• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
GÁBI - třetí určitě !!!!!!! Právě včera se nám s MM stala "nehoda" a dnes je celý den v práci, tak jsem ho zaúkolovala , aby mi sehnal Postinor :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Volal mi, že mi sehnal nějakou novější pilulku stejného tipu, ale je prej šetrnější, tak jsem zvědavá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsme byli v Ikee. Koupili jsme Toníkovi křesílko http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10147068, bylo slevněný na 699,- sice pořád pálka, ale je moc hezký a Tonda a kočky jsou nadšení :grinning: ! Jinak se u nás udělalo odpoledne moc hezky, sice kosa, ale svítí sluníčko, tak jsme si vyrazili na delší prochajdu, paráda. Doufám, že už nejste už nikdo marod! Jo a taky jsem koupila nočník, tak to taky pomalu začneme zkoušet, když u vás to má takový úspěchy :slight_smile: .
30. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
Už vím jak zabavit naše dítě, klečí na zemi, před sebou kyblík od kostek a vydělává na hromádku jednu kostku po druhé, pěkně po jedné a jakmile jich má většinu venku, tak je zase po jedné dává nazpátky, už to tady provozuje dvacet minut bez jedinýho kníknutí :grinning: , doufejme, že ho to bude bavit, vždycky, když budu potřebovat něco udělat :slight_smile: .
30. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
PETI - křesílko je kouzelné, taky jsem se na něj dílvala, ale právě ta cena mě odradila :confounded:, takjsem malého do něj alespoň posadila a vyfotila si ho do mobilu - vypadal v něm roztomile. To si bude Toníček hezky hovět... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
mery: týýýýýýýýýý jo :grinning: ještě ,že manža dělá ve zdravotnictví.....já takové prášky nikdy nebrala,nedělá to nějaký bordel?
peti: křesílko bomba..to bude pohodička pro Toníčka :slight_smile:
mé dítě se nezabaví,takže závidím.....
30. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
PETÍÍÍ jaký kostky? Nutně je potřebujeme taky! :grinning: A křesílko je super, já chci Aničce pak na domeček taky něco takového koupit :wink:

MERY, jedna kapka a už capká? :grinning: :grinning: Hele a nemusí se to vzít do 12 hodin, nebo tak nějak?
30. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak mi manža přišel z práce, ta šetrnější pilulka se jmenuje ESCAPELLE, je tam jen 1 tbl , stojí 451,- a musí se vzít do 72 hod. Tak držte palce ať zabere :sunglasses: Vemu si ji až večer po posledním kojení, aby se to nedostalo do mlíka... :zipper_mouth:

GABI - 2x za život jsem vzala Postinor a nic mi z něj nebylo, tak doufám, že nebude nic ani z tohohle... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
tak to je pálka za jednu tabletku......
30. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
MERY a ty máš MS když ještě kojíš?
30. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
no jo, draho nás ten včerejšek vyšel... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
VERU - jj, první jsem dostala přesně 8 měsíců po porodu a bývají šílené. Tak silné jsem je vživotě neměla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :unamused: Jakmile se začíná s příkrmama, tak vesměs MS dorazí u většiny kojících..
30. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Aha. Tak já jí teda zatím měla 2x a pohoda, tak kéž by to tak chtělo zůstat. Za dob puberty jsem mívala takové bolesti, že jsem normálně z toho párkrát omdlela :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No porod byl oproti tomu pohodička :grinning: :sunglasses: :wink:
No jo! já vlastně na porod trénovala 4 roky :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jůvačky, dávaj Bridget II !!!!!
30. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tak koukám že už koukáte, tak papa.
30. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
VERU - tak to máš suprový, že nemíváš MS a ten tréning se ti taky šiknul, co??? :grinning: Já měla taky v pubertě šílené bolesti a mnohdy doprovázené i průjmama, fakt šílený, ale po prvním porodu se to mnohonásobně zlepšilo :slight_smile:

Na Briget jsem se taky chtěla koukat, ale chlapská většina se chce dívat na Taxi a jelikož máme druhou TV už odpojenou a sbalenou v pytli, aby se naní při rekonstrukci neprášilo, tak mám smůlu. Bylo mi řečeno - "ale vždyď stejně sedíš u pc..." :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
také koukám na Brigitku... teď je reklama..

jinak dnes super den, konečně jsme celý den jako celá rodinka... už mi to chybělo, to je děs, jak je člověk stále nějak zaneprázdněný

odpoledne se tady vyjasnilo, ale teplo tedy žádné...

holky, plánujete 3 děti? nebo 2?
Gabi, dá se to zvládnout? myslím i finančně i tak nějak celkově...bych do toho klidně šla, ale uvidíme co nás čeká v budoucnu

