• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Lencak 6ta nemoc je virove onemocneni, takze ne kazde ditko ji musi prodelat, proste ji musi nekde chytnout... vetsinou to je v kolektivu deti nebo na plavani... ale my neprovozujeme ani jedno a beztak ji ma :frowning2:
Srajdera muze byt k zoubkum a nebo taky z tech horecek a cipku, bylo to desny, proste nam nic nezabiralo a zpocatku to uspesne splhalo ke 39,5st :frowning2: Dneska snad uz bude lepe, ta vyrazka zda se i bledne...

Normalne jsem zjistila, ze kluka mam jak ze skatulky, ale me v patek na nakupu nateklo do bot, takze dneska jsem dohodla chvilkove hlidani prdolky a letim si koupit nejaky boty, neb nemam v cem chodit... Mam pocit ze veskera pece jde na mrnouska a na me nezbyva, vecer jsem rada ze dam sprchu a vycistim si zuby, predstava vany je krasna, ale nejak neni cas a nestiham ani pouzivat kremy - no alespon usterim.... Nechapu jak nekdo muze chodit na manikuru a kosmetiku a tak, kde ty zensky berou cas?
31. kvě 2009 v 07:12  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Dobré ráno,
dneska mě Martin chtěl nechat vyspat tak ráno vstával k malému (ten vstává pravidelně 05:45),dal mu mlíko,(malý vypil jen 50 z obvyklých 150ml)přebalil a hráli si jenže .... malý mu pořád kňučel a volal mě,do ložnice přes mlhu spánku jsem slyšela pořád jen mamamammama,mamama a to hodinu v kuse,takže jsem se zase prd vyspala synáček si volal maminku,tak v 7h jsem to nevydržela a zavolala si své chlapi k sobě ať se jdou pomazlit a to byl úsměv od ucha k uchu,přelézal mě,škubal mě za vlasy,oslintal mi celou tvář (ranní očista :sweat_smile: ) no štěstím bez sebe,že jsem seuráčila vstát,takže jsem vstala dala mu dopít mlíko ( ode mě to vypil během minuty),chvíli si pohráli a už zase spí,asi taky budu volat Domi,Domo,Domi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo tak já mám prostě banán a nevyspím se :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Michel zrovna ráno jsem na vás myslela jak pokračujete v nemoci,takže šestá hm tak víš co hlavně,že je za vámi,já si to taky říkám a tím se utěšovala a tak stolička nám k tomu rostla taky (teď se zase sekla takže je malinký kousínek venku) a řídké kaku bylo ještě včera a dneska už bobek :wink:

Leni my taky gumárny podporujeme a ještě nějaký pátek podporovat budeme,antinu nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
Aloha barbuchy :grinning:

Tak včera Jakub konečně dostal hrací hrazdičku a světe div se,mám na chvíli klid,pač je to nové a je z toho hotovej :slight_smile:
Ale už stačil rozmlátit jednu hračku...chudák méďa je bez kruhu :grinning: tříská do toho jak zběsilej a řechtá se tomu jak magor..neskutečný :grinning:

Maru dobrá očista :grinning: Na to se těším.Stačí,že mi už rve vlasy a když ho mám na ruce,tak já ho furt pusinkuju a okusuju,tak už mi to dělá taky,přisaje se na tvář a cucá...bezva :sweat_smile: kort když si u toho slintání mě ublikne :grinning: :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj kočky... tak chlapi mi vypadli do solný jeskyně, a já jdu:
1) uvařit si kafe :grinning:
2) vysát
3) vytřít
4) dát péct kuře
5) uvařit rýži
6) dát kopyta nahoru a sledovat při tom dedektýfku :grinning:
31. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
dobré poledne,
my už jsme po obědě..dneska od rána hlídáme mého BM holčičku 2,5 roku,takže dětí jak .....smetí :grinning:

pepi: dobře sis to zorganizovala :grinning:
niikkyy: no sláva,že ses ozvala..ono by to chtělo kupovat dětem každý den něco a byl by klid :grinning:
maru: Domi je správný mamánek :grinning:
31. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
já za chvíli razím do obchodu a tam je pořád hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
jo je to mamánek :rolling_eyes: :sweat_smile:
Veru to bude in jen pár dní,ale užívej si ty dny :wink:

Když malého chytnu pod ručičkami za hrudníček tak ťupká po celém bytě,přejde z obýváku do kuchyně a ještě se u toho směje,ale co moje záda :confused: Tak máma je teď taky nová hračka :stuck_out_tongue_closed_eyes: To ho baví teď nejvíc :zipper_mouth:
31. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
maru: taky tak přesně chodíme,se mu to líbí,když nechce někam jít,tak se otočí :grinning: ale já jsem furt shrbená....
31. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
jj au au naše záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=Lgj-CU9ZR4g&feature=related :pensive:

