• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
asi bych Kate vnitrnosti nedala brrr jako jatra jim ale tot vse a diteti neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
tu jsem :fearful:
29. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
pár nových foteček ale ta první jen pro silné nátury :wink:
lis-játra nevaděj pokud jsou dobře uvařené,jsou zdravé...ale pokud je nejíte tak ok... :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
jo debil sem ted čtu že je jíš... :wink: taky nák už blbnu... :dizzy_face: čekám až skončí ulice a jdu na tu uječenou cácoru...vykoupem a do hajan...
29. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
tak já jdu tu nikde nikdo :confused:
29. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
kaci: takhle se mi Maty ještě nikdy nepos**l :grinning:
29. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Sil: ten dedek je peknej uchylak...
29. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahojky,
dneska fakt honička až teď jsem si sedla,Domi je zase Domi a ještě řádí v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Má slabší rýmečku,jenom tak na 2x denně odsátí vysavačem a 2x denně utřu nudli a toť vše.

Dočetla jsem,ale nakecali jste toho :wink:
Mery-luu určitě jsi viděla Kozinku,když už to běží v telce tak to tajemství není,bude v pondělí večer na primě :dizzy_face:
Lis jak jsi mě sháněla tak to jsem zrovna začala uklízet,dopo jsme jeli do příbora ještě něco vyřídit ohledně auta,pak oběd,úklid,pak najednou přestalo pršet tak na hoďku s Domínkem,přišla jsem a ruplo mi v bedně,že ještě umyju okno v pokojíčku pak hned koupel,véča jsem tu :slight_smile:

Sil teda řeknu ti,že takového uchýláka bych kopla do ... víš kam :wink: Slizoun jeden :angry:
Juli děti jsou šikulky,Tadeášek teda nejvíc,nejdřív sedí pak boule no šikulka :sunglasses:
LIs co prevenar dobrý? žádná reakce,Domi neměl tak vy snad taky ne a už nevím víc jsem to zapomněla ...

jo Kaci super foto to první to se nám ještě nikdy za celou dobu nestalo ani když byl miminko,ale dneska teda 3x kadil a to dost řídko jednou jsem musela takovou "smaženici" přebalovat v autě (venku chcalo) a řeknu vám,že matka si poradí za každé situace,sice jsem si v hovňousovi vymáchala prsty,ale Domi nakonec byl v čistém a bez žádné nehody :slight_smile: Umění to bylo jak sebou furt šil a nechtěl ani zvednou nohy a když jo tak si kopal do hovňouse,když jsem ho zvedla tak chtěl odejít kdesi pryč no mazéééc :sweat_smile:

jo Veru Martin dneska přišel s tím proč už nepřijedete v pátek,hm??
já už Matyho uložila...obestlala jsem ho polštářema :grinning:
maru: tvoji energii bych chtěla mít :slight_smile:

jééééééééé setkání se už blíží......
29. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Jo a už Domi definitivně klečí,teď má snahu zvednout nožku a stát,tak uvidíme jak dlouho mu bude trvat než si stoupne.
29. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
jj blíží :dizzy_face:

Gabi já jsem nezkrotná,přišlo to,ale až s Domínkem pořád musím být v pohybu :fearful: Ale mám jen jedno dítě,ty máš tři :wink:
29. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
maru: mně to odešlo,když se Maty narodil :grinning: jj,jsem unavená ze všech tří.....
29. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
To fakt věřím :zipper_mouth:
29. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
kaci ta posrana nema chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kata nam uz spi po Prevenaru je nejaka hotova, teplota zatim neni, ale i prvne ji mela az v noci chjoo at uz je rano... :fearful:
29. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ta LEONTÝNA mě těžce irituje :confounded:
29. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
me tam irituje ta hnusna prisera kdyz je :angry:
29. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Veru mas mindrak ?? :grinning: je to jak eroticky stranky...co? :zipper_mouth:
29. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
No, co vám mám dámy povídat... :sweat_smile: ...už nikdy více něco takového!!! :angry: Jinak my máme dnes za sebou první očkování Synflorix a Kája je celý den pěkně rozmrzelá a teď večer pokračuje a taky teplotka nám stoupla, takže doufám, že se z toho do zítřka beruška vyspí... :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahojky, tak jsem zase tady na skok...

