• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
lis - mthfr je naopak casta (40%hetero,10%homozygot u nas, cernosi min), leiden (3-5%hetero,0,1homo).mthfr, pri pestre strave - dostatek vitaminu - nic nedela.Ve zdravotnictvi nic nedelam, jsem jen molekularni biolog.normalni dr. ji to asi neudela, nas poslala kozni do detsky nemocnice, taky je v praze trombofilni centrum.
28. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
ahaa tak odtud vitr vane :wink: nase mudra detska je i geneticka tudiz neni uplne normalni dr...to ona mi zjistila v tehu Leidena...na okrese to tu dela jen ona, takze tak.... :zipper_mouth:
28. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
ty vogo to jsou odborné výrazy... :astonished:
kari: máš zajímavý obor :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Kari mě se teď ty tvoje vzkazy čtou hrozně složitě,čím to bude?? :sunglasses: :grinning:

dělám si bramboráky,mňááááááám :sunglasses:
28. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
taky bych si dala,ale je s tím piplačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak si nechám zajít chuť a jdu něco dělat :grinning:
28. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
Ani ne,já jsem brambory rozsekala v mixéru a smaží se to samo,občas zajdu otočit a je to :wink:
28. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Lis - tak to mas super dr. to je skvely.

Maru - pardooon, chyba neni na tve strane. :wink:
28. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
jak udrzujete nemocne deti v klidu? barunka by furt radila...
28. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
NO je to moje chyba jsem nevzdělaná opice :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Já malého taky neudržela v klidu,pořád lezl jen měl obklad na hlavě.
28. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Maru gratuluji!! Nam teplotka po obede klesla s pomoci cipku pod 38 a zatim se drzime 37,9... ale prisel prujem, respektive neni toho moc ale je to vodnate :frowning2: tak nevim nevim :frowning2: prave vykakal dopoledni svacu :pensive:
28. kvě 2009 v 17:15  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
kari ja se snazim ho udrzet, bud si hrajeme na koberci v pokojicku ale moc honenechavam lezt nebo ho chovam, ruce mam jak opice a krcni pater uz ani necejtim jak boli
28. kvě 2009 v 17:16  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
aha,tak to já jak trotl brambory strouhám.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem si aspoň teď v rychlosti povysávala,na těch podlahách se drží tolik prachu..fujjjjj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jakmile najde Maty na podlaze nějaký vlas nebo smetí,tak je zticha a koumá..fakt sranda :grinning:
28. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
maru - myslim, ze je uplne normalni tohle nevedet. Je fajn, ze je vam lip.

michel - taky se snazim nosit...za chvili konecne prijde manzel.
28. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahojek!

Maru to je fajn, že už to budete mít za sebou!

Malá se ráno probudila s rýmou jako trám tak jen pšiká a teče jí z nosu. Válí se zásadně mimo koberec a pořád lozí na dlažbu, takže ji v teple moc udržet nejde. :frowning2: Taky si hrají rarášci nejraději u dveří aby na ně fest táhlo a někdo je smetl jak vpadne dovnitř?
28. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
nikde? nikdo?..tož mrtvo....

holky sledujete někdo report? na ČT1? já u toho vždycky krmím Matyho a mají tam teď pěknou hudbu ke dni otevřených dveří tuším..fakt hezká :slight_smile:

tak zas jdu......
28. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahojenky

je mi líto všech marůdků a samo že i maminek, ty mnohdy nemoci svých dětiček zvládají hůř, než samotní nemocinkaní - taky to znám, takže vám maminkám i mimískům přeji mnoho sil, ať máte nemoci bzyčko za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

MARU - jsem náhodou shlídla upoutávku na nějaký pořad o hubnutí na Primě a zdálo se mi, že jsem v něm viděla Kozinku - je to ona???? :confused: :confused: :confused:

Jinak nám opravujou barák a tak tu máme kravál jak hrom :angry: malého musím vozit na spaní k mamce a celý den s ním trajdám po venku, páč se těch hlučných nářádí bojí. Příští týden příjdou měnit okna i knám do bytu, tak už teď mám z toho hrůzu. Musíme vyklidit byt, metr od okna nesmí nic být. O víkendu bude manža v práci, tak jsme něco udělali už včera a na zbytek se vrhneme zítra. Tak tu bydlíme jak ve skladišti :angry:
28. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak malá mě dnes vytuhla už před půl osmou. Je to asi tím nachlazením, ale včera to bylo přesně opačně, to usínala hodinu a půl! Takže vyjímečně jsem už okoupaná, mám uklizenou kuchyň, nachystanou sváču do školy a můžu se natáhnout k telce......nebo jít spát :dizzy_face:

