• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
tak já dneska uspávala hodinu a půl a to jsem drahouška mezitím vzala z postýlky a šla umýt nádobí a pak zpátky,nakonec jsem ho uspala ve velké posteli :slight_smile: Doufám,že bude spát do rána.....

veru: kolik měříš? koukla jsem na fotečky a ta rukojeť na kočárku je vysoká......pěkná rodinka a i s pejskem :slight_smile:

leni: nemám ráda spory v rodině,takže jsem fakt ráda,že je to mezi mnou a BM v pohodě,stýkám se i s jeho ženou..prostě je to paráda ,my spolu vycházíme líp jako kamarádi :slight_smile: oni mi hodně pomohli v těhu,když jsem se ze všeho sesypala....asi tak :slight_smile:

dojedla jsem Haribo medvídky( mmch mají je teď v kaufu za 9,90), valím pouklízet zbytek bordelu,dneska tu fakt bylo halo a spát....
adi: pěkně si užij kopanečky,zatím je to krásné.....
dobrou noc ženy :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak já mám dovytíráno,ještě pověsím prádlo a pak sprcha a pak hajííííííííííííí :slight_smile:

hmmmm...na to že byl hnusný víkend,tak tady slabota a nebo si se mnou nechcete povídat,co ženy???? :grinning: :grinning: :grinning:
tak teda brou.....
31. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
Dobré ránko,
Gabus tak nevím kdo je tady plný energie,teda vytírat o půl jedenácté u mě fakt nehrozí,to už mám dávno večerku :zipper_mouth:
Adi tak kdy budete vědět co skrývá bříško? Stejně mazec jako 17 tt,letí to a jak pomyslím,že další měsíc rodím :astonished: Jak napsala Lenca před rokem,ale stejně bude znovu rodit škoda jen,že nebudu tady s vámi,zrovna odjíždíme na Slovensko 10.7 a vracíme se na ty narozeniny Domínkové tak oslava se o týden posune,ale chtěla jsem to s vámi znovu prožít ty moje kruté 3 dny :sweat_smile:
Brouk mi usíná,piju kafčo a pak jdu makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 06:53  • Odpověz
ahoj holky, prosííím o radu ... malý má teplotu 38.4 po odečtu, co vám nejlépe pomohlo ji srazit???
1. čer 2009 v 06:56  • Odpověz
Ahoj holky....

Tak se malej rozhodl, že zase upgraduje svůj vývoj.... Sedět je fajn, stát už taky umí dobře, ale co na jednom místě, že jo, tak se rozhodl vyzkoušet, k čemu že má nožičky a včera začal s nesmělým obcházením ohrádky :dizzy_face:
1. čer 2009 v 06:59  • Odpověz
Juli čípek do zadečku,buď nurofen nebo pandol,paralen a obklad na čelíčko studený.
Tak Tadeášek je nemocný :rolling_eyes:
1. čer 2009 v 07:00  • Odpověz
pepi tak toje krása,za chvíli ti Pepíno bude lítat po bytě :dizzy_face:
1. čer 2009 v 07:01  • Odpověz
maru to asi jo.... normálně jsem zjihlá... na mý narozky (půlka července) myslím že už bude suverénně chodit...
1. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
Takže taky na Domiho narozky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak my jsme holt pomalejší,ale jsem ten poslední člověk,kterému to vadí :wink:
1. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
maru já jsem 18/7 :slight_smile:

Hele, Domi měl trošku znevýhodněnej start, jak se narodil dřív :slight_smile: neboooj, on všechno dožene :slight_smile:
1. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
jj dožene :dizzy_face: :dizzy_face:
jů tak to si určo zapamatuji,to je kousek od malého :sunglasses:
1. čer 2009 v 07:15  • Odpověz
a jak budete slavit den dětí?
Malej dostane vkládačku, ale až odpoledne, na prosbu táty kterej u toho chce bejt :dizzy_face:
1. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ránko všem, tak reakci na očkování má Kája za sebou a teď už je to zase můj rarášek! :slight_smile: Včera mi odjela babča, takže luxus hlídání už nemám... :sweat_smile: ale aspoň to málo jsem si užila a byla jsem v sobotu s kamarádkou ve vířivce, sauně a trochu protáhnout tělo a usoudila jsem, že se sebou už musím něco udělat, protože se léto blíží, ale mé tělo opravdu v kondici není!!! :grinning: A včera jsme byli u známých na grilování a musím Káju pochválit, protože na to, že odpolko nespala, tak byla v pohodě a dokonce jí zajímal i roční kamarád Matyášek, což ona většinou ostatní děti trochu ignoruje, více jí zajímají jejich hračky! :wink: Jdu dosnídat a vzbudit tátu...hezký den dětí všem, my to asi moc slavit nebudeme, přeci jen zatím z toho Kája nemá moc rozum, ale po hudebce se stavíme s Kájou v Tescu a nějakou maličkost jí koupím! :slight_smile:
1. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Sil, vy chodíte na hudebku? my začnem asi od září, můžeš mi napsat něco blíž? jak to vypadá atd? třeba IP aby to tu admini nevzali jako propagaci
1. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahojky ženy! :dizzy_face:
1. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj hoky...
Juli tak nam pomohli cipky. Ale paralen nam vubec nezabiral a teplotu pod 38 jsem srazila az druhy den a stejne jen na chvili...

