych se z toho neviděla, třeba někdy časem. Tu svojí anglinu využiju akorát ke čtení knížek a občas cestování. I když mám stejný znalosti jako učitelka z gymplu, která se mnou chodí, na učení bych si netroufla, nebyla bych k tomu. Zrovna minulý týden tu byl na hodině kámoš, že bude dělat zkoušku a vůbec jsem nevěděla, jak mu to mám vysvětlovat :grinning:
27. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
leni - nekdy mame sladounkej vysokej roztomilejj a nekdy takovej vychlastanej ochraptelej
27. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Hlas má malá zrovna dneska taky chraplavý, ale jinak nemívá. Bude to buď včerejším řevem nebo je nastydlá :unamused:
27. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Leni, Véna vypadá jako velký kluk, vůbec ne jako miminko. Asi je ddlouhý, co?
27. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky,

Maru co vyrážka nedočítala jsem páč moc nestíhám :angry: ty kapky Fenistil dávej mě je taky dr. poradila je to na alergie. Měla jsem je doma když měli kluci průdušky a opravdu zabírají už máme skoro po vyrážce.
A je dobře že jsi včera nebyla doma to jsem ještě stihla přečíst. Tomika jsem nedávala sedět jen na půl aby na něho nešlo sluníčko a v pohodě vubec se mu to nezhoršilo. A unás u ty 6 nemoci se taky přidaly zubiska klubou se mu dva naráz. Tak už jich bude mít 5 až vylezou :slight_smile:

Holky já se přiznávám že denně nevařím a manža to i chápe a nevyžaduje si to. Včera byl Tomik na odstřel :angry: jak měl ty horečky, tak si zvyknul na chování a pořád řval dokud jsem ho nevzala, ale pak už i na ruce řval nevěděl chudák sám co chce. A myslím, že ještě asi nebyl ve svý kůži :frowning2: a když přišel manža domu a měl ho na ruce, tak byl úplně vyřízenej :angry: a toho měl chvilku.
Ale taky má dny že se mu nechce nic dělat a to na něj vlítnu :angry:
27. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Sveli, on nevypadal jako mimino nikdy, dělají to hodně ty vlásky... a ta celkově...
před měsícem měl 74cm... a má být po kom vysoký, po mě ale ne... Venca má přes 1,90
27. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
a ještě jsem chtěla pochválit Aničku, je to šikula že už tak vydrží krásně stát!!!!
27. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
AJIIKU, já žeru tu poslední fotku u tebe v albu. Jak Filípek (teď se omlouvám jestli jsem si kluky popletla) se tváří mega nasraně a Tomík se culí. Ta je fakt dokonalá!
27. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
LENI, díky, ale spíš bys měla chválit maminku, že má takovou trpělivost :wink: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Aji vyrážka je pořád a škaredá,nezhoršila se ani nezlepšila
Jsou ty kapky na předpis?

Jsem hotová,nebudu vám tu psát co zrovna prožíváme s Domínkem ani by jste mi neuvěřili jako on jak vůbec neplakal tak od pátku pláče a pláče,neumí usnout sám,musím chovat a jsem na něj pořád sama jelikož manžel je na celé dny v práci,já už fakt nemůžu nechci si tu pořád stěžovat,ale mám toho dost,on není ve své kůži,pláče a pláče a chce pomoct ode mě a já neumím pomoct,natahuje po mě ručičky,jsem neschopná nevím jak mu pomoct,nechci si stěžovat :cry: :cry: :cry: :cry:
27. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Nazdar Mařeny,tak jsme zpět z kalmetizace..jasně ,že mu to museli píchnout a vypustit.teď má ručku od krve..hnus :unamused:

Maru taky nám DR dala fenistil kapky..jak měl malej tu vyrážku,tak aby ho to nesvědilo :wink:
27. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Aji taky denně nevařím ještě to tak,manža furt v práci tak vařím jenom malému.
27. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky, nedcoitam nestiham :frowning2: malej knoura a je ospinkanej, Rano jsem cekala az se vyspi ze zajdeme k mudre a on spinkal tak ze by nam ujela tak jsem ho musela vzbudit, pak jsme stravili pul hodky v cekarne a ted zase hicuje jak blazen... verdikt: NIC NA NEM NESHLEDALA... muze to byt z prehrati ze vcera, nebo 6ta nemoc nebo proste jen horckovy obdobi...
jdu houpat paaaa
27. kvě 2009 v 11:03  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Maru jsou na předpis :frowning2:
27. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
no boží tak se malej bude trápit dál
27. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
můžu ti je poslat,jenže to než dojde :frowning2: to by došlo tak pozítří
27. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Tak cinkni DR a´t ti je napíše..to nejde?
27. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
namaž ho tekutym pudrem,to by mělo také pomoct
27. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
namazala jsem ho fenistil krémem
Dr. řekla,že vyrážka nesvědí,no tak to se trochu spetla holka
jsem vyčerpaná,místo abych v noci odpočívala a načerpala energii tak stojím u postýlky a chovám a chovám a když usne tak do 40 minut tam stojím znova
27. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
teď už spinká a já jdu uklízet ten čurbes tady
27. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
maru plne te chapu mam to podone ale s kratsim trvanim :frowning2: uz zase chova a houpu...
kapky budou na predpis asi i ten zyrtex a hlavne nevim zda k tehle vyrazce se muzou, zavolej mudre... me je zakazala kdyz mel zardenky :frowning2: musel si to protrpet
27. kvě 2009 v 11:11  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
maru obdivuju te ze ho davas do postylky ja si ho vcera vzala na gauc k sobe a to jsem zarytej zastance nespani s miminkem v posteli....
27. kvě 2009 v 11:12  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
jj nebo fenistilem namaž..když nebude pomáhat zkus ten pudr..chudínek :frowning2:
nebo za týden tě přijedu rozveselit :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
hele má ti je poslat??to bude ale pozdě co?ach jo :frowning2:
27. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.