Mery to Ti teda nezávidím. Nedovedu si v tomto období, kdy malá všude šmejdí něco opravovat...................
28. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
mery: já v tom žiju už dlouho,jsem si zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
donka: komu sváču do školy? jsem to nepochopila.....
28. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Gab manžově dceři. Má ji ve střídavé péči tak je 14 dnů u nás 14 dnů u mamky.

Tady je dnes nějak pusto a prázno :confused: No já asi půjdu opravdu do hajan. Káťa už šla spát, manža vezl nějakou práci a tak mě to tu samotnou ani neba.

Dobrou!
28. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
don: aha..tak to máš takovou pomocnici..to je fajn :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
ja kari prave rozumim :grinning:

Maru ty vogo dala bych si bramboraky..ty joo ale ta prace s tim brrr :pensive:
28. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
kdyz byla Kata nemocna, tak taky radila a ja se snazila ji co nejvice omezit...tj. jezdila jsem s ni po byte v golfkach a jako spravna matka jsem ji napr. pustila minimax, aby se divala na pohadky...vetsinou to chvili zabralo a taky jak ji nebylo fest dobre, tak vice spala..Kata si to timto kompenzuje proste tu nemoc zaspi..ale jak ji bylo lip tak radila na zemi a ja ji nechala..nebo jsem si s ni ja a manzel hrala....no a ted ji brzdim tim, ze ji dam do Fabuly a tam si vyhraje s kelimky atd..ono jako jim to clovek nevysvetli..tak pa a dobrou nocku...zitra jsem tu asi pred tim nez pujdeme k mudra
28. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Krásné ranko holky......tak to je šok, dneska jsem tu první :slight_smile: ???

No jo ten můj rarach mě moc dnes nenechal spinkat vstával už v 5:30 :angry: ..........a to u nás v Liberci prší, a když leje, tak vždy spinká déle, ale jak koukám, tak to pokaždé nefunguje....... :confounded:
29. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
ahoj holky.. dneska Pepa spal líp, tzn. po nočním krmení jsme si jenom půl hodiny povídali :grinning: a pak se nechal přemluvit a usnul a spal do 5.30 :slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ráno, tak u nás noc dobrá, jenom jedno kojení, vstávačka v šest, jinak je venku pěkná kosa, ale neprší. Pepi, mrkla jsem na nový fotky, Pepíno je roztomilej klučina a už fakt veeelikej :slight_smile: !
29. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
Holky já tu normálně jsem naměkko :slight_smile: Pepíno právě udělal první krok v ohrádce... šel přes roh a pak z toho byl sám paf co se mu to povedlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojda,

Pepi - gratuluju k prvnimu krucku, je to krasny sikulka.

Donko - samozrejme, ze je nejlip na studene podlaze u dveri.

Jinak noc u nas byla klidna,chodila jsem Bari kontrolovat a teplotka ji krasne klesla, ted ma 36,8 po odectu. Tak snad uz bude dobre. ma trochu ucpanej nos, ale odsat to zatim nejde.
29. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
normálně tomu nemůžu věřit... a teď mi předvedl nový kousek - držel se, začal chtít kostku ze země, tak se pustil jednou rukou, udělal dřep, sebral kostku, zase se narovnal... jeho balanc se zdokonaluje každým dnem...

Kari, je dobře že už je maličký líp :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojky,
tak u nás jsou noci super...já vás obdivuji tak brzo vstávat...Maty i když se probudí,tak si v postýlce hraje, o jídlo se nehlásí,někdy si zas zdřímne,takže paráda...kdyby ho děcka nebudili kolem 7 hodiny,tak spí dýl..takže o víkendu je u nás vstávačka po 8 hodině..ale já poslední dobou chodím spát kolem půlnoci a to si říkám vždycky,že půjdu dřív a houbelec.....

pepi: gratulace k prvnímu krůčku...to je paráda :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
ahojky pepi je to sikula Pepino :wink:
29. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.