• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky, vy jste toho nakecaly! Mně se před 11 vzbudilo dítě, tak jsem šla do ložnice, že si s ní lehnu a spaly jsme až do teď! Jsem z toho jak praštěná. Ještěže psal manžel, že dneska nepřijde na oběd!
Zatím jsem dočetla jen kousek.
Maru, vydrž to, až to Domínka přejde, určitě bude zase jako dřív. Dovedu si to představit, Helenka jako malá opravdu hodně plakala a to jsem pak kolikrát brečela s ní, jak jsem byla unavená a nevěděla, jak jí pomoct.
Leni, vlásky dělají děti o dost starší, nedávno se mě paní ptala, jestli už Helenka běhá :slight_smile: Ale Véna mi podle fotek přijde ještě dospělejsí :wink:
27. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Maruuu podarilo se ti dostat nejak teplotu pod 38? Nam to nejde, ani mokrejma ponozkama
27. kvě 2009 ve 13:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
čaaaaaaaaaaaaau :slight_smile:
až bude čas dočtu..... :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
tak rychle jsem to přelouskala...všem marůdkům přeji,ať je brzičko líp :slight_smile:

jinak u nás nic nového...Maty se pořád plazí,ale vzad :slight_smile: ale mám s ním problém v usínání a to velký,jak přes den ,tak v noci...když ho položím,je hned na břichu,točí se pořád dokola,na záda neumí a pak kňourá..musím přijít,položím ho zpět a je tam zas...dám tam polštáře,aby se netočila azas..takže po takové hoďce neustáleho přetáčení beru Matyho do velké postele,kde mu v přetáčení bráním jednou rukou,z druhé strany mám polštář,když vidím,že ho přemůže,stáhnu ho zpátky..no děs běs!!!!...zuří,kňourá a pak usne,když zjistí,že to nijak nelze,ale mně z toho picne....a on má z toho tak akorát čurinu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálně se řeže smíchy,když ho přetáčím zpět a to jsem vážně nasraná a zuřím!!!!

takže tak no.....
27. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
fotečky máte holky krásné :slight_smile:

koukám,že Michálek už má tatrovku,taky chceme pořídit...
Anička krásně stojí bez opory :slight_smile: ...šikulka

jo a LIS..ty mega křupky,to jsou ty kukuřičné?? ty jo,tak takové jsem ještě neviděla :slight_smile:

album MONISKA jsem taky zhlédla už minule a udivilo mně ,kolik má Dany přikrývek na hlavičku :slight_smile:

tak a jdu chystat koupání :slight_smile:
27. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
Michel první den nepodařilo srazit,až ten druhý a třetí den,ale jen na chvíli,po 2 hodinách opět přes 38 :pensive:
Vítám Gabus chvíli nebyla ...
27. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Tak kapky mám Zodac jsou volně prodejné,tak dostal 5kapiček do čajíku a už chrčí,byl hrozně unavený asi po té bojové noci,
27. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
ahoj holky, jenom bleskově...

pokud jde o teplotu, zabírá tvaroh - do třísel, na čelo, atd. Nebo na plátky bramboru a do ponožek - oboje je stoprocentní. Akorát se nelekněte, tvaroh je poté skoro sypkej a brambora černá jak uhel. Ale vážně to funguje.
27. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Hezký večer,
tak dneska to bylo náročný. Samík se naučil pěkně vztekat, když mu něco nedám nebo vezmu a to mě teda vždycky úplně vytočí :angry: :grinning:
Maru, tak hlavně, aby to už bylo ok a měli jste klidnou noc :wink:
27. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
PETU, ty jovka, to ti nezávidím to vztekání. Jenže co s tím můžeš dělat, viď? Teď to asi jen tiše ignorovat. :confounded:
27. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Holky dekuju moc za podporu a Marusko diky za uklidneni. Manzel nakonec privezl Nurofen a Panadol cipky, tak jsem pred veceri dala Nurofen a kdyz mi u kase usnul tak jsem ho zkusila zmerit v podpazicku a mel 37,1 :sunglasses: i kdyby to bylo jen na chvili tak je to uspech a telicko si odpocine... prste nam asi Paralen nezabira...