Domi už 2 hodiny spinká a to jsme chtěli jít do města je tam nějaká akce :astonished: Mezitím přišel další velký mrak,snad nebude pršet :zipper_mouth:
31. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj, no tak tohle (chytit za hrudníček a ťapat) jsme nezkoušeli, a když vás čtu tak snad ani nebudem :wink: kvůli těm zádům. Jinak oba chlapi mi spí, dopoledne dali tu jeskyni :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky...

hlásím, že tady od rána leje a leje... a nevypadá to, že by mělo přestat
jj Maru, období mamánků je tady, mám někdy dojem, že Vašíka to také chytá, ale je to stejně hezké, když tě volá... že? tedy zatím... :wink:

poslala jsem mamku s Vénou spát, tak uvidíme jak jim to půjde... slyším ho tak nevím nevím a myslím, že mamka už by i spala, zase má ten spánek jiný... teď mi usíná až po obědě...
Maru, to video je děsný...

gabi, tak to vycházíte s BM a s BP dobře ne? to je fajn... a není to moc časté
31. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Michele, dá se to, jen je třeba si posunout priority, nejde prostě zvládnout všechno...
ale pokud máš hlídání, tak se to dá... už plánuji na červen kadeřnici a musím ke kosmetičce, tu jsem tedy ještě nezvládla, to je fakt... :sweat_smile:

Tak už máme vybrané auto a asi ho příští týden vezmeme... tak jsem ráda... ještě ho vezmeme na kontrolu do Olmiku a pokud bude vše ok, je naše...

do kolektivu jiných dětí chodíme a na plavání také, zatím dobrý,a le myslím, že na podzim to s nemocema začne... :confounded:
31. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
maru: co jsi to tady dala..to je hrozné..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

leni: s BM je to v pohodě,ale s BP vůbec...ten neviděl Matyho už tak 2 měsíce,ani se neptá....to je no comment :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
a zítra mi konečně přijde kočár mých snů,ty 2 co mám doma musím prodat,ať se mi to vrátí :slight_smile:
je to x-landerXT - ten jsem vždycky chtěla,vozí to chlap z Polska za levnější cenu..
KACI jak jsi spokojená?????
31. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
u nás už začlo svítit sluníčko..ale to bude na chviličku beztak
31. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
NIKKYY, DONI, plánujete něco k 2.výročí pro manžílky? Já jsem naprosto bez fantazie.... :confused: :unamused:
31. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahojky holky tak miminko uz mi dava o sobe dost vedet. :grinning:
31. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj ADI!!! Jůůů, kopanečky jo??? Tak to moc gratuluju!
31. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
nazdárek,
Vašík mi už krásně půl hodku spinká... dnes byl zlatý, žádné scény nic... :grinning:

Venca je ve službě, tak jsme sami a zítra odjíždí na cvičení, takže zase budeme sami do čt.. ach jo.... :unamused:
ale nic nenaděláme, jen vím, že to děsně rychle uteče...

Ady, tak to je nádhera, na to strašně ráda vzpomínám.. to jemné trkání a pak pořádné kopance...

Gabi, tak alespoň s jedním chlapem je to dobrý.... :dizzy_face:

holky, zítra už je červen.. to je normálně šílený... vůbec to nechápu... za chvíli holky rodíte! myslím tedy jen tak vzpomínkově...
a vůbec nevím co dáme k prvnímu roku a zítra je Den dětí!
31. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
verus jo jo kdyz jsem potrebovala pracovat a nejen kopanecky zalezla mi na pravou stranuu a cejtila jsem tvrde a pak bud nozicku nebo nerucicku neco takoveho kulateho holky to bylo krasne. Normalne to bylo uzasne.
31. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
lencak jojo proste je to rostanda.
31. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
ADI, vy už víte co to bude???? :confused:
31. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
verus nene jen si to myslim proste 6 smysl. :grinning: A jak se mate vy??
31. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Aha, tak to je jasný! :wink:

Jo, docela dobrý, domeček roste, už abysme tam bydleli :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
verus no domecek bych taky brala, ale ted nejsou penize no. A kdy se mate stehovat aspon plan???
31. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Na jaře, ale já tajně doufám, že na Vánoce už budeme na domečku :wink: Docela to odsejpá.
31. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
verus no tak to budu drzet palce aby to vyslo vsechno jak chces. :wink:
31. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
No kéž by. Tady společné soužití s manžovou rodinou je už na budku :confounded:
Prolezla jsem ti albíčko a pupíka máš výstavního! Kristýnce posílám pohlazení a jdu chrupčit. Zatím papa.
31. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
verus jo jo zatim papa.
31. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.