Jinak hlasime jsme temer bez vyrazky :slight_smile: Maru koupala jsi malyho normalne i s vyrazkou? Ja vcera mela pocit ze ho to stipe, ale odpo se mi zpotil tak jsem ho musela oplachnout...

My zadne darecky na Den deti davat nebudeme, hracek ma ze nevi s cim si hrat driv :frowning2: takze se rozhoduju ze ani k narozkam davat hracku nebudeme nebo max piskoviste.... uvazuji jinak o kresilku. Hracku daji babi s dedou a snad jim tu houpaci potvoru rozmluvim :slight_smile:

Holky taky vam porad deti vsechno ochutnavaji nebo uz je to prestava bavit?
1. čer 2009 v 08:04  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
michele jojo všechno do pusinky...
1. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
U nás taky všechno skončí v pusince... :sweat_smile:
1. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
ahosky holky jak se vede???
1. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Michel pořád pusinka a to docela dost :slight_smile:
Ahoj Adi,dobře a ty těhule?

Ahoj zlato,tak už jen 5 dní :sweat_smile:
1. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Maru no jooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: 5 dní než mě zabiješ :grinning:
1. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
ahojky holky
Tak my jsme včera výletovaly jak blázni :wink: byli jsme ve vojicích na chalupě zbírat třešně i když nás chvilku trápil déšť ale dobrý máme třešní že je můžem házet po sobě :grinning: pak jsme jeli na hrubou skálou se podívat,docela sem se divila že jsem se myší dírou protáhla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak nás manža vzal na večeři :dizzy_face: no moc krásnej den přijeli jsme něco po 21 hodině,malá byla jak kotě utahaná,rychle sem jí vykoupala dala mlíko a spala až od 8 do rána no super :slight_smile:
letmo jsem to proběhla a někdo se mě ptal jak sem spokojená z landerem a jsem,akorát je ta tříkola trochu nepraktická blbě se zvedá a občas když verča pěkně řádí tak přepadává na strany ale to u ní musí někdo být nenechala bych jí samotnou v kočárku když nespí. :unamused: :slight_smile: je super i na ůdržbu,sundám potahy a vyperu a je to :wink: jinak přeju marůdkům brzké uzdravení a s těma horekama to je docela mazec :confounded:
1. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
pardón horečkama ... :slight_smile:
1. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Veru proč bych tě měla zabít? :confused:
1. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
JO vidíš Michel tak já jsem malého s vyrážkou koupala,ale nedávala jsem žádný gel na tělíčko,nic jen čistá voda takže se spíše jen tak opláchnul a taky jsem ho ničím nemazala dokud to zcela nezmizelo.
1. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky,
no čas mám akorát večer na umývání podlahy :slight_smile:
kaci: tak to je fajn,že jste jako rodinka v poho..tak ať vám to vydrží :slight_smile: a třešně chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
na x- landera jsem se ptala já...dopo mi dojede :slight_smile:

ty voe Maty mi zas chytá myš na obrazovce...to je prča :grinning: :grinning: :grinning:
no jdiu dát malému jogurt a valí na kutě,musím posnídat a čekat...přijede to v krabici,jsem zvědavá,jak to vynesu do 4 patra :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
malej právě sprásknul dvě jablečno banánový frutapurky :slight_smile:
1. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
gabi-jojo tak to jo,a taky tříkola? a barva?XT? :slight_smile:
1. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
tříkolka,barva zelená..ty máš jakou?
1. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
hoky dáváte mimčům už houby jako třeba žampiony a nebo normální houby??
1. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.