Tvaroh rano koupim diky za tip :slight_smile:, zatim jsme zkouseli octovy ponozticky a ty teda moc nepomohli (cca -0,2st) i kdyz me pry pomahali vzdycky....

Gabi tatrovka ho desne bavi, hlavne ty kolecka :slight_smile: vzhledem k jeho hmotnosti jsem vzala takovou, ktera ma velkou nosnost (v klidu az 100kg) :slight_smile: Ted ho ale vic bavi to choditko od Chicca, zatim teda nechodi jen u nej kleci a jak se hejbe tak to hraje :slight_smile: ale docela hezke pisnicky...
27. kvě 2009 ve 20:43  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
GABI, ale ruku na srdce, že tě ten smích vždycky odzbrojí a i přes nasrání se musíš smát :wink:
27. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
MICHELE, já nevím, jestli to tu už holky psaly, ale Linn jednou radila na horečku střídat ibuprofen (Nurofen, Ibalgin) a paracetamol (Panadol, Paralen) po 4 hodinach. A nám to krásně zabíralo.
27. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Kde sté? Že vy čučíte na Růžovku? :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Veru, nenadělám nic, ale když na něj zvýším hlas, tak ztichne co se děje a pak zpustí znova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak k té horečce - nurofen s panadolem se může dávat po 4, když máš jenom jedno, tak mám dojem po 6 hod.
27. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Veru diky, nekde jsem to nasla na netu a poradila mi to i mudra.... jenze ja doma mela jen paralen cipky a panadol sirup :frowning2: takze jsem musela cekat az nekdo nakoupi, neb jsem se s malym nikam nedostala (nevyhoda bydleni na vsi :frowning2:
Petu mudra mi rikala ze klido muzu po 3hodinach, pokud je jen jedno tak po 6ti :frowning2: no snad bude klid kdyz ted budeme stridat :slight_smile: a s tim vztekanim se to znam a ver mi ze dneska se mi po tom moooc styskalo :sunglasses:
27. kvě 2009 ve 20:58  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Padim dospat tu noc dokud je klid, mejte se zatim moc fajn a znovu diky
27. kvě 2009 ve 21:03  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
veru: ale dneska růžovka neníííííííííííííííííííí :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
a ten smích mně odzbrojí jenom na začátku,pak už fakt nemůžu...mně to vysiluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to fakt chachar,toto neznám a snad to brzy přejde......
27. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahoj holky, tak máme za sebou noc z pekla.... spinkal od 18.30 do 22.45, pak do dvou hodin brek, konejšení, krmení, zpívání, nošení.... A usnul kdy? když jsme ho dali do postýlky a sami jsme tam nebyli.... tak si říkám zda nám nedává najevo, že je zralej na svůj vlastní pokojíček a svý soukromí??? co myslíte?

Jnak my v těch půl druhý byli tak grogy že jsme s Honzou dali lahváče :grinning:
28. kvě 2009 v 06:54  • Odpověz
Dobré ráno,
Pepi takovou noc jsem měla včera takže vím o čem píšeš,i ty časy téměř souhlasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tím pokojíčkem myslím,že už je čas,bude o dost lépe spát uvidíš sama :slight_smile:
A naše dnešní noc byla lahoda,na noc dostal kapky a spinkalo se krásně celou noc,párkrát jsem sice u něj byla,ale stačil čajík a dudák jako vždy :dizzy_face: :dizzy_face: Takže kapky zabrali a vyrážka už ustupuje,ještě ji má,ale je to lepší a lepší :sunglasses:
28. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobre rano,
Maru gratuluji a at je Dominkovi uz jen a jen lepe...

