• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky, teda holky tady je to všechno nemocný :astonished:
NO mi taky, ale máme jen zvýšenou teplotu a rýmu. Honza je protivný a to se mám učit na státnice. No super představa.
29. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
A nikde nikdo :frowning2:
29. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Jani tak at Ti to jde..rymu mame za sebou prave jdu k mudre mame mit druhy Prevenar, ale vidim to blede :pensive: tak zatim paa
29. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj, já si chtěla zdřímnout, začala mě bolet hlava, ale nějak spát nemůžu, přestože Pepča spí (nějak ho ten krok zmohl :grinning: ) a tak si asi půjdu dát kafe :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
tady chčije jako prase a já chtěla ven..musím...tak počkám,jestli se to nevybere,ale to asi nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já už kafe měla ,to je moje nastartování ráno :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj, tak u nás vstávačka také v 5,30 a stihli jsme toho spoustu:
Tadeášek si konečně sedl s nataženýma nohama, pak si stihl udělat první modřinu na hlavě a kousnout se do rtu až mu tekla červená ... Nelinka se také sama na chviličku posadila :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
samé pokroky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

já peru potah ze sedátka, už ho zkusím prodat...Maty mi z něj v pondělí spadl na kebuli,rána jako blázen a modřina a kravál...takže půjde z domu.....
29. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Gabi, mě do něho malý začal lozit a stoupat si v něm :unamused:

Pepi, gratulace k prvním krůčkům. Máš krásné fotky :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Juli, díky, jsem dneska z něj taková naměkko... :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Gabi, ty jsi nedávno psala, že máš z Ikei nějaké skládací kelímky ... je to ono? http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80021008
29. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
juli: ano jsou to ony a jde z nich udělat ten komín a nepadají jako ty z DM.
29. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Já už houpátko prodala. Bylo nebezpečné.
Dnes jsem měla šok. Dole randál a řev tak letím no a Honza nikde. hledám jdu po řevu a Honza se zavřel v mičce. Teda přivřel. Nějak mě nenapadlo, že tam vleze. Vyskládávala jsem nádobí, nechala ji otevřenou a šla nahoru pro skleničky. No a tak toho znežil.

Taky jsme měli jít včera na očkování, ale už ne na Prevenar, ale něco lepšího. Netuším. Manžel mudr opravuje PC a tak se na něčem dohodli. Uvidím až příjdeme co to vlastně bude.
29. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Lidi Honza spí a já mám být cca za hodinu na druhé straně Prahy. Já se s toho picnu. Budu ho muset budit. Není oblečený na tu kosu co je venku.
29. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
jani: teda Honzík je číslo :grinning:
29. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
holky ,taky vám tu na MK skáčou reklamy? alba jsou zúžené,všude něco..a ještě takové mega :angry:
29. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Gabi mě ne, mám reklamy jen na boku a malé .. jo a jedna nová je nahoře pruh a to je vše. Mám Operu
29. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
mám taky operu,tak to máme stejně,akorát mně se včera při otevírání alb se ty alba úplně zúžily,že i nadpis alba byl pod sebou..no nic...za chvíli nás to tady zavalí samá reklama :grinning:
29. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Je to veřejný server a z něčeho žít musí. Správců je čím dál víc a ty musí platit :slight_smile:

Jo holky kdy a kde bude ten plánovaný sraz? Doufám že jsme ho nezaspali.
29. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
tak mi tam právě naběhlo spodní prádlo leontína :grinning: musela jsem se smát když si představým, že sem většinou chodí těhu :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Nějak mi to blbne při vkládáni :angry:
Jdu zbudit Honzu a jedeme. Práce vola....
29. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Krásné poledne!

