• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Neposílej Veru budou se ti hodit ještě nikdy nevíš.
NO mělo by to přejít asi ještě dnes a už zítra by to mělo ustupovat,ale co ty zuby,nemůžete mi to věřit pokud to neuvidíte,on se tak moc trápí,asi neumí snášet bolest nebo já nevím proč ta trpí u toho.

Michel mě nic jiného nezbývá,do 6m spinkal s námi,pak šel do postýlky a svého pokoje jelikož se budil při každém našem otočení,no jenže teď mám smolíka,včera jsem si ho dala k sobě do postele,že jako už fakt chci spát a moc dlouho už jsem stála u té postýlkya,aby usnul a on nic jenom plakal,tak u nás v posteli sice přestal plakat,ale začal si sedat a dělat cirkus,budil manžu pořád na něj sahal a škrábal ho,zvedal se na kolínka a utíral mi prach na lampičce ( :sweat_smile: ) prostě už nepatří k nám do postele,umí spát jen ve své postýlce já jsem za to ráda,ale někdy zalituji jako třeba včera,že bych tak moc chtěla,aby usnul u nás.
27. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Veru já se jen modlím,aby byl ready než dojedeš jinak to bude průser :frowning2:
27. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
MARU, to mu není dobře z té kombinace zuby + šestá nemoc. Ach jo, broučínek malej, posílám pohlazení. A drž se!
27. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Ještě holky prosím vás moc teď potřebuji radu já,co mám dávat malému na noc,když přestal jíst kaši,sní tak z bídou 100ml a plive to,neotevře pusu a mlíko mu nestačí,to má pak v noci hlad.
27. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Chudinka Dominek ten musi trpet.... no ja do 1hod houpala na kolenou a pak jsem ho dala spiciho vedle sebe, ale je fakt ze do loznice k manzovi by to asi taky neklaplo neb spal divoce porad pobrekaval a nezl ze spani a desne slintal... tak mozna to budou taky zuby ale nikdo tam v te pusine nic nevidi

Na zubiska nam pomahal jedine Calgel na 3 vteriny - no alespon si pochutnal a pomlaskal :grinning:
27. kvě 2009 v 11:27  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Verusv jsem fakt z toho hotová,píšu a mám slzy v očích,mě ho je tak líto.
27. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
MARU a co nějaký to mlíko víc sytící?
27. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Maru kamaradka kdyz tohle resila tak zacala davat malemu na noc proste treba chlebik, ale byli starsi o 2 mesice :frowning2: co mu zkusit zamichat do mlicka kasi (nemlecnou) ze byho to zasytilo na dyl to by nemusel poznat kdyz to nebude moc huste
27. kvě 2009 v 11:28  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
souhlasím s holkama zavolej dr. ať ti je napíše. Ať si to Domínek nerozškrábe :frowning2:
27. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Maru - SUnarka dělá takový krabičky, je to na dobrou noc, přeleješ to do flaštičky a pije... ale teda je to drahý....
27. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Maru mě je když tak DR napíše nebo si je seženu...ale zda to ustoupí,tak to by došli až by byl Domča OK :frowning2:

Hele tak zkus udělat sunar a rozmačkej mu do toho piškoty,nech je rozpustit a to ho zasytí třebas..pokud už piškoty jí teda
27. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
neboj za týden už bude OK..pokud ne,tak nevadí,buhví jak bude Jakub vypadat po Hexe,pokud nám jí píchnout kvůli TBC
27. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Verusv to je zrada a víš proč,protože Domi pije jedině banánové mlíko jiné nechce a plive ho,tak jedině že bych ho zakustila teda tou kaší :unamused:
Michel já s chlebem nemám problém dávám malému na svačinu normálně chleba a na tom si pochutnává,jak bude nejhůř dostane chleba.

Přes den pokračuje ve spaní jako v noci,byla jsem tam teď po 30 minutách spánku a oči jak baterky a pofňukával,tak na ruce a chovat a znovu usnul,ach jo kdyby aspoň nechcalo tak jdu ven a v kočárku se vyhajá do růžova :unamused:

Aji volala jsem ráno a prostě u ní to nesvědí a hotovo.
27. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
jojky, to je trápení.... :frowning2:

Váša mi teď usíná v postýlce... a poslední dobou máme děsné noci, budí se mu s pláčem, takže si ho beru k sobě a tam spí v pohodě.. a usínáme ještě hůř.. beze mne ani ránu...
včera usnul až v 21hod a to jsem u něj musela stát a dret ho za ruku, jak jsem odešla tak kravál a to padal na pusinu únavou... prostě závislácké období...
Maru, když Vašík nedojí kaši nebo i odmítá zcela, tak mu dám mlíko, ale budí se dříve... jenže když je mrzutý tak mi nic jiného nejí, jen mlíko z láhve
27. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Maru tak jí cinkni,že si to drbe prostě..to je fakt blbka :angry:
27. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Tak ho zkus ošulit a dát mu jen třeba třetinu toho banánového a zbytek toho sytícího. Banán bby z toho mohl cítit a dát to.
oki s těmi piškoty bych to mohla zkusit taky,to mě nenapadlo,piškoty jí a mám i ty dětské sušenky a to by taky šlo :slight_smile: :slight_smile:
Veru fakt neposílej právě než to dojde tak bude po vyrážce a zatím mám aspoň ten krém a ten zdá se taky pomůže,ale ty kapky by byli určtiě lepší podle mě i na ty zuby jelikož ty ho taky svědi.Já to ještě zkusím zítra zavolat Dr. prostě že svědí a chci kapky.
nemáš ditiaden?
no rozmoč mu v tom piškoty a to ho určo zasytí
27. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Verusv to by taky šlo,musím to vyzkoušet co pije a co ne.
Pepi ty mlíčka znám a ty pije,ale právě to je drahé jak prdel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
hele a co homeopatika proti svědění?určo jsou
27. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Veru to mě taky napadlo a to taky nemám,prostě moje lékarna doma hadr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Maru ten Zyrtec je volne prodejny http://www.docsimon.cz/zbozi/zyrtec-kapky-1x-20ml tak to zkus
27. kvě 2009 v 11:41  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Asi jo já jsem blbka,týýý jo já mám doma ještě homeo na zoubky :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu je hledat.
27. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
jestli te potesim tak tady uz sviti punta takze to k vam dorazi
27. kvě 2009 v 11:42  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Maru když jsme přešly na sunar 10, tak Filík se přestal po pár dnech v noci budit a já jim na noc dotoho dávám kaši od sunarky nemlečnou rýžovou a někdy s kukuřicí. Tak i to třeba vyzkoušej. Ale jsou i jiný kaše na noc syticí myslím od hami.
Dr. asi neví, že to každý dítě muže snášet jinak myslím to svědění. Proto mě asi i dr. poradila ty kapky fenistil kvuli svědění.
27. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
joo zyrtek kapky...ty jsou taky good

hele já ti pak dovezu půlku plata ditiadenu.mám jen jedno,tak to rozpůlím...nikdy nevíš,kdy se to hodi jo? jsou taky na předpis pouze
jasný,zkus najít ty homeo :dizzy_face:
homeopatika unás taky zabíraj, ale nedodružuju že mají mít tři lžíčky za den. Kolik se napije, tak se napije a zabírají. A dělám když řáděj zubiska, tak 50ml a někdy 100ml záleží jak trápěj a mají to oba dohromady. Snad mě tady nikdo neukamenuje :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Aji neukamenuje...každá z nás pozná kolik je třeba a co zabírá :wink: někomu stačí kapka a je OK a někomu láhev..myslím kapek né vína :grinning:
27. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.