• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
prvni Prevenar hrozny prave horecka jak prase :frowning2:
29. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Lis, tak to spí asi tak těch 13 - 15hod
29. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
no to ale stejne Leni budete muset dat ty 3 davky vid? no ja to radeji dala, at je chranena co nejdriv, no ale vite jak to je..tech kmenu je haba fuk... :rolling_eyes:
29. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
hmm, tak to bude asi stejné i teď, co? ach jo... zase trápení, snad to bude lešpí než minule...

jsem ráda, že tak spí... někdy si lehnu s ním, když jsem odpo ko...
a víkendy jsou jiné, to jak vidí tátu v posteli, tak to usíná ráno hrozně a někdy vůbec... musí za ním stále lézt a chce si hrát atd....
ale mě nechá naštěstí být... takže tak :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
29. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Leni uzasna fotka... :wink:
29. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Lis, díky... :wink:

jsem konečně stáhla fotky z foťáku, tak jak bude zase chvilka, tak nějaké přidám...
29. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
jj ja mam taky nove a musim pridat..ale ted jsem zase vytocena duchodak tady leze zrovna kdyz mi dite spi v postylce a dela bordel... :angry: boze ja ji tak nesnasim... :zipper_mouth:
29. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Maru prestan uklizet a pojd sem :sunglasses: nejak mi to pomalu facha tady ted :confused:
29. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojda.

Gratulace borcovi Pepínovi k prvnímu krůčku a samo že i hrdé uřvané matce :grinning: :grinning: :wink:

LIS, Aný neměla na Prevenar žádnou reakci, tak snad bude Katýsek taky v poho. Důchodkyni odstřel. Oni jsou fááákt naprosto debilní. Já si kolikrát říkám, že v noci vstanu a půjdu jí strčit sirku do zvonku, ať vidí, jaký to je být vzbuzena uprostřed hlubokýho spánku :angry:

LENI, to je panečku spinkáček :dizzy_face:

Vítám po delší době JANIKROP.

A už nic nevím. Tady je počasí na pikaču, zima a leje a já už od 12 čekám, až mi zavolá krbař a pojedu mu ukázat na barák co a jak a on furt nevolá :angry: Já tohle tak nesnášim, proč jako nemůžou ty lidi dodržet to co řeknou?!?! Nebo stačí v době mobilních telefonů zvednout trubku a říct, že to bude o 3 hod později,ne? :angry: :angry:
29. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
mně dneska celej den pobolívá hlava, ale po tý bouřce je to lepší
29. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
tak duchodak mi jedinym bouchnutim vzbudil Katu takze at jde do pekla baba :angry: od rana tu zase dela sceny.... :angry:

Veru: se remeslniky to neni jen tak..oni jsou trubci a na nic nemaji cas :unamused:

jdu zkusit Kate dat jidlo a doufam, ze uz bude :unamused:
29. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
LIS, to je fakt p**a!
29. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
tak jsem do Kati doslova nacpala to jidlo uff ale to bylo neco...posledni dobou me s tim jedenim stve..psala to tu snad Pepi..porad ma tendenci mi do toho jidla sahat nebo primo do lzicky dnes mi do ni flakla, ze to bylo vsude...pak si pri jidle porad mne oci, takze to co ma na rukach nebo na puse, tak si okamzite vetre do oci a do vlasu a na sebe proste me jima vztek...ted uz jsem fakt nevydrzela a zvysila jsem hlas.. :angry: anebo proste porad kouse do Fabuly tech popruhu a vubec se o jidlo nezajima...takze pak to dopadne ze je to vsude kolem jen v ni minimum.. :rolling_eyes:
29. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Veru jj je :angry:
29. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
LIS, to co jsi napsala je jako kdybys viděla jíst Anču. Naprosto všechno dělá úplně stejně. A pak řve při utírání pusy :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
A já jsem krbařovi zavolala a on, že to dneska ruší, páč toho má hodně. Jsem myslela že mi klepne. Ještě že se aspoň omluvil, jinak bych příště asi byla hoooodně nepříjemná.
29. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
no omluvi ale jinak by snad ani jako nezavolal ne?? :confused: to je silenyy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
jsem zrovna dopapala smaženou cuketu ..mňammmmm :slight_smile:

lis: kelímky z IKEI mají taky dírky,takže do vody taky nee...
leni: Vašík je fakt spáč..... :slight_smile: pěkná fotka :slight_smile: mně Maty spí taky nepřikrytý....

jinak venku jsem byla,zrovna když lilo a normálně se mi kouřilo od huby...takže zima byla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
lis: Maty si zas u jídla pšiká..taky super,když to nevystihnu a do misky chce taky šahat,když řeknu nee,tak ječí..musím mu dát jinou..jako komedie,krmí se mi teď blbě,protože má neustále skloněnou hlavu,když si u toho hraje....
29. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
no gabi ja se prave divim, ze je to tam napsany vis i u tech ikeackejch..a u techto to bylo taky tak ze jako do vody... :confused:
29. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
tak Maty je vzhůru,tak jdu makat...kde je do večera????
29. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
lis: tak asi to je do vody,ono ty dírky jsou u každého jinak, tak to má jako téct...jako z konvičky...já to Matymu do vody dávám,on to stejně jenom žužlá v té vodě :slight_smile:
29. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
gabi: joo psikani mame taky na dennim poradku a vzdy si psikne, kdyz ma zrovna plnou lzicku v puse..s oblibou to delala v tom lehatku...ty blaho to bylo zaflakany...joo a presne porad musi mit neco v ruce..ted jsem do ni narvala celou aktivii jenom proto, ze si hrala s tim vickem..no vicko jsem drzela v ruce a druhou rukou do ni cpala jogurt...takze taky komedie...
29. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
no ja to pochopila, ze to ma asi z toho jako tect, ale zaroven na tom psali, ze se muze s kelimky prelivat voda...no mozna to pujde..Kata je ma zatim jen na sousi....
29. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
čauky holky já se dneska picnu...ta zlobíííííííí ale to není možný už :angry:
29. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
lis: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já taky abych se Matymu trefila do pusy,tak řeknu,kde je tik-tak..on zvedne hlavu a já vrazím lžičku :grinning: no bez hraček už to nejde,je zuřivec...

už mi tu řve....
nejde,to tak rychle z toho vyteče....
kaci ahooojj co se deje ty blaho!! :astonished: jezis me tu kouse zase kabely musim zakrocit :angry:
29. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
kaci: to bude tím hnusným počasím.....
29. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.