mrknu zase potom
30. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahojky,
Leni my plánujeme 2 děti,ale jak druhý bude kluka hmmm ....... tak musím vyhrát sportku :sweat_smile: :grinning:
Marti neboj i já jsem někdy lenoch,teď zrovna mám energie na rozdávání,ale běda jak mi onemocní dítě to je energie hned pryč :pensive: S tou tabletkou tak jak nám někdy ujedou nohy (spíše Martinovi :sweat_smile: ) tak zkusím zamrkat jestli mi to u tebe pomůže :grinning: :grinning: :grinning: A ty budeš muset mrkat na manžu a on zase v práci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No jako dočetla jsem,ale mám prázdno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
LENI - tak já 3. dítko určitě neplánuji :slight_smile: Ale kdybych k tomu měla podmínky (velký dům, finanční zajištění pro tak velkou rodinu, atd..) tak bych se tomu určitě nebránila.. :wink:
30. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Právě proto,abych mohla mít 3 dítě musím vyhrát sportku :sunglasses:
30. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Koukáte na Bridgitku, já nemůžu kvůli Toníkovi mít puštěnou TV, tak koukák na PC na Britains got talent, taky dobrý :slight_smile: .
Veru, jsou to normální dřevěný kostky, který se zastrkávají do nádoby podle tvarů, ale to ještě nepraktikujeme, sundám víko a Tonda vytahuje kostky na hromadu a pak je zase vrací, fakt ho to baví :slight_smile: !
30. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
MARU - myslím, že by neměl být problém, ale musí tam být na službě ti správní lidi... :sunglasses:
30. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
JO už vím co jsem chtěla ty kostky,tak my máme klasické ty dřevěné malinké jak jsou na nich ty obrázky máme je v krabici a Domík stejně jako Toník u krabice klečí a vytahuje jednu za druhou a kramaří a je KLID!!! Sháním ještě umělohmotné kostky velké.
30. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Marti snad nebude nikdy potřeba myslela jsem to jako vtip :wink:
30. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
MARU - aha, tak jsem zas nechápavka.... :rolling_eyes:
30. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
V klidu já běžně nechápu vtipy :sweat_smile: :sunglasses:
No jdu si hajnout,potřebuji natáhnout nožky :zipper_mouth: Tak páčko a dobrou holky :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
pá a dobrou :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahojky holky, můžu vám říct, že na toho blba mám vztek ještě dnes!!!! :frowning2: Brrrr...si tak říkám jak z toho mám blbý pocit, a to se vlastně "nic" nestalo a co teprve ženské,které třeba někdo znásilní...raději nemyslet!!! :frowning2: A reklamu, tak tu mu udělám, protože co jsem si dodatečně o Reiki na netu přečetla, tak s tím co on předvedl včera to fakt nemá nic společného...a Pepi, na reiki nezanevřu, ale asi si dosto rozmyslím, zda někdy ještě půjdu na masáž k chlapovi!!! :sweat_smile:
Kájulka včera měla po Synflorixu trochu teplotu, byla rozmrzelá a po dlouhé době se mnou spala celou noc v posteli... :sweat_smile: ale dnes nám tu svoji špatnou náladu vynahradila a byla roztomilá jak si tu hrála a hýřila úsměvem, jen má nějaký chrapot, tak se bojím, aby z tohoto hnus počasí nebyla nastydlá... :unamused:
30. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
já úplně zapoměla ,že je Brigitka...Vojta koukal na Taxi...

leni: tak si naplánuj 2 děti a to 3 až někdy v budoucnu,jako takového benjamínka..vždyť jste ještě mlaďošky,vy plánovat můžete :slight_smile:
kdybych měla dobrého chlapa a barák,tak bych třebas šla,do 40 času dost :grinning: :grinning: :grinning: ale to je nereálné,takže zůstávám u 3..a zvládnout se to dá :slight_smile: ale vyhrát bych kurňa potřebovala. :slight_smile:

a dneska byl Maty zlatíčko,spal krásně dopo i odpo a ve 20 šel zase spát,jinak si krásně hrál,sem tam zamrčel,ale oproti jiným dnům to bylo mnohem lepší :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky nedocitam nestiham....

Maru diky diky diky, nas malej se proste bude po Dominkovi opicit, takze vcera horecky pomalu odeznely a dneska rano se osypal..I kdyz nevim kde jsme ji chytli tak mame 6tou nemoc!! Leda tak minuly vikend kdyz jsme byli kupovat boticky :frowning2: Noci teda hruza, srajda prestava (asi diky cernymu caji a mrkvovemu mejdanu co ma k obidku) a mozna se nam klube stolicka nahore aby toho nebylo malo.....
30. kvě 2009 ve 22:14  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
ta 6-tá nemoc se dá chytnout? jsem myslela, že ji prostě všchny děti prodělají... a chytnout se nedá...tak nevím, my ji zatím neměli..
Michele, tu srajdu má možná k zoubkům, ne? tak to je fajn, že už horečky ustupují, za chvíli budete mít klid..

ještě jsem chtěla reagovat ne Lis a Verus...s tím jídlem, Vašek si u každého jídla zásadně strčí pěstičky do pusy a pak si začně sztašně mnout oči a já nevím co ještě, takže všechno jídlo má na tvářích, vlasech a všude možně, prostě šílené, pak mám pocit, že jsem ho ani nemusela koupat..jo a pak začne natahovat, že už protě jako nechce atd.. no scény!!! asi bude herec!

asi bych si konečně měla skáknout pro tu antikoncepci, stále podporujeme gum průmysl... nevadí nám to, ale ...

tak kostky jsou uper nápad.. zatím si tedy vyhraje s jakoukoli blbostí... nejraději stále někde vzpouzí a objevuje...žaluzky, šňůry, trouba, šuplíky atd.. a v postýlce si vyhraje krásně, tak jsem ráda.. je to fakt pohodář...

tak my jdeme do hajan.. tulit se!!! :grinning:
30. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.