Vstávali jsme v 10hod, takže dříve nestíhám... Váša akorát usnul a tak mu vařím oběd a pak půjdeme ven, pokud nebude pršet, ale je tam děsná zima, snad jen kolem 10 stupňů a teď vylézá sluníčko, ale jen tak neochotně

tak snad už jsou marůdci v pohodě...
nás teď zatím nic netrápí ťuk ťuk, ale chrochtá a moc toho neodsaju... :unamused:

Pepi, také tak řádíme a věř mi že den ode dne si bude jistější a bude předvádět kousky a budeš stále na měkko :wink: , je to super, že?

a Vašík se děsně rozpovídal.. jak mu vylezly zuby, tak tu pusu nezavře... jen co otevře oči, tak spustí....tak si teď mám s kým povídat... :grinning:

lehátko mám teď tady bokem, ale nebudu ho dávat pryč.. až bude starší, tak se v něm může krásně houpat, šupnu mu ho k telce a bude mít své křesílko :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
holky tak jsme zpet, Kata Prevenar dostala, ale je teda protivna az beda...nevim a od rana mi nejak nechce jist a ted ani obed proste nechtela...usnula za kravalu v postylce a tak cekam s cim se vzbudi..mam hruzu zase s reakce a nemoci uz jsem uplne paranoidni... :unamused:

gabi: lehatko jsem musela zrusit davno protoze by z nej delala kotrmelce taky.. :grinning: a az bude vetsi dostane svoje kresilko z Ikey :wink:

venku je mega hnusne fakt jako zime desna..

Leni a jak to delas ze jako spite do 10 hodin a on ti pak v pul 1 zase spi jo? no to je teda spac... :astonished:

jo taky mi nabehlo spodni pradlo Leontyna :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
jo a ty kelimky vypadaji lepe nez ty z Dm a jsou levnejsi taky :cry: skodaa ty nase nedrzi na sobe a jeste jsou v nich dirky, takze na vodu asi fakt neee :pensive:
29. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
holku a to navíc se mi zdá že má tendence říkat tata a mama... jsem jak nanda z hudlic, normálně furt slzu v oku :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Pepi: te to bere vid? :wink: vsak je to hezkyyy :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Lis, je to spáč... a má být po kom
ráno se vzbudil kolem 6hod na mlíčko, pak si pohrajeme a usínáme.. a jelikož jsme znovu usnuli po 7hod, tak jsme spali až do 10hod... a myslím, že je to tím počasím, jinak se budíme mezi půl 9 a 9hod
nestěžuju si!!!!

pak si zase hrajeme, dostane mlíčko a zase si hrajeme a pak už je zase na spaní, včera mi spal 2 hodiny a dnes to také tak vypadá, ale nenechám ho tak dlouho, potřebuji do města, tak mu dám ještě tak 45min a jdu budit
alespon se najím, nachysám se a nachystám mu oběd... vše v poho

odpoledne občas ještě zaspí v kočárku nebo pak jde až večer a poslední dobou usíná až po 20hod... včera až v 21hod, ale supával děda.. takže tak no, prostě na něj stále mluvil

také máme ty kelímky z DM a drží,a le stačí málo a jsou dole... příště mrknu v Ikey...
29. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Lis, a jak Káťa snášela ten první Prevenar, dobrý?
29. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
lis to teda... jestli budu takhle hudlit i u druhýho tak abych si kapesník k očím přilepila :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Leni od kolika spi (jo uz to ctu :slight_smile:)? kolik spi hodin denne? ty joo jeste od 7 do 10 jo? no tak to je narez tedy :astonished: my jsme vzhuru tak mezi 5:30-6:30 hodin a to uz vetsinou neusne, driv jo a ted uz ne...a pak spi dopo ...no ale to da tak max. 2-2,5 hodky denne a pres noc tech 10 hod, takze myslim ze dohromady spi cca tech 13 hodin a to si myslim, ze je dost a to vy mate tedy jeste vic :fearful:
my budeme dávat až po roce.. takže tak v září.. to budeme chodit více mezi lidi a na normální bazén atd...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.