My v noci zase 38,6, ale rano uz jen 37,5 tak snad uz se mi to bude darit snizovat pod 38 a jsem moc zvedava co se z toho vyklube... Jsem hotova, v noci co 40 min vzuhu sileny :frowning2:

Mamka mi ted uspava a ja musim k truhlarovi a koupit alespon kousek chleba neb nemame co do ust :frowning2:
28. kvě 2009 v 08:20  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Michel naprosto stejný postup nemoci jako u nás,fakt to nemůže být ta šestá nemoc? Vy jste ji měli asi že?
Taky byl co 40 minut vzhůru,jsem to tu psala,že jsem 2 hodiny uspávala a když konečně usnul tak do 40 minut jsem tam byla znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže vydrž bude líp :wink:
28. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojky,

vsem marudkum preji brzke uzdraveni.

Pepi - zkuste dat Pepina jinam, u nas to moc pomohlo. Vzajemne jsme se budili.

Petule - posledni 2 dny se Barunka taky zacina vztekat - kdyz ji polozim, neco seberu... a zacina to nabirat slusny grady. Snazim se ji nejak rozptylit, ale trvam si na svym. Manzel se boji, aby si nezvykla, ze tohle je uspesna metoda k dosazeni cile. Nastesti ji to dlouho nevydrzi a odvedeni pozornosti funguje. zatim.
28. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Holky dáme ho do jeho pokojíku... dneska Honza odveze do sběrného dvora haraburdí který tam zatím je uskladněný (rozbitá cestovní postýlka atd) a už ho tam asi přestěhujem.... uvidíme jak to bude fungovat, to že by to mohlo být ono mě napadlo v ty dvě v noci, kdy usnul ve chvíli kdy jsme tam ani jeden nebyli...
28. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Maru 6tou nemoc jsme nemeli, onop to tak vypadalo ze ji budeme mit ale nakonec ty horecky nebyly tak vysoke takze to 6ta nebyla :frowning2: no ted asi je... uvidime, ale rano mel docela ridoucke kakani, to ale muze bejt po jogurtu a nebo po tech litrech fenyklovyho caje co do nej leju .... No uvidime co to bude... 6tou nemoc by jsme museli chytit jedine v sobotu kdyz jsme byli kupovat boticky... Jinak mezi lidi s nim moc nechodim, posledni dobou spis do lesa
28. kvě 2009 v 09:13  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
ahoj zeny jdu vas pozdravit za hodku jdu ke kadernici..pujdu asi na kratceji nez jsem ted..a tchyne bude vozit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nepreziju, ale hlavne at neprsi uff :cry: vcera jsem sla spat driv, abych se vyhnula manzovi no povedlo se a docitala jsem vas v posteli na mobilu.. :wink:

holky ja porad nevim, zda neostrihat Katu...ja vim, chci to taky vydrzet do roka, jenze ona ma vlasy porad v ocich a musi ji to byt neprijemny...no jsou to jen 3 mesice, ale ona ma uz hrozny ty licousky....no a na podzim bych ji prave chtela vzit strojkem,...treba takovou 7ckou... :pensive: ja vim je to drsny u holcicky ale stejne bude nosit cepicku a pak porostou ji vlasky stejne a zhoustnou...asi me ukamenujete :grinning: jeste ale nejsem plne rozhodnuta tak uvidime... :fearful:
28. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky,

zase jsem nedobrovolně vstávala v 5 :frowning2: Dáváme malou spát až po 8 a je vyspalá tak brzo! Přece jí kvůli tomu nebudem dávat ještě později, ne? Klidně bych jí už dala do svého pokojíčku, kdybychom ho měli :wink:

Lis, neboj, Káťa bude při hlídání v pohodě a ty si aspoň chvíli odpočineš. Tchýně jí má určitě taky ráda :slight_smile:
My Helenku ostříhali a ještě jí nebylo ani půl roku. Vlásky jí lezly do očí a na pověry nevěřím :wink: Teď už to má zase dlouhý, dávám jí sponku, ale mám trochu strach, aby si jí nesundala a nespolkla, tak jí asi zase přistřihnu aspoň ofinku. Culíček mi přijde, že by jí mohl být nepříjemný. Když si představím mít utaženej culík a ještě nahoru, bolí mě hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak přeju všem, ať jsou brzo zdraví!!!
28. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Michel taky jsme měli řídké kaku 3 dny co měl horečku :zipper_mouth:
28. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Lis atd.později jdu krmit
28. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.