Sil, to je šílené... mě jeden zákazník také ošahával, jsem jako prve nechápala, ale jak mě to cvaklo, tak mi bylo trapně, také už nikdy nepřišel... idiot...

Kaci, Váša občas byl dost podělanej, ale takhle ještě nee!!! :grinning: to je tak na sprchu i s tím oblečením, co?

Lis, třeba to bude dobrý a reakce nenastoupí... budu na vás myslet..

váša byl dnes super, je to fakt pohodář... měla jsem tady kámošky, tak si krásně hrál a žvatlal a prostě pohoda... dnes odpo v kočárku nespal, tak šel už v půl 8, jsem za to ráda...

jdu za Vencou, dnes měli pohřeb..
tak se zatím mějte, papa a pěkný páteční večer
29. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Teda holky co to tu je :astonished: Tak to je snad i na stížnost ne jenom na rozbití úst...

Tohle na mě hledělo když jsem přišla na koníka : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2827777&vReferer=
já už chci troubu a kuchyň k tomu :frowning2: ach jo, možná do konce léta.
Jdu spát. Ráno jedu zase do práce. No a z otázek na státnice dnes 0. A zítra počítám podobně. Musím Káju zbalit na tu školku v přírodě. K tomu jsem dnes zmokla a začíná mě škrábat v krku.
takže papa
29. kvě 2009 ve 23:23  • Odpověz
Sil cožeeee?! Debil jeden.... hele ale jak to plánoval, jak už si po tobě nikoho neobjednal... zvracela bych... hlavně ale prosím kvůli jednomu úchylovi nezanevři na reiki, to je totiž moc dobrá věc, která pomáhá... ale jaksi... no nemusí se dělat dotykem, ti kteří mají druhý stupeň ho dokážou posílat i jenom mentálně, třeba když mají tvou fotku a souhlas...
30. kvě 2009 v 06:12  • Odpověz
ahojky,
já mám dneska nějakou depku..z toho počasí...fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: nic se mi nechce a musím vařit....

jani: jste bez kuchyně,jako linky? ty jo a jak vaříš?já myslela,že bydlíte v nějaké novostavbě.....
30. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
ahojky,

Gabi, tady je od rána tak hnusně, že se ndá.. chčije a chčije.... a je zima, normálně jsem pustila i topení, jak jsme stále na zemi, tak je docela chladno

tak jsme celá rodinka doma... zítra má Venca službu a pak bude zase do čt pryč... tak se trochu musíme užít...

odpo ještě nakouknu, zatím papa

Pepi, ale musíš tomu věřit, aby to pomáhalo ne?
30. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Lenca jasně, musíš věřit, ale to je tak se vším... Ale já na sobě dobře vím že to funguje
30. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojenky

včera bylo parádně!! Měli jsme z práci každoroční akci "smažení vaječiny" , tak jsem byla ráda, že jsem se opět viděla se straým kolektivem a trochu se pobavila :slight_smile: Chlapi to doma zvádli na výbornou, když jsem dorazila domů, tak Tobík už spinkal, byl okoupaný i napapaný a taťkovi se do něj dokonce podařilo dostat 150ml sunaru s kaší - což se málokdy podaří i mě... :sunglasses:

Lukajdo zrovna vozí venku Tobíka, tak jsem si alespon stihla na zítřek navařit pro prďolu - bude mít dušenou mrkev s masíčkem.
30. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
MARU - ty jsi teda akční!!! Obdivuji tvou enerrgii...já jsem v poslední době jakási lenoška... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se v pondělí na Kozinku kouknu.... :slight_smile:

SIL - no to byl teda zážitek, to ti jako zajel až pod kalhotky, jo???!!!! Bych mu po okolí udělala pěknou reklamu :angry: !!!

KACI - tak takovouhle nadílku jsme ještě neměli..... :slight_smile:

Opět jsem vám sjela abíčka a fotečky fakt krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mrňousci jsou oparvdu kouzelní a k zulíbání, normálně mě mrzí, že je to miminkovské období skoro pryč. Zachvíli se z malošků stanou batolátka a půjdem zase do další etapy....Škoda, že se nedá nachvíli zastavit nebo alespoň zpomalit čas..... :pensive:
30. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
mery: tak šup do třetího a prožiješ si to ještě jednou :slight_smile:
30. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
já jdu koupat,maty dneska spal do 17 hodin,takže večerka bude tak po 20 hodině.....
30. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.